Betclic kod promocyjny listopad 2022

Zakład bez ryzyka do 200 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Kod promocyjny w Betclic umożliwia skorzystanie z zakładu bez ryzyka do 200 zł dla nowych klientów bukmachera. Betclic to jedyny bukmacher, u którego postawisz zakład na FAME MMA. Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic? Podajesz go w trakcie rejestracji konta.

Spis treści

Kod promocyjny Betlic na mundial

Jeśli chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka w Betclic na mecze mistrzostw świata w Katarze to podczas rejestracji wpisz kod promocyjny GOALPL. Rejestracja z kodem promocyjnym pozwoli Ci skorzystać z “ubezpieczonego zakładu” do kwoty 200 zł. Podobnie jak inni legalni bukmacherzy, Betclic przygotował też szereg promocji na czas Mundialu 2022, w tym Ranking Mistrzów, w którym do wygrania jest wyjazd do Dubaju oraz 100 000 zł w puli nagród.

Jaki jest kod promocyjny w zakładach bukmacherskich Betclic?

Kod promocyjny do zakładów bukmacherskich Betclic to “GOALPL”. Użycie go zapewnia uzyskanie największego bonusu na rynku. W tabeli poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły i warunki otrzymania bonusu przy wykorzystaniu kodu promocyjnego.

Zakład bez ryzyka w Betclic
Cashback do 200 zł
Minimalny kurs 1.14
Minimalna stawkabrak
Forma zwrotufreebet do 200 zł
Kod promocyjnyGOALPL

Jak działa kod promocyjny Betclic?

W Betclic kod promocyjny 2022 pozwala Ci odebrać bonus powitalny. Obecnie Betclic oferuje zakład bez ryzyka do 200 zł (cashback).

Bardzo istotną informacją jest fakt, że kod bonusowy wpisać możesz tylko i wyłącznie na etapie rejestracji swojego konta. Nie masz możliwości zrobienia tego później. Tuż po otworzeniu konta, czy nawet w późniejszym czasie. Warto zatem wpisać prawidłowy i co najważniejsze – aktualny kod bonusowy Betclic.

Betclic
87/100
 • Sponsor FAME MMA
 • Sponsor Piasta Gliwice

Aktualna oferta bukmachera Betclic

W Betclic znajdziesz szeroką ofertę zakładów na wydarzenia sportowe. Warto przyjrzeć się ofercie na piłkę nożną, a jeśli jesteś fanem sportów walki to musisz pamiętać, że bukmacher ten ma wyłączność na oferowanie kursów na gale FAME MMA i HYPE MMA. Sprawdźmy jakie kursy przygotował Betclic na mecze Ekstraklasy w następnej kolejce:

dataEkstraklasa w Betclickursy 1×2
28.10.2022Górnik Zabrze – Widzew Łódź2.20 – 3.55 – 3.40
29.10.2022Korona Kielce – Piast Gliwice2.85 – 3.30 – 2.50
29.10.2022Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa2.95 – 3.35 – 2.43
30.10.2022Lechia Gdańsk – Stal Mielec1.94 – 3.65 – 3.85
30.10.2022Lech Poznań – Raków Częstochowa2.95 – 3.25 – 2.49
Kursy aktualne na 28 października 2022 o godz. 13:20

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to możesz je założyć z kodem promocyjnym GOALPL i postawić zakład na polską ligę bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Kod promocyjny BetclicGOALWażny: listopad 2022

Betclic rejestracja

Rejestracji w Betclic dokonujesz po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony. Opcjonalnie możesz zrobić to również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Uprawnia do skorzystania z tych samych promocji dla nowych graczy.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestuj się” ujrzysz formularz do wypełnienia. Jest to prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko. Niezbędny jest także numer PESEL.

Druga faza rejestracji to uzupełnienie danych adresowych. W trzeciej oprócz utworzenia nazwy użytkownika i hasła do logowania, będziesz miał możliwość wpisania kodu bonusowego. Upewnij się, czy wpisujesz kod we właściwym miejscu – na samym dole strony, w widocznym okienku “kod promocyjny”.

Nie ma znaczenia, czy kod wpiszesz małymi, czy wielkimi literami. Bukmacher sprawdza tylko jego poprawność. Musisz zatem zawrzeć wszystkie litery i cyfry, które zawiera kod bonusowy.

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Dowiedziałeś się już do czego służy kod. Czas byś poznał teraz odpowiedź na pytanie: jak brzmi w Betclic kod promocyjny? Otóż aktualnie, jak już wspomnieliśmy, są aż dwa obowiązujące kody! Każdy z nich da Ci możliwość skorzystania z zupełnie innej, ale równie opłacalnej promocji.

Kod promocyjny pozwoli Ci na odebranie oferty powitalnej, promocji dla graczy, a także zwiększy szansę na otrzymanie od bukmachera Betclic darmowego zakładu. O szczegółach piszemy w kolejnej części naszego artykułu.

Betclic Bonus na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betclic przygotował dla nowych klientów cashback, czyli innymi słowy zakład bez ryzyka. Zasada działania tego bonusu powitalnego jest prosta – jeśli Twój pierwszy zakład w Betclic okaże się przegrany to bukmacher zwróci Ci postawione środki (do 200 zł pomniejszone o podatek) w formie darmowego zakładu.

Kod promocyjny GOALPL: zakład bez ryzyka do 200 zł

Bonus za ten kod bonusowy opiewa na maksymalną kwotę 200 złotych.

Cashbackiem, czyli w praktyce ubezpieczeniem od przegranej jest objęty Twój pierwszy zakład postawiony w serwisie. Jeżeli trafiłeś zakład, wówczas możesz cieszyć się z wygranej. W przypadku niepowodzenia nie masz powodów do rozpaczania, gdyż bukmacher zwróci Ci pieniądze za postawiony kupon. Zwrot otrzymasz jako freebet, który możesz postawić.

Nie zdziw się, jeżeli obstawiłeś za 200 złotych, a bukmacher odda Ci nieco mniej środków. Dzieje się tak dlatego, że przy zwrocie Betclic odlicza należny podatek. W związku z tym, by otrzymać maksymalny bonus w postaci zwrotu 200 złotych, musisz zawrzeć swój pierwszy zakład za kwotę 227,30 złotych.

Jeżeli zakład nie powiódł się i otrzymałeś zwrot, to nie możesz od razu też wypłacić środków na swój rachunek bankowy. Dokonać tego możesz dopiero, gdy postawisz otrzymany freebet po kursie min. 2.14. To wszystko. Ewentualna wygrana z freebetu trafi na konto główne i możesz ją wypłacić.

Przyznanym freebetem możesz za to swobodnie obstawiać – korzystając z pełnej oferty bukmachera Betclic. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, na żywo, czy sportach wirtualnych. Również wybór, nazwijmy to, realnych sportów jest dowolny. Możesz obstawiać to, co lubisz, czy to, w czym czujesz się mocny. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, a skończywszy chociażby na sportach walki, żeglarstwie, czy kolarstwie szosowym.

Aby go otrzymać, musisz dokonać rejestracji na stronie betclic.pl. Koniecznie wpisz też w trakcie rejestracji kod promocyjny GOALPL. Następnie dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

STS kod promocyjnyFuksiarz kod promocyjny
Superbet kod promocyjnyPZbuk kod promocyjny
Fortuna kod promocyjnyBetcris kod promocyjny
Betfan kod promocyjnyTotalbet kod promocyjny
ETOTO kod promocyjny

Inne bonusy

Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher Betclic przygotował również dla graczy inne bonusy. Rozróżnić możemy dwa rodzaje promocji – stałe oraz okresowe. Pierwsze z nich dostępne są cały czas na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betclic. Wśród nich wyróżnić możemy:

BOOST

BOOST, czyli promocja polegająca na podwyższeniu kursów. W jej ramach bukmacher Betclic podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń. Spotkania biorące udział w promocji oznaczone są na stronie, jak i w aplikacji mobilnej ikoną żółtej rakiety.

Ciekawostką jest fakt, że codziennie znajdziemy co najmniej kilka takich spotkań w ofercie bukmachera. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu, czy stawki minimalnej. Po prostu wystarczy, że postawisz zakład z oferty i już masz szansę wygrać kilkanaście procent więcej niż u konkurencji.

Promocja MULTI+

MULTI+ to z kolei promocja Betclic, która dotyczy kuponów wielokrotnych. W ramach promocji do takich zaliczają się kupony, które posiadają minimum pięć zdarzeń. W tym przypadku również nie musisz wnosić zakładu o określonej minimalnej stawce, czy dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Wystarczy, że na twoim kuponie znajdzie się minimum pięć (lub też więcej) zdarzeń oznaczonych wyraźnym logiem MULTI+.

Zasady promocji MULTI+:

 • Dla kuponów z 5 zdarzeniami Betclic powiększa ewentualną wygraną o 7%
 • Przy 6 zdarzeniach twoja wygrana zwiększa się o 14%
 • 7 zdarzeń to wygrana wyższa o 20%
 • 25% wzrostu wygranej gwarantuje kupon z 8 zdarzeniami
 • Dla 9 zdarzeń bukmacher przewidział zwiększenie potencjalnej wygranej o 30%
 • Okrągłe 10 zdarzeń na twoim kuponie, to wygrana większa o 35%
 • Wysłałeś kupon zawierający 11 zdarzeń? Betclic zwiększy twoją wygraną o 40%
 • 12 zdarzeń to wygrana większa o 45%
 • Aż o połowę wzrasta potencjalna wygrana w przypadku kuponów zawierających 13 i więcej zdarzeń.

Pozostałe promocje Betclic

Drugim rodzajem promocji spotykanych na stronach Betclic są promocje okresowe. Dotyczą one zazwyczaj najważniejszych wydarzeń sportowych. Mowa tutaj o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, meczach reprezentacji Polski, piłkarskiej Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy. Doceniane również są dyscypliny takie jak siatkówka, czy tenis – zwłaszcza turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

W ramach promocji okresowych bukmacher proponuje zwiększenie kursów lub darmowe zakłady. Freebety przyznawane są za postawienie określonej liczby zakładów po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Jak widać, oferta promocyjna Betclic jest bardzo bogata i stale się poszerza. Już spoglądając na standardową propozycję bonusów dla graczy można być zadowolonym. Dochodzi do tego oferta okresowa, która jest świetnym urozmaiceniem.

Nie tylko pozwala być graczom na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ale również zwiększa ich wygrane, czy pozwala otrzymać darmowe zakłady. Z całą pewnością warto rozważyć grę u bukmachera Betclic, gdyż to nie tylko świetna oferta zakładów, ale także absolutny top pod względem promocji dla graczy.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie na temat bukmachera Betclic i jego kodu promocji.

Co daje kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny GOALPL zapewnia najwyższy bonus powitalny na rynku. Jest to zakład bez ryzyka do 200 zł.

Czy Betclic ma transmisje meczów?

Tak, bukmacher Betclic ma w ofercie usługę Betclic TV. Dzięki niej obejrzysz wiele transmisji live z wydarzeń sportowych. Nie tylko piłki nożnej, ale i wielu innych dyscyplin.

Czy Betclic jest w Polsce legalny?

Tak. Bukmacher Betclic działa na licencji Ministra Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w naszym kraju.

Co potrzeba do rejestracji konta?

Aby zarejestrować konto w Betclic musisz być pełnoletni. Wymagane są dane osobowe, numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Konto tymczasowe założysz bez potwierdzania skanu dowodu.