Fortuna kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny jest już dostępny. W tym artykule dowiesz się jak on brzmi i jak go wykorzystać aby zdobyć pakiet powitalny dla nowych graczy. Fortuna to legalny polski bukmacher. Oferuje zakłady online oraz w punktach stacjonarnych. A kod promocyjny Fortuna na 2021 rok gwarantuje bardzo ciekawy zestaw bonusów.

Fortuna

Aż do 2230 zł

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 16/04/2021

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Kod promocyjny Fortuna

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest kod promocyjny, gdzie go wprowadzić i co daje. Dzięki kodom promocyjnym niektórzy bukmacherzy proponują dodatkowe bonusy, jak na przykład podwyższenie oferty powitalnej dla nowych klientów. Mówiąc wprost – gracz, który zarejestruje się z aktywnym kodem promocyjnym jest traktowany jako klient VIP. To właśnie podczas rejestracji nowego konta podaje się wspomniany kod promocyjny, który często nazywany jest także kodem bonusowym.

Jaki jest kod bonusowy w Fortunie?

Jak już zdążyłeś przeczytać, u bukmachera wpisanie Fortuna kod promocyjny 2021 jest wymagane. Kod promocyjny GOAL pozwoli Ci otrzymać wszystkie bonusy na start. A jest co brać, bowiem są to aż trzy promocje powitalne. Wyglądają one następująco: bonus 100% od depozytu do 2000 złotych, zakład bez ryzyka w wysokości 210 złotych oraz darmowy zakład o wartości 20 złotych. Szerzej o bonusach jeszcze napiszemy, a teraz wróćmy na chwilkę do kodu.

Jak już zostało napisane, kody bonusowe podaje się podczas rejestracji. Dlatego przed otwarciem konta u bukmachera Fortuna skorzystaj z poniższego linka oraz wpisz w odpowiednie pole kod promocyjny GOAL. Pamiętaj też o zaakceptowaniu zgody na otrzymanie bonusów powitalnych. Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak zarejestrować się w Fortunie, zerknij poniżej.


fortuna kod promocyjny

Jak zarejestrować się u bukmachera Fortuna?

Po wejściu na stronę bukmachera, w prawym górnym narożniku ujrzysz bez trudu przycisk Rejestracja. Jego kliknięcie przeniesie Cię po kilku sekundach do formularza rejestracyjnego. Formularz nie jest wielce skomplikowany i ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych. Wymagany będzie chociażby numer PESEL. Jeżeli nie pamiętasz go, warto byś przed rejestracją przygotował sobie dowód osobisty. Dokument może Ci się przydać także tuż po rejestracji – do weryfikacji tożsamości.

Weryfikacji jednak nie musisz dokonywać w trakcie rejestracji. No chyba, że zapragniesz wypłacić wygrane, to wówczas jest ona konieczna. Jeżeli jednak jesteś przekonany do Fortuny, to zalecamy przesłać skany dowodu tożsamości już po rejestracji – w odpowiednim formularzu i mieć wszystko z głowy.

Wróćmy do rejestracji. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków: rejestracja, weryfikacja oraz aktywacja konta.

Fortuna rejestracja

Rejestracja to podanie następujących danych: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, kod PIN, adres e-mail, telefon komórkowy, data urodzenia, PESEL, obywatelstwo, kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, państwo, województwo, Fortuna kod promocyjny (bez którego i tak otrzymasz wszystkie bonusy) oraz: skąd będą pochodziły środki na grę, akceptacja regulaminu i potwierdzenie pełnoletności, a także najważniejsze – zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego, który opiszemy za chwilę.

Po przebrnięciu przez pierwszy etap formularza rejestracyjnego wystarczy, że odbierzesz e-mail od Fortuny i klikniesz w link aktywujący konto. W ten sposób możesz już rozpocząć obstawianie zakładów. Oczywiście możesz od razu dokonać też weryfikacji tożsamości, lecz nie jest to wymagane.

Bonus powitalny

Wiesz już, że zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany przy rejestracji. Zastanawiasz się, czy u bukmachera Fortuna kod promocyjny jest tym samym, co promocyjny? Odpowiadamy tak. Jest to zwykła różnica w nazewnictwie. Jedni na bukmachera mówią buk, inni bukmacher. Podobnie sytuacja wygląda z kodami.

Dla każdego nowo zarejestrowanego gracza Fortuna przygotowała trzy bonusy na start. Oto one:

  • 100% od depozytu do 2000 złotych
  • Zakład bez ryzyka 210 złotych
  • Darmowy zakład 20 złotych

Bonus powitalny: 100% od depozytu do 2000 złotych

Największym bonusem jest ten, który uzależniony jest od pierwszego, dokonanego przez Ciebie depozytu. Jeżeli Twój depozyt wyniesie 2000 złotych – to masz szansę zgarnąć maksymalny bonus – odpowiadający 100% Twojej wpłaty, czyli właśnie 2000 złotych.

Bonusu w Fortunie nie otrzymasz jednak od razu. Najpierw wymagane jest dokonanie odpowiedniego obrotu. W tym przypadku jest to 4 krotny obrót w zakładach wielokrotnych z minimum 3 zdarzeniami po kursie na kupon minimum 1.60. Zatem aby otrzymać bonus 2000 złotych konieczne jest dokonanie obrotu kwotą 8000 złotych.

Należy również pamiętać, że bonus naliczany jest tylko od pierwszej wpłaty. Nawet przy dokonaniu obrotu większego niż 8000 złotych bonus będzie naliczony do wysokości pierwszej wpłaty (maksymalnie 2000 złotych).

Bonus do 2000zł + zakład bez ryzyka 210zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Zakład bez ryzyka

Oprócz bonusu od depozytu bukmacher oferuje tak zwany zakład bez ryzyka. Po dokonaniu rejestracji i pierwszej wpłaty pierwszy zakład obstawiony za kwotę 200 złotych zwróci się klientowi niezależnie od wyniku. Jak to działa? W przypadku wygranej kupon zostanie normalnie rozliczony i na konto gracza trafi wygrana. W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci postawione środki na konto gracza. Jest to bardzo fajny sposób na przetestowanie oferty tego bukmachera.

20 złotych na start od Fortuny

Trzecia promocja, która dopełnia atrakcyjny pakiet powitalny tego bukmachera to 20 złotych darmowego zakładu. Tutaj nie potrzebny jest nawet depozyt. Wystarczy rejestracja konta. Jak postawić ten darmowy zakład? Nie jest to aż tak proste. A to dlatego, że środki bonusowe nie znajdują się bezpośrednio na koncie gracza. Zamiast tego każdy nowy gracz ma na starcie 2800 punktów lojalnościowych tego bukmachera (punkty FKP – czyli Fortuna Klub Plus). Przy próbie obstawienia kuponu wystarczy wpisać stawkę 20 zł oraz zaznaczyć na kuponie wykorzystanie punktów FKP.