Mierzejewski wytypował wynik meczu Polska – Arabia

Lozano i Frankowski
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Lozano i Frankowski

Adrian Mierzejewski liczy na łatwe zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Arabią Saudyjską. Zdaniem byłego kadrowicza Biało – Czerwoni pewnie pokonają Saudyjczyków 2:0.

  • Adrian Mierzejewski typuje wynik meczu Polska – Arabia
  • Jego zdaniem Biało-Czerwoni wygrają 2:0
  • Były reprezentant Polski spędził dwa lata w Arabii Saudyjskiej

Mierzejewski liczy na łatwe zwycięstw Polski

Adrian Mierzejewski bardzo dobrze zna futbol w Arabii Saudyjskiej. Pomocnik występował w latach 2014 – 2016 w saudyjskim Al-Nassr. Następnie jeszcze rok spędził w Zjednoczonych Emiratach Arabskich grając dla Sharjah zanim w 2017 roku przeniósł się do australijskiego Sydney FC. Obecnie Polak występuje w Chinach.

Sprawdź także: Polska – Arabia Saudyjska: typy, kursy, zapowiedź (26.11.2022)

Zdaniem Mierzejewskiego Polska gładko dziś pokona Arabię Saudyjską 2:0, a bramki dla reprezentacji Polski zdobędą Glik oraz Lewandowski.

– Arabia S. bez kapitana i bocznego obrońcy, zmęczeni po maratonie z Argentyną. Spokojny mecz, wszystko pod kontrola, 2:0 Gliku, Lewy (2 asysty Ziela) i pierwsze miejsce w grupie po 2 m. – napisał na portalu Twitter Adrian Mierzejewski.

Polska – Arabia Saudyjska. Dobra wróżba przed meczem
Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz zapowiada, że z Arabią Saudyjską zagramy odważniej i przyznaje, że “być może” ostrożności w meczu z Meksykiem było zbyt dużo. Potraktujmy to jak dobrą wróżbę.  Zwycięstwo z Arabią Saudyjską sprawi, że z dużą dozą prawdopodobieństwa Polacy na kolejkę przed końcem fazy grupowej będą zajmować pierwsze miejsce Istotne jest, by z Saudyjczykami nie tylko

Czytaj dalej…

Mierzejewski ma na swoim koncie 41 meczów w reprezentacji Polski, w których zdobył trzy gole i zaliczył trzy asysty. Jednak ostatni raz powołanie otrzymał w listopadzie 2013 roku.

Polska po remisie z Meksykiem potrzebuje punktów w meczu z Arabią Suadyjską, która w pierwszym meczu sensacyjnie ograła Argentynę. Ewentualna porażka Biało – Czerwonych może przekreślić nasze szanse na awans do 1/8 finału.

Zobacz również: Piszczek: chciałbym, aby Polska rozgrywała piłkę

Komentarze