STS kod promocyjny – marzec 2023

STS Kod Promocyjny

Bonus od 1. depozytu 100% do 300 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 zł
Bonus za zadania 60 zł
Bonus od 2. depozytu 50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu 50% do 700 zł
Kod promocyjny GOAL

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL:

1660 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

STS kod promocyjny wpisany w formularzu rejestracyjnym STS gwarantuje najlepszy bonus powitalny – aż do 1660 zł. W pakiecie dostaniesz przede wszystkim zakład bez ryzyka w wysokości do 100 zł oraz bonusy od depozytów do 1500 zł.

Jaki jest kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny to GOAL. Po użyciu kodu otrzymasz najwyższy bonus na rynku o wartości 1660 zł. W tym zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Należy wpisać go podczas rejestracji w STS w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Tak wysoka oferta STS dostępna jest tylko z kodem GOAL.

Użycie kodu na stronie szybkiej rejestracji w STS gwarantuje nie tylko zakład bez ryzyka 100 zł. Daje cały pakiet bonusów powitalnych. Swój bonus STS możesz wykorzystać na zakłady sportowe. Bonus STS na zakłady bukmacherskie to tak naprawdę super pakiet. STS bonus powitalny to rozwiązanie w sam raz dla nowych klientów zakładów bukmacherskich. Można uzyskać duży bonus podczas obstawiania swoich typów bukmacherskich.

Poza dodaniem odpowiedniego kodu należy też pamiętać aby w trakcie rejestracji konta zaznaczyć opcję: Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu (szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera).

Pamiętaj graj odpowiedzialnie. Tylko legalni bukmacherzy w Polsce gwarantują bezpieczną grę i wypłatę zgromadzonych środków.

Kod promocyjny STSWarunki
Kod promocyjny STSGOAL
Zakład bez ryzyka100 zł
Bonus od 1. depozytu100% do 300 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 700 zł
Bonus za zadania60 zł
+ Bonus “Zaproś kumpli”do 340 zł
Ostatnia aktualizacjastyczeń 2023

STS kod promocyjny

Ekstraklasa w STS

W STS znajdziemy pełną ofertę na rozgrywki PKO Ekstraklasy. Oprócz zakładów meczowych możemy obstawić zwycięzcę ligi, drużyny, które znajdą się na podium, spadkowiczów czy chociażby króla strzelców. Przed rozpoczęciem sezonu 2022/23 faworytem analityków pracujących dla STS do zdobycia tytułu mistrzowskiego był Lech Poznań. Wśród faworytów do walki o pierwsze miejsce w Ekstraklasie były też Legia Warszawa i Raków Częstochowa. Z kolei, na spadek z Ekstraklasy najbardziej narażone były Stal Mielec, Korona Kielce i Widzew Łódź. Jak wyglądają aktualne kursy?

Ekstraklasa Kursy STS na zwycięzcę
Raków1.10
Legia12.50
Lech15.00
Kursy aktualne na dzień 10.01.2023 godz. 13:05
Spadek z EkstraklasyKursy STS
Korona1.25
Miedź1.50
Zagłębie2.25
Kursy aktualne na dzień 10.01.2023 godz. 13:05

Aktualne oferty z kodem promocyjnym STS

Bukmacher przygotował specjalną ofertę dostępną tylko dla naszych Czytelników. Tylko teraz pakiet powitalny dla nowych graczy wynosi 1660 zł. STS zwiększył bowiem kwotę bonusu od depozytu. Teraz wynosi ona nawet 1500 zł.

Warto wykorzystać ofertę na weekendowe zakłady sportowe. W najlepszych ligach piłkarskich w Europie właśnie toczy się decydująca walka o tytuły mistrzowskie.

Bonusy STS

Kody promocyjne zapewniają fajne bonusy na start. Nie inaczej jest w STS. Przy założeniu konta STS możesz liczyć na pakiet bonusów powitalnych. Obecnie przy użyciu kodu promocyjnego GOAL otrzymasz:

 • bonus od pierwszego depozytu, czyli STS bonus 100 procent od wpłaty aż do kwoty 300 zł
 • zakład bez ryzyka na 100 zł
 • bonus za wykonanie zadań na 60 zł (aktywowany po dokonaniu depozytów)
 • bonus od drugiego depozytu, czyli bonus STS 50 procent do 500 zł
 • bonus od trzeciego depozytu, czyli bonus STS 50 procent do 700 zł

Jak widać z powyższej listy warto rejestrować się w STS z kodem GOAL. O lepsze bonusy bukmacherskie ciężko bowiem na polskim rynku zakładów sportowych.

STS Kod Promocyjny

Bonus od 1. depozytu 100% do 300 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 zł
Bonus za zadania 60 zł
Bonus od 2. depozytu 50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu 50% do 700 zł
Kod promocyjny GOAL

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL:

1660 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny GOAL powiązany jest z pakietem najwyższych bonusów na rynku. Aby je otrzymać będziesz musiał podać go podczas rejestracji. Tylko w ten sposób będziesz mógł skorzystać z pełnej oferty bukmachera. Pamiętaj, żeby wpisać kod bonusowy w odpowiednie miejsce, dużymi, drukowanymi literami, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Na poniższym obrazku widzisz przykład, jak poprawnie wprowadzić kod promocyjny STS. Do wykorzystania go przeprowadzić musisz pełen proces rejestracji, podając wymagane przez bukmachera dane.

kod promocyjny STS - rejestracja
Pola rejestracji w STS

Jak założyć konto na STS?

STS rejestracja konta to męczarnia? Spokojnie. To nie start wahadłowca a tylko szybka rejestracja. Założyć konto jest naprawdę łatwo. Z pewnością dasz sobie radę. Najpierw przejdź na stronę bukmachera. Możesz to zrobić zarówno z komputera stacjonarnego, jak i za pomocą telefonu czy też tabletu. Następnie kliknij na żółty przycisk (Dla niektórych być może pomarańczowy. Tu zdania są podzielone) z napisem “Załóż konto”.

Zostaniesz od razu przeniesiony do strony z formularzem rejestracyjnym. Najpierw będziesz poproszony o podanie danych potrzebnych do utworzenia konta gracza takich jak: adres mailowy, hasło oraz numer telefonu. W tym miejscu będziesz również musiał podać STS kod bonusowy. Pamiętaj, żeby zaznaczyć checkbox, że jesteś pełnoletni i przejdź dalej. Następnie zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych: imienia, nazwiska, PESELu oraz numeru telefonu. W późniejszym etapie potrzebne będzie też konto bankowe. Jego numer należy podać przy pełnej weryfikacji przed wypłatą środków.

STS rejestracja czyli konto tymczasowe STS

Na podany numer zostanie przesłane hasło aktywacyjne, który po wpisaniu uruchomi Twoje nowe, konto tymczasowe (konto gracza). Na koniec ustalasz limity gry i gotowe! Takie konto ma pewne ograniczenia, dlatego warto w sekcji “Dane osobowe” uzupełnić informacje, które są wymagane przez bukmachera i przejść weryfikację konta. Dzięki temu uzyskasz sporo nowych możliwości i dostęp na konto depozytowe.

Jeżeli masz już konto i podałeś na STS kod promocyjny, to teraz pora aby odebrać bonus dla nowych graczy.

 • 1 Przejdź do strony STS
  Skorzystaj z linku Goal.pl i przejdź do strony STS. Zobaczysz tam prosty formularz rejestracyjny
 • 2 Zarejestruj konto
  Zarejestruj konto wpisując w formularzu kod promocyjny GOAL
 • 3 Dokonaj pierwszego depozytu
  Tylko z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 zł w STS
 • 4 Odbierz pakiet powitalny 1660 zł
  Kod promocyjny GOAL gwarantuje najwyższy pakiet powitalny na rynku.

Voucher STS

Voucher w STS to nic innego jak kod bonusowy, który wpisujemy w trakcie rejestracji. Określenie voucher STS to pozostałość starego nazewnictwa, które kiedyś było popularne w punktach naziemnych. Gracze z punktów stacjonarnych na pewno pamiętają to określenie. Na stronie STS zostało ono zastąpione kodem promocyjnym. Najwyższy bonus na rynku gwarantuje kod bonusowy GOAL.

Bonus powitalny: 100% od pierwszego depozytu

Każdy bukmacher, chcąc przyciągnąć do siebie nowych użytkowników, na początek przygotowuje dla nich zachętę w postaci bonusu powitalnego. W STS zakłady bukmacherskie bonus dla nowych gracz polega na podwojeniu ich pierwszego depozytu do kwoty 300 zł. Ale to nie wszystko, bo w ramach nowej oferty powitalnej STS możesz zyskać nawet 1500 zł bonusu od depozytu. Brzmi zachęcająco? W takim razie czytaj dalej.

STS kod promocyjny
Trzy kroki na drodze do bonusu 1500 zł w nowej ofercie STS

Aby skorzystać z bonusu od depozytu do 1500 zł pamiętaj by w trakcie rejestracji zaznaczyć opcję: Chcę odebrać swój bonus startowy! Pamiętaj też, że bonus ten jest podzielony na trzy części i obejmuje trzy pierwsze wpłaty dokonane w ciągu 30 dni od założenia konta w STS.

Jeśli chcesz odebrać 300 zł bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty, Twój pierwszy depozyt musi również wynieść co najmniej 300 zł. Wtedy dostaniesz drugie tyle i w sumie będziesz miał do dyspozycji aż 600 zł! Pamiętaj jednak, że środki będą podzielone na dwa konta STS. Z konta depozytowego możesz grać za 300 zł. Konto bonusowe będzie zawierać kwotę przyznanego bonusu od depozytu. Czyli kolejne 300 zł. Żeby móc wypłacić środki bonusowe, najpierw musisz spełnić warunki regulaminu. W tym przypadku będzie to dwukrotne obrócenie bonusem. Do obrotu liczą się również zakłady na żywo, a ich minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.91. Co ważne, do wymaganego obrotu są wliczane tylko wygrane kupony. Na obrót bonusem bukmacher daje 90 dni.

Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z bardzo dobrze zorganizowanej sekcji FAQ. Odpowiedzi uzyszkasz też od eksperta za pomocą czatu na żywo. Powodzenia w grze!
Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym w STS.

Bonus STS: Bonus 50% od drugiego i trzeciego depozytu

Dokonując pierwszej wpłaty i spełniając warunki obrotu pierwszym bonusem odblokujesz bonus od drugiego depozytu w STS. W tym przypadku bukmacher oferuje bonus 50 procent o wartości do 500 zł, a więc jeśli wpłacisz np. 200 zł to otrzymasz dodatkowo 125 zł bonusu. Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus 500 zł od drugiej wpłaty to powinieneś przelać na konto w STS co najmniej 1000 zł. Zasady obrotu bonusem są takie same jak przy pierwszej wpłacie: dwukrotny obrót po kursie min. 1.91.

Na podobnej zasadzie działa bonus od trzeciego depozytu w STS. To również bonus dający 50 procent wpłaconych środków, ale tym razem można zyskać maksymalnie 700 zł. Łączna kwota bonusów od depozytu, które można uzyskać to 1500 zł. Pamiętaj, że bonusy są naliczane tylko od trzech pierwszych depozytów dokonanych w ciągu 30 dni od założenia konta. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie STS.

Bonus od depozytu STSMax bonusWymagany obrótWymagany kurs
Pierwszy depozyt100% do 300 zł2x z wygranych kuponówmin. 1.91
Drugi depozyt50% do 500 zł2x z wygranych kuponówmin. 1.91
Trzeci depozyt50% do 700 zł2x z wygranych kuponówmin. 1.91

Bonus bez depozytu w STS

Obecnie bukmacher STS nie oferuje bonusu bez depozytu na zakłady bukmacherskie. W przeszłości w ofercie tej firmy znajdował się darmowy zakład, ale został wycofany! Był on dostępny tylko po wpisaniu kodu promocyjnego GOAL przy rejestracji. Freebet w STS być może jeszcze powróci. Na pewno jeśli tak się stanie poinformujemy o tym na naszym serwisie.

Tymczasem z kodem promocyjnym GOAL nadal można otrzymać najwyższy na rynku pakiet bonusów o wartości 1660 zł!

STS Kod promocyjny GOAL: Zakład bez ryzyka do 100 zł

Zakład bez ryzyka w STS to kolejna z ofert bukmachera. Legalni bukmacherzy prześcigają się z promocjami. Kod promocyjny STS GOAL daje jednak najlepsze promocje na kody bonusowe. Zakład bez ryzyka wymaga depozytu. Nazywany jest często jako STS cashback. Po wpisaniu w polu kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym kodu GOAL masz prawo właśnie do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 zł. Bukmacher STS pozwala ci obstawić jedno z wydarzeń sportowych. Jeśli Twój zakład przegra dostaniesz od STS zwrot środków bonusowych.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Inne bonusy na STS kod promocyjny 2023

Naturalnie na STS kod promocyjny i bonus w STS to nie wszystko. Bukmacher nie byłby sobą, gdyby nie zaproponował graczom więcej promocji. Nie wiemy co akurat Ciebie zainteresuje, dlatego poniżej przedstawimy Ci kilka propozycji bukmachera.

Bonus za wykonanie zadań

Nowością w ofercie promocyjnej STS jest bonus w wysokości 60 zł, który można zyskać za wykonanie określonych aktywności. Zadania, których jest łącznie sześć, można wykonać po dokonaniu depozytów.

Po dokonaniu pierwszego depozytu należy:

 • postawić zakład w aplikacji mobilnej STS za co najmniej 15 zł po kursie kuponu min. 1.91
 • postawić zakład z minimum 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za co najmniej 15 zł po kursie kuponu min. 1.91

Po dokonaniu drugiego depozytu należy:

 • postawić zakład z oferty zakładów na żywo (live) za minimum 15 zł po kursie kuponu min. 1.91
 • postawić zakład z minimum 1 zdarzeniem z oferty Betgames za co najmniej 15 zł po kursie kuponu min. 1.91

Po dokonaniu trzeciego depozytu należy:

 • zagrać kupon z minimum 1 zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych za minimum 15 zł po kursie kuponu min. 1.91
 • zagrać kupon z minimum 1 zdarzeniem z oferty zakładów na Esport za minimum 15 zł po kursie kuponu min. 1.91

Esportowe 25 PLN co tydzień

[Uwaga! Ta promocja została czasowo zawieszona] STS zawsze zauważał potencjał tkwiący w sportach elektronicznych. Tym razem również przygotował coś ekstra dla fanów e-gamingu, czyli zakłady na sporty elektroniczne. Zagraj kupon SOLO na jedno z wydarzeń e-sportowych, po minimalnym kursie 1.85. Jeśli przegrasz, bukmacher odda Ci zainwestowane środki do kwoty 25 zł. Z promocji tej możesz korzystać co tydzień zarówno w aplikacji mobilnej STS oraz na stronie internetowej.

Bukmacher STS – Zaproś kumpli

Masz fajnego znajomego, który też lubi obstawiać, a nie ma jeszcze konta na STS? No i świetnie! Zaproś go do wspólnej gry, a oboje macie szansę zgarnąć po bonusie. Aby aktywować promocję należy spełnić proste warunki: wpłać dowolną kwotę na konto depozytowe w STS i postaw kupon lub kupony za min. 25 zł, na którym co najmniej jedno zdarzenie będzie miało kurs 1.85.

W kolejnym kroku wejdź na swoje konto gracza, a następnie w sekcji “Zaproś kumpla” wygeneruj link polecający dla Twojego kolegi. Wyślij mu go, ponieważ dzięki niemu Twój znajomy będzie mógł zarejestrować się na stronie bukmachera. Co dalej? Nowy gracz musi dokonać wpłaty minimum 50 zł na swoje konto depozytowe i postawić łącznie za min. 500 zł (tu również wymagany jest kurs min. 1.85 na przynajmniej jedno zdarzenie). Jeżeli spełnicie wszystkie warunki tej promocji, na wasze konta wpłynie po pięć dyszek od operatora. Wtedy musisz obrócić bonus STS. Po obrocie pozostaje tylko wypłacić bonus.

Oprócz wyżej wymienionych ofert bonusowych, STS zawsze przygotowuje coś ekstra dla swoich graczy. Dlatego Twoim nawykiem powinno się stać sprawdzanie promocji na stronie bukmachera. Często pojawiają się tu bowiem oferty czasowe, albo te związane z jakimś ważnym wydarzeniem ze świata sportu. Radzimy Ci być czujnym!

STS bonus dla starych graczy

Ten legalny bukmacher dla nie tylko o nowych uzytkowników. W zakładce “Promocje” na stronie bukmachera STS regularnie pojawiają się też oferty dla starych graczy. Często zdarzają się bonusy od kolejnych wpłat lub oferty na największe wydarzenia sportowe. Warto więc zaglądać do STS na przykład przed meczami Ligi Mistrzów lub reprezentacji Polski. Gracze, którzy zaakceptowali kontakty telefoniczne mogą dostawać promocje STS także przez SMS.

Bonusy w STS

Z kodem promocyjnym STS można dostać naprawdę kilka fajnych promocji. Aby się w tym nie pogubić poniżej przedstawiamy najważniejszcze szczegóły promocji tego bukmachera.

BONUS STSKWOTAOPIS OFERTYWARUNKI
Cashback – zakład bez ryzyka 100 złzwrot stawki pierwszego kuponu w przypadku przegranej – dotyczy oferty zakładów sportowych depozyt min. 50 zł
Bonus za zadania60 złbonus za wykonanie łącznie sześciu zadań po dokonaniu trzech depozytówminimalny kurs 1.91
Bonus od depozytu1500 złbonusy od trzech depozytów dokonanych w ciągu 30 dni od rejestracjizaznaczenie zgody na otrzymanie bonusu podczas rejestracji

Kod promocyjny STS – przewodnik krok po kroku

Rejestracja w STS oraz pełne wykorzystanie kodu promocyjnego może być problematyczne zwłaszcza dla graczy, którzy nie mają większego doświadczenia z grą u bukmachera. Dlatego poniżej przedstawiamy przewodnik krok po kroku do wykorzystania największego pakietu powitalnego w STS.

 • Przejdź do strony STS – Możesz skorzystać z linków i przycisków na tej stronie lub po prostu wpisać adres STS.pl w swojej przeglądarce na komputerze lub telefonie.
 • Formularz, kod i zgody – W formularzu szybkiej rejestracji wystarczy podać podstawowe dane – email, hasło i numer telefonu. Nie zapomnij o dodaniu kodu promocyjnego GOAL oraz o zaznaczeniu chęci otrzymania bonusu: “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”. Konieczne jest też zaakceptowanie zgód RODO.
 • Drugi etap formularza – W drugim etapie szybkiej rejestracji niezbędne będzie podanie kolejnych danych. Tym razem bukmacher zapyta o imię, nazwisko, PESEL oraz kod SMS, który przyjdzie na numer telefonu podany w pierwszym kroku.
 • Zakład bez ryzyka – Po dokonaniu depozytu na kwotę min. 50 zł mamy prawo do odebrania cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Pierwszy dowolny zakład postawiony po depozycie z konta depozytowego stawiamy bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku przegranej bukmacher zwraca stawkę zakładu aż do 100 złotych pomniejszoną o podatek.
 • Bonus od pierwszego depozytu – To nie koniec. Przy pierwszej wpłacie STS nalicza bonus 100% do 300 złotych. Tak więc przy depozycie 300 złotych dokładnie taka kwota ląduje na koncie gracza a dodatkowe 300 złotych trafia na konto bonusowe. Przed przeniesieniem środków z konta bonusowego na konto wymagany jest dwukrotny obrót po kursie min 1.91.

Najlepsze kody promocyjne 2023

Kod promocyjny STS to nie jedyna taka oferta na rynku. Również inni legalni bukmacherzy oferują kody promocyjne i tym samym bonus od pierwszej wpłaty, freebet lub zakład bez ryzyka. Praktycznie w każdym przypadku użycie kodu promocyjnego daje wyższy niż standardowy bonus dla nowych graczy.

W przypadku bukmachera Fortuna jest to na przykład pakiet 630 zł. Na pakiet składa się zakład bez ryzyka 600 zł, bonus za dokonanie depozytu 10 zł oraz bonus za rejestrację 20 zł.

Kolejnym ciekawym bukmacherem na rynku jest Betfan. Ten legalny bukmacher również oferuje zakład bez ryzyka. W przypadku Betfana wynosi on aż 600 zł. Co więcej Betfan daje tez bonus od depozytu. Wynosi on 1000 zł. Obie oferty dostępne są po użyciu kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji.

Do listy ciekawych bukmacherów warto dodać także Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. W Superbet nowy gracz dostaje darmowy bonus 34 zł. Dodatkowo z kodem promocyjnym GOAL w ramach bonusu powitalnego nowy gracz otrzyma cashback do 500 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty 100% do 50 zł. Wyższy bonus powitalny dostępny tylko z kodem promocyjnym GOAL.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze promocje legalnych bukmacherów.

Kody bonusowe bukmacherów w Polsce

Poniżej przedstawiamy oferty jakie mają inni legalni bukmacherzy w Polsce.

BukmacherzyBonusyKody promocyjne
STS Pakiet 1660 złGOAL
FortunaPakiet 630 zł GOAL
BETFAN200% do 300 złGOAL

STS zakłady bukmacherskie

Bukmacher STS to największy polska firma oferująca zakłady sportowe online oraz w punktach naziemnych. Właścicielem firmy jest rodzina Juroszków, a prezesem pan Mateusz Juroszek. Firma ma swoją siedzibę w Katowicach oraz biura w Warszawie oraz na Malcie. Co istotne, STS jest jedynym polskim bukmacherem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. STS Holding SA zadebiutował na warszawskiej giełdzie 10 grudnia 2021 roku przy wycenie 3,6 miliarda złotych.

STS zakłady bukmacherskie online ma swojej ofercie zakłady sportowe na niemal wszystkie dyscypliny sportu. Co więcej STS oferuje także zakłady na sporty wirtualne. W STS oferta jest naprawdę bogata.

Z kodem promocyjnym GOAL każdy nowy gracz może odebrać szereg bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz bonus 100% od pierwszego depozytu. Bonus w STS należy do najlepszych na rynku. Aby otrzymać najwyższy dostępny bonus w STS wystarczy otworzyć konto u tego bukmachera z kodem GOAL.

STS
98/100
Eksluzywny kod promocyjny GOAL

STS TV

Można by powiedzieć, że ten bukmacher to coś więcej niż zakłady sportowe czy też zakłady na żywo. Konto w STS zakłady online daje bowiem możliwość oglądania wydarzeń sportowych na stronie bukmachera w sekcji STS TV. W planie transmisji znajdują się takie wydarzenia jak hiszpańska La Liga czy włoska Serie A. Są to więc wydarzenia sportowe najwyższego poziomu. Oprócz zakładu bez ryzyka czy bonusu od pierwszej wpłaty możemy więc otrzymać także dostęp do oglądania najlepszych lig piłkarskich w Europie poprzez STS TV.

Zakłady na żywo w STS

Zakłady bukmacherskie STS online dają możliwość obstawiania wydarzeń sportowych na żywo. Oznacza to, że nawet w trakcie meczu możemy postawić na to kto strzeli następną bramkę lub kto złapie czerwoną kartkę. Co więcej z kodem promocyjnym STS – GOAL – pierwsze zakłady na żywo można postawić z dodatkowym bonusem. Pakiet powitalny to nie tylko bonus od wpłaty. STS bonus bez depozytu też istnieje. A z promocyjny STS kod GOAL gwarantuje, że jest on najwyższy na rynku.

Gry karciane

Tak – STS to nie tylko zakłady na wydarzenia sportowe czy na sporty wirtualne. Bukmacher ma dla Was jeszcze jeden produkt. Są to gry karciane, czyli tak zwane STS Betgames. Dostępne gry, których rozstrzygnięcia można obstawiać to poker, wojna, poker 6+ oraz bakarat.

STS wpłaty i wypłaty

Przejdźmy teraz do płatności w STS. Aby w pełni skorzystać z oferty bukmachera konieczne jest wpłacenie środków finansowych. Natomiast już po tym jak nasze zakłady wygrają mogą przydać się opcje wypłaty środków. U bukmachera STS opcji depozytu jest naprawdę sporo. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze metody wpłaty i wypłaty w STS.

Każda z poniżej podanych metod płatności jest darmowa. Czas realizacji wpłat jest praktycznie natychmiastowy. W niektórych przypadkach czeka się nie więcej niż kilka minut. Minimalne kwoty podane są przy każdej metodzie płatności w poniższej tabeli.

STS wpłatySTS metody płatnościKwota minimalna
Visa/MasterCardKarta kredytowa1 zł
BLIKSzybka płatność bankowa 1 zł
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard1 zł
PayUSzybki przelew oraz BLIK1 zł
Skrille-wallet30 zł
PayPale-wallet20 zł
Netellere-wallet30 zł
tpay.comPrzelew z rachunku gracza1 zł
Lokale naziemne STSWpłata gotówki1 zł

STS kod promocyjny opinie

O STS opinie krążą oczywiście różne, ale w ogromnej mierze przeważają te pozytywne. My również dołączamy swój głos do tych drugich. Dlaczego z czystym sumieniem możemy polecić Ci tego buka? Przede wszystkim spodobał nam się bonus, który nie tylko jest bardzo wysoki, ale co ważne, ma bardzo rozsądne warunki obrotu. W ogóle cała sekcja z promocjami jest przygotowana profesjonalnie. Widać, że przygotowujący tę sekcję znają się na rzeczy.

Co jeszcze? Z pewnością graczy do STS przyciąga również szeroka oferta samych zakładów. Naprawdę jest tu z czego wybierać i chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto buk ma również w swojej ofercie fajną apkę mobilną oraz opcję cashback. Nie zapominajmy również o tym, że na STS kod bonusowy 2023 jest już dostępny, a to daje nam nadzieję na to, że już wkrótce będzie można go użyć i zyskać jeszcze więcej. Podsumowując tę recenzję: STS to operator, który na pewno Cię nie zawiedzie. My wystawiamy mu piątkę z plusem. I to nie tylko dlatego, że STS to sponsor reprezentacji Polski.

2023 STS kod promocyjny – podsumowanie

Podsumowując STS jest największym z legalnych bukmacherów. Z kodem promocyjnym GOAL każdy nowy gracz otrzyma STS bonus na start. Jest to bonus od wpłaty do 1500 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł. Co więcej, każdy gracz może wykonać zadania, które są premiowane bonusem w wysokości 60 zł. Dodatkowo konto w STS daje dostęp do STS TV. Jest to możliwość oglądania najlepszych lig piłkarskich bez dodatkowych opłat.

Jak otrzymać swój bonus startowy? Wystarczy założyć konto i zaznaczyć opcję: Chcę otrzymać swój bonus startowy. Nowo założone konto będzie tymczasowe. Aby je zweryfikować potrzebna będzie weryfikacja. Weryfikacja obejmuje konto bankowe, PESEL oraz kod SMS. Pamiętaj też, że masz kod rejestracyjny GOAL, dzięki któremu odbierzesz zakład bez ryzyka do 100 zł w STS.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania o kod promocyjny STS.

Gdzie wpisać kod STS?

Kod promocyjny STS należy wpisać w trakcie rejestracji w polu “kod promocyjny”. Wielkość liter nie ma znaczenia. Upewnij się tylko, że wpisujesz odpowiedni kod: GOAL.

Jak wypłacić bonus w STS?

Bonus od depozytu w STS musi zostać obrócony dwukrotnie przed wypłatą. Minimalny kurs obrotu to 1.91. Po dokonaniu obrotu środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto gracza. Wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Czy szybka rejestracja wystarczy aby dostać bonus?

Tak. Od razu po rejestracji konta będziesz mógł skorzystać z bonusów. Po wpłacie otrzymasz bonus 100% od kwoty pierwszego depozytu do 300 zł. Co więcej dostaniesz też zakład bez ryzyka na kwotę 100 zł. Pamiętaj aby przy rejestracji podać kod promocyjny – GOAL.