Betclic kod promocyjny – Bonus Cashback 550 zł

Betclic kod promocyjny GOALPL zapewnia cashback lub bonus bez depozytu dla nowych klientów. W przypadku zakładów bukmacherskich Betclic kod musisz podać już na etapie rejestracji konta gracza. Obecnie do wyboru mamy aż dwa kody promocyjne – sam możesz wybrać, który bonus powitalny bardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to oferty! Pamiętaj, że bukmacher Betclic to legalny bukmacher. Oferuje swoje bonusy i zakłady sportowe zgodnie z prawem.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Betclic Kod Promocyjny
Kod promocyjny GOALPL
Bonus Cashback 550 zł
Warunki bonusu Obrót 6x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni

Spis treści

Jak działa kod promocyjny Betclic?

W Betclic kod promocyjny 2021 pozwala Ci odebrać bonus powitalny. Obecnie Betclic oferuje dwa typy bonusu powitalnego dla nowych graczy.

Bardzo istotną informacją jest fakt, że kod bonusowy wpisać możesz tylko i wyłącznie na etapie rejestracji swojego konta. Nie masz możliwości zrobienia tego później. Tuż po otworzeniu konta, czy nawet w późniejszym czasie. Warto zatem wpisać prawidłowy i co najważniejsze – aktualny kod bonusowy Betclic. Nie wszystkie kody promocyjne dają akie same bonusy bukmacherskie. Zakład bez ryzyka to tylko przykład bonusu powitalnego.

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie BetclicAplikacja mobilna Betclic
Bonus powitalny BetclicBetclic freebet
Rejestracja w BetclicKod promocyjny Betclic
Wypłata w BetclicBetclic zakłady na żywo
Esport w Betclic 
Betclic
80/100
 • Sponsor FAME MMA
 • Sponsor Piasta Gliwice

Betclic rejestracja

Rejestracji w Betclic dokonujesz po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony. Opcjonalnie możesz zrobić to również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Uprawnia do skorzystania z tych samych promocji dla nowych graczy.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestuj się” ujrzysz formularz do wypełnienia. Jest to prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko. Niezbędny jest także numer PESEL.

Druga faza rejestracji to uzupełnienie danych adresowych. W trzeciej oprócz utworzenia nazwy użytkownika i hasła do logowania, będziesz miał możliwość wpisania kodu bonusowego. Upewnij się, czy wpisujesz kod we właściwym miejscu – na samym dole strony, w widocznym okienku “kod promocyjny”.

Nie ma znaczenia, czy kod wpiszesz małymi, czy wielkimi literami. Bukmacher sprawdza tylko jego poprawność. Musisz zatem zawrzeć wszystkie litery i cyfry, które zawiera kod bonusowy.

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Dowiedziałeś się już do czego służy kod. Czas byś poznał teraz odpowiedź na pytanie: jak brzmi w Betclic kod promocyjny? Otóż aktualnie, jak już wspomnieliśmy, są aż dwa obowiązujące kody! Każdy z nich da Ci możliwość skorzystania z zupełnie innej, ale równie opłacalnej promocji.

Kod promocyjny pozwoli Ci na odebranie oferty powitalnej, promocji dla graczy, a także zwiększy szansę na otrzymanie od bukmachera Betclic darmowego zakładu. O szczegółach piszemy w kolejnej części naszego artykułu.

Betclic kod promocyjny

Betclic Bonus na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betclic przygotował dla czytelników Goal.pl aż dwie możliwości odebrania bonusu powitalnego. Obie to cashback, czyli innymi słowy zakład bez ryzyka. Ale oczywiście istnieją pomiędzy tymi opcjami różnice! Teraz przeanalizujemy dla Ciebie obie wersje, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej będzie pasować do Twojego stylu gry. Wolisz ryzykować czy grać na luzie? Obstawiasz esport czy niekoniecznie? Zaraz odpowiesz sobie na te pytania. Pamiętaj aby wybrać odpowiednie kody promocyjne aby uzyskać prawidłowy bonus powitalny Betclic.

Kod promocyjny GOALPL: cashback 550 zł z warunkiem obrotu

Bonus za ten kod bonusowy opiewa na maksymalną kwotę 550 złotych.

Cashbackiem, czyli w praktyce ubezpieczeniem od przegranej jest objęty Twój pierwszy zakład postawiony w serwisie. Jeżeli trafiłeś zakład, wówczas możesz cieszyć się z wygranej. W przypadku niepowodzenia nie masz powodów do rozpaczania, gdyż bukmacher zwróci Ci pieniądze za postawiony kupon.

Nie zdziw się, jeżeli obstawiłeś za 200 złotych, a bukmacher odda Ci nieco mniej środków. Dzieje się tak dlatego, że przy zwrocie Betclic odlicza należny podatek. W związku z tym, by otrzymać maksymalny bonus w postaci zwrotu 550 złotych, musisz zawrzeć swój pierwszy zakład za kwotę 602 złotych.

Jeżeli ów zakład nie powiódł się i otrzymałeś zwrot, to nie możesz od razu też wypłacić środków na swój rachunek bankowy. Dokonać tego możesz dopiero, gdy obrócisz przyznanym bonusem sześciokrotnie, po minimalnym kursie wynoszącym 2.00. Na obrót masz aż 30 dni!

Przyznanym bonusem możesz za to swobodnie obstawiać – korzystając z pełnej oferty bukmachera Betclic. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, na żywo, czy sportach wirtualnych. Również wybór, nazwijmy to, realnych sportów jest dowolny. Możesz obstawiać to, co lubisz, czy to, w czym czujesz się mocny. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, a skończywszy chociażby na sportach walki, żeglarstwie, czy kolarstwie szosowym.

Aby go otrzymać, musisz dokonać rejestracji na stronie betclic.pl. Koniecznie wpisz też w trakcie rejestracji podany wyżej kod promocyjny. Następnie dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład.

Inne bonusy

Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher Betclic przygotował również dla graczy inne bonusy. Rozróżnić możemy dwa rodzaje promocji – stałe oraz okresowe. Pierwsze z nich dostępne są cały czas na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betclic. Wśród nich wyróżnić możemy:

BOOST

BOOST, czyli promocja polegająca na podwyższeniu kursów. W jej ramach bukmacher Betclic podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń. Spotkania biorące udział w promocji oznaczone są na stronie, jak i w aplikacji mobilnej ikoną żółtej rakiety.

Ciekawostką jest fakt, że codziennie znajdziemy co najmniej kilka takich spotkań w ofercie bukmachera. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu, czy stawki minimalnej. Po prostu wystarczy, że postawisz zakład z oferty i już masz szansę wygrać kilkanaście procent więcej niż u konkurencji.

Promocja MULTI+

MULTI+ to z kolei promocja Betclic, która dotyczy kuponów wielokrotnych. W ramach promocji do takich zaliczają się kupony, które posiadają minimum pięć zdarzeń. W tym przypadku również nie musisz wnosić zakładu o określonej minimalnej stawce, czy dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Wystarczy, że na twoim kuponie znajdzie się minimum pięć (lub też więcej) zdarzeń oznaczonych wyraźnym logiem MULTI+.

Zasady promocji MULTI+:

 • Dla kuponów z 5 zdarzeniami Betclic powiększa ewentualną wygraną o 7%
 • Przy 6 zdarzeniach twoja wygrana zwiększa się o 14%
 • 7 zdarzeń to wygrana wyższa o 20%
 • 25% wzrostu wygranej gwarantuje kupon z 8 zdarzeniami
 • Dla 9 zdarzeń bukmacher przewidział zwiększenie potencjalnej wygranej o 30%
 • Okrągłe 10 zdarzeń na twoim kuponie, to wygrana większa o 35%
 • Wysłałeś kupon zawierający 11 zdarzeń? Betclic zwiększy twoją wygraną o 40%
 • 12 zdarzeń to wygrana większa o 45%
 • Aż o połowę wzrasta potencjalna wygrana w przypadku kuponów zawierających 13 i więcej zdarzeń.

Pozostałe promocje Betclic

Drugim rodzajem promocji spotykanych na stronach Betclic są promocje okresowe. Dotyczą one zazwyczaj najważniejszych wydarzeń sportowych. Mowa tutaj o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, meczach reprezentacji Polski, piłkarskiej Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy. Doceniane również są dyscypliny takie jak siatkówka, czy tenis – zwłaszcza turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

W ramach promocji okresowych bukmacher proponuje zwiększenie kursów lub darmowe zakłady. Freebety przyznawane są za postawienie określonej liczby zakładów po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Jak widać, oferta promocyjna Betclic jest bardzo bogata i stale się poszerza. Już spoglądając na standardową propozycję bonusów dla graczy można być zadowolonym. Dochodzi do tego oferta okresowa, która jest świetnym urozmaiceniem.

Nie tylko pozwala być graczom na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ale również zwiększa ich wygrane, czy pozwala otrzymać darmowe zakłady. Z całą pewnością warto rozważyć grę u bukmachera Betclic, gdyż to nie tylko świetna oferta zakładów, ale także absolutny top pod względem promocji dla graczy.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie na temat bukmachera Betclic i jego kodu promocji.

Co daje kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny GOALBET zapewnia najwyższy bonus powitalny na rynku. Jest to cashback 550 zł.

Czy Betclic ma transmisje meczów?

Tak, bukmacher Betclic ma w ofercie usługę Betclic TV. Dzięki niej obejrzysz wiele transmisji live z wydarzeń sportowych. Nie tylko piłki nożnej, ale i wielu innych dyscyplin.

Czy Betclic jest w Polsce legalny?

Tak. Bukmacher Betclic działa na licencji Ministra Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w naszym kraju.

Co potrzeba do rejestracji konta?

Aby zarejestrować konto w Betclic musisz być pełnoletni. Wymagane są dane osobowe, numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Konto tymczasowe założysz bez potwierdzania skanu dowodu.