Manchester United wytypował następcę Casemiro. Trzeba zapłacić ponad 70 mln euro

Manchester United rozgląda się za zawodnikiem, który pełniłby boiskową rolę Casemiro. Na celowniku Czerwonych Diabłów znalazł się Ederson. Atalanta Bergamo wycenia swoją gwiazdę na ponad 70 milionów euro - podaje "AS".

Ruben Amorim
Obserwuj nas w
Mark Pain / Alamy Na zdjęciu: Ruben Amorim

Ederson celem transferowym Manchesteru United

Manchester United rozgrywa beznadziejny sezon. Podopieczni Rubena Amorima zakończą sezon Premier League na odległym miejscu. Czerwone Diabły mogą uratować sezon triumfem w rozgrywkach Ligi Europy, gdzie będą grali w półfinale. Władze z Old Trafford chcą jak najszybciej liczyć się w walce o najwyższe cele, więc planują olbrzymie wzmocnienia w letnim okienku transferowym.

Praktycznie każda pozycja w Manchesterze United wymaga wzmocnienia. Tymczasem bardzo ciekawe informacje transferowe z obozu Czerwonych Diabłów przekazuje „AS”. Otóż zespół z Old Trafford wytypował już pomocnika, który mógłby wejść w buty Casemiro. Na celowniku Anglików znajduje się Ederson z Atalanty Bergamo.

Oglądaj skróty meczów Premier League

Manchester United jednak musi się liczyć z olbrzymim wydatkiem. Włosi planują jak najwięcej wyciągnąć z odejścia reprezentanta Brazylii i oczekują ofert na ponad 70 milionów euro. Taka kwota jak najbardziej jest w zasięgu Czerwonych Diabłów. Czas jednak pokaże, czy 25-latek wyląduje na Old Trafford.

Ederson w obecnym sezonie błyszczy na boiskach Serie A. W trwającej kampanii brazylijski pomocnik rozegrał łącznie 45 spotkań w barwach Atalanty Bergamo. W tym czasie 25-latek zdołał zgromadzić na swoim koncie pięć trafień, a także dwie asysty.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze