Typy na Ligę Europy

W sekcji tej publikujemy nasze przewidywania i przede wszystkim nasze typy na wszystkie spotkania Ligi Europy – zarówno w te w fazie grupowej, jak i pucharowej. Analizujemy szanse zespołów, sprawdzamy ich sytuację kadrową, a także przewidujemy składy w jakich wybiegną na boisko.

Aktualne typy bukmacherskie na Ligę Europy

Typy bukmacherskie

Liga Europy – typy

Rozgrywki Ligi Europy nie cieszą się oczywiście taką popularnością jak rywalizacja w Lidze Mistrzów, ale nie oznacza to, że brakuje w nich ciekawych pojedynków. Na brak emocji na pewno nie można narzekać w fazie pucharowej, do której dołączają również drużyny z trzecich miejsc w swoich grupach Ligi Mistrzów. W Goal.pl znajdziecie bukmacherskie zapowiedzi najciekawszych naszym zdaniem meczów zarówno fazy grupowej, jak i fazy pucharowej.

Proponowane przez nas typy bukmacherskie podpieramy przeprowadzaną analizą, w której pod uwagę bierzemy wiele aspektów, mogących mieć wpływ na końcowy wynik danego meczu. Każdy tym staramy się opatrzyć argumentami za nim przemawiającymi.

Typy na europejskie puchary

W ofertach bukmacherów znajdziecie obszerną ofertę zakładów na mecze europejskich pucharów – nie tylko Ligi Mistrzów, ale właśnie także Ligi Europy. Przed każdą serią spotkań staramy się znaleźć ciekawy zakład, który łączy w sobie atrakcyjny kurs oraz większe prawdopodobieństwo jego powodzenia. Dlatego też nie ograniczamy się do najbardziej popularnych rynków, ale szukamy również zakładów łączonych. Nie brakuje również typów na bramkowe undery/overy, handicapy dla jednej z drużyn czy też BTTS-y.

Liga Europy – kursy

Nie musicie już dłużej szukać najlepszych kursów na poszczególne mecze Ligi Europy. Poniżej prezentujemy najlepsze propozycje ze strony największych polskich bukmacherów.

17:45 7 kwietnia 2022
RB Lipsk
Atalanta
20:00 7 kwietnia 2022
Braga
Rangers
20:00 7 kwietnia 2022
Eintracht Frankfurt
FC Barcelona
20:00 7 kwietnia 2022
West Ham
Olympique Lyon
17:45 14 kwietnia 2022
Atalanta
RB Lipsk
Niestety nie posiadamy kursów w tym momencie. Sprawdź później.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 marca 2022 22:13.