Superbet zakłady bukmacherskie

Bukmacher Superbet to jeden z najnowszych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Rumuńska firma od dłuższego czasu przyjmuje zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Dopiero jednak niedawno uruchomiła ofertę na swojej stronie internetowej. Superbet postanowił wejść do sieci, otrzymał licencję Ministra Finansów i przyjmuje zakłady bukmacherskie przez stronę internetową i aplikację. To kolejny legalny bukmacher online w Polsce.

Przedstawiamy ofertę bukmachera Superbet dostępną w internecie. Recenzja, którą właśnie czytasz zawiera najważniejsze informacje – proces rejestracji, bonus powitalny, oferta zakładów bukmacherskich, metody płatności, obsługa klienta, aplikacja mobilna itd.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Superbet Zakłady Bukmacherskie
Strona internetowasuperbet.pl
Superbet Zakłady bukmacherskiestarstarstarstarstar
SiedzibaPolska – Katowice
Bonus powitalny100% do 200zł + cashback do 1300 zł
Freebet34 zł
Kod promocyjnyGOAL
Warunki bonusuObrót 2x po kursie min. 1,80
10 dni od aktywacji
Maksymalna stawka100,000 zł
Maksymalna wypłatabez limitu
Metody płatnościBlik, Tpay, Przelew, karta Visa i Mastercard, Neteller
Obsługa klientaLivechat i email
Ostatnia aktualizacjagrudzień 2021

Superbet – recenzja wideo

Bonus Superbet

Bonus powitalny Superbet przyznawany jest w dwóch częściach. Łącznie mogą wynieść one 1500 złotych. Bonus od pierwszej wpłaty to 100% do 200 złotych. Drugą składową bonusu jest cashback przez 7 dni o wartości do 1300 zł. Aktywując bonus możesz grać przez 7 dni bez obawy o przegraną.

W każdym z dwóch przedstawionych bonusów wymagany jest obrót. W przypadku bonusu do 200 złotych wystarczy dwukrotny obrót, podobnie jest w przypadku bonusu cashback.. W obu przypadkach dwukrotnego obrotu należy dokonać na kuponach z zakładami pojedynczymi lub wielokrotnymi z kursem łącznym m.in. 1.8. Jak podkreśla Superbet, do obrotu bonusem wliczane są zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów, w tym przegranych. Trzeba pamiętać, że mamy 10 dni na obrót bonusem. Szczegółowy regulamin przyznawania bonusów oraz wymaganego obrotu jest dostępny na stronie bukmachera.

Bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji Superbet

W nowej ofercie powitalnej, Superbet przygotował dodatkowy bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej. Jak go otrzymać? Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację mobilną Superbet (dostępne są wersje zarówno na system iOS, jak i Android) w ciągu siedmiu dniu od dokonania pierwszego depozytu w Superbet. Po spełnieniu tego prostego warunku, bonus 20 zł zostanie przyznany. Warto dodać, że w tym przypadku obowiązuje tylko jednokrotny obrót bonusem po kursie min. 1.80.

Freebet 34 zł w Superbet

Bonus powitalny 1500 zł oraz 20 zł a korzystanie z aplikacji to nie wszystko! Czytelnicy naszego serwisu mogą także otrzymać od Superbet darmowy zakład w wysokości 34 zł. W standardowej ofercie takiego bonusu nie znajdziecie.

Zasady są bardzo proste. Aby otrzymać freebet w Superbet należy zarejestrować konto korzystając z poniższego odnośnika (lub też podając kod promocyjny GOAL w trakcie rejestracji), a następnie dokonać wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Należy jednak pamiętać, że należy go zaakceptować w ciągu 24 godzin.

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Otrzymany freebet 34 zł można wykorzystać na wszystkie zakłady sportowe, a także na ofertę “na żywo”. Minimalny kurs pojedynczego zakładu musi wynosić minimum 1.50. W przypadku kuponów zawierających kilka zakładów, kurs każdego zakładu również musi wynosić co najmniej 1.50.

Superbet zaznacza jednak, że na koncie gracza może być aktywny tylko jeden bonus. Jeżeli w danej chwili aktywny będzie inny bonus, gracz będzie miał 3 dni na jego wykorzystanie, aby mieć możliwość aktywowania freebetu.

Jak odebrać maksymalny bonus?

 1. Zarejestruj się klikając w nasz link.
 2. Złóż pierwszy depozyt i odbierz bonus do 200 zł. Wpłacając minimalnie 40 zyskujesz freebet 34 zł!
 3. Graj przez tydzień bez ryzyka i odzyskaj z cashbackiem nawet 1200 zł.
 4. Obróć dwukrotnie każdą z kwot bonusowych po kursie min. 1.80.
 5. Zainstaluj aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od wpłaty depozytu i odbierz dodatkowy bonus 20 zł. Dokonaj jednokrotnego obrotu bonusem po kursie min. 1.80.
 6. Wypłać pieniądze!

Kod promocyjny w Superbet

Nie mniejsze zainteresowanie niż sam bonus powitalny, budził wśród graczy kod promocyjny Superbet. W Internecie pojawiały się różne o bukmacherze Superbet opinie. Im bliżej startu działalności internetowej, tym coraz bardziej przeważały zdania, że Superbet powinien zaoferować atrakcyjny bonus na start, a także kod bonusowy, który jeszcze dodatkowo podwyższy ofertę powitalną.

Sytuacja taka ma miejsce w większości legalnych zakładów bukmacherskich, które operują na polskim rynku hazardowym. Dla przykładu – bukmacher A oferuje graczom bonus 1000 zł od depozytu, ale wpisując kod bonusowy, możesz liczyć na 1200 złotych.

W przypadku Superbet kod promocyjny umożliwia odebranie freebetu w wysokości 34 złotych. Jeśli w trakcie rejestracji podasz kod promocyjny GOAL to skorzystasz z maksymalnego bonusu na start, który wynosił będzie do 1554 złotych. Na tę kwotą składają się: bonus od pierwszej wpłaty do 200 zł, tydzień bez ryzyka do 1300 zł, bonus za aplikację 20 zł oraz freebet 34 zł.

Superbet
94/100
Nowy legalny bukmacher w Polsce
Bukmacher Superbet to jeden z najnowszych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Rumuńska firma od dłuższego czasu przyjmuje zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Dopiero jednak niedawno uruchomiła ofertę na swojej stronie internetowej.

Promocje Superbet na Euro 2020

Superbet przygotował bardzo obszerną i ciekawą dla swoich klientów ofertę na Euro 2020. Nie mamy tutaj na myśli tylko oferty zakładów, ale również towarzyszące im akcje i promocje. Po krótce przedstawiamy ofertę, którą ten bukmacher przygotował z myślą o Mistrzostwach Europy w 2021 roku.

Supermilion

Promocja SUPERMILION to oferta różniącą się od klasycznych zakładów bukmacherskich. Nie znajdziemy tutaj kursów, stawek czy też potencjalnych wygranych, ale do zgarnięcia jest okrągły milion złotych. Co ważne udział w niej jest bezpłatny, potrzebujesz jedynie aktywnego i w pełni zweryfikowanego konta w Superbet.

Aby wziąć udział w promocji musisz odpowiedzieć na dziesięć pytań przedstawiając swoje typy, a następnie poczekać i sprawdzić czy okazały się trafne. Aby mieć szansę na wygranie miliona złotych wszystkie Twoje odpowiedzi muszą być poprawne. Jeżeli kompletu poprawnych odpowiedzieli udzieli więcej uczestników, nagroda zostanie równo podzielona między nimi.

Promocja obowiązuje od 31 maja do 11 czerwca. Więcej informacji znajdziesz regulaminie dostępnym na stronie Superbet.

Codziennie bonus 20 zł

Promocja Super 20+20 zł po przystąpieniu do niej pozwala na otrzymanie każdego dnia bonusu w wysokości 20 złotych. Wystarczy postawić zakład pojedynczy lub akumulowany za minimum 20 złotych z kursem każdego zakładu na kuponie minimum 1.60. Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony do końca dnia, w którym został złożony. To wszystko! Otrzymany bonus należy zaakceptować w ciągu 1 dni od jego zaksięgowania na koncie, a następnie wykorzystać w ciągu 3 dni.

SuperRanking

Superranking to oferta skierowana do osób regularnie grających podczas Euro 2020 i polega na zbieraniu punktów za wygrane. Każda wygrana złotówka to jeden punkt. Ta może zostać pomnożona przez mnożnik, którego wysokość uzależniona jest liczby aktywnych dni (1x od 1 do 9 dni, 2x od 10 do 19 dni, 3x od 20 do 29 dni, 4x przy 30 lub 31 dniach).

Jakie są nagrody?
1. miejsce – Ford Mustang Coupe 4.4 (rok. prod. 1965)
2-5. miejsce – 25 nagród dla każdego gracza w formie bonusów. Wysokość jednej nagrody 2000 zł
6-10. miejsce – 25 nagród dla każdego gracza w formie bonusów. Wysokość jednej nagrody 1000 zł

Promocja zostanie uruchomiona 11 czerwca i potrwa do 11 lipca.

SuperPrzewaga

SuperPrzewaga to jedna z najnowszych ofert Superbet, która pozwala cieszyć się wygraną jeszcze przed zakończeniem meczu. O co chodzi? W przypadku meczów Euro 2020, ale także Copa America, jeżeli drużyna na którą postawiłeś w dowolnym momencie spotkania będzie prowadziła przewagą dwóch goli Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Nie musisz tym samym drżeć do ostatniego gwizdka sędziego o końcowy wynik.

Potrzebujesz przykładu? Jeżeli postawisz na reprezentację Włoch w meczu z Turcją, a w 60. minucie będzie prowadziła 2:0, Twój zakład już w tym momencie zostanie rozliczony jako wygrany. Odbierzesz swoją wygraną bez względu na końcowy wynik. I trzeba przyznać, że to świetna oferta!

2 gole Polaków = wygrana

Superbet przygotował również specjalną ofertę dedykowaną występom reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Dzięki niej Twoje szanse na wygraną znacząco wzrosną. Jeżeli postawisz na zwycięstwo Polski albo zwycięstwo lub remis Polski (1, 1X, 2, X2) to Twój kupon, niezależnie od wyniku końcowego, zostanie rozliczony jako wygrany w momencie zdobycia przez reprezentację Polski dwóch goli.

Służymy przykładem. Postawiłeś na wygraną Polski w meczu ze Słowacją. W 55. minucie podopieczni Paulo Sousy zdobywają bramkę na 2:1, ale mecz kończy się remisem. Superbet rozliczy Twój zakład jako wygrany mimo niekorzystnego końcowego wyniku.

Czy Superbet jest legalny?

Na polskim rynku legalnie mogą działać jedynie bukmacherzy, którzy dysponują stosownym zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Jak to wygląda w przypadku Superbet? Firma działa w Polsce od 2017 roku, kiedy uzyskała pozwolenie na prowadzenie działalności w punktach naziemnych.

Dwa lata później rozpoczęła starania o licencję pozwalającą na przyjmowanie zakładów również za pośrednictwem internetu. Pozytywną wiadomość w tej sprawie otrzymała dokładnie 18 października 2019 roku. Wówczas Ministerstwo Finansów wydało firmie stosowne zezwolenie (decyzja PS4.6831.5.2019). Oznacza to, że Superbet działa w naszym kraju zupełnie legalnie i możesz bez żadnych obaw korzystać z jego oferty.

Superbet oferta specjalna

Informacje o najważniejszych promocjach dla nowych klientów w postaci bonusu startowego do 1500 zł oraz darmowego zakładu 34 zł przedstawiliśmy wyżej. To jednak nie wszystko co Superbet ma w swojej ofercie dla Ciebie. Poniżej postaramy się przedstawić poszczególne promocje, z których możesz skorzystać używając platformy online, jak i grając w punktach naziemnych.

Zakłady specjalne

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, Superbet każdego dnia przygotowuje dla nich bogatą ofertę zakładów specjalnych. Obejmują one najważniejsze mecze i turnieje. Na stronie internetowej oznaczone są gwiazdką.

Na takie wydarzenia bukmacher przygotowuje znacznie obszerniejszą od standardowej ofertę. Znajdziemy w niej między innymi zakłady na zdobywców bramek, liczbę kartek, rzutów rożnych czy asów serwisowych. To tylko jedne z nielicznych przykładów. Co ważne z oferty można skorzystać zarówno online, jak w punktach stacjonarnych.

Super mecz

Pracownicy Superbet każdego dnia wybierają również wydarzenia, na które oferowane są wyższe od standardowych kursy. Bardzo często są to najwyższe kursy na polskim rynku. Wszystko dzięki rezygnacji z marży, która w tym wypadku wynosi 0%. Wydarzenia takie oznaczone są kategorią “Super Mecz” i obejmują zakłady przedmeczowe z różnych dyscyplin sportu.

Co ważne, bukmacher pozwala na umieszczanie promowanych wydarzeń w różnych konfiguracjach na pojedynczych kuponach, AKO oraz systemowych. Na jednym kuponie może znaleźć się nawet kilka zdarzeń z oferty “Super Mecz”.

Super Extra

Oferta ta jest przeznaczona dla osób grających na faworytów. W Superbet każdego dnia przygotowana jest lista spotkań z różnych dyscyplin, w których bukmacher daje kursy na faworytów lepsze od konkurencji. Stawia jednak warunek. Na kuponie obejmującym wydarzenie z oferty “Super Extra” musi znaleźć się co najmniej 6 zdarzeń, a każde z nich musi mieć minimalny kurs 1.10.

Super live

Bukmacher wychodzi również naprzeciw osobom, które lubują się w obstawianiu “zakładów na żywo”. Podobnie jak przy powyższych ofertach, także w tym wypadku bukmacher oferuje wyższe kursy na kilka wybranych, najważniejszych wydarzeń dnia. Oferta oczywiście jest skierowana do klientów korzystających z usług Superbet za pośrednictwem internetu.

Promocje w punktach naziemnych

Bukmacher nie zapomina również o klientach punktów naziemnych i przygotował dla nich dwie oferty promocyjne. Obie przeznaczone są dla osób grających kupony z większą ilością zdarzeń.

Promocja Super Bonus pozwala na uzyskanie dodatkowo nawet 150% wygranej. Jest to jednak możliwe tylko przy trafieniu kuponu obejmującego aż 35 wydarzeń. Z oferty można jednak skorzystać umieszczając na kuponie 6 zdarzeń. Wówczas ewentualna wygrana zostanie zwiększona o 5%. Każde zdarzenie więcej na kuponie to 5% wyższa wygrana. Należy jednak pamiętać, że każde zdarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1.35.

Druga promocja Super Szansa dotyczy kuponów z 11 zdarzeniami. Jeżeli jedno ze zdarzeń wytypujesz błędnie, Superbet wypłaci 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanych zdarzeń. W tym wypadku również trzeba pamiętać o minimalnym kursie każdego zakładu w wysokości 1.30.

Rejestracja w Superbet

Aby rozpocząć grę w jakichkolwiek zakładach bukmacherskich, w tym także tutaj, niezbędna jest rejestracja w Superbet. Jak otworzyć konto gracza w Superbet? Czy proces ten jest skomplikowany i czasochłonny?

Superbet rejestracja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak informują zakłady bukmacherskie Superbet na swojej stronie internetowej, proces rejestracji nie powinien zająć więcej niż 2 minuty. I rzeczywiście trzeba to przyznać, że tak jest. Mamy więc do czynienia z szybką rejestracją.

Oznacza to tyle, że możesz założyć konto bez weryfikacji swojej tożsamości. W ten sposób będziesz mógł wpłacić pieniądze, otrzymać bonus lub bonusy powitalne oraz obstawiać zakłady. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny. W Superbet zakłady bukmacherskie niezbędne jest podanie następujących danych: imię, nazwisko, e-mail, nazwa użytkownika, hasło, PESEL.

Pamiętaj jednak, że bez weryfikacji tożsamości, za pośrednictwem dowodu tożsamości, nie wypłacisz swoich wygranych. Kasa zostanie zamrożona na Twoim koncie gracza tak długo, jak nie prześlesz bukmacherowi skanów dokumentów, potwierdzających Twoją tożsamość.

Rejestracja w Superbet – krok po kroku

 1. Przejdź do strony superbet.pl
 2. Wypełnij podstawowe dane w formularzu rejestracji.
 3. Zaakceptuj regulamin serwisu.
 4. Zakończ rejestrację.
 5. Po zakończonym procesie otrzymasz email z linkiem aktywacyjnym.

Weryfikacja konta Superbet

Szybka rejestracja w Superbet wystarczy aby otworzyć konto tymczasowe. Możesz na nim skorzystać z bonusu powitalnego i obstawiać zakłady. W ciągu 90 dni musisz jednak dokonać pełnej rejestracji. Do tego potrzebne będą już pełne dane osobowe, numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Są to normalne wymogi legalnego bukmachera oparte na ustawie hazardowej. 

Weryfikacja konta Superbet krok po kroku:

 1. Zaloguj się na konto tymczasowe.
 2. W prawym górnym rogu rozwin menu i wybierz “Zakończ rejestrację”
 3. Uzupełnij pełne dane osobowe, numer telefonu i numer konta bankowego. 
 4. Dodaj zdjęcie lub skan dowodu osobistego.
 5. Gotowe – masz w pełni aktywne konto gracza w Superbet. 

Superbet Bukmacher

Historia marki Superbet sięga 2009 roku. Wówczas bukmacher rozpoczął swoją działalność w Rumunii, a obecnie jest liderem tamtejszego rynku bukmacherskiego. Nie zamierza jednak na tym poprzestawać i cały czas prężnie się rozwija. Aktualnie w Rumunii dysponuje siecią ponad 1200 punktów stacjonarnych. To jednak nie wystarcza właścicielom firmy, którzy zdecydowali się również na ekspansję zagraniczną.

W 2017 roku Superbet trafił na polski rynek. Początkowo bukmacher, którego polska siedziba mieści się w Katowicach, miał możliwość oferowania swoich usług tylko w punktach naziemnych. To zmieniło się w październiku 2019 roku, gdy bukmacher otrzymał od Ministerstwa Finansów zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych również w internecie. Internetowa platforma została udostępniona klientom na początku 2020 roku.

Z miesiąca na miesiąc bukmacher stawia kolejne kroki, mające na celu zwiększenie swoich udziałów w rynku. Niewykluczone, że wkrótce firma pójdzie śladami innych polskich bukmacherów, którzy do nowych klientów starają się dotrzeć poprzez sponsoring klubów sportowych. Dotychczas Superbet był związany jedynie z żużlowcami Falubazu Zielona Góra oraz piłkarzami czwartoligowej Odry Wodzisław. Nie wątpimy jednak, że wkrótce to się zmieni, patrząc również na ilość klubów i organizacji sportowych, z którymi współpracuje w Rumunii.

Superbet online

Marka Superbet od wielu lat jest znana rumuńskim kibicom, bowiem wywodzi się właśnie z tamtego rynku. Do Polski trafiła w 2017 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność, tworząc sieć punktów stacjonarnych. Na jej zaistnienie w “polskim” internecie musieliśmy czekać niemal trzy lata. Firma przyjmowanie zakładów online rozpoczęła na początku 2020 roku.

Nie ma wątpliwości, że dominującą barwą bukmachera jest czerwień. Widzimy to zarówno w jego logo, jak i na udostępnionej polskim klientów platformie internetowej. Z niemal identycznej korzystają klienci na rumuńskim rynku.

Jeżeli chodzi o samą platformę, to na pierwszy rzut oka nie ma się do czego przyczepić. Strona jest podzielona na trzy główne kolumny i trzeba przyznać, że jest całkiem przejrzysta. Lewa strona jest przeznaczona do nawigowania po ofercie bukmachera. Nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem interesującej dyscypliny czy danych rozgrywek.

W środkowej części zaprezentowane są poszczególne wydarzenia wraz z najważniejszymi kursami. Po kliknięciu na interesujący nas mecz, znajdziemy również przejrzystą listę zakładów pobocznych oraz podstawowe statystyki. Prawa strona przeznaczona jest do przygotowywania kuponu. Cały proces jest bardzo wygodny i intuicyjny. Sam się o tym przekonaj!

Na stronie Superbet bez problemów odnajdziemy również odnośniki to platformy zakładów na żywo, sportów wirtualnych czy też aktualnych promocji.

Metody płatności w Superbet

Do rozpoczęcia obstawiania zakładów potrzebna jest nie tylko rejestracja, czyli de facto utworzenia konta gracza, ale także kasa. Warto, abyś zapoznał się, jak wyglądają metody płatności w Superbet. Mamy tutaj na myśli zarówno, depozyty, jak i ewentualne (czego Ci życzymy) wypłaty wygranych pieniędzy.

Wpłaty w Superbet

Na sam początek to, czego o Superbet recenzja nie mogła pominąć, czyli wpłaty. Jak złożyć depozyt, aby otrzymać bonus powitalny oraz móc obstawiać zakłady?

W Superbet minimalny depozyt wynosi 1 złoty, a kasę można wpłacić natychmiastowo za pomocą kilku metod. Użytkowników z pewnością ucieszy możliwość skorzystania z Blika lub szybkich płatności internetowych.

Bukmacher udostępnia również opcję dokonania depozytu za pomocą Skrilla, Netellera, paysafecard czy po prostu przy użyciu kart VISA lub Mastercard. Do tego dochodzi tradycyjny przelew bankowy, ale w tym przypadku musimy liczyć się z tym, że pieniądze na nasze konto trafią z opóźnieniem

Wypłaty w Superbet

W kwestii wypłat szału nie ma, ale bukmacher został ograniczony, dokładnie, tak jak inne legalne podmioty branży bukmacherskiej, przez obowiązujące w Polsce prawo. Wobec tego, wygrane pieniądze wypłacisz jedynie na swój osobisty rachunek bankowy.

Cash-out w Superbet

Pewnie myślisz, czy Superbet zakłady bukmacherskie dostarczyły funkcję cash-out? I dobrze myślisz! Choć zaraz po oficjalnym starcie nie była ona dostępna w ofercie bukmachera, bardzo szybko się to zmieniło.

Cash-out choć na polskim rynku bukmacherskim istnieje stosunkowo od niedawna, to szybko przypadł do gustu graczom. Dzięki niemu mogą ograniczyć dalsze ryzyko związane z kuponami i wziąć do kieszeni gwarantowaną sumę.

Teraz z cash-out możesz skorzystać również w Superbet. Dostępny jest zarówno dla zakładów prostych (pojedynczych i AKO) z oferty przedmeczowej, zakładów z oferty “na żywo”, jak i zakładów mieszanych.

Jak skorzystać z tej opcji? Przy kuponie, w którym jest taka możliwość, znajdziesz zielony przycisk “cash-out”. Wystarczy na niego kliknąć, a następnie w ciągu trzech sekund potwierdzić swoją decyzję. To wszystko!

Oferta na zakłady bukmacherskie

Czas przejść teraz do tego, co jest solą bukmacherki, czyli oferta zdarzeń, a mówiąc wprost na jakie sporty, rozgrywki i mecze zakłady bukmacherskie Superbet umożliwiają obstawianie.

W momencie internetowego startu bukmachera Superbet doliczyliśmy się 17 sportów, na które można stawiać zakłady. W chwili obecnej jest to 21, licząc esport. Pełna lista obejmuje tradycyjne sporty: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, snooker, baseball, dart, tenis stołowy, rugby, fubol amerykański, pesapallo, boks, MMA. W kategorii esport: Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2, StarCraft, Rainbow Six, Overwatch, King of Glory.

Superbet Oferta
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Piłka nożna

Zdecydowanie pierwsze miejsce pod względem ilości oferowanych wydarzeń w ofercie Superbet zajmuje piłka nożna. Oczywiście nie można się temu dziwić, to zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina na świecie. Piłka nożna należy również do najchętniej obstawianych sportów.

Topowe ligi europejskie, jak Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, czy Serie A to mus i oczywiście, wszystkie rozgrywki znalazły się w ofercie Superbet. Zakłady bukmacherskie dostarczają też rzecz jasna zakłady na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a także na mecze międzynarodowe, jak chociażby Mistrzostwa Europy. Z polskich rozgrywek znaleźć możemy tutaj PKO BP Ekstraklasę, Fortuna 1. Ligę, 2. Ligę, Puchar Polski oraz co ciekawe, Puchar Polski kobiet.

Oprócz tego, do dyspozycji graczy Superbet oddał kilka ciekawych kierunków. Wspomnieć należy przede wszystkim o rozgrywkach młodzieżowych, a także tak, bądź, co bądź egzotycznych krajach, jak Tanzania, Kuwejt, Malta, Katar, Gibraltar, czy Indie.
Stwierdzamy zatem, że w kontekście dostępnych wydarzeń piłkarskich jest dobrze!

Superbet z miesiąca na miesiąc coraz lepiej wygląda również pod względem liczby rynków oferowanych na poszczególne mecze piłkarskie. Warto tutaj również zwrócić uwagę na “Zakłady specjalne”, którego każdego dnia oferowane są na wiele piłkarskich wydarzeń. Jesteśmy jednak przekonani, że Superbet w tej kwestii nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i z czasem oferta będzie jeszcze bogatsza.

Tenis

Przyzwyczailiśmy się do tego, że zakłady bukmacherskie listę dostępnych sportów układają według określonej hierarchii. Tak też wydaje się to mieć miejsce w przypadku Superbet. Im dany sport wyżej, tym ciekawiej wygląda w ofercie nowego bukmachera. Tenis zajmuje drugie miejsce, a więc mamy prawo sądzić, że według Superbet do drugi, co do ważności – tuż po piłce nożnej sport. Czy buk sprostał oczekiwaniom graczy?

Zakłady na tenisa w Superbet wyglądają rzeczywiście nieźle. O Wielkich Szlemach pisać nie trzeba, bo oczywistością jest, że żaden bukmacher ich nie pominie. W Superbet możesz stawiać także zakłady na wiele turniejów rangi ATP, WTA – w tym także Challengery, czy ITF. O ile liczba zdarzeń jest całkiem pokaźna, to rynki znów, szału nie robią. 30-35 dostępnych rynków na najważniejsze wydarzenia ze świata tenisa, to nieco mało.

Koszykówka

Nasza Superbet recenzja nie mogła pominąć też koszykówki. Na jej tle w Polsce ostatnio dzieje się wiele. Jeszcze nie wszyscy ochłonęli po sukcesach reprezentacji Polski, a także po zakończeniu kariery przez Marcina Gortata, a już rozgrzewać zaczynają nas kolejne emocjonujące boje NBA. To właśnie na NBA zawieranych jest najwięcej zakładów.

No i nie zdziwimy Cię, bo właśnie na NBA, Superbet wystosował najlepszą ofertę – jest to około 30 rynków. Ciekawie wyglądają też mecze międzypaństwowe. Oprócz tego obstawiać możesz ligę australijską, bośniacką, grecką, niemiecką no i oczywiście polską. Smuci tylko, że w Polskiej Lidze Koszykówki bukmacher ograniczył się do trzech podstawowych rynków.

E-Sport

Superbet sukcesywnie rozwija swoją ofertę, co z pewnością zauważą fani e-sportu. Bukmacher nie chciał pozostawać w tyle i w marcu wprowadził do swojej oferty zakładów na sport elektroniczny. Patrząc na prawa, jakimi rządzi się rynek bukmacherski, musiało to nastąpić i tak się stało.

Co znajdziemy w ofercie Superbet na e-sport? Wszystkie najpopularniejsze tytuły tj. Counter-Strike, League of Legends, Dota 2, Starctraft, Rainbow Six czy Overwatch. Oferta jest stale poszerzana, a niewykluczone, że wkrótce doczekamy się również dedykowanych promocji.

Zakłady na życzenie w Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie nie zdecydowały się też wprowadzić zakładów na życzenie. Choć tutaj bukmacherowi nie przyznamy minusa. Opcja owszem jest ciekawa, ale póki co, tylko nieliczne zakłady na polskim rynku zdecydowały się na jej wprowadzenie. Z racji, że to dopiero początek Superbet, to tym razem, choć raz, przymkniemy oko.

Kursy bukmacherskie w Superbet

No właśnie, a jak prezentują się kursy bukmacherskie w Superbet? Czy bukmacher pod tym względem jest konkurencyjny?

Wszystko naturalnie zależy od tego, co chcesz obstawić. W niektórych wydarzeniach, jak na przykład tenis, czy koszykówka bukmacher zaskoczył nas niskimi marżami i wysokimi kursami. Nieco gorzej wygląda to w przypadku piłki nożnej, ale da się też znaleźć pojedyncze, topowe mecze, gdzie Superbet wygląda kozacko. Generalnie z kursami, jak z kursami.

Bez szczegółowego ich porównania na konkretnych meczach, pomiędzy wszystkimi bukmacherami, w 100% pewnym nie można być niczego. Obecny rynek bukmacherski jest tak dynamiczny, że dziś możemy napisać: Superbet ma najlepsze kursy, a jutro, że najgorsze. Tak to się zmienia, że oczy trzeba mieć dookoła głowy!

Przykładowe kursy z porównaniem

Finał PP: Cracovia – Lechia Gdańsk, 24.07.2020
 Wygrana
Cracovia
RemisWygrana
Lechia
 
STS2,503,252,90Sprawdź ofertę STS
Fortuna2,523,322,96Sprawdź ofertę Fortuny
PZBuk2,503,252,90Sprawdź ofertę PZBuk
Betclic2,483,252,95Sprawdź ofertę Betclic
Superbet2,503,202,95Sprawdź ofertę Superbet
Kursy aktualne na 23.07.2020 13:21

Superbet Zakłady na żywo


Superbet zakłady na żywo
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakłady na żywo stają się niemalże najważniejszym ogniwem bukmacherki. Dlaczego? Nie będziemy tutaj oryginalni, po prostu są najbardziej emocjonujące! Jednoczesne oglądanie spotkania i obstawianie, czy może być coś piękniejszego w zakładach bukmacherskich? Sprawdź, jak wygląda o Superbet recenzja w kontekście właśnie zakładów na żywo.

Bukmacher udostępnił do zakładów na żywo wszystkie zakłady przedmeczowe. Możesz zatem śmiało zagrać na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, czy inny z 17 dostępnych na stronie Superbet zakłady bukmacherskie sportów.

Livestream – transmisje na żywo

No i tutaj mamy zaskoczenie! Zakłady bukmacherskie Superbet rozpoczęły z grubej rury! Od razu z transmisjami wideo! Co prawda ich liczba nie rzuca na kolana, jak chociażby w przypadku STS, ale na transmisje od początku działalności w historii zdecydowało się niewielu bukmacherów. To dobry prognostyk na przyszłość! Obejrzysz tutaj przede wszystkim tenis ziemny, ale także pojedyncze wydarzenia piłkarskie, siatkarskie, badmintona, czy tenisa stołowego.

Jeśli jakieś spotkanie nie ma przekazu na żywo, to obstawianie zakładów na żywo możesz umilić sobie, śledząc graficzną wizualizację i statystyki live.

Punkty stacjonarne Superbet

Bukmacher swoją działalność w Polsce rozpoczął właśnie od stworzenia punktów naziemnych. Początkowo ich liczba wynosiła 48. Obecnie na mapie znajdziesz około 80 takich miejsc. Jeżeli jesteś ze Śląska to zapewne trafiłeś już na jeden z takich punktów. W tych okolicach jest ich po prostu zdecydowanie najwięcej. Nie ma jednak w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że bukmacher swoją siedzibę ma w Katowicach.

Sporą liczbę punktów stacjonarnych Superbetu znajdziemy również w Warszawie oraz na Dolnym Śląsku. W pozostałych rejonach Polski jest ich znacznie mniej, ale wierzymy, że w przyszłości się to zmieni. Przed bukmacherem na pewno jeszcze bardzo dużo pracy, jeżeli jego celem jest zwiększenie swojego udziału w rynku.

Co ważne, osoby grające kupony w punktach naziemnych, mogą skorzystać z szeregu ofert promocyjnych. Bonus powitalny do 600 złotych jest dostępny tylko przez internet, ale z ofert – Zakłady specjalne, Super mecz, Super extra – można również skorzystać w punktach stacjonarnych. Co więcej, tylko i wyłącznie w lokalach dostępne są promocje Super Bonus i Super Szansa.

Superbet – strona mobilna

Każdy z bukmacherów zdaje sobie sprawę, jak ważni są użytkownicy mobilni. Ruch mobilny konsekwentnie zyskuje na popularności w stosunku do ruchu generowanego z urządzeń stacjonarnych. Gracze coraz chętniej stawiają zakłady z telefonów, bo po prostu im wygodniej. Wobec tego Superbet przygotował dla graczy stronę mobilną, ale także aplikację bukmacherską.

Aplikacja mobilna Superbet

W kwestii aplikacji jedno jest pewne – o Superbet opinie mogą wyrobić sobie zarówno gracze z Androidem, oraz gracze z iOS. Ci, którzy korzystają z Androida mają przyjemność pobrania aplikacji już na starcie działalności internetowej Superbet. Użytkownicy iPhone’ów musieli poczekać trochę dłużej, ale apka dostępna jest już w iStore. Aplikacja mobilna Superbetu dostarcza niemal wszystkie funkcje, znane ze strony głównej bukmachera, w tym także zakłady na żywo.

Kontakt i pomoc

Zakłady bukmacherskie Superbet umożliwiają kontakt za pomocą czatu na żywo, gdzie niemal przez całą dobę czuwają konsultanci, a także korzystając z formularza kontaktowego. Dodatkowo przygotowany został dział FAQ, gdzie znaleźć można najważniejsze informacje. O ile w przypadku czatu i formularza nie mamy zastrzeżeń, to dział FAQ mógłby być nieco bardziej rozbudowany. Oczywiście znajdziemy tam info o zasadach zakładów, bonusach, czy płatnościach, ale próżno szukać innych, cennych informacji.

Opinie o Superbet

I takim oto sposobem, nasza Superbet recenzja dobiega końca. Uczciwie trzeba przyznać, że zaraz po rozpoczęciu działalności w internecie, bukmacher wyglądać dość średnio. Zaległości, wprowadzające kolejne rozwiązania, nadrabia jednak bardzo szybko! Przykładów możemy podać wiele. Na myśli mamy przede wszystkim udostępnienie appki na iOS, wprowadzenie nowych metod płatności czy uruchomienie usługi cash-out. Oby tak dalej Superbet zakłady bukmacherskie!

Liczymy na to, że to Superbet nie spocznie na laurach pójdzie za ciosem, ulepszy swoją ofertę, a także udostępni nam swój kod bonusowy. Zagwarantuje on graczom jeszcze większe bonusy. Póki co warto się zarejestrować i skorzystać z freebeta dostępnego dla naszych Czytelników.

Zalety Superbet

 • bardzo dobra aplikacja mobilna
 • atrakcyjny bonus
 • duża liczba punktów stacjonarnych
 • szybkie wpłaty

Wady Superbet

 • niezbyt szeroka oferta zakładów
 • brak programu lojalnościowego
 • niekonkurencyjne kursy

Informacje kontaktowe

Superbet jest dostępny dla swoich klientów 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. To bez wątpienia duży plus. W jaki sposób można skontaktować się z bukmacherem? Superbet udostępnił w tym celu dwa kanały. Najszybsza metodą będzie skorzystanie z live czatu. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na ikonę z “dymkami” znajdującą się w prawym dolnym rogu strony Superbet i napisać wiadomość. Ta trafi do jednego z operatorów, a odpowiedzi z jego strony możesz spodziewać się w bardzo krótkim czasie.

Z Superbet można skontaktować się również drogą mailową. Bukmacher udostępnia w tym celu adres [email protected]

W przypadku chęci złożenia reklamacji, np. w przypadku źle rozliczonego kuponu, należy dokonać tego w formie pisemnej lub elektronicznej. Reklamację można przesłać tradycyjną pocztą na adres (Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice) lub drogą mailową na adres [email protected]

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bukmachera Superbet. Sprawdź informacje zanim skontaktujesz się z obsługą klienta.

Czy Superbet jest w Polsce legalny?

Tak. Superbet ma licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Bukmacher Superbet może działać zarówno w punktach stacjonarnych jak i na stronie internetowej. 

Superbet – kiedy w Polsce?

Tak. Superbet ma licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Bukmacher Superbet może działać zarówno w punktach stacjonarnych jak i na stronie internetowej. 

Jak jest kod promocyjny Superbet?

Rejestrując się w Superbet podaj kod promocyjny GOAL, dzięki czemu otrzymasz darmowy zakład o wartości 34 złote.

Czy Superbet ma najlepsze kursy?

Kursy bukmacherskie tego buka są dobre. Czy są to najlepsze kursy? Na pewno na niektóre wydarzenia tak. Natomiast z pewnością nie na wszystkie. 

Obstawianie w punktach stacjonarnych Superbet?

Tak, to możliwe. Ten bukmacher ma licencję Ministra Finansów zarówno na zakłady online jak i te w punktach stacjonarnych. 

Producent kostki brukowej? 

Rzeczywiście jest producent kostki brukowej o takiej samej nazwie. Oczywiście nie ma on nic wspólnego z bukmacherem, którego w Polsce reklamuje Jerzy Dudek. Superbet to rzetelny i legalny bukmacher. 

Na jakiej stronie działa Superbet online?

Firma ma zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Internecie na stronie Superbet.pl Właśnie tam możesz obstawiać zakłady wzajemne i odebrać pakiet powitalny dla nowych graczy. 

Czy Jerzy Dudek pracuje dla bukmachera?

Można tak powiedzieć. Jerzy Dudek został ambasadorem Superbet zakłady bukmacherskie. Reklamuje tego operatora zakładów wzajemnych zarówno online jak i w punktach stacjonarnych.