Fortuna kod promocyjny (maj 2022)

Kod promocyjny Fortuna możesz wykorzystać w trakcie rejestracji u bukmachera, aby zyskać unikalne bonusy. Fortuna zakłady bukmacherskie we współpracy z naszą redakcją przygotowała specjalny pakiet bonusów o wartości 2720 zł. Sprawdź jak wykorzystać kod promocyjny Fortuny.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Spis treści:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kod promocyjny Fortuna

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest kod promocyjny, gdzie go wprowadzić i co daje. Dzięki kodom promocyjnym niektórzy bukmacherzy proponują dodatkowe bonusy, jak na przykład podwyższenie oferty powitalnej dla nowych klientów. Mówiąc wprost – gracz, który zarejestruje się z aktywnym kodem promocyjnym jest traktowany jako klient VIP. To właśnie podczas rejestracji nowego konta podaje się wspomniany kod promocyjny, który często nazywany jest także kodem bonusowym.

Wielu bukmacherów obecnych na polskich rynku umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego podczas rejestracji konta. Podobnie jest w przypadku bukmachera Fortuna. Aktualny kod promocyjny Fortuna to GOAL. Jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie to koniecznie podaj kod promocyjny w trakcie rejestracji, by wykorzystać pełen pakiet bonusów dostępnych dla nowych klientów.

Fortuna kod promocyjny 2022GOAL
Darmowy zakład za rejestrację20 zł
Zakład bez ryzykado 600 zł
Bonus od drugiej wpłaty100% do 2100 zł

Legalni bukmacherzy często oferują dodatkowe bonusy nowym klientom, którzy rejestrują się w ich serwisie za pośrednictwem wybranych partnerów. Kod promocyjny pozwala zidentyfikować konto gracza i przyznać mu dodatkowy bonus. Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje bonus powitalny dla nowych graczy, na który składają się: zakład bez ryzyka, darmowy zakład (freebet) oraz bonus 100 procent od drugiego depozytu o łącznej wartości do 2720 zł. Nie zapomnij więc o rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna.

Jaki jest kod promocyjny w Fortunie?

Jak już podaliśmy z kodem promocyjnym Fortuna możesz skorzystać z wszystkich bonusów jakie na start oferuje ten legalny bukmacher. Kod promocyjny Fortuny jaki musisz podać to GOAL.

Kod promocyjny FortunaGOAL
Kod bonusowy ważny do:maj 2022

Bonus powitalny aktywujesz wpisując kod promocyjny podczas zakładania konta gracza. W ofercie bukmachera Fortuna znajdziesz atrakcyjny bonus powitalny:

  • zakład bez ryzyka w wysokości 600 złotych (cashback Fortuna)
  • darmowy zakład o wartości 20 złotych (freebet Fortuna)
  • bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 złotych (bonus Fortuna)

Więcej o bonusach, w tym o bonusie powitalnym w Fortunie dowiesz się w dalszej części artykułu.

W Fortunie kod promocyjny podajemy już na pierwszej stronie formularza rejestracji. Dlatego przed otwarciem konta w zakładach bukmacherskich Fortuna skorzystaj z poniższego linka oraz wpisz w odpowiednie pole kod promocyjny GOAL. Pamiętaj też o zaakceptowaniu zgody na otrzymanie bonusów powitalnych. Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak zarejestrować się w Fortunie, zapoznaj się z dalszą częścią tego tekstu.

Kod promocyjny Fortuna należy podać w trakcie rejestracji konta gracza

Jak zarejestrować się u bukmachera Fortuna?

Po wejściu na stronę bukmachera, w prawym górnym narożniku ujrzysz bez trudu przycisk Rejestracja. Jego kliknięcie przeniesie Cię po kilku sekundach do formularza rejestracyjnego. Formularz nie jest wielce skomplikowany i ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych. Sama rejestracja w Fortunie trwa tylko kilka minut. Wymagany będzie chociażby numer PESEL. Jeżeli nie pamiętasz go, warto byś przed rejestracją przygotował sobie dowód osobisty. Dokument może Ci się przydać także tuż po rejestracji – do weryfikacji tożsamości.

Weryfikacji jednak nie musisz dokonywać w trakcie rejestracji. No chyba, że zapragniesz wypłacić wygrane, to wówczas jest ona konieczna. Jeżeli jednak jesteś przekonany do Fortuny, to zalecamy przesłać skany dowodu tożsamości już po rejestracji – w odpowiednim formularzu i mieć wszystko z głowy.

Wróćmy do rejestracji. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków: rejestracja, weryfikacja oraz aktywacja konta.

Fortuna
95/100

Fortuna rejestracja

Rejestracja to podanie następujących danych: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, kod PIN, adres e-mail, telefon komórkowy, data urodzenia, PESEL, obywatelstwo, kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, państwo, województwo, Fortuna kod promocyjny (bez którego i tak otrzymasz wszystkie bonusy) oraz: skąd będą pochodziły środki na grę, akceptacja regulaminu i potwierdzenie pełnoletności, a także najważniejsze – zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego, który opiszemy za chwilę.

Po przebrnięciu przez pierwszy etap formularza rejestracyjnego wystarczy, że odbierzesz e-mail od Fortuny i klikniesz w link aktywujący konto. W ten sposób możesz już rozpocząć obstawianie zakładów. Oczywiście możesz od razu dokonać też weryfikacji tożsamości, lecz nie jest to wymagane.

Bonus powitalny

Wiesz już, że zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany przy rejestracji. Zastanawiasz się, czy u bukmachera Fortuna kod promocyjny jest tym samym, co promocyjny? Odpowiadamy tak. Jest to zwykła różnica w nazewnictwie. Jedni na bukmachera mówią buk, inni bukmacher. Podobnie sytuacja wygląda z kodami.

Dla każdego nowo zarejestrowanego gracza Fortuna przygotowała trzy bonusy na start. Oto one:

  • Zakład bez ryzyka 600 złotych
  • Darmowy zakład 20 złotych
  • 100% od drugiego depozytu do 2100 złotych

Bonus powitalny: 100% od drugiego depozytu do 2100 złotych

Największym bonusem jest ten, który uzależniony jest od drugiego, dokonanego przez Ciebie depozytu. Jeżeli Twój depozyt wyniesie 2100 złotych – to masz szansę zgarnąć maksymalny bonus – odpowiadający 100% Twojej wpłaty, czyli właśnie 2100 złotych.

Bonusu w Fortunie nie otrzymasz jednak od razu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz bonus na swój drugi depozyt. Musisz go aktywować w ciągu 3 dni. Następnie w ciągu 5 dni musisz dokonać drugiego depozytu, a następnie będzie miał dwa tygodnie na jego obrót. Po dokonaniu obrotu kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu otrzymasz bonus w wysokości 20% wartości drugiego depozytu – jednak maksymalnie 400 złotych. Pozostałą kwotę (maksymalnie 1600 zł w ofercie standardowej) otrzymasz po dokonaniu obrotu kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu. Należy jednak pamiętać, że do obrotu zaliczane będą stawki z kuponów o kursie całkowitym minimum 1.80.

Należy również pamiętać, że nawet przy dokonaniu obrotu większego niż 8000 złotych bonus będzie naliczony do wysokości pierwszej wpłaty (maksymalnie 2000 złotych).

Korzystając z kodu promocyjnego GOAL bonus od drugiego depozytu będzie jeszcze wyższy i wyniesie do 2100 złotych.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Zakład bez ryzyka

Oprócz bonusu od depozytu bukmacher oferuje tak zwany zakład bez ryzyka. Po dokonaniu rejestracji i pierwszej wpłaty pierwszy zakład obstawiony za kwotę 600 złotych zwróci się klientowi niezależnie od wyniku. Jak to działa? W przypadku wygranej kupon zostanie normalnie rozliczony i na konto gracza trafi wygrana. W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci postawione środki na konto gracza bez odliczania podatku. Uzyskany zwrot będzie podlegał jedynie jednokrotnemu obrotowi, bez minimalnego kursu i liczby zdarzeń. Jest to bardzo fajny sposób na przetestowanie oferty tego bukmachera.

20 złotych na start od Fortuny

Trzecia promocja, która dopełnia atrakcyjny pakiet powitalny tego bukmachera to 20 złotych darmowego zakładu. Tutaj nie potrzebny jest nawet depozyt. Wystarczy rejestracja konta i jego pełne zweryfikowanie, co możesz również dokonać za pośrednictwem usługi mojeID. Jak postawić freebet w Fortunie? Nie jest to aż tak proste. A to dlatego, że środki bonusowe nie znajdują się bezpośrednio na koncie gracza. Zamiast tego każdy nowy gracz ma na starcie 2800 punktów lojalnościowych tego bukmachera (punkty FKP – czyli Fortuna Klub Plus). Przy próbie obstawienia kuponu wystarczy wpisać stawkę 20 zł oraz zaznaczyć na kuponie wykorzystanie punktów FKP.

Cash out

Bonusy powitalne to nie jedyny atutu zakładów bukmacherskich Fortuna. Możemy tutaj wymienić chociażby promocję Happy Hours. Pozwala ona na typowanie zakładów bez opłaty podatku obrotowego w wybranych przez bukmachera godzinach. Jeszcze bardziej ciekawa jest natomiast opcja early cash out. Pozwala ona na tak zwany “cash out” czyli zamknięcie i rozliczenie kuponu jeszcze przed zakończeniem meczu. Przykładowo obstawiając piłkę nożną możemy zakończyć zakład przed upływem 90 minut danego meczu. Oczywiście o ile wynik w trakcie meczu jest korzystny.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Fortuna to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Jest to nawet pierwszy bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych przez Internet. Fortuna Online dostępna jest pod adresem efortuna.pl. Oprócz zwyczajnych zakładów sportowych bukmacher Fortuna oferuje także zakłady live oraz zakłady na sporty wirtualne. Nowością w ofercie bukmchanera jest zakładka Bet on Games. Umożliwia ona obstawianie na wyniki gier karcianych takich jak Baccarat.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Po rejestracji konta w Fortunie, czy to na stronie czy w aplikacji mobilnej Fortuna dostępnych jest wiele opcji wpłat. Konto w Fortunie można zasilić między innymi przez przelew online, BLIK oraz karty kredytowe. Wszystkie formy płatności w Fortunie są akceptowalne pod bonus od wpłaty.

 Karty kredytowe/płatniczeCzas przetwarzanialimity
VISA / VISA Electronnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
Mastercard / Maestronatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
 Portfele wirtualne Czas przetwarzanialimity
BLIKnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
PayUnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
tpaynatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
 Depozyt w punkcieCzas przetwarzanialimity
W każdym stacjonarnym punkcie Fortunynatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na tematu kodu promocyjnego i zakładów bukmcherskich Fortuna.

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Kod promocyjny Fortuna to GOAL. Podanie kodu promocyjnego gwarantuje bardzo ciekawy bonus powitalny. Jest to darmowy zakład 20 zł. Zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus od drugiego depozytu do 2100 zł.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Fortuna kod promocyjny GOAL należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Rejestracja w Fortunie jest darmowa i upoważnie do odebrania bonusu powitalnego.