Typy na Ligue 1

Liga francuska zaliczana jest do grona pięciu najlepszych piłkarskich lig w Europy. W tej sekcji przedstawiamy typy na Ligue 1, w której nie brakuje emocji. Nie skupiamy się tylko na najlepszej drużynie we Francji – Paris Saint-Germain, ale prezentujemy również analizy pojedynków z udziałem innych zespołów występujących w tutejszej ekstraklasie.

Oferta dla czytelników goal.pl

Fortuna

Aż do 630 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Aktualne typy bukmacherskie na Ligue 1

Typy bukmacherskie

Ligue 1 – typy

Zainteresowanie rywalizacją w Ligue 1 na całym świecie wzrosło wraz z przejęciem przez Katarczyków Paris Saint-Germain. Poczynione inwestycje miały sprawić, że drużyna ze stolicy Francji stanie się najlepszym zespołem w Europie. Już teraz jest zaliczana jest do ścisłej czołówki, ale na razie nie potwierdziła swojej klasy poprzez sukcesy. Nie przeszkodziło to jednak zwrócić uwagi całego piłkarskiego świata na drużynę z Parc des Princes. Jej występy analizowane są wszelkie możliwe sposoby.

Również w goal.pl bardzo uważnie śledzimy rywalizację na francuskich boiskach, także z uwagi na występujących na nich reprezentantach Polski. W serwisie znajdziecie obszerne zapowiedzi najciekawiej zapowiadających się pojedynków, w których prezentujemy nasz typ poparty argumentacją, ale to nie wszystko. Przed każdą kolejką prezentujemy również zapowiedź danej serii spotkań, z typami na każdy czekający nas pojedynek.

Typy na ligę francuską

Francuska ekstraklasa z punktu widzenia polskiego kibica nie jest zbyt atrakcyjna, ale jest bardzo ciekawa pod kątem typerskim. W wielu przypadkach trudno wskazać zdecydowanego faworyta danego spotkania, ale w goal.pl, po przeanalizowaniu każdego pojedynku, staramy się zaproponować ciekawy typ.

Naszym podstawowym celem jest minimalizowanie ryzyka, dlatego wszystkie nasze typy bukmacherskie staramy się zaprezentować po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw. Pole manewru jest w tym przypadku szerokie, tak jak oferta bukmacherów na mecze Ligue 1. Nie musimy się tutaj ograniczać, bowiem niemal u każdego polskiego bukmachera jesteśmy w stanie znaleźć interesujący nas zakład.

W Polsce, co nie jest żadnym zaskoczeniem, największym zainteresowaniem cieszą się pojedynki z udziałem Paris Saint-Germain, Olympique Marsylii czy ostatnio także RC Lens. W pierwszym przypadku obserwatorów przyciągają gwiazdy występujące w stolicy Francji, natomiast w pozostałych dwóch reprezentanci Polski – Arkadiusz Milik i Przemysław Frankowski. Także w goal.pl skupiamy się właśnie na tych zespołach, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

Ligue 1 – kursy bukmacherskie

Walka o mistrzostwo Francji odbywa się na dystansie 38 kolejek, a w ramach każdej z nich rozgrywanych jest 10 spotkań. Poniżej znajdziecie aktualne kursy na pięć najbliższych spotkań.

15:00 28 grudnia 2022
Troyes
Nantes
15:00 28 grudnia 2022
AC Ajaccio
Angers
17:00 28 grudnia 2022
Auxerre
AS Monaco
19:00 28 grudnia 2022
Clermont Foot
Lille
21:00 28 grudnia 2022
Paris Saint-Germain
Strasbourg
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3 grudnia 2022 10:24.