LV BET kod promocyjny

Sprawdźmy, czy jest na LV BET kod bonusowy… i na czym takie kody w ogóle polegają. Do zgarnięcia jest u tego bukmachera nawet 3333 zł, więc warto poświęcić mu trochę uwagi, a może nawet założyć konto. Oferta promocyjna także prezentuje się bardzo interesująco. Przekonaj się, czy wśród bonusów znajdzie się coś dla Ciebie.

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 31/05/2021

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie LV BETAplikacja mobilna LV BET
Bonus powitalny LV BETLV BET freebet
Rejestracja w LV BETKod promocyjny LV BET
Wypłata w LV BETLVBET zakłady na żywo
Esport w LV BETSporty wirtualne w LV BET

Kod bonusowy LV BET

O co chodzi w kodach promocyjnych? To specjalne ciągi liter, które nie są dostępne dla wszystkich – tylko dla użytkowników, którzy przeprowadzili odpowiednie poszukiwania na takiej stronie jak nasza! Za wpisanie kodu bonusowego podczas rejestracji przysługują zwykle ciekawe przywileje.

Może to być powiększenie bonusu powitalnego albo nawet zupełnie ekskluzywny dodatkowy element pakietu, na przykład darmowy zakład albo punkty lojalnościowe. Z tego względu zawsze warto sprawdzić, czy jest dostępny kod bonusowy – nie ma co odbierać sobie przywilejów!

Jaki jest kod promocyjny LV BET?

Niestety na LV BET kod promocyjny 2021 zupełnie się nie pojawił. Mamy nadzieję, że bukmacher zdecyduje się wzbogacić o niego swoją ofertę w przyszłym roku. Okej, 3333 zł bonusu powitalnego to i tak godna propozycja, ale jednak wszyscy chcielibyśmy więcej! Pamiętaj, że jak tylko dostaniemy od LV BET kod bonusowy, to od razu dodamy go do tego artykułu, więc koniecznie od czasu do czasu to sprawdzaj.

Bonus powitalny

Na LV BET bonus powitalny to nawet 3333 zł rozłożone na trzy pierwsze wpłaty. Za pierwszy depozyt możesz zgarnąć do 2000 zł, a za drugi jeszcze 1000 zł – łącznie trzy tysiące. Po dokonaniu trzeciego depozytu zyskujesz zakład bez ryzyka do 333 zł! Bukmacher przyznaje jednak tę kasę w dość nietypowy sposób. Zaraz wszystko Ci wytłumaczymy. Jak już wiesz, na LV BET kod promocyjny nie jest dostępny, za tym idzie więc fakt, że nie jest też potrzebny do otrzymania bonusu powitalnego.

Jak działa na LV BET bonus na start?

Żeby otrzymać dodatkową kasę, musisz założyć konto i wpłacić kasę, zaznaczając przy tym chęć udziału w promocji powitalnej. Minimalny depozyt to teoretycznie 50 zł, ale w przypadku wpłacenia mniejszej kwoty również możesz wziąć udział w promocji. Wtedy będziesz musiał po prostu dodatkowo odezwać się do obsługi klienta LV BET drogą mailową.

Po złożeniu depozytu dostaniesz bonus w wysokości 1% wpłaty, co może brzmieć średnio imponująco… Do tego otrzymasz też jednak możliwość postawienia zakładu z naprawdę dużym mnożnikiem! Dla pierwszej wpłaty jest to x100, a dla drugiej x50. Właśnie stąd biorą się kwoty 2000.

Jak wypłacić z LV BET bonus 3333 zł?

Żeby wypłacić bonusową kasę, musisz po obu depozytach wypełnić kilka warunków. Na początek należy postawić swój zakład z mnożnikiem za kwotę bonusu 1%. Masz na to 30 dni. Kupon musi składać się z co najmniej trzech wydarzeń. Kurs pojedynczy dla każdego z nich powinien wynieść minimum 1.25, a dla całego kuponu 2.50. Jeśli uda Ci się wygrać, to super, będziesz już miał swoją bonusową kasę – dzięki mnożnikowi x100 lub x50 w obiecanej ilości!

Żeby móc ją wypłacić, musisz niestety spełnić jeszcze warunek obrotu. Mowa tutaj o czterokrotnym obróceniu depozytu po kursie co najmniej 2.00. Na szczęście masz na to nieograniczoną ilość czasu. Oczywiście warunkowi obrotowemu podlega wyłącznie pierwsze 2000 zł (w przypadku pierwszej i drugiej wpłaty) . Jeśli wpłacisz więcej kasy, to będzie ona wolna od jakichkolwiek obostrzeń.

Inne bonusy

Gdy już wypłacisz swój bonus powitalny i nie będziesz musiał się przejmować warunkami obrotu, zaczniesz pewnie obstawiać z czystszym umysłem. Sprawdźmy, jakie promocje ma w ofercie LV BET, żeby uprzyjemnić Ci komponowanie kolejnych kuponów!

Weryfikacja LV BET w Ekstraklasie

W LV BET nikt nie będzie płakał przez ustalenia systemu VAR. Jeżeli ze względu na decyzję podjętą przy użyciu VAR Twój kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci Ci w formie bonusu postawioną stawkę netto do 100 zł. Kasa będzie ważna przez 30 dni, a żeby ją wypłacić, będzie konieczny trzykrotny obrót po kursie 1.75. Do udziału w promocji kwalifikują się kupony za co najmniej 10 zł o kursie minimalnym 1.50. Jeśli chcesz otrzymać zwrot, wyślij numer swojego kuponu pod [email protected]

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Dwie dychy na sporty wirtualne

Jeszcze nie próbowałeś sportów wirtualnych? To dostępne 24/7 symulowane rozgrywki, na które możesz obstawiać niezależnie od pory dnia czy nocy. Rozgrywki toczą się bez przerwy! U LV BET naprawdę warto wypróbować tego typu zakłady, bo co tydzień możesz zgarnąć kolejne dwie dyszki na ich obstawianie.

Warunki promocji są naprawdę proste, wystarczy w ciągu danego tygodnia obrócić na virtualu stówką netto po kursach co najmniej 1.50, aby w kolejny poniedziałek dostać 20 zł. Bonus jest ważny przez 30 dni i wymaga pięciokrotnego obrotu na sportach wirtualnych. Sprawdź regulamin na stronie LV BET i wypróbuj virtuale!

Topowe ligi europejskie: +14%

Ta promocja to nic innego jak gra bez podatku, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Co tydzień zakłady na określoną kolejkę jednej z najlepszych pięciu lig europejskich będą nagradzane dodatkowym 14% do wygranej, co oznacza, że za wygrany kupon dostaniesz tyle kasy, jak gdyby nie istniał obowiązek podatkowy. Żeby wziąć udział w akcji, trzeba przy pomocy aplikacji mobilnej stawiać zakłady na ligę wybraną na daną kolejkę. Taka opcja jest dostępna i na iOS, i na Androida. Regularnie sprawdzaj ofertę, żeby przekonać się, na którą z lig obowiązuje akurat bonus.

Bezpieczny kupon 5+

Lubisz stawiać ryzykowne zakłady AKO? Teraz będziesz mógł się poczuć bezpieczniej. Twoje kupony z co najmniej pięcioma wydarzeniami, postawione za minimum 20 zł i z kursem minimalnym 3.00 zostaną objęte specjalnym ubezpieczeniem. Jeżeli nie spełni się tylko jedno z wydarzeń, na które postawiłeś, LV BET przyzna Ci zwrot postawionej stawki do 50 zł! Możesz otrzymać taką kasę raz na tydzień. Zwrot jest przyznawany w formie bonusu, żeby go wypłacić, należy trzykrotnie obrócić nim po kursie co najmniej 1.75.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Co sądzisz o ofercie bonusowej LV BET? Kod bonusowy zdecydowanie by ją poprawił i szkoda, że bukmacher nie zdecydował się na jego wprowadzenie. I tak zarówno bonus powitalny, jak i pozostałe promocje prezentują się jednak naprawdę nieźle. Oferta LV BET jest bardzo szeroka i znajdują się w niej ciekawe akcje dla fanów bardzo różnych rozgrywek, choć trzeba przyznać, że buk najbardziej skupia się na piłce nożnej.

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg