Fortuna kod promocyjny (styczeń 2023) – bonusy do 630 zł

Z kodem promocyjnym Fortuna uzyskasz dostęp do pakietu na start dla nowych graczy. Wejdź do gry i odbierz swoje bonusy! Wystarczy, że przy rejestracji wpiszesz nasz kod promocyjny Fortuna.

Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny GOAL
Freebet za rejestrację 20 zł
Freebet za pierwszą wpłatę 10 zł
Zakład bez ryzyka 600 zł

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL:

630 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna to: GOAL. Dzięki niemu uzyskasz bonus powitalny Fortuny w formie zakładu bez ryzyka oraz freebetów na start. Fortuna kod promocyjny od redakcji goal.pl pozwoli Ci na otrzymanie pakietu bonusów o łącznej wartości 630 złotych. To doskonała opcja dla nowych graczy, którzy dopiero chcą założyć konto u bukmachera.

Kod promocyjnyGOAL
Darmowy zakład za rejestrację20 zł
Darmowy zakład za pierwszą wpłatę10 zł
Zakłady bez ryzykado 600 zł
fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna – jak go zdobyć?

Fortuna kod promocyjny 2023 możesz wprowadzić podczas rejestracji w serwisie bukmachera. Zakładając konto przy użyciu kodu “GOAL” możesz liczyć na bonus powitalny 630 zł. Pamiętaj, że rejestracja to jedyny moment, w którym możesz skorzystać z kodu. Później nie będzie to możliwe. Promocje które będą się pojawiały w trakcie swojej późniejszej gry również będą częstsze niż w przypadku założenia konta bez kodu. Najważniejsze jednak jest to, że za jeden kod otrzymujesz aż trzy bonusy (cashback i 2x freebet). Takie doładowanie znacznie ułatwia zakłady, więc wystarczy, że skopiujesz kod promocyjny do Fortuny i dasz sobie szansę na najlepsze bonusy.

Poza ofertą na start liczą się również promocje dla stałych graczy. Warto zaznaczyć, że w związku z licznymi promocjami można również otrzymać inne kody promocyjne Fortuna. Promocje czasowe pojawiają się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Wtedy mówi się, że jest to Fortuna kod promocyjny dla obecnych graczy. Dzięki temu otrzymujesz nie tylko obszerny bonus powitalny, ale rónież rozmaite bonusy w trakcie regularnej gry. Jeśli zaś nie chcesz się bawić od początku swojej przygody z nowym bukmacherem we wpisywanie kodów, możesz po prostu skorzystać z jednego z naszych banerów. Przekierują Cię one do formularza rejestracyjnego, gdzie już jest podany kod promocyjny Fortuna.

Co daje kod promocyjny w Fortunie?

Co dokładnie daje wspomniany kod promocyjny efortuna? Z reguły można liczyć na bonus od wpłaty, a więc dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. W Fortuna promocje na start nie obejmują jednak bonusu od depozytu. Jest za to wysoki zakład bez ryzyka, który gwarantuje zwrot po przegranym pierwszym kuponie. Do tego dochodzą dwa freebety, inaczej zwane darmowymi zakładami. Są to bowiem bonusy, które otrzymujesz za rejestrację i dokonanie pierwszej wpłaty.

Na co możesz liczyć, podając kod promocyjny Fortuna? Pakiet powitalny z bonusami prezentuje się następująco:

  • Zakłady bez ryzyka do 600 zł – cashbacki do 100, 200 i 300 zł w przypadku przegranych zakładów
  • Darmowy zakład 20 złotych – freebet za rejestrację
  • Darmowy zakład 10 złotych – freebet za 1. depozyt

W dalszej części tego tekstu dowiesz się bardziej szczegółowo na czym polega każdy z bonusów, jak z nich skorzystać i co należy zrobić, żeby zmaksymalizować zysk z pakietu na start. Pamiętaj jednak, że priorytetem jest Fortuna kod promocyjny VIP. To dzięki niemu możesz liczyć na najlepszy dostępny bonus na rynku.

Kod promocyjny FortunaGOAL
Kod bonusowy ważny do:styczeń 2023

Aktualne promocje i oferty z kodem promocyjnym Fortuna

Będąc nowym graczem już na początku możesz zapoznać się ze wszystkimi bonusami bukmacherskimi, które są dostępne. Kod promocyjny Fortuny uprawnia do odebrania kilku bonusów na start przygody z obstawianiem. Możesz między innymi objąć trzy postawiony kupony zakładami bez ryzyka. To znaczy, że w przypadku niepowodzenia, otrzymasz zwrot postawionych środków do określonej kwoty (w tym przypadku jest to 100 zł, 200 zł i 300 zł). Ponadto za samo założenie konta otrzymujesz bonus w postaci darmowego zakładu (freebet 20 zł). W tym przypadku nie musisz korzystać z własnych środków w celu obstawienia. Podobnie zresztą jest jeśli chodzi o bonus 10 zł za dokonanie pierwszego depozytu. Więcej o bonusach dowiesz się z dalszej części artykułu.

Musisz jednak pamiętać, że są to oferty przy których efortuna kod promocyjny będzie niezbędny. Warto więc umieścić hasło “GOAL” już na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego lub skorzystać z naszego linku polecającego. Należy też zaakceptować warunki bonusu i zaznaczyć zgody marketingowe. Dzięki temu nie ominą Cię żadne promocje.

Zakłady bez ryzyka do 600 zł

Według nas Fortuna kod promocyjny będzie odpowiedni dla graczy, którzy szukają okazji do skorzystania przede wszystkim zakładu bez ryzyka. To typ promocji, która jest wyjątkowo ceniona przez typerów. W końcu pozwala odzyskać przegraną stawkę, więc nie może dziwić, że gracze rozglądają się za bukmacherami z cashbackiem. Przykładem takiej firmy jest Fortuna, która oferuje aż trzy zakłady bez ryzyka.

Jak to działa?

Fortuna w swoim pakiecie powitalnym oferuje aż trzy zakłady bez ryzyka, które aktywowane są tuż po rejestracji konta – 100 zł, po 72 godzinach od rejestracji – 200 zł i po 144 godzinach od rejestracji – 300 zł.

  • Zakład bez ryzyka 100 zł zostaje aktywowany na koncie zaraz po rejestracji.
  • Zakład bez ryzyka 200 zł zostaje aktywowany na koncie po 72 godzinach (3 dni) od rejestracji.
  • Zakład bez ryzyka 300 zł zostaje aktywowany na koncie po 144 godzinach (6 dni) od rejestracji.

Teraz w Fortunie bez ryzyka dotyczy aż trzech kuponów zagranych z konta depozytowego. Łącznie możemy ubezpieczyć kupony na kwotę do 600 zł. Jeżeli nie zostaną trafione odzyskasz 100% stawki.

Należy pamiętać, że z każdego zakładu bez ryzyka można skorzystać tylko w ciągu 72 godzin od jego przyznania, a kupon musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni.

Freebet za rejestrację 20 zł

Oprócz cashbacku w Fortunie możesz liczyć jeszcze na bonus za rejestrację konta stałego. Wynosi on 20 zł, ale otrzymujesz go w postaci 2800 punktów FKP. Możesz je jednak wymienić na zakłady bukmacherskie, tak jakbyś po prostu za nie obstawiał. Jeżeli uda Ci się trafnie wytypować, wygrana trafi na Twoje konto już w postaci gotówki, którą możesz swobodnie wypłacić. Nie trzeba kilka razy obracać otrzymanym bonusem.

Za kod promocyjny Fortuna i weryfikację konta otrzymujesz zatem freebet bez depozytu, dzięki któremu zyskujesz dodatkowe 20 złotych na zakłady. To część oferty na start, która jest dostępna tylko dla tych klientów, którzy zweryfikowali profil gracza. Na czym to polega? Początkowo rejestrując się w Fortunie posiadasz tymczasowe konto. Możesz od razu zamienić je na stałe dokonując weryfikacji. Wówczas uzyskasz dostęp do nielimitowanych wypłat. A co więcej – otrzymasz od bukmachera Fortuna bonus o wartości 20 zł.

Weryfikacja konta to główny warunek, żeby odebrać freebet Fortuny. To bukmacher, który wdrożył mechanizm mojeID, który pozwala na potwierdzenie danych osobowych poprzez zalogowanie się na konto bankowe. To powoduje, że bonus freebet otrzymasz dosłownie w ciągu kilku minut po udanej weryfikacji.

Freebet za 1. wpłatę 10 zł

Dodatkowy freebet od Fortuny o wartości 10 zł zyskasz po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto bukmachera. Jest on również wypłacany w punktach FKP, więc jedyne co musisz zrobić, to uwolnić bonus. To znaczy, że należy obstawić zakład za otrzymane punkty i jeśli okaże się on trafiony, wygrana powędruje na twoje konto gracza. Pamiętaj, że aby skorzystać z tej oferty, należy podać kod promocyjny Fortuna. Tylko wtedy będzie możliwe odebranie dodatkowych środków na grę.

Podsumowując: w Fortunie na start możesz odebrać bonusy do maksymalnej kwoty 630 złotych. Wszystkie oferty są aktywne po rejestracji z kodem promocyjnym “GOAL”. Nie zapomnij o jego użyciu podczas rejestracji, aby móc otrzymać najwyższy dostępny na rynku bonus.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego w aplikacji Fortuny?

Aplikacja mobilna również może posłużyć graczom, aby wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Po pobraniu “apki” i zainstalowaniu jej na swoim telefonie wystarczy ją uruchomić. Na samej górze pod belką z logo Fortuny znajdzie się przycisk “wejdź do gry”. Dzięki niemu możesz szybko przenieść się do formularza rejestracyjnego i otworzyć konto. Tam będziesz mieć opcję skorzystania z kodu promocyjnego efortuna. Jak widać aplikacja Fortuna jest przydatna nie tylko wtedy, gdy chcemy szybko postawić zakład. Można dzięki niej podać kod promocyjny do Fortuny, ale też regularnie odbierać ciekawe bonusy.

fortuna kod promocyjny
Kod promocyjny Fortuna należy podać w trakcie rejestracji konta gracza

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Fortuna
92/100

Warunki obrotu bonusu w Fortunie

Jeśli chcesz skorzystać z bonusu powitalnego, kod promocyjny Fortuna to jedno, ale warto też poznać warunki obrotu, które towarzyszą ofercie bukmachera. Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście trzy zakłady bez ryzyka. Jakie są ich zasady? Przede wszystkim zdarzenia na kuponach objętych cashbakicem muszą zostać rozliczone w ciągu 7 dni od ich zawarcia, a kupony należy zawrzeć w ciągu 72 godzin od aktywowania zakładu bez ryzyka na koncie. Otrzymujesz zwrot za przegrany zakład, to jasne. Ale co dalej z tym zwrotem?

W przypadku każdego zakładu bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł otrzymasz zwrot od razu na swoje konto gracza i sam będziesz mógł zdecydować co z nim zrobić. Możesz otrzymaną kwotę wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

W ramach bonusu związanego z zakładem bez ryzyka, Fortuna zezwala na zakłady z oferty sportowej. Nie są uwzględnione zatem sporty wirtualne, bet on games, superoferta, ekspert+ czy hit dnia.

Freebety Fortuny (20 zł i 10 zł):

  • w przeciwieństwie do wcześniejszego bonusu, tu nie możemy od razu go wypłacić,
  • należy zagrać za otrzymane środki i dopiero wygrana z tego zakładu będzie dostępna do wypłaty,
  • jeśli gracz nie wykorzysta bonusu na zakłady bukmacherskie do końca roku kalendarzowego, freebet przepada

Za otrzymane darmowe zakłady gracz może zagrać dowolne kupony z wyłączeniem oferty na sporty wirtualne oraz bet on games.

Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny GOAL
Freebet za rejestrację 20 zł
Freebet za pierwszą wpłatę 10 zł
Zakład bez ryzyka 600 zł

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL:

630 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Po rejestracji konta w Fortunie, czy to na stronie czy w aplikacji mobilnej Fortuna dostępnych jest wiele opcji wpłat. Konto w Fortunie można zasilić między innymi przez przelew online, BLIK oraz karty kredytowe. Wszystkie formy płatności w Fortunie są akceptowalne pod bonus od wpłaty.

 Karty kredytowe/płatniczeCzas przetwarzanialimity
VISA / VISA Electronnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
Mastercard / Maestronatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
 Portfele wirtualne Czas przetwarzanialimity
BLIKnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
PayUnatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
tpaynatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN
 Depozyt w punkcieCzas przetwarzanialimity
W każdym stacjonarnym punkcie Fortunynatychmiastmin. 1 PLN
max. 100 000 PLN

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na tematu kodu promocyjnego i zakładów bukmacherskich Fortuna.

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Kod promocyjny Fortuna to GOAL. Podanie kodu promocyjnego gwarantuje bardzo ciekawy bonus powitalny. Jest to darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz zakłady bez ryzyka do 600 zł.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna należy wpisać podczas zakładania konta w serwisie. W formularzu rejestracyjnym będzie wyznaczone pole, w którym należy umieścić hasło GOAL.

Jak odebrać 20 zł na start w Fortunie?

Bukmacher przewidział bonus dla graczy za założenie konta. Kwota 20 zł zostanie przypisana do profilu po rejestracji w postaci 2800 punktów FKP. Można je wykorzystać na darmowe zakłady bukmacherskie.