Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny gwarantuje najciekawszy bonus powitalny na rynku. Rejestrując się z kodem bonusowym GOAL otrzymasz bonus aż do 584 zł. Sprawdź szczegóły oferty i informacje jak skorzystać z kodu.

+18 | Graj odpowiedzialnie “| Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 21/12/2020

Co daje kod promocyjny Superbet?

Oferta zakładów bukmacherskich Superbet dla nowych graczy jest bardzo ciekawa. Składa się z aż trzech składników. Po pierwsze nowy gracz otrzymuje bonus powitalny od depozytu. Tutaj kwota nie jest wygórowana. Można odebrać bonus 100% do 50 zł. Drugi składnik pakietu powitalnego to cashback. W tym przypadku kwota jest już zdecydowanie większa. Przez pierwsze 7 dni od rejestracji gracz może dostać zwroty za przegrane kupony do łącznej kwoty 500 zł.

To jeszcze nie koniec aktrakcji. Korzystając z kodu promocyjnego GOAL możesz otrzymać jeszcze specjalny darmowy zakład. Freebet wysokości 34 zł zostanie przyznany tylko użytkownikom, którzy zarejestrowali nowe konta z kodem GOAL.

Superbet kod z punktu

Kod z punktu w formularzu rejestracyjnym to właśnie to miejsce, w którym wpisać należy kod GOAL. Dzięki wpisaniu kodu oprócz standardowej oferty powitalnej jako nowy gracz otrzymasz darmowy zakład wysokości 34 zł. Aby uzyskać darmowy zakład należy zarejestrować się na stronie bukmachera i dokonać minimalnego depozytu wysokości 40 zł.

Superbet kod promocyjny

Rejestracja w Superbet

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Superbet jest dosyć prosta. Fomularz rejestracyjny zawiera podstawowe dane osobowe. Jak w przypadku każdego legalnego bukmachera konieczne jest też podanie numeru PESEL. Na szczęście na początkowym etapie rejestracji nie trzeba wysyłać skanów dowodu osobistego. Weryfikacja konta będzie natomiast potrzebna po jakimś czasie. Skan dowodu i numer konta bankowego będzie potrzebny także przed zleceniem pierwszej wypłaty. Jest to jednak standard wśród polskich bukmacherów.

Jak zarejestrować konto w Superbet

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego

  Kliknij dowolny z linków na tej stronie i przejdź do rejestracji u bukmachera Superbet.

 2. Uzupełnij dane osobowe

  Wpisz imię, nazwisko, email oraz numer PESEL. Wybierz swoje hasło. Nie zapomnij o kodzie bonusowym GOAL.

 3. Zaakceptuj zgody regulaminowe

  Po wypełnieniu danych konieczne jest zaakceptowanie regulaminu oraz polityki prywatności.

 4. Link aktywacyjny

  Po przejściu rejstracji konieczna jest jeszcze aktywacja przez email poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego.

Depozyt w Superbet

Po zakończeniu rejestracji oraz zweryfikowaniu maila konto tymczasowe w zakładach bukmacherskich Superbet będzie aktywne. Doładowania konta można dokonać za pomocą kilku metod płatności. Superbet oferuje przelewy za pomocą blika, skrilla, paysafecard, kard kredytowych VISA i mastercard i Netellera. Gracze mogą skorzystać także z bramek szybkich płatności tpay oraz przelewy24. Dla tradycjonalistów jest też opcja wpłaty tradycyjnym przelewem bankowym lub też wizyty osobistej w jednym z punktów naziemnych bukmachera.

Większość depozytów powinna trafić na konto gracza już po kilku minutach. Oczywiście tradycyjny przelew zostanie zaksięgowany dopiero po upływie dwóch dni. Nic dziwnego w tym, że ta metoda płatności cieszy się coraz mniejszą popularnością.

Opcje wypłaty

W kwestii wypłat sytuacja wygląda podobnie jak u innych polskich bukmacherów. Zgodnie z wymogami licencyjnymi środki można wycofać tylko za pomocą przelewu na konto. Na szczęście bukmacher ma możliwość realizacji tych przelewów znacznie szybciej niż standardowe płatności bankowe. Dzięki temu możemy liczyć na wypłatę napóźniej następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

Pamiętaj, że przed wypłatą niezbędna będzie pełna weryfikacja konta. Jeśli wcześniej grałeś na koncie tymczasowym teraz już będzie trzeba przesłać bukmacherowi numer konta oraz zdjęcia lub skany dowodu osobistego. Na szczęście można to zrobić z poziomu danych konta na stronie internetowej. Wystarczy wejść w sekcję “Moje konto” i wybrać opcję “Przesyłanie dokumentów.

superbet kod promocyjny

Kod promocyjny Superbet – FAQ

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Kod promocyjny w Superbet to GOAL. Kod wpisuje się w formularzu rejestracyjnym. Inna nazwa kodu promocyjnego to “Kod z punktu”. Kod bonusowy GOAL gwarantuje otrzymanie dodatkowego darmowego zakładu wykości 34 zł.

Jaki jest bonus powitalny w Superbet?

Z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz bonus powitalny wysokości 584 zł. 500 zł to cashback, 50 zł bonus od depozytu 100%. 34 zł to specjalny darmowy zakład.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Superbet?

W Superbet obrót bonusem wynosi 1 x po kursie minimalnym 1.50. Co najmniej dwa zdarzenia na kuponie.

Czy Superbet jest w Polsce legalny?

Tak. Superbet to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w punktach naziemnych i w Internecie.