LV BET kod promocyjny listopad 2022

Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym LVBET i zagraj u tego bukmachera o najwyższe bonusy na start! Na goal.pl znajdziesz kod promocji do LVBET, za który wypłacany jest darmowy zakład, bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka. To oferta przeznaczona tylko dla naszych czytelników, więc warto odkryć kod, dzięki któremu tak udanie rozpoczniesz przygodę z tym bukmacherem. Jak odebrać kod promocyjny? Gdzie wpisać kod bonusowy w formularzu LVBET? W końcu: ile zyskasz w bonusach powitalnych wybierając bukmachera LVBET? Wszystkie te odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

LVBET kod promocyjny listopad 2022

Rejestracje u bukmacherów z kodem promocyjnym weszły w modę, więc decydując się na grę w zakładach online – koniecznie sprawdź specjalną ofertę na start. W LVBET kod promocyjny ułatwia początkowe kroki u tego bukmachera, bo na pewno tak trzeba określić przyznanie bonusu bez depozytu. Freebet LVBET to jednak nie wszystko, na co stać tego bukmachera. Za kod promocyjny w zakładach LVBET przyznaje się jeszcze wyższe bonusy. Jeśli polujesz na okazje, to obok promocji LVBET nie możesz przejść obojętnie.

O co chodzi z kodem LVBET? To specjalna akcja, która dostępna jest tylko dla nowych klientów. Kod umożliwia odbiór zestawu bonusów, które przyznawane są po rejestracji nowego konta. W standardzie LVBET ma w zwyczaju dawać bonus powitalny, ale w połączeniu z kodem rejestracyjnym – jest on jeszcze okazalszy.

W LVBET kod promocyjny możesz wykorzystać poprzez kliknięcie w nasz przycisk poniżej, który przekieruję cię do rejestracji u tego bukmachera. Założenie konta po takim przekierowaniu – automatycznie kwalifikuje cię do promocji VIP. Szczegóły wyjaśnimy w dalszej części recenzji.

Co otrzymasz za LVBET kod promocyjny VIP?

Kod w LVBET otwiera wszystkie drzwi w ofercie bonusowej tego bukmachera. Skorzystanie z promocji VIP dla czytelników goal.pl oznacza wzięcie udziału w najlepszym pakiecie bonusów. Słowo VIP w tym przypadku nie jest użyte na wyrost, bo kod promocyjny LVBET wypłaca każdy rodzaj bonusu bukmacherskiego. W internetowych zakładach typerzy zwykli otrzymywać bonusy freebet, zakłady bez ryzyka i bonusy od wkładu. W LVBET właśnie tego rodzaju bonusy uzyska każdy nowy gracz, który poprawnie wprowadzi nasz voucher.

W ofercie LVBET z kodem promocyjnym czekają na ciebie następujące bonusy:

 • Bonus bez depozytu: darmowy zakład 20 zł,
 • Zakład bez ryzyka: zwrot stawki do 333 zł,
 • Bonusy od wpłaty: promocje od pierwszego i drugiego depozytu (łącznie 3000 zł).

Gdzie wpisać kod promocyjny?

W zakładach bukmacherskich online rejestracja odbywa się na zasadach uzupełniania formularza zgłoszeniowego. To dokument, który uprawnia bukmachera do tego, żeby utworzył twój profil gracza. Więcej o sposobie utworzenia konta w LVBET piszemy w dalszej części tego artykułu. W tym miejscu skupimy się tylko na aspekcie związanym z kodem promocyjnym. Gdzie go wpisać, żeby bukmacher przyznał nam, jak najwięcej bonusów?

Na początku uprzedzimy cię, że rejestracja składa się z trzech kroków. Aby przejść do kolejnego z nich – trzeba prawidłowo wypełnić wcześniejszy formularz. Jak wpisać kod promocji LVBET? Przy współpracy z goal.pl bukmacher LVBET zastosował link rejestracyjny, co oznacza, że kliknięcie w nasz odnośnik automatycznie zadeklaruje chęć wykorzystania kodu promocyjnego. W tym przypadku ręczne kopiowanie kodu nie jest potrzebne. Możesz natomiast znajdować się na stronie lvbet.pl bez naszego udziału (linku). Co wtedy? Wówczas możesz użyć nasz kod LVBET wprowadzając go z klawiatury. Gdzie dokładnie to zrobić?

Aktywna rubryka, w której możesz wpisać kod promocji znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracji. To pole otoczone pozostałymi informacjami takimi jak: 

 • adres e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • telefon.

Właśnie obok numeru telefonu będzie znajdować się miejsce, w którym możesz wpisać kod promocyjny od GOAL.

Bonusy LVBET

Jeśli kod promocyjny do LVBET jest wpisany, a rejestracja wykonana, to możesz już rozmyślać o bonusach, które na ciebie czekają. W powyższych akapitach obiecaliśmy wiele za nasz kod promocyjny, więc warto przystąpić do realizacji oferty natychmiast. W końcu każdy nowy użytkownik możesz otrzymać od LVBET aż cztery bonusy!

W bonusach LVBET będziesz miał do czynienia z freebetem, zakładem bez ryzyka i bonusami od wpłat. To solidna mieszanka, bo tym sposobem zapoznasz się ze wszystkimi typami bonusów bukmacherskich. Jeśli pozostaniesz aktywnym graczem LVBET, to pozostałe bonusy dla stałych klientów nie sprawią ci żadnej trudności. 

Przypomnijmy: kto może odebrać bonus powitalny LVBET? To promocja zarezerwowana tylko dla tych użytkowników, którzy do tej pory nie zarejestrowali konta na lvbet.pl i aplikacji mobile tego bukmachera. 

W jakiej kolejności przyznawane są bonusy w LVBET? Na początek jako nowy klient możesz ubiegać się o bonus bez depozytu, który ułatwi zagranie pierwszego kuponu w zakładach online.

Bonus bez depozytu 20 zł

Darmowy bonus w LVBET nie jest dla wszystkich, bo to promocja z kodem, ale też gratyfikacja wypłacana tylko zweryfikowanym użytkownikom. Do odbioru darmowej gotówki na zakłady nie wystarczy tylko stworzenie konta w LVBET – trzeba je też zweryfikować. Co to oznacza? To oznacza stałą rejestrację, która umożliwia też realizację wypłat na konto bankowe.

A więc już wiesz: przed odbiorem bonusu bez depozytu, zweryfikuj konto LVBET. Jak to można zrobić? Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce “ustawienia” – tam możesz dopełnić formalności, czyli m.in. przesłać skany dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Wracając do samego bonusu…to oferta bez depozytu, a więc twoje saldo główne nie musi być doładowane specjalnym przelewem. Freebet otrzymasz automatycznie po zweryfikowaniu danych osobowych. Uprzedzamy jednak, że bonus będzie wynosił 1 zł, ale do tego dochodzi mnożnik kursu całkowitego x20. W sumie daje to nam darmowy zakład 20 zł.

Bonus bez depozytu znajduje się na twoim koncie? W takim razie możesz skorzystać z tej wyjątkowej promocji. Wszystko polega na aktywacji mnożnika kursu x20. Do tego trzeba przygotować kupon kombinacyjny, na którym wytypujesz przynajmniej trzy selekcje. Każde składowe zdarzenie powinno być po kursie min. 1.25. Pamiętaj też, aby kurs ogólny kuponu wynosił minimum 2.50. Wówczas użyj bonusowej stawki 1 zł, a także zaznacz na kuponie mnożnik x20. W efekcie twoja wygrana zostanie pomnożona x20, co da znacznie większe profity.

Warunki freebetu LVBET

Warunki obrotu w tej promocji LVBET dotyczą wygranej przy wykorzystaniu bonusu bez depozytu. Jeśli trafisz pierwszy zakład, to kwota, którą wygrałeś musi być obrócona dwa razy przed zleceniem wypłaty. Przy obrocie trzeba spełnić też zasady dotyczące kursu minimalnego, który powinien wynosić przynajmniej 2.00 (kurs ogólny).

Bonusy od wpłaty 3000 zł

W LVBET bonus powitalny w największej okazałości to promocja od depozytu. W tej ofercie bukmacher przyznaje dodatkowe pieniądze od pierwszej i drugiej wpłaty. Jak już mogłeś zauważyć do tej promocji musisz wykonać płatność ze swojego portfela. Do tego możesz użyć znanych metody, które wykorzystuje LVBET takich jak: VISA, Mastercard, Przelewy 24, PLIX, BLIK, PayPal i Paysafecard. Minimalna wpłata do bonusów od wpłaty powinna wynosić przynajmniej 10 zł.

Pierwsza wpłata w LVBET wynagradzana jest bonusem 100%, a druga bonusem 50%. W obu przypadkach maksymalnie można uzyskać po 1500 złotych, co łącznie daje 3000 zł. Aby odebrać tak wysokie promocje w pierwszym depozycie trzeba wpłacić 1500 zł, a w drugim 3000 zł. Wówczas łączna inwestycja będzie opiewać na wartość 4500 zł.

Jak działają oba bonusy od wpłaty?

Niegdyś LVBET oferował bonusy z mnożnikiem, ale zamienił je na klasyczne promocje od depozytu. Dlatego większości graczy będzie zdecydowanie łatwiej zrozumieć działanie tej oferty. Po prostu po wykonaniu wpłaty na koncie pojawi się prezent od LVBET, którym będzie bonus 100% i 50%. Przed wypłatą każdego z nich – trzeba spełnić warunki obrotu.

Warunki bonusu LVBET

Po wpłacie do LVBET środki przez ciebie zdeponowane oraz te, które otrzymasz od bukmachera, pojawią się na saldzie bonusowym. Zgodnie z warunkami promocji – bonus i wpłata musi być przed wypłatą obrócona cztery razy (to dotyczy bonusu od pierwszej wpłaty 100%). Do obrotu zaliczają się zakłady sportowe (przedmeczowe i live) z kursem minimalnym 1.75.

Bonus od drugiej wpłaty, czyli 50% do 1500 zł, powinien być obrócony (wraz z depozytem) x3 również w zakładach po kursie minimalnym 1.75.

Zakład bez ryzyka 333 zł

W LVBET bonusów nigdy dość! Po bonusie bez depozytu i bonusach od wpłaty, nowy użytkownik ma finalną okazję do odbioru dodatkowych środków. Chodzi o zakład bez ryzyka, który może wynieść maksymalnie 333 złotych. Jak to zwykle jest z zakładami bez ryzyka u bukmacherów – są one wyjątkowo proste do odebrania. Tak naprawdę szkoda byłoby, żeby ten bonus na twoim koncie LVBET się zmarnował. Warunki odbioru są naprawdę łatwe!

Najpierw zacznijmy do tego, że bonus bez ryzyka, to oferta od trzeciej wpłaty. Na cashback możesz liczyć, jeśli obróciłeś bonus 100% i bonus 50%. W tej sytuacji możesz wykonać trzeci depozyt – dowolną metodą wpłaty np. BLIK-iem lub serwisem Przelewy 24. Co za niego otrzymasz? Oczywiście okazję do postawienia kuponu bez ryzyka!

Po zaksięgowaniu wpłaty nie pozostaje nic innego, jak zagranie bez ryzyka. W LVBET do tej promocji zaliczają się kupony pojedyncze i akumulowane po kursie minimalnym 1.75. Co dalej? Wszystko zależy od twojego typerskiego nosa:

 • jeśli trafisz – otrzymasz wygraną,
 • jeśli przegrasz – uzyskasz zwrot stawki.

Bonus cashback zostanie przyznany na saldo bonusowe, co oznacza, że przed wypłatą będzie podlegał obrotowi. Jakiemu? W tym przypadku mowa o minimalnym, jednokrotnym obrocie po kursie min. 1.75.

Promocje w LVBET

W zakładach bukmacherskich LVBET znamy nie tylko promocje dla nowych klientów. To bukmacher, który posiada tysiące stałych graczy. Czy oni również mają okazję do specjalnych akcji promocyjnych? Jasne, że tak! W LVBET regularnie można brać udział w stałych promocjach na zakłady sportowe. Co dokładnie na ciebie czeka? Szczegóły konkursów LVBET opisujemy w kolejnych akapitach.

LV Kombi BOOST

Nic nie wpływa na lepszy humor typera bardziej niż wyższa wygrana na kuponie. Wie o tym LVBET, dlatego dla obstawiających zakłady AKO przygotował LV Kombi BOOST. To promocja, która polega na powiększaniu wygranej wraz z dodaniem kolejnego zdarzenia na kupon. Zabawa zaczyna się już od kuponu AKO złożonego z trzech typów – wówczas możesz wygrać o 3% więcej! Maksymalnie w tej ofercie możesz wygrać aż o 75% więcej, ale wtedy trzeba trafić “taśmę” złożoną z 13 typów.

W konkursie LV Kombi BOOST udział biorą zakłady z kursem minimalnym 1.25.

Bezpieczny Kupon 5+

W LVBET możesz zagrać zakład wielokrotny składający się z pięciu typów. Jeśli jedno zdarzenie nie wejdzie, a reszta zostanie poprawnie rozliczona – otrzymasz zwrot stawki do 50 zł. Do oferty zalicza się pierwszy kupon (poniedziałek – niedziela) postawiony w ramach promocji Bezpieczny Kupon 5+.

Z promocji można korzystać co tydzień. Aby zakład był uwzględniony do bonusu, powinien posiadać kurs minimalny 3.00 i stawkę 20 zł.

Oferta bezpieczny kupon 5+ od LV BET

NBA NHL Nigh Light

Dla obstawiających ligę NBA i NHL bukmacher LVBET ma specjalną ofertę. Typujesz późnymi godzinami? W takim razie wystarczy, że w godzinach 00:00 – 6:00 postawisz kupon na NBA lub NHL o minimalnej stawce 10 zł i kursie min. 1.50. Dzięki temu będziesz zbierał punkty do rankingu, który co środę wyłoni TOP 5 graczy wygrywających bonusy: 300 PLN, 200 PLN, 150 PLN, 120 PLN i 100 PLN.

Jak możesz zdobywać punkty? Oto wzór: kurs x liczba selekcji.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Czy są wśród nas fani sportów wirtualnych? Jeśli tak, to w LVBET możecie odebrać bonus 20 zł! W jaki sposób? Wystarczy przez tydzień (od poniedziałku do niedzieli) wykonać obrót na kwotę minimum 100 zł, a w kolejnym tygodniu otrzymasz bonus 20 zł. Pamiętaj, że wykonując obrót powinieneś wybierać zakłady z kursem minimalnym 1.50.

Po odebraniu bonusu 20 zł – trzeba go obrócić x5 w sportach wirtualnych. W kolejnych tygodniach i miesiącach można powtarzać swój udział w ofercie.

LV Punkty

Każdy bukmacher ma program lojalnościowy, który pozwala graczom odbierać dodatkowe nagrody za częste obstawianie. Ta też jest w zakładach LVBET. U tego operatora mowa o LV Punktach, czyli specjalnej zdobyczy za każdy postawiony kupon: przedmeczowy i na żywo. Jak to działa? Jeśli wydasz w zakładach LVBET 25 PLN, to otrzymasz 1 LV Punkt. I tak dalej – każde 25 zł = LV Punkt. Co robić ze zgromadzonymi punktami? Można je długo przechowywać na koncie, a następnie wymienić na gotówkę. Jeśli posiadasz 100 LV Punktów, to oznacza to bonus 5 zł. 

Rejestracja w LVBET

Przekonał cię kod promocyjny i bonusy LVBET? W takim razie możesz zarejestrować konto, żeby brać udział w tych wszystkich ofertach specjalnych. To właśnie w trakcie zakładania profilu użytkownika możesz aktywować kod bonusowy na promocje VIP!

Jak zarejestrować się w LVBET? Skorzystaj z naszego poradnika:

 1. Naciśnij link do LVBET, który znajdziesz na goal.pl.
 2. Rozpocznij wpisywanie informacji do formularza rejestracyjnego.
 3. Na pierwszej stronie wpisz: imię, nazwisko, narodowość, PESEL.
 4. W drugim oknie wprowadź: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod promocji.
 5. W trzecim formularzu załóż konto stałe wpisując: dane dokumentu tożsamości, adres zamieszkania i numer rachunku bankowego.
 6. Na koniec dołącz do formularza zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu (obustronne).

Wykonując rejestrację konta stałego zgodnie z naszymi krokami zapisujesz się automatycznie na odbiór wszystkich bonusów LVBET! Wiecej o rejestracji przeczytasz w tym artykule.

LVBET kod promocyjny – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Co to jest kod promocyjny LVBET?

W LVBET kod promocyjny to udział w bonusach VIP dla nowych graczy.

Jakie benefity otrzymasz za kod w LVBET?

Kod LVBET wynagrodzi cię bonusem bez depozytu, zakładem bez ryzyka i bonusami od wpłaty.

Dla kogo jest kod promocji?

W zakładach LVBET z kodu bonusowego mogą skorzystać ci użytkownicy, który nie mają konta u tego bukmachera.

Kiedy wpisać kod bonusowy?

Na lvbet.pl kod promocyjny wpisz podczas rejestracji do formularza online.