Legalni bukmacherzy 2024

W 2024 legalni bukmacherzy online to niemal 20 firm oferujących zakłady wzajemne. Oznacza to, że posiadają wymaganą licencję Ministerstwa Finansów i spełniają wszystkie warunki, aby zgodnie z prawem działać w polskiej branży bukmacherskiej. Sprawdź najciekawsze oferty polskich bukmacherów.

Legalni bukmacherzy 2024

STS
Najlepsza oferta Euro 2024
98 /100
Superbet
Mocny zawodnik na Euro 2024
95 /100
LVbet
Darmowe zakłady na Euro 2024
90 /100
Betclic
Topowy bukmacher na rynku
90 /100
ComeOn
Bez ryzyka na Euro
88 /100
Fortuna
Nie można pominąć
86 /100
Betfan
Świetne oferty na mecze!
85 /100
etoto
Darmowy zakład i dobre kursy
84 /100
forBET
Więcej z kodem GOALBET!
85 /100
Fuksiarz
Cashbacki, freebety i inne fuksy!
83 /100
Totalbet
TOTALny odlot!
83 /100
PZBuk
Freebet w gotówce!
50 /100
Gobet
Darmowy zakład za rejestrację!
49 /100
Betcris
Pakiet freebetów z kodem!
47 /100
Betx
Bonusów od groma
44 /100

Czy zakłady bukmacherskie są legalne? W Polsce tak, ale operatorzy muszą posiadać licencję Ministerstwa Finansów. W tym tekście przedstawiamy wszystkich dostępnych bukmacherów legalnych w 2024 roku.

Lista legalnych bukmacherów została uporządkowana na zasadach rankingu. Pod uwagę zostały wzięte recenzje ekspertów oraz oceny graczy, a korzystając z podanych kodów promocyjnych, nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe bonusy w pakiecie powitalnym. W zestawieniu uwzględnieni są wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy oferują zakłady zgodnie z prawem i wszystkimi wymogami licencyjnymi.

Jakie są firmy bukmacherskie w Polsce w 2024? Oto lista

Legalni bukmacherzy działający w Polsce to: Superbet, Fortuna, STS, forBET, LVBET, TOTALbet, Goplusbet, Betters, Fuksiarz, PZBUK, Etoto, Betcris, BetX, Betclic, Betfan, Betway, ComeOn, Traf. Wyłącznie za ich pośrednictwem możesz obstawiać zakłady legalnie. Każdy z nich oferuje nowym graczom specjalne promocje powitalne np. bonusy od depozytu lub zakłady bez ryzyka. Wiele jest wyższych niż w standardowej ofercie, dzięki naszym kodom promocyjnym.

BukmacherNazwa spółkiStrona internetowa
STSSTS S.A.www.sts.pl
FortunaFORTUNA online zakłady bukmacherskieSp. z o.o.www.efortuna.pl
SuperbetSUPERBET Zakłady BukmacherskieSp. z o.o.www.superbet.pl
FuksiarzBukmacherskaSp. z o.o.www.fuksiarz.pl
BetfanBetFan Sp. z o.o.www.betfan.pl
forBETforBET Zakłady BukmacherskieSp. z o.o.www.iforbet.pl
LV BETLV BET Zakłady BukmacherskieSp. z o.o.www.lvbet.pl
TOTALbetTOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.www.totalbet.pl
PZBukCherry Online Polska Sp. z o.o.www.pzbuk.pl
BetXBetX PolskaSp. z o.o.www.ebetx.pl
EtotoE-TOTO Zakłady BukmacherskieSp. z o.o.www.etoto.pl
BetclicBEM Operations Limitedwww.betclic.pl
BettersSilesia EntertainmentSp. z o.o.www.betters.pl
BetcrisBETCRIS POLSKASp. z o.o.www.betcris.pl
ComeOnCherry Online Polska Sp. z o.o.www.comeon.pl
GoplusbetGO BET Sp. z o.o.www.goplusbet.pl
BetwayGM Gaming Limitedwww.betway.pl   
BwinBWIN POLAND S.A.www.totolotek.pl
TrafTraf – Zakłady WzajemneSp. z o.o.www.trafonline.pl

Trzeba powiedzieć, że lista legalnych bukmacherów mocno się wydłużyła w ostatnich latach. Część operatorów ma polskie korzenie i za ich założenie odpowiadają firmy z krajowym kapitałem, a są też zagraniczni bukmacherzy o solidnej renomie, którzy są nawet bardziej rozpoznawalni na świecie niż w Polsce. Wszyscy posiadają jednak oficjalną licencję i uzyskali zgodę Ministerstwa Finansów, więc mogą w pełni legalnie działać w branży bukmacherskiej.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Nowi bukmacherzy w Polsce

Wraz z upływem czasu można się spodziewać, że pojawią się kolejne nowe marki bukmacherskie w Polsce. Konkurencja na rynku jest mocna, a nawet w ścisłej czołówce następują roszady. Jest to jeden z powodów tego, że do branży wchodzą nowi legalni bukmacherzy, którzy również chcą namieszać i przedstawić swoją ofertę miłośnikom zakładów. Należy pamiętać, że sam proces licencyjny może być bardzo długi, a nowi bukmacherzy muszą spełnić szereg wymogów, aby uzyskać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Którzy z najnowszych operatorów mogą zainteresować graczy w tym roku?

Nowi legalni bukmacherzy w 2024 rokuStrona
NOVOBET Sp. z o.o.www.admiralbet.pl
Wett Arena Polska Sp. z o.o.www.wettarena.pl
FUN PROJECT Sp. z o.o.www.funbets.pl
Polski Bukmacher Sp. z o.o.www.lvbet24.pl

Legalni polscy bukmacherzy: promocje na czerwiec 2024

Tym, co przyciąga graczy do rozpoczęcia przygody z danym operatorem najczęściej są promocje. Legalni bukmacherzy muszą wyróżnić się czymś ekstra na tle konkurencji, więc nic dziwnego, że na stronach z zakładami szczególną uwagę poświęca się ofertom promocyjnym. Każdy bukmacher proponuje też oryginalny bonus powitalny, który może się wiązać z dodatkowymi środkami na grę lub popularnymi zakładami bez ryzyka.

Część z nich opiera się na depozytach, a inne wiążą się z cashbackiem na konto po przegranym kuponie. Są także bonusowe freebety, które najczęściej przysługują za podanie specjalnego kodu promocyjnego i również mogą zostać wykorzystane jako darmowe fundusze na typowanie meczów. Każda z tych promocji jest inna, więc legalni bukmacherzy wcale nie muszą się ograniczać do jednego rodzaju bonusu w pakiecie powitalnym. Najlepsi operatorzy posiadają bardzo rozbudowane oferty na start i nic dziwnego, że wielu graczy decyduje się założyć u nich konto.

Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę? U tych operatorów warto mieć konto 👇

Wielu graczy zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących, zastanawia się nad tym, który bukmacher jest najlepszy. To pytanie pojawia się na różnego rodzaju forach i można łatwo zauważyć, że zdania użytkowników są podzielone. Do grona czołowych operatorów zaliczają się jednak wyłącznie najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce i mogą się oni pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony typerów. U kogo warto się zarejestrować?

Legalny bukmacher STS

STS
98/100
 • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL150
 • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej
 • Szybkie płatności
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL150!
Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL150 to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka najwyższy zakład bez ryzyka do 150 zł, bonusy depozytowe do 600 zł i freebety do 60 zł!

Niezmiennie największym operatorem na polskim rynku pozostaje bukmacher STS. Posiada renomę, doświadczenie i jest rozpoznawalną marką, jak żadna inna w Polsce w tej branży. Największa liczba graczy posiadających tam konto tylko to potwierdza. Rozbudowany pakiet powitalny, szeroka oferta zakładów i regularne promocje na najpopularniejsze wydarzenia to tylko niektóre zalety STS-u, który posiada znakomitą aplikację mobilną, ułatwiającą graczom poruszanie się w świecie obstawiania. STS jest oczywiście legalny i od wielu lat pełni funkcję wiodącego partnera reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspierając również futbol klubowy i inne dyscypliny sportu w naszym kraju.

Legalny bukmacher Superbet

Superbet
95/100
 • Freebet 35 zł za kod, bonus 200 zł i 20 zł na Euro + pełen pakiet 3720 zł!
 • Regularne boosty kursowe
 • Funkcja Betswipe
Bonus 200 zł za wygraną Francji z Austrią na Euro 2024!
Zarejestruj się w Superbet z kodem GOAL. Zagraj typ na wygraną Francji z Austrią i odbierz super bonus 200 zł i freebet 20 zł na Euro jako dodatki do mega pakietu 3755 zł!

Do ścisłej czołówki najlepszych bukmacherów w Polsce skutecznie przebił się bukmacher Superbet. W ciągu kilku lat wprowadził w życie strategię, która pozwoliła mu wyprzedzić konkurencję i stać się jednym z największych legalnych operatorów. Oryginalne bonusy na start w połączeniu z częstymi promocjami dla stałych graczy i skuteczną komunikacją w mediach pozwoliły wyróżnić się Superbetowi w branży. Do tego dochodzi responsywna i nowoczesna aplikacja bukmacherska, dzięki której można na bieżąco śledzić ofertę na najciekawsze wydarzenia sportowe. Superbet można stawiać jako przykład dla nowych bukmacherów wchodzących na rynek.

Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna
92/100
 • Atrakcyjny pakiet bonusów na start
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Strefa Typera i Strefa Kuponów
300 zł bez ryzyka + 35 zł we freebetach + 400 zł ekstra!
Fortuna z kodem GOAL to pakiet na start składający się z bonusu 400 zł za typ na gola Polaków z Holandią, bonusów bez ryzyka 3x 100 zł i darmowych zakładów 20+10+5 zł!

Fortuna to jeden z pierwszych legalnych bukmacherów w Polsce. W naszym kraju uzyskał pozwolenie na zawieranie zakładów już w 1996 roku. Działał wtedy pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Jeden z 3 najbardziej popularnych operatorów w naszym kraju. U tego bukmachera również znajdziesz atrakcyjny bonus powitalny, a także wiele promocji czasowych.

Legalny bukmacher Fuksiarz

Fuksiarz
83/100
 • Freebety i regularne promocje dla graczy
 • Cashback bez limitu
 • Funkcja Fuks Kreator
Innowacyjne rozwiązania i promocje Fuksiarza
Odbierz pakiet na start! Kod promocyjny Fuksiarza GOAL to bonusy do 260 zł: zero ryzyka 50 zł, cashback 200 zł i freebet 10 zł!

Do grona legalnych bukmacherów należy także Fuksiarz. W 2020 roku otrzymał licencję polskiego Ministerstwa Finansów, dzięki czemu oferuje całkowicie legalne zakłady. Za założenie go odpowiada grupa ludzi z bogatym doświadczeniem. Trzeba przyznać, że w dość krótkim czasie Fuksiarz zdołał zbudować rozpoznawalną markę w świecie zakładów bukmacherskich i stara się często odróżnić od konkurencji proponując oryginalne rozwiązania graczom. Już choćby w związku z tym można rozważyć założenie konta w Fuksiarzu, aby mieć pewnego rodzaju alternatywę do najpopularniejszych polskich bukmacherów.

Legalni bukmacherzy – najczęściej zadawane pytania

Jaki bukmacher jest legalny w Polsce?

W Polsce zarejestrowanych jest 21 legalnych bukmacherów. Firmy, które już działają legalnie to: Superbet, Fortuna, STS, forBET, LVBET, TOTALbet, Goplusbet, Betters, Fuksiarz, PZBUK, Etoto, Betcris, BetX, Betclic, Betfan, Betway, ComeOn, Traf.

Czy zagraniczni bukmacherzy są legalni?

Zagraniczni bukmacherzy mogą działać w Polsce pod warunkiem, że uzyskali licencję Ministerstwa Finansów oraz posiadają w naszym kraju swoją siedzibę

Jaki jest najlepszy bukmacher?

Bukmacherem numer 1 jest STS. Ma ciekawą ofertę powitalną, liczne promocje na najpopularniejsze wydarzenia i świetną aplikację mobilną.

Czy bukmacherzy ustawiają mecze?

Żaden legalny bukmacher nie posuwa się do ustawiania meczy.

Czy gra u bukmachera jest bezpieczna?

Legalni bukmacherzy dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i ich pieniędzy. Pamiętaj jednak, żeby zawsze grać odpowiedzialnie i traktować obstawianie jako hobby, a nie sposób na zarabianie na życie.