Dzisiejsze mecze – wyniki na żywo

Śledź wyniki Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Znajdziesz tutaj wyniki na żywo najsilniejszych lig europejskich oraz rozgrywek pucharowych i meczów międzypaństwowych.

Piłka nożna – dzisiejsze mecze i wyniki na żywo

Na goal.pl znajdziesz livescore i statystyki spotkań drużyn klubowych i reprezentacji narodowych, Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Na żywo rozgrywki Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesligi, Ligue 1. Także niższych lig zagranicznych The Championship, League One, Segunda Division, Serie B, 2. Bundesliga i Ligue 2.

Zapraszamy również do śledzenia wyników Ekstraklasy, I ligi, II ligi oraz meczów reprezentacji Polski, zarówno towarzyskich, jak i tych o punkty w Mistrzostwach Europy 2024, Lidze Narodów i eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022.

Wyniki piłkarskie na żywo

Prezentujemy tabele, w której prześledzisz wszystkie wyniki piłkarskie na żywo. Dostępne są tabele rozgrywek dla Ekstraklasy, ale także dla zagranicznych lig europejskich oraz pucharów. Wyniki meczy na żywo są na bieżąco aktualizowane, tak, by dać jak najszybsze informacje o wynikach Twojego zespołu. Możesz obserwować wyniki piłkarskie na żywo, ale także sprawdzić terminarz najbliższych spotkań poszczególnych zespołów.