Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny gwarantuje najciekawszy bonus powitalny na rynku. Rejestrując się z kodem bonusowym GOAL otrzymasz bonus aż do 1083 zł. Sprawdź szczegóły oferty i informacje jak skorzystać z kodu.

Bonus 100% do 50zł+499zł + cashback do 500zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Superbet – Bonus Pakiet 1083 zł
Kod promocyjny GOAL
Bonus od depozytu50+499 zł
Cashback 500 zł
Darmowy zakład (freebet)34 zł
Ostatnia aktualizacja Kwiecień 2021

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 16/04/2021

Co daje kod promocyjny Superbet?

Oferta zakładów bukmacherskich Superbet dla nowych graczy jest bardzo ciekawa. Składa się z aż trzech składników. Po pierwsze nowy gracz otrzymuje bonus powitalny od depozytu. Tutaj kwota nie jest wygórowana. Można odebrać bonus 100% do 50 zł. Drugi składnik pakietu powitalnego to cashback. W tym przypadku kwota jest już zdecydowanie większa. Przez pierwsze 7 dni od rejestracji gracz może dostać zwroty za przegrane kupony do łącznej kwoty 500 zł.

To jeszcze nie koniec aktrakcji. Korzystając z kodu promocyjnego GOAL możesz otrzymać jeszcze specjalny darmowy zakład. Freebet Superbet wysokości 34 zł zostanie przyznany tylko użytkownikom, którzy zarejestrowali nowe konta z kodem GOAL.

Uwaga! Dla nowych użytkowników, którzy założą konto dniach 16-18 kwietnia z kodem GOAL Superbet zaproponował dodatkowy bonus 100% za drugi depozyt aż do kwoty 499 zł.

Superbet kod promocyjny

Kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym to właśnie to miejsce, w którym wpisać należy kod GOAL. Dzięki wpisaniu kodu oprócz standardowej oferty powitalnej jako nowy gracz otrzymasz darmowy zakład wysokości 34 zł. Aby uzyskać darmowy zakład należy zarejestrować się na stronie bukmachera i dokonać minimalnego depozytu wysokości 40 zł.

Superbet kod promocyjny

Superbet bonus

Bonus powitalny Superbet to tak naprawdę pakiet korzyści dla nowych graczy. Po pierwsze rejestrując konto u tego bukmachera każdy nowy klient dostaje bonus od depozytu. Wynosi on 100% do kwoty 50 zł. Minimalny depozyt uprawniający do odebrania tego bonusu to 20 zł. Być może kwota w promocji nie powala na kolana. Dogodne warunki obrotu sprawiają jednak, że jest to bardzo ciekawa oferta powitalna. A jakie są warunki obrotu? Wystarczy raz obrócić kwotę bonusu na kuponie z minimum dwoma zdarzeniami. Kurs pojedynczego typu nie może być niższy niż 1.30, a łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 1.80. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Superbet Cashback

Drugim elementem pakietu powitalnego dla nowych graczy Superbet jest cashback. Jest to oferta tak zwanego “Tygodnia bez ryzyka”. Na czym to wszystko polega? Każdy gracz ma tydzień na stawianie swoich zakładów sportowych w Superbet. Jeśli ten pierwszy tydzień zakończy się na minusie bukmacher zwróci przegrane stawki do kwoty 500 zł. Pamiętaj, że kalkulacja zwrotu obejmuje obrót pomniejszony o wygrane zakłady, podatek obrotowy oraz otrzymane inne bonusy. I tak przykładowo przy obrocie 2000 zł, jeśli klient wygra zakłady o wartości 1500 zł, zapłaci podatek wysokości 240 zł (12% podatku od obrotu) i nie odbierze w tym czasie żadnych dodatkowych bonusów jego cashback wyniesie 260 zł. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Rejestracja w Superbet

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Superbet jest dosyć prosta. Fomularz rejestracyjny zawiera podstawowe dane osobowe. Jak w przypadku każdego legalnego bukmachera konieczne jest też podanie numeru PESEL. Na szczęście na początkowym etapie rejestracji nie trzeba wysyłać skanów dowodu osobistego. Weryfikacja konta będzie natomiast potrzebna po jakimś czasie. Skan dowodu i numer konta bankowego będzie potrzebny także przed zleceniem pierwszej wypłaty. Jest to jednak standard wśród polskich bukmacherów.

Jak zarejestrować konto w Superbet

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego

  Kliknij dowolny z linków na tej stronie i przejdź do rejestracji u bukmachera Superbet.

 2. Uzupełnij dane osobowe

  Wpisz imię, nazwisko, email oraz numer PESEL. Wybierz swoje hasło. Nie zapomnij o kodzie bonusowym GOAL.

 3. Zaakceptuj zgody regulaminowe

  Po wypełnieniu danych konieczne jest zaakceptowanie regulaminu oraz polityki prywatności.

 4. Link aktywacyjny

  Po przejściu rejstracji konieczna jest jeszcze aktywacja przez email poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego.

Promocje Superbet

Zarejestrowani użytkownicy tego bukmachera poza ofertą powitalną mogą liczyć na pakiet regularnych promocji. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy aktualnie dostępnych promocji tego legalnego bukmachera.

SuperGame

To swoista zabawa w typowanie. Każdy klient może wytypować zdarzenia z konkretnego spotkania z oferty bukmachera. W grze typuje się między innymi dokłady wynik czy ilość zdobytych bramek. Wytypowanie wszystkich opcji daje szansę na zdobycie nagród z puli 25,000 złotych. Osoba, która wytypuje wszystkie zdarzenia może liczyć na 10,000 złotych. Poprawne wytypowanie 2 lub 3 zdarzeń daje możliwość wygrania do 7,500 złotych. Co ważne kwota nagród jest dzielona między wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali daną liczbę zdarzeń.

SuperSpin

To kolejna ciekawa a jednocześnie bardzo prosta oferta tego bukmachera. Wszystko polega na zakręceniu kołem fortuny. Wygrane mogą wynieść od 5 to nawet 2,500 złotych. Promocja dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy Superbet, którzy wyrazili chęć uczestnictwa. Co ciekawe jest to oferta codzienna, więc w przypadku przegranej każdy klient może spróbować swojego szczęścia już kolejnego dnia.

Mocne uderzenie

Ta oferta bukmachera skierowana jest do fanów zakładów wielokrotnych. Przy budowaniu tak zwanych taśm bukmacher daje klientom szanse na zwiększenie wygranej. Procent o jaki urośnie potencjalny zysk zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Aby podwoić wygraną kupon musi zawierać aż 24 zdarzenia. Natomiast 30% wzrost wygranej daje już bardziej realny do zbudowania kupon z 10 zdarzeniami. Należe tylko pamiętać, że minimalny kurs każdego zdarzenia budującego AKO to 1.20 a minimalna ilość zdarzeń na kuponie to 5.

Depozyt w Superbet

Po zakończeniu rejestracji oraz zweryfikowaniu maila konto tymczasowe w zakładach bukmacherskich Superbet będzie aktywne. Doładowania konta można dokonać za pomocą kilku metod płatności. Superbet oferuje przelewy za pomocą blika, skrilla, paysafecard, kard kredytowych VISA i mastercard i Netellera. Gracze mogą skorzystać także z bramek szybkich płatności tpay oraz przelewy24. Dla tradycjonalistów jest też opcja wpłaty tradycyjnym przelewem bankowym lub też wizyty osobistej w jednym z punktów naziemnych bukmachera.

Większość depozytów powinna trafić na konto gracza już po kilku minutach. Oczywiście tradycyjny przelew zostanie zaksięgowany dopiero po upływie dwóch dni. Nic dziwnego w tym, że ta metoda płatności cieszy się coraz mniejszą popularnością.

Sprawdź nasze typy bukmacherskie na weekend i już dzisiaj skutecznie stwórz kupon dla siebie!

Opcje wypłaty

W kwestii wypłat w Superbet sytuacja wygląda podobnie jak u innych polskich bukmacherów. Zgodnie z wymogami licencyjnymi środki można wycofać tylko za pomocą przelewu na konto. Na szczęście bukmacher ma możliwość realizacji tych przelewów znacznie szybciej niż standardowe płatności bankowe. Dzięki temu możemy liczyć na wypłatę najpóźniej następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

Pamiętaj, że przed wypłatą niezbędna będzie pełna weryfikacja konta. Jeśli wcześniej grałeś na koncie tymczasowym teraz już będzie trzeba przesłać bukmacherowi numer konta oraz zdjęcia lub skany dowodu osobistego. Na szczęście można to zrobić z poziomu danych konta na stronie internetowej. Wystarczy wejść w sekcję “Moje konto” i wybrać opcję “Przesyłanie dokumentów.

superbet kod promocyjny

Kod promocyjny Superbet – FAQ

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Kod promocyjny w Superbet to GOAL. Kod wpisuje się w formularzu rejestracyjnym. Inna nazwa kodu promocyjnego to “Kod z punktu”. Kod bonusowy GOAL gwarantuje otrzymanie dodatkowego darmowego zakładu wykości 34 zł.

Jaki jest bonus powitalny w Superbet?

Z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz bonus powitalny wysokości 584 zł. 500 zł to cashback, 50 zł bonus od depozytu 100%. 34 zł to specjalny darmowy zakład.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Superbet?

W Superbet obrót bonusem wynosi 1 x po kursie minimalnym 1.50. Co najmniej dwa zdarzenia na kuponie.

Czy Superbet jest w Polsce legalny?

Tak. Superbet to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w punktach naziemnych i w Internecie.