Superbet kod promocyjny czerwiec 2022

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Superbet kod promocyjny to GOAL gwarantuje najlepszy bonus powitalny na rynku. Rejestrując się w Superbet z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz bonus aż do 1554 zł. Sprawdź szczegóły oferty i informacje jak skorzystać z kodu.

Spis treści:

Co daje kod promocyjny Superbet?

Oferta zakładów bukmacherskich Superbet dla nowych graczy jest bardzo ciekawa. Składa się z aż trzech składników. Po pierwsze nowy gracz otrzymuje bonus powitalny od depozytu. Można odebrać bonus 100% do 200 zł. Drugi składnik pakietu powitalnego to cashback. W tym przypadku kwota jest już zdecydowanie większa. Przez pierwsze 7 dni od rejestracji gracz może dostać zwroty za przegrane kupony do łącznej kwoty 1300 zł.

Kod promocyjny Superbet 2022GOAL
Cashback1300 zł
Bonus od depozytu200 zł
Freebet34 zł
Bonus w aplikacji20 zł

To jeszcze nie koniec aktrakcji. Korzystając z kodu promocyjnego GOAL możesz otrzymać jeszcze specjalny darmowy zakład. Freebet Superbet wysokości 34 zł zostanie przyznany tylko użytkownikom, którzy zarejestrowali nowe konta z kodem GOAL. Dodatkowo można odebrać bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji Superbet. To daje łączny bonus w wysokości aż 1554 zł!

Superbet
94/100
Nowy legalny bukmacher w Polsce
Bukmacher Superbet to jeden z najnowszych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Rumuńska firma od dłuższego czasu przyjmuje zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Dopiero jednak niedawno uruchomiła ofertę na swojej stronie internetowej.

Superbet kod promocyjny 2022

Kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym to właśnie to miejsce, w którym wpisać należy kod GOAL. Dzięki wpisaniu kodu oprócz standardowej oferty powitalnej jako nowy gracz otrzymasz darmowy zakład wysokości 34 zł. Aby uzyskać freebet należy zarejestrować się na stronie bukmachera i dokonać minimalnego depozytu wysokości 40 zł.

Superbet kod promocyjny
Proces rejestracji w Superbecie

Superbet bonus

W Superbet bonus powitalny to tak naprawdę pakiet korzyści dla nowych graczy. Po pierwsze rejestrując konto u tego bukmachera każdy nowy klient dostaje bonus od depozytu. Wynosi on 100% do kwoty 200 zł. Minimalny depozyt uprawniający do odebrania tego bonusu to 20 zł. Być może kwota w promocji nie powala na kolana. Dogodne warunki obrotu sprawiają jednak, że jest to bardzo ciekawa oferta powitalna.

A jakie są warunki obrotu? Wystarczy dwukrotnie obrócić kwotę bonusu, a łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 1.80. Trzeba pamiętać, że na dokonanie obrotu mamy 10 dni. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie bukmachera. Superbet bonus powitalny to nie koniec atrakcji jakie przygotował nam ten legalny bukmacher.

Superbet Cashback

Drugim elementem pakietu powitalnego dla nowych graczy Superbet jest cashback do 1300 zł. Jest to promocja o nazwie “Tydzień bez ryzyka”. Na czym to wszystko polega? Każdy gracz ma tydzień na stawianie swoich zakładów sportowych w Superbet. Jeśli ten pierwszy tydzień zakończy się na minusie bukmacher zwróci przegrane stawki do kwoty 1300 zł. Pamiętaj, że kalkulacja zwrotu obejmuje obrót pomniejszony o wygrane zakłady, podatek obrotowy oraz otrzymane inne bonusy. I tak przykładowo przy obrocie 2000 zł, jeśli klient wygra zakłady o wartości 1500 zł, zapłaci podatek wysokości 240 zł (12% podatku od obrotu) i nie odbierze w tym czasie żadnych dodatkowych bonusów jego cashback wyniesie 260 zł. Tydzień bez ryzyka to bardzo ciekawa oferta. Poza nią czeka jednak na nas także kolejna oferta aby z niej skorzystać sprawdź poniżej i koniecznie wpisz Superbet kod promocyjny GOAL w trakcie rejestracji.

Darmowy zakład – freebet

Superbet bonus to pakiet korzyści. Opisaliśmy już bonus od depozytu oraz promocję “Tydzień bez ryzyka”. Czas na darmowy zakład, który otrzymasz po spełnieniu dwóch warunków:

 • podczas rejestracji w Superbet podaj kod promocyjny GOAL
 • dokonaj depozytu na kwotę min. 40 zł

Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków otrzymasz od Superbet darmowy zakład (freebet) o wartości 34 zł. Aby wypłacić ten bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie min. 1.60.

Zakład bez ryzyka

Niestety w swojej bardzo bogatej ofercie dla nowych klientów nie znajdziemy opcji zakład bez ryzyka. W Superbet bonus na start to darmowy zakład, bonus od depozytu oraz cashback, czyli zwrot za przegrane stawki w promocji “Tydzień bez ryzyka”. Cashback to właśnie ciekawa oferta, która jest bardzo porównywalna do zakładu bez ryzyka w Superbet. Aby skorzystać z bonusów koniecznie podaj kod promocyjny Superbet w rejestracji.

Rejestracja w Superbet

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Superbet jest dosyć prosta. Fomularz rejestracyjny zawiera podstawowe dane osobowe. Jak w przypadku każdego legalnego bukmachera konieczne jest też podanie numeru PESEL. Na szczęście na początkowym etapie rejestracji w Superbet nie trzeba wysyłać skanów dowodu osobistego. Weryfikacja konta będzie natomiast potrzebna po jakimś czasie. Skan dowodu i numer konta bankowego będzie potrzebny także przed zleceniem pierwszej wypłaty. Jest to jednak standard wśród polskich bukmacherów. Jak działa Superbet rejestracja?

Poniżej znajdziesz kroki, które pozwolą Ci się zarejestrować u bukmachera.

Potrzebny czas: 5 min..

Jak zarejestrować konto w Superbet

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego

  Kliknij dowolny z linków na tej stronie i przejdź do rejestracji u bukmachera Superbet.

 2. Uzupełnij dane osobowe

  Wpisz imię, nazwisko, email oraz numer PESEL. Wybierz swoje hasło. Nie zapomnij o kodzie bonusowym GOAL.

 3. Zaakceptuj zgody regulaminowe

  Po wypełnieniu danych konieczne jest zaakceptowanie regulaminu oraz polityki prywatności.

 4. Link aktywacyjny

  Po przejściu rejstracji konieczna jest jeszcze aktywacja przez email poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego.

Promocje Superbet

Zarejestrowani użytkownicy tego bukmachera poza ofertą powitalną mogą liczyć na pakiet regularnych promocji. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy aktualnie dostępnych promocji tego legalnego bukmachera.

SuperGame – Super Mecz

To swoista zabawa w typowanie. Każdy klient może wytypować zdarzenia z konkretnego spotkania z oferty bukmachera. W grze typuje się między innymi dokłady wynik czy ilość zdobytych bramek. Wytypowanie wszystkich opcji daje szansę na zdobycie nagród z puli 25,000 złotych. Osoba, która wytypuje wszystkie zdarzenia może liczyć na 10,000 złotych. Poprawne wytypowanie 2 lub 3 zdarzeń daje możliwość wygrania do 7,500 złotych. Co ważne kwota nagród jest dzielona między wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali daną liczbę zdarzeń. Trzeba przyznać, że Super Mecz (SuperGame) to bardzo ciekawa promocja.

SuperSpin

To kolejna ciekawa a jednocześnie bardzo prosta oferta tego bukmachera. Wszystko polega na zakręceniu kołem fortuny. Wygrane mogą wynieść od 5 to nawet 2,500 złotych. Promocja dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy Superbet, którzy wyrazili chęć uczestnictwa. Co ciekawe jest to oferta codzienna, więc w przypadku przegranej każdy klient może spróbować swojego szczęścia już kolejnego dnia.

Mocne uderzenie

Ta oferta bukmachera skierowana jest do fanów zakładów wielokrotnych. Przy budowaniu tak zwanych taśm bukmacher daje klientom szanse na zwiększenie wygranej. Procent o jaki urośnie potencjalny zysk zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Aby podwoić wygraną kupon musi zawierać aż 24 zdarzenia. Natomiast 30% wzrost wygranej daje już bardziej realny do zbudowania kupon z 10 zdarzeniami. Należe tylko pamiętać, że minimalny kurs każdego zdarzenia budującego AKO to 1.20 a minimalna ilość zdarzeń na kuponie to 5.

Poniedziałkowy Super Bonus

Każdy aktywny gracz Superbet ma szansę na zgarnięcie kasy w promocji Super Bonus. Jakie są jej warunki? Wystarczy po prostu być aktywnym graczem zakładów wzajemnych. Nie jest to bonus od pierwszego depozytu, ale oferta, z której można skorzystać co tydzień. Wystraczy wyrobić wymogi promocji:

 • Dokonaj wpłaty 50 PLN
 • Postaw zakład pojedynczy z minimalnym kursem 1.60 (lub AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łączonym 2.00)
 • Minimalna stawka kuponu to 50 PLN

Weekendowy bonus Superbet

Weekendowy bonus Superbet to cashback 10%. Gracze, którzy w trakcie weekendu postawiają zakłady AKO z kursem minimalnym 2.50 i ich nie wygrają dostaną zwrot 10% przegranych stawek. Minimalna stawka, która gwarantuje ten bonus to 100 zł.

Depozyt w Superbet

Po zakończeniu rejestracji oraz zweryfikowaniu maila konto tymczasowe w zakładach bukmacherskich Superbet będzie aktywne. Doładowania konta można dokonać za pomocą kilku metod płatności. Superbet oferuje przelewy za pomocą blika, skrilla, paysafecard, kard kredytowych VISA i mastercard i Netellera. Gracze mogą skorzystać także z bramek szybkich płatności tpay oraz przelewy24. Dla tradycjonalistów jest też opcja wpłaty tradycyjnym przelewem bankowym lub też wizyty osobistej w jednym z punktów naziemnych bukmachera.

Większość depozytów powinna trafić na konto gracza już po kilku minutach. Oczywiście tradycyjny przelew zostanie zaksięgowany dopiero po upływie dwóch dni. Nic dziwnego w tym, że ta metoda płatności cieszy się coraz mniejszą popularnością.

Sprawdź nasze typy bukmacherskie na weekend i już dzisiaj skutecznie stwórz kupon dla siebie!

Opcje wypłaty

W kwestii wypłat w Superbet sytuacja wygląda podobnie jak u innych polskich bukmacherów. Zgodnie z wymogami licencyjnymi środki można wycofać tylko za pomocą przelewu na konto. Na szczęście bukmacher ma możliwość realizacji tych przelewów znacznie szybciej niż standardowe płatności bankowe. Dzięki temu możemy liczyć na wypłatę najpóźniej następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

Pamiętaj, że przed wypłatą niezbędna będzie pełna weryfikacja konta. Jeśli wcześniej grałeś na koncie tymczasowym teraz już będzie trzeba przesłać bukmacherowi numer konta oraz zdjęcia lub skany dowodu osobistego. Na szczęście można to zrobić z poziomu danych konta na stronie internetowej. Wystarczy wejść w sekcję “Moje konto” i wybrać opcję “Przesyłanie dokumentów.

superbet kod promocyjny
W weryfikacji konta potrzebne przesłanie jest dokumentu – dowodu osobistego

Zakłady bukmacherskie Superbet

Opisaliśmy już kod rejestracyjny oraz Superbet bonus. Najwyższy czas napisać kilka słów o samym bukmacherze. Superbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher. Ma licencję Ministerstwa Finansów. W Polsce oferuje zakłady sportowe w punktach naziemnych oraz w Internecie. Dostępna oczywiście jest też aplikacja mobilna Superbet.

Jest to jeden z najnowszych legalnych bukmacherów na rynku. Szybko jednak zdobywa sobie uznananie klientów. Zakłady na żywo, sporty wirtualne, aplikacja mobilna oraz ciekawy bonus za pierwszy depozyt to niewątpliwe atuty tego bukmachera. Superbet oferuje wysokie kursy oraz częste zakłady specjalne. Niestety transmisje na żywo nie są dostępne, co jest jednym z niewielu minusów tego bukmachera.

Mimo krótkiego stażu na rynku Superbet należy do najlepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów

Superbet kod promocyjny to niejedyna taka oferta na rynku. Również inny polscy bukmacherzy oferują kody promocyjne i tym samym bonus dla nowych graczy. Zazwyczaj kod rejestracyjny uprawnia do odebrania wyższego niż standardowy bonus. Niezależnie czy jest to bonus od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka czy jeszcze inna forma oferty powitalnej.

Poniżej przedstawiamy kody promocyjne u największych firm oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce.

BukmacherzyBonusyKody promocyjne
SuperbetPakiet 1554 złGOAL
STS Pakiet 1504 złGOAL
FortunaPakiet 2230 zł GOAL
BETFANPakiet 1600 złGOALBONUS

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Bukmacher Superbet to jeden z legalnych polskich bukmacherów. Swoją siedzibę ma w Katowicach prz yulicy 73 Pułku Piechoty. Prezesem zarządu Superbet jest pan Ales Dobes. Członkami zarządu są Adam Warlewski i Lukas Pechna.

Oferta Superbet w Polsce dostępna jest zarówno w punktach stacjonarnych jak i przez stronę internetową. Superbet aplikacja mobilna jest również dostępna na telefony komórkowe zarówno z Android jak i te marki iPhone.

Superbet oferuje zakłady live, sporty wirtualne oraz ciekawe bonusy powitalne dla nowych graczy. Bonusy bukmacherskie dostępne są z kodem promocyjnym Superbet. Z kodem GOAL dostępny jest dodatkowy bonus, czyli zakład bez depozytu na 34 zł. Jest też bonus cashback do 500 zł oraz ten od pierwszej wpłaty o 50 zł.

Superbet kod promocyjny – podsumowanie

Superbet kod promocyjny 2022 to GOAL. Z tym kodem promocyjnym nowi klienci dostaną podwyższony Superbet bonus powitalny. Bonus stawowi bonus od pierwszego depozytu do 200 zł, darmowy zakład 34 zł oraz cashback do 1300 zł. Ta oferta powitalna należy do najciekawszych na polskim rynku. Inni legalni bukmacherzy oferują nawet wyższe bonusy ale warunki ich obrotu w Superbet są rozsądne. Kurs pojedynczego zdarzenia i inne warunki obrotu bonusem sprawiają, że warto sprawdzić ofertę tego bukmachera.

Przechodząc na stronę bukmachera pamiętaj aby wpisać Superbet kod promocyjny GOAL w formularzu rejestracji.

Kod promocyjny Superbet – FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny w Superbet to GOAL. Kod wpisuje się w formularzu rejestracyjnym. Inna nazwa kodu promocyjnego to “Kod z punktu”. Kod bonusowy GOAL gwarantuje otrzymanie dodatkowego darmowego zakładu wykości 34 zł.

Jaki jest bonus powitalny w Superbet?

Z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz bonus powitalny wysokości 1554 zł. 1300 zł to cashback, 200 zł bonus od depozytu 100%, 34 zł to specjalny darmowy zakład, a dodatkowy bonus 20 zł można otrzymać za zainstalowanie aplikacji bukmachera.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Superbet?

W Superbet obrót bonusem wynosi 2 x po kursie minimalnym 1.80. Jest to całkiem dobra oferta jak na legalnych bukmacherów na polskim rynku.

Czy Superbet jest w Polsce legalny?

Tak. Superbet to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w punktach naziemnych i w Internecie. Co więcej Superbet oferuje bonus powitalny od pierwszej wpłaty.

Jak założyć konto w Superbet?

Założyć konto u tego bukmachera jest bardzo łatwo. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny podając podstawowe dane osobowe. Warto także podać kod promocyjny. W Superbet kod promocyjny to GOAL. Gwarantuje on ciekawy bonus powitalny w tym bonus od pierwszego depozytu oraz freebet.

Jaki jest numer licencji Superbet?

Bukmacher Superbet działa w Polsce na podstawie licencji numer PS4.6831.5.2019 wydanej w dniu 18.10.2019. Pełne dane bukmachera to: Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice

Komentarze

Na temat “Superbet kod promocyjny czerwiec 2022

Superbet to bardzo ciekawy bukmacher. Kod promocyjny zadziałał bez problemów. Oferta powitalna wykorzystana i to z plusem. Z tego co widzę mając konto gracza u tego bukmachera, to oprócz bonusu powitalnego daje sporo ofert praktycznie na każdy weekend czy mecze Ligi Mistrzów itp.