Betclic kod promocyjny czerwiec 2024

TYLKO U NAS!
Betclic loading='eager

Betclic Kod Promocyjny

50 zł
Zakład bez ryzyka 50 zł
Aktywuj konto z freebetami!
Bez podatku NA WSZYSTKO
Sponsor FAME MMA
Cashback freebet z kodem!
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Kod promocyjny Betclic to: GOALPL. Wpisany w czasie rejestracji aktywuje bonus powitalny: zakład bez ryzyka 50 zł + gra bez podatku na wszystkie zakłady. Skorzystaj z promocji przy obstawianiu Euro 2024! Z kodem otrzymasz także promocje zwiększające Twoją wygraną o 120%, a za polecenie znajomego otrzymasz dodatkowo 100 zł. Po założeniu konta czekają na Ciebie także promocje dla stałych graczy. Sprawdź, jak działa kod promocyjny Betclic i jak go wykorzystać.

Bonus Betclic bez ryzyka do 50 zł

Co dostaniesz za kod promocyjny Betclic?

Z kodem promocyjnym Betclic 2024 “GOALPL” otrzymasz najwyższy bonus na rynku: cashback do 50 zł. Jak go zdobyć? Wystarczy, że wpiszesz kod w czasie rejestracji konta. W tabeli poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły i warunki otrzymania bonusu przy wykorzystaniu kodu promocyjnego. Pamiętaj, że po rejestracji skorzystanie z kodu nie jest możliwe.

Bonusy w Betclic
Cashback do 50 zł
Minimalny kurs 1.14
Minimalna stawkabrak
Forma zwrotufreebet do 50 zł
Bez podatkuwszystkie zakłady!
Bonus “Zbierz drużynę”do 100 zł miesięcznie
Jaki jest kod promocyjny?GOALPL

Jak działa w Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny GOALPL pozwala Ci odebrać bonus powitalny. Obecnie Betclic oferuje nowym klientom zakład bez ryzyka do 50 zł (cashback) oraz specjalną, limitowaną promocję: bez podatku na wszystko. Pamiętaj, że kod bonusowy GOALPL wpisać możesz tylko i wyłącznie na etapie rejestracji swojego konta. Nie masz możliwości zrobienia tego później, zatem warto wpisać prawidłowy i aktualny kod bonusowy.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to możesz je założyć z kodem promocyjnym GOALPL i grać bez podatku oraz postawić zakład bez ryzyka do kwoty 50 zł. Zakład bez ryzyka możesz wykorzystać, aby postawić zakład np. na mecze piłki nożnej lub walki FAME MMA. Co ważne, Betclic to jedyny bukmacher, który oferuje kursy i przyjmuje zakłady na wydarzenia organizowane przez federację FAME. Kod promocyjny do Betclic możesz też wykorzystać stawiając zakład na mecze najsilniejszych lig europejskich.

Betclic kod promocyjny i gra bez podatku
Gra bez podatku w Betclic

Jak działa gra bez podatku w Betclic?

Betclic przedłużył promocję gra bez podatku na wszystko! Oznacza to, że na stałe podstawą do obliczania wygranej nie będzie teraz stawka obniżona o 12% podatku, ale cała kwota, którą postawisz! Bukmacher wyłoży opłacenie podatku za Ciebie, a Ty dostaniesz rozliczenie kuponu dokładnie za to, co postawiłeś. Jeśli więc Twój wkład na kupon wyniesie 100 zł, to i wypłata za niego będzie liczona jak za 100 zł, a nie jak zawsze za 88 zł, czyli o 12% mniej. To rewelacyjna promocja do wykorzystania przy zbliżających się wydarzeniach sportowych! Aby skorzystać z oferty, zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym Betclic: GOALPL. Bez podatku możesz obstawiać kupony z własnych środków lub z freebetu, jednak wówczas minimalny kurs wynosi 2.14. Pamiętaj, że takiej wygranej nie musisz dodatkowo obracać.

Betclic
75/100
  • Wszystkie zakłady bez podatku!
  • Funkcja Edytuj zakład
  • Szybka i wygodna appka
Rewelacyjna oferta Betclic
Cashback 50 zł na start do odbioru z kodem GOAL! Zakład bez ryzyka Betclic to jedna z lepszych ofert na rynku, ale oferta gry bez podatku na wszystko, to jest kosmos!

Bezpieczny wynik na Euro w Betclic

Betclic przygotował specjalną ofertę: bezpieczny wynik na Euro. Jak działa? Jeśli zespół, na który postawiłeś będzie miał 2 gole przewagi w trakcie trwania meczeu, to bez względu na końcowy wynik, Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Promocja działa na zakłady przedmeczowe (pojedyncze i wielokrotne) na zwycięzcę meczu.

bezpieczny wynik Betclic

Betclic rejestracja

Rejestracji w Betclic dokonujesz po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony. Opcjonalnie możesz zrobić to również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Uprawnia do skorzystania z tych samych promocji dla nowych graczy.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestuj się” ujrzysz formularz do wypełnienia. Jest to prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko. Niezbędny jest także numer PESEL.

Druga faza rejestracji to uzupełnienie danych adresowych. W trzeciej oprócz utworzenia nazwy użytkownika i hasła do logowania, będziesz miał możliwość wpisania kodu bonusowego. Upewnij się, czy wpisujesz kod we właściwym miejscu – na samym dole strony, w widocznym okienku “kod promocyjny”.

Sprawdź, jak wpisać kod w Betclic:

Betclic kod promocyjny: rejestracja z kodem

Nie ma znaczenia, czy kod wpiszesz małymi, czy wielkimi literami.

Kod promocyjny BetclicGOALPLWażny: czerwiec 2024

Betclic Bonus na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betclic przygotował dla nowych klientów cashback, czyli innymi słowy zakład bez ryzyka. Zasada działania tego bonusu powitalnego jest prosta – jeśli Twój pierwszy zakład w Betclic okaże się przegrany to bukmacher zwróci Ci postawione środki do 50 złotych w formie darmowego zakładu.

Zakład bez ryzyka do 50 zł

Bonus za ten kod bonusowy opiewa na maksymalną kwotę 50 złotych.

Cashbackiem, czyli w praktyce ubezpieczeniem od przegranej jest objęty Twój pierwszy zakład postawiony w serwisie. Jeżeli trafiłeś zakład, wówczas możesz cieszyć się z wygranej. W przypadku niepowodzenia nie masz powodów do rozpaczania, gdyż bukmacher zwróci Ci pieniądze za postawiony kupon. Zwrot otrzymasz jako freebet, który możesz postawić.

Betclic nie odlicza przy zwrocie podatku, a więc dostaniesz na swoje konto dokładnie taką samą kwotę, za jaką postawiłeś pierwszy zakład. Żeby skorzystać z maksymalnego zwrotu, postaw pierwszy kupon za 50 złotych lub więcej.

Jeżeli zakład nie powiódł się i otrzymałeś zwrot, to nie możesz od razu wypłacić środków na swój rachunek bankowy. Dokonać tego możesz dopiero, gdy postawisz otrzymany freebet po kursie min. 2.14. To wszystko. Ewentualna wygrana z freebetu trafi na konto główne i możesz ją wypłacić.

Przyznanym freebetem możesz za to swobodnie obstawiać – korzystając z pełnej oferty bukmachera Betclic. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, na żywo, czy sportach wirtualnych. Również wybór, nazwijmy to, realnych sportów jest dowolny. Możesz obstawiać to, co lubisz, czy to, w czym czujesz się mocny. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, a skończywszy chociażby na sportach walki, żeglarstwie, czy kolarstwie szosowym.

Aby otrzymać bonus, musisz dokonać rejestracji na stronie bukmachera. Koniecznie wpisz też w trakcie rejestracji kod promocyjny GOALPL. Następnie dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład.

Freebety “ZBIERZ DRUŻYNĘ”

Dla swoich graczy Betclic oferuje dodatkowo promocję “ZBIERZ DRUŻYNĘ”. Jak zebrać drużynę na Betclic? To proste! Za każdego ze znajomych, który dokona rejestracji w zakładach bukmacherskich tego operatora możesz otrzymać freebet 20 zł. Ten darmowy zakład jest przyznawany automatycznie po tym jak znajomy dokona rejestracji i pierwszego depozytu minimum 20 zł. Oferta jest ograniczona do kwoty 100 zł (czyli 5 x 20 zł we freebetach) miesięcznie. Warto skorzystać z tej promocji chociażby przy okazji wspólnego oglądania gal FAME MMA, których Betclic jest sponsorem.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Inne bonusy

Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher Betclic przygotował również dla graczy inne bonusy. Rozróżnić możemy dwa rodzaje promocji – stałe oraz okresowe. Pierwsze z nich dostępne są cały czas na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betclic. Wśród nich wyróżnić możemy:

SUPER KURSY

SUPER KURSY, czyli promocja polegająca na podwyższeniu kursów. W jej ramach bukmacher Betclic podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń. Spotkania biorące udział w promocji oznaczone są na stronie, jak i w aplikacji mobilnej ikoną żółtej rakiety.

Ciekawostką jest fakt, że codziennie znajdziemy co najmniej kilka takich spotkań w ofercie bukmachera. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu, czy stawki minimalnej. Po prostu wystarczy, że postawisz zakład z oferty i już masz szansę wygrać kilkanaście procent więcej niż u konkurencji.

Pozostałe promocje Betclic

Drugim rodzajem promocji spotykanych na stronach Betclic są promocje okresowe. Dotyczą one zazwyczaj najważniejszych wydarzeń sportowych. Mowa tutaj o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, meczach reprezentacji Polski, piłkarskiej Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy. Doceniane również są dyscypliny takie jak siatkówka, czy tenis – zwłaszcza turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

W ramach promocji okresowych bukmacher proponuje zwiększenie kursów lub darmowe zakłady. Freebety przyznawane są za postawienie określonej liczby zakładów po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Jak widać, oferta promocyjna Betclic jest bardzo bogata i stale się poszerza. Już spoglądając na standardową propozycję bonusów dla graczy można być zadowolonym. Dochodzi do tego oferta okresowa, która jest świetnym urozmaiceniem.

Nie tylko pozwala być graczom na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ale również zwiększa ich wygrane, czy pozwala otrzymać darmowe zakłady. Z całą pewnością warto rozważyć grę u bukmachera Betclic, gdyż to nie tylko świetna oferta zakładów, ale także absolutny top pod względem promocji dla graczy.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie na temat bukmachera Betclic i jego kodu promocji.

Co daje kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny GOALPL zapewnia najwyższy bonus powitalny na rynku. Jest to zakład bez ryzyka do 50 zł i gra bez podatku na wszystkie zakłady.

Czy Betclic ma transmisje meczów?

Tak, bukmacher Betclic ma w ofercie usługę Betclic TV. Dzięki niej obejrzysz wiele transmisji live z wydarzeń sportowych. Nie tylko piłki nożnej, ale i wielu innych dyscyplin.

Czy Betclic jest w Polsce legalny?

Tak. Bukmacher Betclic działa na licencji Ministra Finansów. Legalnie oferuje zakłady sportowe w naszym kraju.

Co potrzeba do rejestracji konta?

Aby zarejestrować konto w Betclic musisz być pełnoletni. Wymagane są dane osobowe, numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Konto tymczasowe założysz bez potwierdzania skanu dowodu.

Jaki jest kod promocyjny na freebet Betclic?

Dla nowych graczy Betclic, którzy zakładają konto kod promocyjny to: GOAL. Ile odbierzesz na start w Betclic? Po rejestracji z kodem GOAL w Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka do 50 zł. Bukmacher ma też czasowe promocje, w których do zdobycia są freebety o różnej wartości. Warto śledzić aktualną ofertę Betclic.