Legalni bukmacherzy w Polsce – wrzesień 2023

Legalni bukmacherzy w 2023 roku to już 24 podmioty, które uzyskały zgodę Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich online w Polsce. Sprawdź nasze zestawienie legalnych bukmacherów z licencją i najciekawszych ofert dla nowych klientów.

Lista legalnych bukmacherów 2023

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
92/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
89/100
Betclic
Międzynarodowa marka
88/100
Fuksiarz
Nowy bukmacher na rynku
88/100
Totalbet
Bukmacher z najwyższym bonusem
87/100
forBET
Szybko rosnący bukmacher
86/100
LVbet
Atrakcyjny bonus powitalny
85/100
PZBuk
Międzynarodowy bukmacher
85/100
Betcris
Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów
83/100
Gobet
82/100
Totolotek
Znana marka na rynku
80/100

Legalni bukmacherzy – licencje

Zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez internet otrzymały 24 podmioty, ale nie wszystkie z tych firm rozpoczęły działalność. Aktualnie zakłady bukmacherskie na mecze piłki nożnej można legalnie obstawiać na stronach siedemnastu operatorów.

Jacy są legalni bukmacherzy w Polsce?

Pamiętaj – graj tylko u legalnego bukmachera. Oto lista podmiotów z polską licencją, u których legalnie można obstawiać zakłady bukmacherskie:

Nazwa spółkiStrona internetowa
STS S.Awww.sts.pl
Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.www.efortuna.pl
Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.www.superbet.pl
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.www.etoto.pl
BetFan Sp. z o.o.betfan.pl/zaklady-bukmacherskie
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie
Totolotek S.A.www.totolotek.pl/pl
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.lvbet.pl/pl/
BetX Polska Sp. z o.o.ebetx.pl
Bukmacherska Sp. z o.o.fuksiarz.pl/zaklady-bukmacherskie
Cherry Online Polska Sp. z o.o.www.pzbuk.pl/pl
Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.www.totalbet.pl
BEM Operations Limitedwww.betclic.pl
Silesia Entertainment
Sp. z o.o.
www.betters.pl
Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.www.betcris.pl
Go Bet Sp. z o.o.goplusbet.pl
Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.www.traf.pl
Totolotek S.A.www.totolotek.pl
Cherry Online Polska Sp. z o.o.www.comeon.pl

W Polsce obecnie funkcjonuje 19 legalnych bukmacherów. Są to: Superbet, Fortuna, STS, forBET, LVBET, TOTALbet, Goplusbet, Betters, Fuksiarz, PZBUK, Etoto, Betcris, BetX, Totolotek, Betclic, Betfan, Betway, ComeOn, Traf. Wyłącznie za ich pośrednictwem możecie obstawiać zakłady legalnie. Każdy z nich za wyjątkiem Totolotka posiada w ofercie bonus dla nowych graczy. Wiele jest wyższych niż w standardowej ofercie, dzięki naszym kodom promocyjnym.

Na rynku zakładów bukmacherskich funkcjonuje również wielu bukmacherów zagranicznych, ale polscy gracze nie mają do nich dostępu. W przypadku braku pewności czy bukmacher jest legalny, to sprawdź listę zarejestrowanych bukmacherów na stronie Ministerstwa Finansów.

Zakładając konto na stronie jednego z podanych wyżej operatorów masz pewność, że grasz u legalnego bukmachera, którego działalność jest nadzorowana przez Ministerstwo Finansów. Musisz wiedzieć, że gra u bukmacherów bez licencji jest w Polsce nielegalna i grożą za nią konsekwencje prawne.

Jak widzisz jest z czego wybierać, konkurencja jest duża, sami bukmacherzy rywalizują o nowych klientów oferując im m.in. atrakcyjne bonusy, zakłady bez ryzyka i freebety. Przy okazji dużych imprez sportowych, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata można liczyć na dodatkowe promocje.

Legalni bukmacherzy w Polsce na początku 2023 roku

Zmiany szykują się też w Totolotku, jednym z najstarszych polskich bukmacherów. Na skutek zmian właścicielskich markę Totolotek zastąpi bwin – bukmacher należący do międzynarodowego koncernu Entain Group. Przekształcenie powinno nastąpić w najbliższych miesiącach. Zagadką są z kolei plany Wett Arena Polska Sp. z o.o. – spółka ta otrzymała zezwolenie ministerstwa na początku stycznia, ale na ten moment ma licencję tylko na prowadzenie punktów stacjonarnych.

Początek 2023 roku przyniósł kilka istotnych zmian dla polskiego rynku bukmacherskiego. W styczniu działalność zakończył bukmacher Noblebet. Właściciel tej marki postanowił skoncentrować się na rozwoju brandu LVbet, który ma dłuższą historię i więcej klientów. Warto w tym miejscu napisać, że kilka miesięcy wcześniej zakłady przestał przyjmować BestBet24, na którego stronie nadal znajdziemy informację o “przerwie technicznej”.

Nowi bukmacherzy w Polsce

Kiedy pojawią się kolejni bukmacherzy? Obecnie na liście Ministerstwa Finansów znajdziemy 24 firmy, które otrzymały zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Na początku 2023 roku aktywnych było osiemnastu legalnych bukmacherów, w tym Traf, który przyjmuje zakłady tylko na wyścigi konne. Można się spodziewać, że wkrótce pojawią się kolejni. Polscy gracze liczą z pewnością na debiut bukmachera Betway. To międzynarodowy operator znany m.in. ze sponsorowania West Hamu United. Zaskoczeniem było z kolei pojawienie się bukmachera ComeOn, który przyjmuje zakłady od września 2023 roku.

Nowi legalni bukmacherzy w 2023 roku?
GM Gaming Limitedwww.betway.pl
True Sport Sp. z o.owww.elitebet.pl
FUN PROJECT Sp. z o.o.www.funbets.pl
Wett Arena Polska Sp. z o.o.tylko punkty stacjonarne

Legalni bukmacherzy: zmiany na rynku w 2022 roku

Początek marca 2022 roku przyniósł informację o kolejnej zmianie właścicielskiej w spółce Totolotek SA, która obecnie należy do niemieckiego koncernu Gauselmann. Totolotek, który oferuje legalne zakłady od 1992 roku miałby zostać przejęty przez giganta rynku zakładów sportowych – notowaną na londyńskiej giełdzie grupę Entain. Wszystko wskazuje na to, że nowy właściciel wykorzysta przejętą licencję Totolotka do ponownego wprowadzenia do Polski operatora Bwin. Bukmacher ten aktywnie działał w naszym kraju w przeszłości, ale wycofał się w rynku po wprowadzeniu tzw. ustawy hazardowej.

Jeśli informacje o wejściu bwin do Polski się potwierdzą to będzie to kolejny zagraniczny bukmacher, który będzie walczył o polskiego klienta. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w ostatnich latach licencje Ministerstwa Finansów pozyskał m.in. francuski Betclic i wywodzący się z Rumunii Superbet. Kapitał zagraniczny stoi też za PZBuk i Betcris, a licencję ma też Betway, który powinien rozpocząć działalność w Polsce w 2022 roku.

Jak ustalił portal goal.pl na początku lutego 2022 o udzielenie lub przedłużenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet oraz w punktach przyjmowania zakładów ubiegało się pięć podmiotów. Wśród tych podmiotów była jednak tylko jedna nowa firma starająca się o licencję (pozostałe cztery podmioty to bukmacherzy wnioskujący o przedłużenie wcześniej przyznanego zezwolenia). Jak poinformowało nas Ministerstwo Finansów ta nowa firma ma siedzibę w Polsce.

Legalni bukmacherzy: fakty i liczby

Największym legalnym bukmacherem w Polsce jest STS, do którego należy blisko połowa rynku zakładów sportowych w kraju. Bukmacher ten jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i publikuje swoje wyniki finansowe. Według danych przekazanych przez spółkę, STS Holding (spółka do której należy STS) osiągnął rekordowe wyniki w 2021 roku.

Jak poinformowała spółka, w 2021 roku wartość zakładów zawartych przez klientów STS wyniosła blisko 4,5 mld zł, co oznacza 25 proc. wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. STS pozyskał w ubiegłym roku 249 tys. nowych klientów, którzy dokonali pierwszego depozytu. Łącznie w 2021 w STS obstawiało aż 693 tys. osób (wzrost o 24 proc.).

Legalni bukmacherzy: aktualne promocje

Jednymi z głównych czynników, które przyciągają nowych graczy do poszczególnych bukmacherów, są bogate oferty powitalne oraz liczne promocje. Bukmacherzy zdają sobie z tego sprawę i regularnie zmieniają oraz ulepszają swoją propozycję. Na rynku możemy znaleźć wielu bukmacherów, którzy oferują znakomite promocje, opierające się głównie na bonusach od depozytu i bezpiecznych zakładach. Największymi firmami na rynku są bezapelacyjnie Fortuna oraz STS.

W tabeli zestawiliśmy obecne oferty promocyjne dostępne u poszczególnych legalnych polskich bukmacherów, z uwzględnieniem wykorzystania naszego specjalnego kodu promocyjnego. Dzięki temu gracze mogą skorzystać z jeszcze korzystniejszych ofert. Oprócz standardowych bonusów za dokonanie wpłaty i zakłady bez ryzyka bukmacherzy często organizują konkursy oraz specjalne promocje związane z danymi wydarzeniami sportowymi. Oznacza to jeszcze większe wygrane i emocje związane z obstawianiem.

BukmacherBonus bez depozytuBonus od depozytuBezpieczny zakład
STSbrak100% do 300 złDo 100 zł
Fortuna30 złbrakDo 600 zł
Superbet34 zł100% do 200złDo 3500 zł
Betfanbrak200% do 300 złbrak
BetclicbrakbrakDo 200 zł
Aktualizacja: 12 marca 2023 r.

Bukmacherzy online w Polsce – STS, Fortuna i inni

Na przełomie roku 2019/2020 zakłady sportowe przez Internet można było obstawiać u 14 legalnych bukmacherów. Do obecnych na rynku od lat marek jak STS, Fortuna, LV Bet czy Totolotek, doszły nowe firmy. Są to między innymi Superbet, PZBuk i Betclic. Ciekawy debiut zaliczył też brandowany przez Mariusza Pudzianowskiego Betfan. Nowym bukmacherem, który wystartował w 2020 roku był też BetX. W 2020 roku Ministerstwo Finansów wydało 3 nowe zezwolenia na zakłady bukmacherskie online.

Na początku 2018 roku zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet posiadało tylko siedem firm. Zezwolenia te wydane zostały jeszcze w latach 2012-2014. Uzyskały je dobrze znane polskim klientom marki jak STS, Fortuna Zakłady Bukmacherskie, Totolotek, Milenium i etoto.

W 2016 licencje na zakłady online trafiły do forBET zakłady bukmacherskie i LV Bet, a w 2017 roku jedynie do rumuńskiej firmy Superbet.

Legalni bukmacherzy – kto dołączy do liderów?

Kolejny rok przyniósł wysyp nowych bukmacherów. Na rynku zakładów sportowych pojawili się: Totalbet, PZBuk, Betclic, Betfan, Typiko i Traf. W 2019 roku zezwolenie otrzymały Noblebet i OKbet (należące do jednego właściciela) oraz BestBet. Licencję na zakłady bukmacherskie online uzyskał też Superbet.

Totalbet zakłady bukmacherskie postawił na wysokie kursy. Forbet oferuje różne rodzaje zakładów oraz zaczął pracę w punktach stacjonarnych. eWinner stawia mocno na kursy bukmacherskie na żużel i koszykówkę. LV Bet natomiast sponsoruje Wisłę Kraków i oferuje fajne bonusy z kodem promocyjnym. Etoto zakłady bukmacherskie  mocno postawiło na ambasadorów i reklamę. Z bukmacherem współpracuje między innymi Mateusz Borek. Pamiętaj graj odpowiedzialnie i tylko u legalnego bukmachera. Gra u nielegalnych bukmacherów zagranicznych bez licencji może mieć konsekwencje prawne. 

  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL

  Bonus 1660+250 zł w STS z kodem GOAL

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  Przejdź
 1. Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. Pakiet powitalny z kodem GOAL

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 3. Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL

  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
  • Quiz Pod Napięciem

  Bonus do 2222 zł i freebet 20 zł z kodem

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Quiz Pod Napięciem
  Przejdź

Polscy bukmacherzy

W 2020 roku najciekawszym bukmacherem na rynku była firma Betfan. Bukmacher z Warszawy szybko zdobył pozycję na rynku. Ciekawy start online zaliczył także brandowany przez Jerzego Dudka Superbet. Jednocześnie pożegnaliśmy się z firmą Milenium. Mimo, że był to jeden z pierwszych polskich bukmacherów, nie wytrzymał konkurencji oraz zawieszenia rozgrywek przez Covid-19. Jest to pierwszy z dużych bukmacherów, który ogłosił bankructwo.

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce – wrzesień 2023

Poniżej przedstawiamy aktualną listę bukmacherów. Są to firmy mogące legalnie oferować zakłady przez internet w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Bonus powitalny lub zakład bez ryzyka? Tą informację również znajdziesz na poniższej liście polskich bukmacherów. Sprawdź ranking legalnych bukmacherów.

Recenzje legalnych bukmacherów działających w Polsce znajdziesz w naszym serwisie. Dowiedz się, który z bukmacherów jest najlepszy.

Zagraniczni bukmacherzy online w Polsce

W czerwcu 2019 roku poznaliśmy nazwę pierwszej zagranicznej firmy, która może legalnie oferować zakłady przez internet w Polsce. To spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o. należąca do szwedzkiego giganta Cherry AB. Cherry Online wystartował w Polsce z marką PZBuk.

Kolejny zagraniczny podmiot z polską licencją na zakłady online to BEM Operations Limited. Firma z siedzibą na Malcie wprowadziła do Polski dobrze znaną w Europie markę Betclic. Ten bukmacher był już obecny na polskim rynku w przeszłości. Wycofał się w 2017 roku na skutek zmian w ustawie hazardowej. Betclic wznowił działalności na polskim rynku w lipcu 2019. Swoją obecność na rynku zaznaczył umowami sponsorskimi z reprezentacją Polski w siatkówce, Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice.

Dzięki wejściu tych dwóch bukmacherów online oferta zakładów bukmacherskich w Polsce sporo zyskała. Na pewno pojawiły się ciekawe bonusy bukmacherskie, jak zakład bez ryzyka od Betclic. Zakłady na żywo oraz aplikacja mobile również mają teraz szerszy wybór.

Legalni bukmacherzy: PZBuk, Betclic

W ostatnich dniach października 2018 roku ministerstwo poszerzyło listę legalnych bukmacherów o następne dwie firmy. Tym razem były to polscy bukmacherzy: BetFan sp. z o.o. z Warszawy oraz Ewinner Sp. z o.o. z Gdyni. BetFan rozpoczął działalność pod koniec kwietnia 2019 roku. Ewinner wystartował z ofertą na zakłady bukmacherskie pod koniec września 2019 roku.

Rynek negatywnie zweryfikował jednak bukmachera eWinner, który wraz z dniem 31.03.2023 zaprzestał przyjmowania nowych zakładów i ogłosił upadłość.

28 listopada 2018 r. licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów przez internet otrzymała firma Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Dzień później ministerstwo poinformowało o przyznaniu licencji spółce należącej do Totalizatora Sportowego – Traf-Zakłady Wzajemne. Traf do tego momentu oferował zakłady na wyścigi konne na Służewcu.

Nowi legalni bukmacherzy w Polsce

Na początku 2019 roku Ministerstwo Finansów przyznało kolejne licencje dla firm, które chcą legalnie działać na polskim rynku. 3 stycznia zezwolenie otrzymała spółka Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedziba w Dąbrowie Górniczej. Firma będzie administrowała dwoma serwisami działającymi pod adresami okbet.pl i noblebet.pl (działa od września). Licencję na urządzanie zakładów w punktach naziemnych odebrała 22 stycznia firma BestBet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 21 maja firma ta otrzymała również licencję na działalność przez internet.

Aktualnie 5 podmiotów ubiega się o udzielenie zezwoleń (3 stacjonarne i 2 przez sieć Internet). Są w tym 3 podmioty, które nie posiadają ani zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – w punktach przyjmowania tych zakładów ani przez sieć Internet. Wśród ww. podmiotów nie ma spółki, o której mowa w art. 7a ustawy o grach hazardowych – taką informację otrzymaliśmy z Ministerstwa Finansów na początku marca. My już zastanawiamy się kto dołączy do grona polskich bukmacherów. Jaki kod promocyjny zaoferuje i czy ofertą dla nowych klientów będą darmowe zakłady, bonus bez depozytu czy raczej zakład bez ryzyka. Na pewno konkurencja na zakładach bukmacherskich wzbogaci ofertę wszystkich legalnych bukmacherów.

Nowe licencje dla bukmacherów

Wśród firm, które starają się o licencję na zakłady online w Polsce był m.in. rumuński Superbet. Prowadzi on już działalność w Polsce, nie tylko w punktach naziemnych, ale również online! 24 października Superbet otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów przez Internet.

W 2020 roku zadebiutował też BetX. Bukmacher z siedzibą w Bielsku Białej został sponsorem tamtejszego Podbeskidzia. Bonus powitalny dla nowych graczy ma bardzo atrakcyjny. Natomiast nad ofertą zakładów sportowych z pewnością musi jeszcze popracować.

Kto dołączy do legalnych bukmacherów?

Superbet i BetX to ciekawe firmy. Natomiast nadal czekamy na kolejnych bukmacherów, którzy wejdą do Polski. Licencję na oferowanie zakładów sportowych otrzymał już Mr Bet. W domenie bukmachera nadal jednak nie znajdziemy oferty zakładów online. Ta powinna pojawić się w ciągu tego roku. Miejmy nadzieję, że jeszcze przed Euro 2021.

Takie informacje z pewnością cieszą nowych graczy zakładów bukmacherskich. Szukują się bowiem nowe bonusy na start. Wykorzystałeś już kod promocyjny STS. Ciekawe jakie bonusy na start od pierwszej wpłaty a może bonusy bez depozytu zaoferują Mr Bet i BestBet.

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie (zakłady wzajemne) to krótko mówiąc oferta legalnych bukmacherów w Polsce. Firmy bukmacherskie oferują zakłady na wiele wydarzeń. Oczywiście w Polsce najbardziej popularne są zakłady na piłkę nożną. Polacy uwielbiają stawiać typy bukmacherskie na mecze ligowe i reprezentacji. Często przy obstawianiu w STS, Fortunie czy PZBuk typerzy korzystają także z oferty na tenis i siatkówkę. Na popularności zyskują zakłady bukmacherskie na esport. Stawiając zakłady sportowe warto sprawdzić także ofertę dla nowych graczy na bonusy bukmacherskie

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce

Powyżej przedstawiliśmy listę legalnych bukmacherów Ministerstwa Finansów. Przedstawia ona polskich i zagranicznych bukmacherów działających w naszym kraju. Firmy bukmacherskie działają zarówno online jak i przez naziemne punkty przyjmowania zakładów. Recenzje wszystkich wymienionych firm oferujących zakłady bukmacherskie znajdziesz na naszym serwisie. Poniżej przedstawiamy krótki opis największych legalnych bukmacherów w Polsce.

Zakłady bukmacherskie STS

STS zakłady bukmacherskie to największy polski legalny bukmacher. Firma z Katowic jest liderem zarówno w zakładach sportowych w punktach naziemnych jak i w bukmacherce online. Bukmacher wyróżnia się między innymi własną platformą do obstawiania typów bukmacherskich. Dzięki własnej technologii firma rozwinęła unikalny produkt, który szybko i sprawnie rozwija. Duży dział bukmacherski oraz własny produkt to duży atut. Dzięki temu STS oferuje szeroką gamę zakładów i szybko dodaje nową ofertę. Świadczy o tym chociażby dobry, a ciągle rozwijany, produkt na komórki. Zarówno aplikacja, jak i strona mobilna.

STS to największych z legalnych bukmacherów online. Oczywiście od lat posiada zezwolenie ministra finansów. na oferowanie zakładów bukmacherskich. Rejestrując się w STS zakłady bukmacherskie pamiętaj aby wykorzystać kod promocyjny GOAL. Gwarantuje on najlepsze darmowe zakłady i wysoki bonus od depozytu.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna to drugi największy bukmacher w Polsce. Jest to jednak firma międzynarodowa. Fortuna oferuje zakłady bukmacherskie także w Czechach, na Słowacji oraz w Rumunii. W Polsce Fortuna ma w ofercie zarówno zakłady bukmacherskie online jak i te naziemne. Jest sponsorem Legii Warszawa. Od niedawna także tytularnym sponsorem 1. ligi piłkarskiej. To zdecydowanie dobry bukmacher, którego warto polecić graczom.

Oferta bonusów bukmacherskich w Fortunie, jest również bardzo ciekawa. Kursy bukmacherskie według klientów są również bardzo mocne. Zwłąszcza te związane z piłką nożną.

PZBuk – Polskie Zakłady Bukmacherskie

PZBuk to tak naprawdę zagraniczny bukmacher z polską licencją Ministerstwa Finansów. Co prawda nazwa bukmachera to skrót “Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Natomiast firma należy do europejskiego giganta hazardowego, firmy Cherry Online. Dzięki wiedzy i doświadczeniu z innych rynków PZBuk ma zaplecze do rozwoju jako legalny bukmacher w Polsce.

Po starcie w 2019 roku możemy się spodziewać rozwoju produktu i oferty na zakłady bukmacherskie. PZBuk to tylko bukmacher online. Nie ma w Polsce żadnych punktów bukmacherskich. Firma nawet nie uzyskała w tym zakresie zezwolenia ministra finansów. Nie dlatego, że nie mogła. Po prostu wolała się skupić na zakładach bukmacherskich online oraz aplikacji mobilnej.

Betclic Polska

Betclic uzyskał licnecję ministra finansów stosunkowo niedawno. Zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych przyznano nie Betclic a maltańskiej firmie BEM Operations. Dla klientów nie zmienia to praktycznie nic. Betclic to nadal legalny bukmacher. Może spokojnie oferować zakłady bukmacherskie online.

Oferta sportowa Betclic to przede wszystkim piłka nożna. Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League i liga polska. Na każdą z tych lig ten bukmacher online ma świetną ofertę. Dodatkowo kod promocyjny Betclic gwarantuje całkiem fajny bonus od pierwszej wpłaty. Jest to zakład bez ryzyka. Dzięki tej ofercie możesz przetestować swoje typy bukmacherskie bez ryzyka. Jeśli twój zakład przegra bukmacher zwróci Ci środki. Pamiętaj, aby skorzystać z tego bonusu bukmacherskiego musisz podać kod promocyjny GOALPL.

Forbet zakłady bukmacherskie

Forbet rozpoczął oferowanie zakładów sportowych w 2017 roku. Ten legalny polski bukmacher w okresie 3 lat przebił się do pierwszej trójki największych bukmacherów w Polsce. Stało się tak dzięki dobrej ofercie zakładów bukmacherskich online. Mecze Ligi Mistrzów, Serie A czy Primera Division? Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Lech Poznań, Legia Warszawa czy nawet Miedź Legnica? Forbet ma doskonałą ofertę do typowania nie tylko piłki ale i innych sportów. Aplikacja mobilna też jest całkiem dobra.

Oczywiście bukmacher jest legalny i działa na podstawie zezwolenia ministra finansów. Forbet to stosunkowo nowy gracz na rynku bukmacherskim. Woskie kursy i fajne promocje dla nowych graczy to znak rozpoznawalny tego bukmachera. Gra bez podatku, bonus od depozytu i zakłady na żywo to tylko wybrane atuty Forbet zakłady bukmacherskie.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ:

Czy zagraniczni bukmacherzy są legalni?

Aby legalnie działać w Polsce bukmacher musi uzyskać licencję Ministerstwa Finansów. Część zagranicznych bukmacherów uzyskała takie zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych. Obecnie zagraniczni bukmacherzy z licencją to PZBuk, Betclic i Superbet. Marka PZBuk należy do firmy Cherry Online. Znany w całej Europie Betclic zarządzany jest przez maltańską spółkę BEM Operations. Superbet to pochodzący z Rumunii bukmacher aktywny także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Gdzie w Europie bukmacherzy internetowi są legalni?

Zakłady bukmacherskie online są legalne w większości krajów Europy. Tradycyjnie kolebką zakładów bukmacherskich jest Wielka Brytania. Regulacje hazardu online mają też inne duże kraje jak Włochy, Francja czy Hiszpania. Całkiem niedawno zakłady sportowe online uregulowała też Szwecja. Co ciekawe nadal niejasna jest sprawa legalnego obstawiania w Niemczech. Tamtejszy rząd nie ma w pełni uregulowanego hazardu online. Natomiast na tą chwilę gracze mogą spokojnie grać u bukmachera online bez żadnych konsekwencji. Niemiecki rząd od dłuższego czasu pracuje nad ustawą hazardową. 

Jak legalni bukmacherzy radzą sobie w Social Media?

Najlepiej radzi sobie największy polski bukmacher, czyli STS. Bardzo mocną pozycję dzięki obecności “Quizu pod napięciem” zbudowała sobie marka etoto. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy internetowi obecni są w social media. 

Czy Betclic jest legalny?

Tak. Bukmacher Betclic otrzymał licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów sportowych. Podobnie jak inni bukmacherzy internetowi jak STS czy Fortuna działa w Polsce w pełni legalnie. Oferuje zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo. Betclic bukmacher jest legalny. 

Czy bet365 jest w Polsce legalne?

Bukmacher bet365 nie zdecydował się na wejście na polski rynek bukmacherski. Po zmianach prawnych bet365 zablokował możliwość obstawiania zakładów sportowych w naszym kraju. Nie ma możliwości rejestracji nowego konta gracza ani obstawiania zakładów. 

Czy bet-at-home jest legalny? 

Podobnie jak bet365, bet-at-home nie uzyskał licencji na zakłady sportowe w naszym kraju. BAH jednak nie zaprzestał akceptowania polskich graczy. Oznacza to, że możesz nadal grać w bet-at-home. Natomiast będzie to łamanie polskiego prawa. Według ustawy hazardowej bet-at-home jest bowiem w Polsce nielegalny. 

Jakie są legalne zakłady bukmacherskie w Polsce?

Powyżej przedstawiliśmy listę legalnych stron bukmacherskich w Polsce. Znajdziesz na niej wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Darmowy zakład czy bonus bez depozytu? 

Bonusy bukmacherskie są różne. Na podstawie tego jaki bukmacher oferuje bonus powitalny można stworzyć ranking legalnych bukmacherów. Etoto zakłady bukmacherskie oferuje na przykład bonus od depozytu. Darmowy zakład otrzymasz w STS. Betclic natomiast dla nowych klientów przygotował cashback.