Typy na Premier League

Na goal.pl znajdziesz między innymi typy na wszystkie mecze rozgrywek angielskiej Premier League – uważanej przez wielu za najlepszą ligą na świecie. Prezentujemy analizy poszczególnych spotkań, nasze przewidywania, sytuację kadrową drużyn czy też przewidywane składy.

Oferta dla czytelników goal.pl

etoto

Aż do 797 zł

Bonus do 777 zł + freebet 20 zł z kodem

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Aktualne typy bukmacherskie na Premier League

Typy bukmacherskie

Premier League – typy

Rozgrywki Premier League cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. Jest to bez wątpienia również najczęściej wybierana przez klientów firm bukmacherskich lig do typowania. Bukmacherzy starają się wyjść oczekiwaniom graczy i priorytetowo traktują rozgrywki angielskiej ekstraklasy w swoich ofertach. W Goal.pl również bardzo uważnie przyglądamy się tej rywalizacji i staramy dostarczyć się ciekawych typów na wszystkie spotkania.  

Popularność Premier League wynika z kilku czynników. Jednym z nich jest liczba drużyn, które rozpoczynają każdy sezon z zamiarem walki o najwyższe cele. W Anglii ciekawa jest nie tylko rywalizacja o mistrzostwo Anglii, ale również o kolejne miejsca premiowane występami w Lidze Mistrzów. Regularnie w grze o miejsce w TOP4 uczestniczą takie kluby jak Arsenal, Chelsea, Liverpool, Manchester City, Manchester United czy Tottenham Hotspur. Od czasu do czasu do czołówki pukają również inne kluby.

Typy na ligę angielską

Na goal.pl znajdziecie typy bukmacherskie na wszystkie 380 spotkań Premier League w każdym sezonie. Każdy typ poparty jest analizą, która obejmuje nie tylko ostatnie wyniki drużyny, czy historię bezpośrednich spotkań, ale także sytuację kadrową poszczególnych zespołów. Absencje wynikające ze względów zdrowotnych, dyscyplinarnych czy innych równie ważnych, mają niewątpliwie duży wpływ na szanse drużyn w konkretnych spotkaniach. Staramy się również wejść w głową menedżerów poszczególnych drużyn, którzy szczególnie przy napiętym terminarzu często dają odpocząć kluczowymi piłkarzom. Staramy się wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na końcowy rezultat i zaproponować najbardziej prawdopodobny dla nas typ.

Jakie typy oferujemy na Premier League? Nie ograniczamy się tutaj do wskazania końcowego rozstrzygnięcia. W przypadku meczów angielskiej ekstraklasy w goal.pl znajdziecie także typy na inne zdarzenia, np. na liczbę zdobytych bramek w meczu czy handicapy. Staramy się znaleźć równowagę między wysokością kursu, a ryzykiem postawienia na dane zdarzenie. To ostatnie staramy się minimalizować.

Firmy bukmacherskie lubią także przygotować dedykowane pod dany mecz oferty promocyjne. Te najczęściej dotyczą hitowych pojedynków, a tych w Anglii nie brakuje. Informacje o takich ofertach znajdziecie oczywiście w naszych typerskich materiałach wraz z dokładnymi informacjami o warunkach, jakie trzeba spełnić, aby mieć możliwość skorzystania z nich.

Premier League – kursy

Oferta bukmacherów na mecze Premier League jest bogata. Poniżej znajdzie aktualne kursy na najbardziej popularne zdarzenia (1X2) na kilka najbliższych spotkań ligi angielskiej.

21:00 23 kwietnia 2024
Arsenal
Chelsea
20:45 24 kwietnia 2024
Wolverhampton
Bournemouth
21:00 24 kwietnia 2024
Everton
Liverpool FC
21:00 24 kwietnia 2024
Manchester United
Sheffield United
21:00 24 kwietnia 2024
Crystal Palace
Newcastle
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 kwietnia 2024 10:17.