Yamal naciska na wielki transfer. Barcelona zdecydowała

Lamine Yamal ponownie poprosił Barcelonę o transfer Nico Williamsa. Joan Laporta podczas wywiadu dla TV3 dał do zrozumienia, że obecnie klub nie bierze pod uwagę tej opcji.

Lamine Yamal
Obserwuj nas w
rosdemora / Alamy Na zdjęciu: Lamine Yamal

Barcelona nie sprowadzi Nico Williamsa

Lamine Yamal po raz kolejny poprosił władze Barcelony o sprowadzenie Nico Williamsa. 17-latek chciałby, żeby klub sprowadził jego kolegę z reprezentacji. Nie jest tajemnicą, że piłkarze mają dobre relacje zarówno na boisku, jak i poza nim.

Gwiazdor Blaugrany naciska na klub, żeby podjął jeszcze jedną próbę sprowadzenia skrzydłowego Athletic Bilbao. Jednak otoczenie katalońskiego zespołu przyznaje, że obecnie pozyskanie Nico Williamsa jest wykluczone z powodów finansowych.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie





Sam prezydent Joan Laporta w niedawnym wywiadzie dla katalońskiej telewizji TV3 potwierdził, że choć chcieli ściągnąć 22-latka przed sezonem, klub obecnie pracuje nad innymi transferami.

Natomiast portal „Carpetas Blaugranas” podaje, że jedyną opcją na transfer Nico Williamsa byłaby sprzedaż Raphinhi. Brazylijczyk wzbudza ogromne zainteresowanie wśród gigantów Premier League. Pojawiła się nawet oferta od Newcastle, jednak odejście 28-letniego skrzydłowego także zostało wykluczone.

POLECAMY TAKŻE

Athletic Bilbao nadal wierzy, że uda im się zatrzymać Nico Williamsa. Z kolei otoczenie Yamala podkreśla, że marzeniem młodej gwiazdy jest gra razem z 22-latkiem w jednym zespole, ale rozumie też trudną sytuację finansową Barcelony.

Zobacz także: Barcelona może dokonać wymiany gwiazd. Gigant otrzymał ofertę

Komentarze