Typy na Serie A

Typy Serie A to sekcja poświęcona typom bukmacherskim na mecze jednej z najsilniejszych lig na świecie. W tym miejscu prezentujemy nasze przewidywania i typy na wszystkie mecze ligi włoskiej. Typujemy rozstrzygnięcia w meczach z udziałem Juventusu, Milanu, Interu Mediolan czy Napoli. Analizujemy każde spotkanie Serie A, sprawdzając także sytuację kadrową poszczególnych zespołów.

Oferta dla czytelników goal.pl

Fortuna

Aż do 335 zł + 300 zł

Bez ryzyka 300 zł, freebety 35 zł i 300 zł extra z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Aktualne typy bukmacherskie na Serie A

Typy bukmacherskie

Serie A – typy

Kluby włoskiej Serie A w ostatnich latach starają się wrócić do czasów świetności i ponownie liczyć się w europejskich pucharach. Takie aspiracje ma co najmniej kilka klubów, co sprawia, że rywalizacja we włoskiej ekstraklasie jest w ostatnim czasie bardzo ciekawa. W sezonie 2020/21 po latach dominacji zdetronizowany został Juventus, a teraz walce o mistrzowski tytuł liczy się kilka zespołów.

W każdej z 38 rozgrywanych kolejek czeka nas kilka bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań. Na każdym z nich staramy się pochylić i dokładnie przeanalizować, a na tej podstawie zaproponować Wam ciekawy typ. Nie zapominamy oczywiście także o pojedynkach z udziałem mniej popularnych zespołów, a nasz typ na każde spotkanie prezentujemy w naszych zbiorczych zapowiedziach publikowanych przed każdą kolejką.

Typy na ligę włoską

Mecze z udziałem takich klubów jak Juventus, Milan, Inter Mediolan, Napoli czy Roma cieszą w Polsce dużym zainteresowaniem, także ze strony osób grających u bukmacherów. Możecie być pewni, że na goal.pl znajdziecie typy bukmacherskie na wszystkie spotkania z udziałem tych zespołów. W zdecydowanej większości opatrzone są one dokładną analizą, nie tylko formy prezentowanej przez obie drużyny, ale także historii ich bezpośrednich pojedynków, czy sytuacji kadrowej, z jaką obecnie się zmagają. Ostatni element jest bardzo istotny w obecnych czasach, kiedy bardzo często zespoły muszą radzić sobie bez wielu zawodników.

W przypadku ligi włoskiej, ale także innych rozgrywek, nie skupiamy się tylko i wyłącznie na wskazywaniu końcowego rozstrzygnięcia. W Serie A niespodzianek bowiem nie brakuje, dlatego w wielu przypadkach nie podejmujemy ryzyka i szukamy innych ciekawych zakładów na dany mecz.

Nie zapominamy również o rozgrywkach, które mają na celu wyłonienie zdobywcy Pucharu Włoch czy Superpucharu Włoch. Najciekawsze spotkania również poddajemy dogłębnej analizie. Bardzo dokładnie przyglądamy się również występom włoskich zespołów w europejskich pucharach – od Ligi Mistrzów po Ligę Konferencji Europy.

Serie A – kursy bukmacherskie

Szukacie kursów na najbliższe spotkania Serie A? Znajdziecie jej poniżej. Przedstawiamy najlepsze kursów z ofert kilku najlepszych polskich bukmacherów.

20:45 24 maja 2024
Genoa
Bologna
18:00 25 maja 2024
Juventus FC
Monza
20:45 25 maja 2024
AC Milan
Salernitana
18:00 26 maja 2024
Atalanta
Torino
18:00 26 maja 2024
SSC Napoli
Lecce
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2024 19:50.