Bonusy bukmacherskie | kwiecień 2024

Gdzie znajdziesz najlepsze bonusy bukmacherskie kwiecień 2024? Jakie to rodzaje promocji i jak skorzystać z bonusów od depozytów, darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka i nie tylko? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzielam w poniższym tekście. 

Bonusy bukmacherskie – oferty powitalne na kwiecień 2024

STS
Bonus na zakłady
660 zł + 200 zł
Superbet
Bonus na zakłady
3755 zł + 600 zł
Fortuna
Bonus na zakłady
335 zł
Betfan
Bonus na zakłady
200 zł + 300 zł
ComeOn
Bonus na zakłady
100 zł
etoto
Bonus na zakłady
797 zł
forBET
Bonus na zakłady
5280 zł
Fuksiarz
Bonus na zakłady
260 zł
LVbet
Bonus na zakłady
2040 zł
Totalbet
Bonus na zakłady
333 zł
Betclic
Bonus na zakłady
50 zł
PZBuk
Bonus na zakłady
250 zł
Gobet
Bonus na zakłady
930 zł
Betcris
Bonus na zakłady
1420 zł
Betx
Bonus na zakłady
1120 zł
Totolotek
Bonus na zakłady
bonusy bukmacherskie

Na czym polegają promocje bukmacherskie?

Promocje bukmacherskie zapewniają typerom dodatkowe środki na obstawianie meczy, wyższe wygrane lub zwrot w przypadku niepowodzenia. Zanim szczegółowo omówię każdą z promocji, warto wspomnieć, że wyróżnia się dwa rodzaje bonusów bukmacherskich: dla nowych oraz dla zarejestrowanych użytkowników. Zasadnicza różnica, oprócz sposobu przydzielenia bonusu, polega na tym, iż z ofert powitalnych można skorzystać wyłącznie raz, a promocje dla zarejestrowanych typerów często oferowane są jako wielokrotnego użytku.

Bonusy bukmacherskie na start

Jeżeli chodzi o bonusy bukmacherskie na start, to na rynku dostępne są cztery rodzaje takich ofert. Najpopularniejszymi z nich są bonusy od depozytu. Oprócz tego bukmacherzy oferują darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka oraz coraz częściej także grę bez podatku.

Bonus od depozytu

Bonusy od depozytu to najpopularniejsza oferta u polskich bukmacherów. Jest to okazja na zwiększenie swojego budżetu na grę. Promocja działa w dość prosty sposób, a mianowicie, po rejestracji konta dokonujesz wymaganej wpłaty i otrzymujesz określoną wartość – na przykład 100% swojego depozytu w środkach bonusowych. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać za powiększony budżet, ale jednocześnie należy pamiętać o tym, że przyznany bonus podlega warunkom obrotu. Bukmacher określa je każdorazowo w swoim regulaminie i właśnie od ich spełnienia uzależniona jest możliwość zrealizowania wypłaty wygranych.

Dobrym przykładem bonusu od depozytu jest STS. Bukmacher udowadnia, że ten rodzaj promocji można zaoferować nie tylko od pierwszej, ale i od kolejnych wpłat. W przypadku tego operatora, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym STS, możesz odebrać aż trzy bonusy od depozytów – 100% do 100 zł od pierwszej, 50% do 200 zł od drugiej i 50% do 300 zł od trzeciej wpłaty. Jak widać, łącznie na Twoje konto może wpaść dodatkowe 600 zł.

Innym bukmacherem, który oferuje ciekawy bonus od depozytu jest BetFan. W tym przypadku mowa co prawda o jednej promocji, ale za to jakiej. To nie 100%, a 200% od pierwszej wpłaty aż do 300 złotych. Warto założyć konto gracza z kodem promocyjnym BetFan i skorzystać z jedynej tego typu oferty na polskim rynku bukmacherskim.

Bonus bez depozytu

Omawiając najlepsze bonusy bukmacherskie na start, nie sposób nie wspomnieć o ofertach bez depozytu. Darmowe zakłady są najbardziej rozchwytywanym rodzajem promocji powitalnej. Nie może to dziwić, bowiem typerzy zyskują darmowe środki na grę bez konieczności wpłaty depozytu. W takim przypadku oczekiwania bukmacherów mogą dotyczyć jednak akceptacji zgód marketingowych, pełnej rejestracji konta (włącznie z weryfikacją tożsamości) czy podania kodu promocyjnego. Wygrana z bonusu bez depozytu może, ale nie musi podlegać obrotowi.

Za idealny przykład może posłużyć tutaj kod promocyjny Fortuna, który aktywuje u tego bukmachera darmowy zakład 20 złotych bez depozytu. Wymagana jest rejestracja konta stałego wraz z potwierdzeniem tożsamości. Korzystna informacja to fakt, że bonus bez depozytu możesz wykorzystać na dowolnym kuponie, a wygrana trafia na saldo gotówkowe. Tak – nie musisz nią obracać.

Bonus bez depozytu Fortuna

Musisz wiedzieć, że nie każdy bukmacher oferuje bonusy bez depozytu, a zdarzają się także darmowe zakłady, które najpierw wymagają od Ciebie dokonania wpłaty. Fuksiarz proponuje graczom darmowy zakład o wartości 10 złotych w swojej aplikacji mobilnej. Najpierw jednak, oprócz rejestracji z kodem promocyjnym Fuksiarza, musisz wpłacić na grę przynajmniej 50 złotych. Nie jest to więc faktycznie darmowy zakład bez depozytu, jak ma to miejsce w przypadku Fortuny.

Zakład bez ryzyka

Legalni bukmacherzy oferują coraz chętniej także zakłady bez ryzyka. To okazja, aby w przypadku niepowodzenia otrzymać zwrot stawki. Od razu muszę wspomnieć o kilku szczegółach tego rodzaju promocji powitalnej. Przede wszystkim, nie każdy 100% zwrot oznacza, że na Twoje konto trafi pełna stawka z przegranego kuponu. W grę wchodzi jeszcze podatek bukmacherski, a konkretnie to, czy dany operator potrąca go przy zwrocie czy też nie. Jeżeli tak, to otrzymasz zwrot stawki minus 12% podatku, a jeżeli nie, to wówczas na Twoje konto wróci pełna postawiona kwota. Warto żebyś zapoznał się także z tym, czy zwrot trafi na saldo gracza czy bonusowe. W drugim przypadku konieczny będzie obrót bonusem.

Świetną, ale też dość nietypową wariacją zakładu bez ryzyka może poszczycić się Superbet. Ten bukmacher nie oferuje jednego zakładu ubezpieczonego, a aż… tydzień gry bez ryzyka. Oznacza to, że po rejestracji z kodem promocyjnym Superbet, możesz obstawiać bez ryzyka przez 7 dni, a na sam koniec otrzymać zwrot przegranych środków. Maksymalny zwrot wynosi 3500 złotych i jest to obecnie najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce.

Zakład bez ryzyka Betclic

Równie ciekawą ofertę na zakład bez ryzyka posiada Betclic. Ten bukmacher, w odróżnieniu od Superbet, nie potrąca podatku przy zwrocie. Oznacza to, że otrzymasz na swoje konto pełną stawkę z przegranego kuponu. Co prawda maksymalny zwrot nie jest szczególnie wysoki, bowiem mowa tutaj o 50 złotych, ale z uwagi na brak podatku warto zarejestrować kod promocyjny w Betclic.

Gra bez podatku

Wspomniałem już o braku podatku przy zakładzie bez ryzyka, ale bonusy bukmacherskie to także sama gra bez podatku. Oznacza ona, że możesz wygrywać o 13,6% więcej, aniżeli w standardowej ofercie danego operatora. Podatek wynosi bowiem 12% od stawki każdego zakładu. Przykładowo więc Twój kupon postawiony za 100 zł zostanie rozliczony dokładnie według tej stawki i kursu, a nie po stawce 88 zł, jak ma to miejsce w przypadku korekty, wynikającej ze wspomnianego podatku.

Bukmacherem, u którego możesz skorzystać z gry bez podatku jest forBET. Każdy nowy gracz może stawiać zakłady bez podatku aż przez 30 dni po rejestracji konta. Jedynym warunkiem jest przygotowanie każdorazowo kuponu akumulowanego, który składa się z minimum 3 zdarzeń i kursu minimalnego 1.30 dla każdej selekcji. Warto zatem wykorzystać kod bonusowy forBET i zwiększyć swoje potencjalne wygrane.

Ciekawą ofertę zakładów bez podatku posiada również Betclic. Ten bukmacher proponuje zakłady bez podatku na całą ofertę sportową. Nie jest to jednak w Betclic bonus powitalny, a tymczasowa oferta dla zarejestrowanych użytkowników.

Boost kursowy

Ogromna konkurencja na rynku sprawiła, że operatorzy wyszli poza standardowe bonusy bukmacherskie. Promocje od depozytu, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka to zatem jeszcze nie wszystko, z czego możesz skorzystać, chcąc obstawiać mecze. Kolejne ciekawe bonusy u bukmacherów to boosty kursowe. Chodzi tutaj konkretnie o podwyższenie mnożników na dany mecz czy wybrane zdarzenie bukmacherskie. W tej ofercie pojawiają się najczęściej najbardziej popularne mecze z danego dnia czy tygodnia i nie ma co ukrywać, że legalni bukmacherzy w Polsce proponują głównie boosty na piłkę nożną.

BOOST kursowy w Superbet

Z nieco innego założenia wyszedł jednak Superbet, który posiada różnorodną ofertę boostów kursowych. Możesz dzięki temu skorzystać z wyższych mnożników nie tylko na piłkę nożną, ale i chociażby tenis, piłkę ręczną czy siatkówkę. Jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów, a więc Superbet proponuje każdego dnia co najmniej kilka boostów, a więc sądzę, że bez trudu znajdziesz odpowiednią promocję. Kursy powiększane są zazwyczaj o kilka do kilkunastu procent.

Bonus za zdarzenie

Bonusy bukmacherskie za zdarzenia działają podobnie, jak boosty kursowe, a więc dotyczą wybranego wydarzenia. Różnica polega na tym, że sprecyzowane jest także konkretne zdarzenie w meczu, jak na przykład zwycięstwo danej drużyny, gol czy inna sytuacja. To promocja, z której mogą skorzystać nowi użytkownicy. Wśród wymagań należy wskazać rejestrację z kodem promocyjnym, dokonanie określonego depozytu oraz postawienie zakładu.

Dobrym przykładem tego typu oferty jest najpopularniejszy polski bukmacher STS, który regularnie proponuje bonusy za zdarzenia. Wspomnieć mogę o takich promocjach jak np. 400 zł za zwycięzcę meczu Real Madryt – FC Barcelona czy 200 zł za drużynę z golem w starciu Arsenal Londyn – Bayern Monachium. Nie ma tygodnia, aby STS nie oferował jakiejś tego typu oferty. W przypadku takich promocji warto zajrzeć do naszej zakładki z codziennymi typami bukmacherskimi, gdzie możesz znaleźć cenne wskazówki jak wykorzystać bonus na zdarzenie.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na kwiecień 2024

Dokonałem wnikliwego porównania promocji i uważam, że najlepsze bonusy bukmacherskie znajdziesz na ten moment w STS, Superbet i Fortunie. Niemniej jednak, powinieneś również zainteresować się ofertami przygotowanymi przez ComeOn i BetFana. Częstuj się!

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start 2024

BonusBukmacherSuma bonusów
Bonusy do 660 zł + bonus 200 zł za typ na Premier LeagueSTS660 zł + 200 zł
Freebety do 3755 zł i 600 zł za za mistrzostwo LechaSuperbet3755 zł + 600 zł
Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOALFortuna335 zł

Jak wybrać najlepszą ofertę bonusową u bukmachera?

Okej, poznałeś już jakie są według mnie najlepsze bonusy bukmacherskie, ale pamiętaj, że moje zdanie nie musi być zbieżne z Twoim. Z promocjami bukmacherskimi jest bowiem jak z kupowaniem samochodu – jeden postawi na mocniejszy silnik benzynowy, a inny na oszczędnego diesla. Na co zatem powinieneś zwrócić uwagę, zanim wybierzesz bonus na start? Podążaj za poniższymi wskazówkami.

Wybierz odpowiedni rodzaj promocji

Przede wszystkim wybierz taki bonus bukmacherski, którym jesteś zainteresowany. Jeżeli chcesz odebrać najwyższą kwotę, będzie to prawdopodobnie jeden z bonusów bez depozytu. Jeżeli masz zamiar skorzystać z ubezpieczenia, postaw na zakład bez ryzyka. Trzecia opcja, to bonus bez depozytu, który jest najmniejszy, ale nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania finansowego. 

Kiedy wybrałeś już dla siebie rodzaj promocji powitalnej, porównaj maksymalne wartości oferowanych bonusów. Im więcej, tym lepiej, ale sama wysokość bonusu to nie wszystko, a powinieneś zapoznać się również z kwotą minimalnego depozytu i warunkiem obrotu.

Sprawdź minimalny depozyt

Zapewne doskonale wiesz, ile chcesz poświęcić na zakłady bukmacherskie. Każdy bonus, oprócz darmowego zakładu bez depozytu, wymaga dokonania wpłaty. I właśnie to jeden z kluczowych warunków, którymi powinieneś kierować się przy wyborze promocji bukmacherskiej. Niewykluczone, że zasady odbioru bonusu u jednego z operatorów będą przekraczać Twoje zdolności, a wówczas warto skorzystać z innej promocji.

Zapoznaj się z warunkami obrotu

Na sam koniec warunki obrotu, które nie są najmniej, a wręcz przeciwnie – są najbardziej istotne w tym całym zamieszaniu. Po pierwsze, porównaj które bonusy bukmacherskie wymagają obrotu, a które wypłacane są od razu w gotówce. Po drugie, sprawdź wysokość i pozostałe zasady obrotu. Im mniejszy wymóg, mniej pozostałych zmiennych jak chociażby minimalna liczba zdarzeń i minimalny kurs oraz większy czas na obrót, tym bonus będzie dla Ciebie atrakcyjniejszy. 

Załóżmy, że nie obstawiasz zbyt często, a bukmacher wymaga dokonania dużego obrotu w ciągu trzech dni – na pewno nie będzie to dla Ciebie komfortowa sytuacja. Wówczas warto żebyś skorzystał z bonusu, którego obrót jest bardziej rozłożony w czasie.

To wszystko to jednak ogólne wskazówki i przykłady. Pamiętaj, żeby podczas wybierania promocji bukmacherskich kierować się własnymi preferencjami i zawsze porównywać tak istotne kwestie, jak wysokość bonusu, minimalny depozyt (jeśli jest wymagany) oraz warunek obrotu (jeśli jest konieczny). Nie zawsze bowiem bonus o wartości 500 złotych będzie lepszy od tego, który wynosi 200 złotych.

Jak odebrać promocje bukmacherskie?

Ogólna instrukcja odbioru bonusów bukmacherskich prezentuje się następująco:

 1. Rejestracja konta (większość ofert na naszej stronie to dedykowane bonusy, a zatem może być wymagane podanie kodu promocyjnego przy rejestracji)
 2. Wpłata wymaganego depozytu (jeśli jest konieczny)
 3. Postawienie określonego zakładu/zakładów
 4. Spełnienie warunków obrotu (jeśli są wymagane)

Bonusy bez obrotu

Jak zdążyłeś przeczytać już w moim tekście, część bonusów bukmacherskich oferowana jest bez obrotu. To oznacza, że środki przekazywane są typerom w formie gotówki i możesz dokonać ich natychmiastowej wypłaty. Nie musisz więc spełniać często skomplikowanych zasad obrotu, przez które niektórzy gracze mają spory problem z wypłatą bonusu.

Za dobry przykład może posłużyć legalny bukmacher Fuksiarz. Znajdziesz u niego aż trzy ciekawe bonusy bukmacherskie, a mianowicie Zero Ryzyka ze zwrotem 100% do 50 złotych, cashback bez limitu do 200 złotych na La Liga oraz darmowy zakład 10 złotych w aplikacji mobilnej. Każdy z bonusów otrzymasz w gotówce (w tym wygrane z darmowego zakładu) i nie wymagają one obrotu.

Bonusy w aplikacji mobilnej

Choć z większości promocji bukmacherskich możesz korzystać wedle własnego uznania – na stronie internetowej, mobilnej lub w aplikacji danego operatora, to niektóre bonusy są dedykowane wyłącznie dla telefonów komórkowych. W takiej sytuacji konieczne jest pobranie aplikacji bukmacherskiej i spełnienie określonych w regulaminie promocji warunków. 

Jak odebrać najwyższy bonus u bukmachera? Kody promocyjne i linki partnerskie

Jeżeli przeglądałeś Internet, to zapewne wiesz, że bonusy się różnią i to nawet w przypadku jednego bukmachera. Jeśli nie dostrzegłeś tego, to pozwól, że wytłumaczę, iż nie jest to błędem a naturalną polityką w tej branży. 

Bukmacherzy współpracują bowiem z podmiotami partnerskimi, które proponują kody promocyjne i kierują graczy na ich strony za pośrednictwem dedykowanych linków. To właśnie kody i linki gwarantują graczom dostęp do najwyższych, a często także i dodatkowych bonusów powitalnych. Przykładowo, jeżeli dany bukmacher ma swojej regularnej ofercie tylko promocję 100% od depozytu, to rejestracja z kodem czy z dedykowanego linku może przynieść także freebet bez konieczności wpłaty.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bonusy bukmacherskie na start to dopiero początek przygody z ofertami promocyjnymi. Bukmacherzy mocno konkurują o typerów, a to powoduje, że często oferują wiele regularnych akcji. Możesz z nich korzystać wedle własnego uznania już po założeniu konta w danym serwisie.

 • Wyższe kursy na wybrane mecze
 • Powiększone wygrane na kuponach akumulowanych
 • Zakłady bez ryzyka
 • Zakłady bez podatku
 • Bonusy reload od określonej wpłaty
 • Rankingi graczy
 • Misje i inne zadania
 • Bonusy urodzinowe

Które promocje bukmacherskie są opłacalne?

Przyznam szczerze, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od Twojego stylu gry. Jeżeli preferujesz taśmy, a więc długie kupony, to opłacalne dla Ciebie będą bonusy zwiększające wygrane na nich. Jeżeli lubisz ryzyko, to właściwe będzie skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Cenisz sobie rywalizację? Stań w szranki z innymi graczami i walcz o atrakcyjne nagrody w rankingach. Jak widzisz, ile stylów gry, tyle bonusów bukmacherskich. Pamiętaj jednak zawsze o jednym – sprawdzaj warunki bonusowe, a w szczególności jak skorzystać z danej promocji i czy trzeba (a jeśli tak, to jak) obrócić wygranymi.

Najczęściej zadawane pytania o bonusy bukmacherów

Który bukmacher ma najlepsze bonusy?

Jeżeli chodzi łącznie o bonusy powitalne i dla zarejestrowanych graczy, to najlepszą ofertę posiadają STS, Fortuna oraz BetFan.

Który bukmacher daje kasę na start?

Wszyscy bukmacherzy proponują bonusy na start, ale darmowe zakłady bez depozytu dostępne są w tym momencie w Fortunie, Go+Bet i LV BET.

Jak dostać darmowe bonusy?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym lub pobierz aplikację mobilną.