STS zakłady bukmacherskie – recenzja bukmachera


Odbierz najwyższy bonus powitalny STS z kodem promocyjnym GOAL

STS zakłady bukmacherskie – ekskluzywny pakiet powitalny dla nowych graczy 1660 zł tylko z kodem promocyjnym GOAL. Bonus od pierwszego depozytu 100% do 300 zł, zakład bez ryzyka 100 zł i dodatkowy bonus 60 zł za wykonanie zadań od STS. Bonus dostępny dla nowych klientów, którzy przy rejestracji wpiszą kod promocji GOAL.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bukmacher STS

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce i jednocześnie największy bukmacher w naszym kraju. W opinii wielu użytkowników jest to najlepszy polski legalny bukmacher. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów. Bukmacher ten może oferować zakłady sportowe zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online. Oferuje także obstawianie na gry karciane w ofercie BetGames. Z poniższego tekstu dowiesz się wszystkiego o kursach bukmacherskich i najlepszych sportach do obstawiania w STS. Sprawdzisz, czy to legalny bukmacher dla Ciebie.

STS
97/100
Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

STS zakłady bukmacherskie online

STS to aktualnie największy i najbardziej popularny bukmacher w Polsce. Aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. To także oficjalny bukmacher Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze. Poza piłką nożną firma bukmacherska wspiera też Asseco Resovię, Vive Kielce, Futsal Ekstraklasę i KSW. Angażuje się również we wsparcie e-sportu.

Firma z siedzibą w Katowicach, działa jako legalny polski bukmacher. Oferuje zakłady sportowe na podstawie licencji odświeżonej 15 lutego 2018 roku przez Ministerstwo Finansów. Warto odnotować, że STS jest wspierany tylko i wyłącznie przez polski kapitał, a udział w rynku ma na poziomie 48%. Tym samym zostawia w tyle konkurencję wygrywając niemal każdy ranking bukmacherów.

Spółka STS Holding SA, która jest właścicielem bukmachera, 10 grudnia 2021 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W chwili debiutu spółka była wyceniana na 3,6 mld złotych. STS jest obecnie jedynym polskim bukmacherem notowanym na warszawskim parkiecie.

Z kodem promocyjnym GOAL najwyższy bonus na rynku

STS kod promocyjny

Zanim przejdziemy do omawiania bonusów, koniecznie trzeba o czymś wspomnieć. Za podany w STS kod promocyjny można dostać bardzo fajny, dodatkowy bonus. Nie jest on dostępny w standardowej ofercie. Tak więc to, co przeczytasz poniżej o bonusach powitalnych jest przedstawieniem oferty z kodem promocyjnym GOAL. Kod promocyjny należy podać podczas rejestracji!

STS Zakłady bukmacherskie
Strona internetowawww.sts.pl
STS Zakłady bukmacherskiestarstarstarstarstar
SiedzibaMalta | Polska – Katowice, Warszawa
Bonus powitalnyPakiet 1660 zł
Kod promocyjnyGOAL
Warunki bonusuObrót 2x po kursie min. 1,91
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościSTSPay, Visa, MasterCard, PayU, Skrill, Neteller, tpay, przelew, lokale STS
Obsługa klientaLivechat 8-24 7 dni w tygodniu, telefon, email
Ostatnia aktualizacjaczerwiec 2023

STS bonus

STS oferuje szereg bonusów dostępnych zarówno dla nowych klientów, jak i użytkowników, którzy już mają konto u tego bukmachera. Najbardziej znany jest bonus powitalny, który w STS może wynieść nawet 1660 złotych, na co składają się: bonus za pierwsze trzy depozyty, zakład bez ryzyka oraz bonus za wykonanie zadań. STS oferuje też regularne promocje, w których bonusy mogą odebrać aktywni użytkownicy. Promocje te zazwyczaj towarzyszą dużym wydarzeniom sportowym i hitom piłkarskim.

Co zrobić, żeby na STS dostać bonus?

Jak odebrać bonus w STS? Jeśli chcesz odebrać bonus powitalny to w trakcie rejestracji konta w STS koniecznie podaj kod promocyjny GOAL. Nasz kod gwarantuje najwyższy bonus STS dostępny na rynku, w tym zakład bez ryzyka do 100 zł. Nasz kod promocyjny aktywuje również pozostałe bonusy od STS, bonus od pierwszego depozytu do 300 zł, bonusy od drugiego i trzeciego depozytu oraz dodatkowy bonus za wykonanie zadań od STS o wartości zł. Nie zapomnij więc o podaniu kodu promocyjnego GOAL, żeby dostać bonus w STS.

Zakład bez ryzyka 100 zł

STS zakłady bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę dla Czytelników naszych serwisów w postaci zakładu bez ryzyka 100 zł. Skorzystać z niej może każdy, kto przy rejestracji poda kod promocyjny GOAL.

Co zyskujemy? Jeżeli po rejestracji konta, wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu, ten okaże się przegrany, będziesz mógł odzyskać zwrot do 100 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Co ważne, jeżeli postawiłeś kupon ze środków z konta depozytowego, zwrot nastąpi na konto depozytowe. W przypadku kuponu zagranego za środki bonusowe, zwrot nastąpi na konto bonusowe i przed ich wypłatą konieczne będzie dokonanie obrotu. Należy jednak pamiętać o podaniu przy rejestracji kodu promocyjnego.

STS bonus powitalny

Na dzień dobry można więc odebrać bonusy idealne zarówno dla świeżych, początkujących, jak i tych, którzy świetnie się znają na obstawianiu.

Niebanalną ofertą jest w STS bonus powitalny składający się tak naprawdę z trzech ofert. Otrzymasz je wpisując kod rejestracyjny GOAL przy rejestracji konta. Mamy standardowy bonus od depozytu (czyli bonus od pierwszej wpłaty) 100% do 300 zł, a także bonusu od drugiego (50% do 500 zł) i trzeciego (50% do 700 zł) depozytu. Dodatkowo jest specjalny bonus na wyłączność za kod promocyjny. To zakład bez ryzyka (czyli cashback) 100 zł. Regulamin obowiązuje wszystkich, bez wyjątku (z kodem czy bez) i zaraz do niego przejdziemy.

Przeczytaj więcej o bonusach.

Bonus 100% do 300 zł

Jednym z bonusów powitalnych STS jest promocja 100% do 300 zł. Jest to bonus od Twojego pierwszego depozytu. Polega to na dodaniu do Twojego salda bonusowego kwoty o wartości 100%. Najwyższą kwotą, jaką obejmie akcja promocyjna jest aż 300 zł.

Jeśli więc złożysz depozyt do 300 zł, bukmacher podwoi tę kwotę w ramach bonusu. Oznacza to, że przy wpłacie 100 zł otrzymasz możliwość gry za 200 zł itd. aż do wpłaty 300 zł, która za sprawą bonusu zwiększy się do 600 zł. Jak go otrzymać? Podczas rejestracji trzeba zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Koniecznie tego nie przegap, bo potem nie będzie już odwrotu. Warto pamiętać, że bukmacher oferuje również bonus od drugiego i trzeciego depozytu – odpowiednio 50% do 500 zł i 50% do 700 złotych. Zostaną one przyznane po dokonaniu obrotu poprzednim odebranym bonusem i kliknięciu “Odbierz bonus”.

Oferowany przez STS bonus powitalny na tle innych bonusów na polskim rynku bukmacherskim prezentuje się okazale. Nie chodzi tylko o to, jak wysoką można otrzymać kwotę, chociaż to również robi wrażenie. U niektórych spośród innych buków można zgarnąć co najwyżej kilka stówek.

Głównym plusem tego bonusu powitalnego są jednak proste i przejrzyste warunki obrotu. Wszystkiego dowiesz się poniżej. Żebyś miał jednak ogląd na sytuację: wielu bukmacherów wymaga nawet czterokrotnego obrotu kwotą zarówno bonusu, jak i również depozytu. I to po kursach nawet 2.20. W porównaniu z tego typu warunkami zasady obowiązujące w serwisie tego buka wydają się naprawdę przyjazne.

Pamiętaj, że bonus od depozytu trafia na dwa konta. Wpłata znajduje się na koncie depozytowym. Natomiast bonus powitalny trafi na konto bonusowe.

Warunki bonusu i wypłaty

Zasady obrotu bonusu to warunki, które trzeba spełnić, by móc wypłacić otrzymane czy też wygrane pieniądze. W tabeli poniżej możesz zapoznać się z warunkami obrotu obowiązującymi w kwestii bonusu powitalnego bukmachera. Zwróć uwagę na to, jak luźne są te zasady w porównaniu z tymi opisanymi w akapicie wyżej.

Przeczytaj więcej o wypłatach.

Warunki obrotu Bonus 100% do 300 zł w STS
Obrotowi podlegaKwota bonusu
Wysokość obrotux2 w zakładach po kursie min. 1.85
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana donowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonusy 50% do 500 i 700 zł od drugiego i trzeciego depozytu

Bonus 100% od pierwszego depozytu, dzięki któremu możesz otrzymać dodatkowo nawet 300 zł, to niejedyna oferta STS pozwalająca na zwiększenie swoich środków na grę. Bukmacher oferuje również bonus od drugiego i trzeciego depozytu – odpowiednio 50% do 500 zł 50% do 700 zł. Jeżeli zdecydujesz się na maksymalne wpłaty otrzymasz łącznie aż 1500 zł.

Aby mieć możliwość skorzystania z tej oferty pamiętaj o zaznaczeniu podczas rejestracji opcji: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Jeżeli tego nie zrobisz nie będziesz mógł skorzystać z oferty od drugiego lub trzeciego depozytu.

Możliwość skorzystania z bonusu za drugą i trzecią wpłatę otrzymasz po dokonaniu obrotu poprzednio odebranym bonusem oraz potwierdzeniem chęci skorzystania z niego poprzez kliknięcie na “Odbierz bonus”. Możliwość odbioru bonusu będziesz miał przez 90 dni od dokonania drugiej i trzeciej wpłaty na konto depozytowe.

Warunki obrotu w przypadku obu bonusów są takie same jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty – dwukrotnie kwotą bonusu po kursie co najmniej 1.85.

Darmowy zakład, czyli freebet w STS

Jeszcze niedawno osoby, które podały w formularzy rejestracyjnym STS kod promocyjnym, czekała niespodzianka. Był to darmowy zakład, czyli inaczej mówiąc bonus bez depozytu. 30 zł za darmo do wykorzystania na pierwszy zakład lub kilka mniejszych zakładów. Można więc było postawić 30 zł raz albo zrobić np. 2 zakłady za niższe kwoty. W najnowszej ofercie freebet w STS zniknął, ale niewykluczone, że wkrótce wróci do oferty, o czym na pewno natychmiast poinformujemy.

Zakład bez ryzyka

Nie regulujcie odbiorników, STS naprawdę ma przygotowany jeszcze jeden bardzo ciekawy bonus powitalny. Oczywiście dostępny wyłącznie dla osób, które w trakcie rejestracji podadzą nasz specjalny kod promocyjny GOAL.

Mowa o swoistym “ubezpieczeniu” dla Twojego pierwszego zakładu. Promocja polega na tym, że pierwszy obstawiony kupon będzie ubezpieczony na kwotę do 100 złotych. Jeżeli przegrasz, dostaniesz cashback za obstawioną kwotę pomniejszoną o podatek. Żeby wziąć udział musisz złożyć pierwszy depozyt na kwotę minimum 50 zł. Możesz postawić dowolny zakład (SOLO lub AKO).

Warunki bonusu

Całkiem spoko sprawa na przetestowanie usług buka. Jeśli wygrywasz, do Twojej kieszeni ląduje dodatkowa kasa. Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot środków. Jeżeli na pierwszy kupon wykorzystać środki z konta depozytowego, nie będziesz musiał dokonywać obrotu w przypadku chęci wypłaty zwrotu. Jeżeli skorzystasz ze środków bonusowych, wymagany będzie standardowo stosowany przez STS dwukrotny obrót.

Warunki obrotuBonus 100 zł bez ryzyka
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux1 w zakładach po kursie min. 1.91
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana donowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus za wykonanie zadań w STS

STS zakłady bukmacherskie poszerzyły ostatnio swoją ofertę bonusową o bonus za wykonanie zadań. Na czym polega ta promocja? Po dokonaniu depozytów należy wykonać łącznie sześć prostych zadań, by otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 60 zł. Szczegóły w tabelce poniżej:

DepozytZadaniaStawkaKurs
Po 1. depozycie1. zagraj kupon w aplikacji mobilnej STS
2. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch)
min. 15 złmin. 1.91
Po 2. depozycie3. zagraj kupon z oferty zakładów LIVE (na żywo)
4. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty zakładów Betgames
min. 15 złmin. 1.91
Po 3. depozycie5. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze oferty Sportów Wirtualnych
6. zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty esport
min. 15 złmin. 1.91

Bonus zostanie przyznany tylko po wykonaniu wszystkich sześciu zadań. Gracz ma na to 30 dni od momentu rejestracji konta w STS. Ułatwieniem jest fakt, że można od razu dokonać 3 depozyty w STS, a zadania wykonać w dowolnej kolejności. Bonus 60 zł trafi na konto bonusowe w STS.

Inne bonusy bukmacherskie

Grając w STS można natknąć się także na inne bonusy, którymi warto się zainteresować. Niektóre z nich, tak jak te opisane poniżej, obowiązują już od dłuższego czasu i można się spodziewać, że zostaną z nami na dłużej. Czasem pojawiają się też jednak oferty ograniczone czasowo, na przykład związane z odbywającymi się akurat wydarzeniami, więc warto śledzić nowości. Część bonusów dostępnych jest na konto tymczasowe. Aby uzyskać inne bonusy bukmacherskie musisz mieć potwierdzone konto.

Zaproś kumpla

W tej promocji możesz zyskać dodatkowe środki – pięćdziesiąt złotych dla siebie i dla kolegi (czyli dla obu łącznie stówka). Sam w ramach tej promocji możesz zgarnąć nawet 340 zł. Wystarczy zaprosić do wspólnego obstawiania osobę, która jeszcze nie ma konta w serwisie bukmachera.

Zaproszenia dokonasz przy pomocy odpowiedniej zakładki w sekcji “Moje konto” – aby mieć taką możliwość musisz obstawić kupon lub kupony za środki depozytowe za minimum 25 zł z minimalnym kursem przynajmniej jednego zdarzenia 1.85.

Żebyście dostali dodatkową kasę, kolega musi wpłacić co najmniej 50 zł i obstawić kupony za łącznie minimum 500 zł. Minimalny kurs tutaj to co najmniej 1.85. W nagrodę dostaniecie na maila vouchery o wartości 50 zł. Będziecie mogli je dodać na konto bonusowe poprzez wpisanie kodu promocyjnego w zakładce “Moje konto”.

Sam możesz w ten sposób zaprosić aż sześciu kolegów, co sprawia, że możesz dzięki tej promocji zgarnąć nawet 340 zł. Za każdego z sześciu zaproszonych otrzymasz bowiem 50 zł, natomiast za trzeciego i szóstego dodatkowe 20 zł.

Warunki obrotuBonus “Zaproś kumpla” w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana dozarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus bukmacherski twoja gra, pewna kasa

Ta promocja przyda Ci się, jeśli regularnie obstawiasz w punktach stacjonarnych. Wystarczy, że będziesz codziennie obstawiać zakłady po co najmniej 15 zł (łącznie) danego dnia. Po dziesiątym i dwudziestym takim dniu w danym miesiącu kalendarzowym otrzymasz bonusy na swoją kartę STS. Wyniosą one po 15 zł.

Warunki obrotu“Twoja gra, pewna kasa” w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotujednokrotne obstawienie z karty STS
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą się
Promocja ważna dokońca 2021
Promocja kierowana dozarejestrowany gracz, 18+, grający w punkcie stacjonarnym
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

STS – kursy bukmacherskie

STS to jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych bukmacherów na rynku. Zaufanie, jakim cieszy się ta firma, wynika z wieloletniej obecności na rynku oraz szerokiej oferty zakładów sportowych, w tym wysokich kursów.

Najważniejszym plusem STS jest jego oferta Zakładów Specjalnych, w skład której wchodzą Hit Dnia i SUPEROFERTA. W porównaniu do innych bukmacherów, STS oferuje znacznie więcej pozycji w Superofercie, dzięki czemu zawieranie zakładów przez stronę internetową jest dużo prostsze. Warto również zauważyć, że kursy bukmacherskie STS prezentują się bardzo atrakcyjnie i stanowią jeden z najwyższych na rynku.

WydarzenieRozgrywki1Remis2
Manchester City – Bayern MonachiumLiga Mistrzów1.783.854.05
Liverpool – ArsenalPremier League2.763.802.60
FC Barcelona – GironaLa Liga1.325.609.80
Lech Poznań – FiorentinaLiga Konferencji4.103.601.84
Kursy aktualne na dzień 8 kwietnia 2023, godz. 22:15

W kwietniu STS oferuje wiele interesujących kursów bukmacherskich na najważniejsze wydarzenia sportowe, a to tylko niektóre z nich. To świetna wiadomość dla miłośników zakładów bukmacherskich, którzy cenią sobie zarówno atrakcyjne oferty, jak i wysokiej jakości kursy. To jeden z kluczowych kryteriów, które decydują o wyborze bukmachera przez graczy, a STS doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Dzięki oferowanym kursom, klienci STS mają szansę na korzystne obstawianie, co przyciąga uwagę nowych użytkowników i umacnia pozycję firmy na rynku. Widać wyraźnie, że STS dba o zadowolenie swoich klientów i stara się zapewnić im jak najlepsze warunki do gry. W ten sposób firma zyskuje coraz większe uznanie wśród miłośników zakładów bukmacherskich i z pewnością będzie rozwijać swoją ofertę w przyszłości.

Legalny bukmacher online

STS to legalnie działający bukmacher online. Ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Licencja ta wydawana jest przez Ministra Finansów na podstawie ustawy o grach hazardowych. W przypadku STS dotyczy zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych jak i przez stronę internetową. Przy licencji na zakłady wzajemnie nie ma mowy i ilości dyscyplin sportowych, na które firma może oferować kursy bukmacherskie. W Polsce funkcjonuje kilku innych bukmacherów online. Są to takie firmy jak LV Bet, Fortuna, PZBuk czy Forbet. Pamiętaj, że za grę w nielegalnych grach hazardowych grożą wysokie kary. Dlatego zanim wybierzesz firmę upewnij się, że jest to legalny bukmacher online. Na naszej stronie znajdziesz informacje tylko o bukmacherach z licencją na urządzanie zakładów wzajemnych.

STS rejestracja

STS rejestracja
Rejestracja w zakładach bukmacherskich STS

Rejestracja w STS nie trwa długo. Pamiętać należy, że trzeba podać przy zakładaniu konta dane z dowodu osobistego. Konieczne jest też załadowanie skanów/ zdjęć dokumentu tożsamości. Wiadomo przecież, że z zakładów bukmacherskich korzystać mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie. Koniecznie także świadome tego, że hazard może uzależniać, o czym STS przypomina.

Jak założyć konto na STS

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług bukmacherów, może Ci się przydać krótka instrukcja postępowania. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby założyć konto na STS.

  • 1. Wejdź na stronę bukmachera
  • 2. Kliknij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.
  • 3. Wpisz email, hasło, numer telefonu i koniecznie kod promocyjny GOAL. Pamiętaj, żeby nie popełnić żadnej literówki.
  • 4. Zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk “Dalej”.
  • 5. Wpisz swoje dane osobowe i kod SMS, który otrzymasz na podany numer telefonu. Upewnij się, że jest zaznaczone okienko “chcę otrzymać bonus” i konieczne zgody.
  • 6. Kliknij przycisk “Zarejestruj”.

I już! Nie jest to długi ani skomplikowany proces. Pamiętaj, że potem będziesz jeszcze musiał zweryfikować swoją tożsamość. Możesz to zrobić przy pomocy skanów lub zdjęć dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.

Konto tymczasowe a konto stałe

Po rejestracji w STS konta gracza będzie miało status konta tymczasowego. Klient może spokojnie z niego korzystać przez 30 dni. Konto tymczasowe daje możliwość otrzymania bonusu powitalnego oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Natomiast przed dokonaniem wypłaty konieczna jest weryfikacja konta do tak zwanego konta stałego. Dopiero to konto STS daje pełne możliwości korzystania z oferty bukmachera. Zweryfikowanie konta jest też konieczne do zrealizowania wypłaty środków.

Do weryfikacji niezbędne są dane osobowe, number konta bankowego oraz zdjęcie lub skan dowodu osobistego.

STS.bet

Coś dla fanów obstawiania mieszkających poza granicami Polski. STS wszedł na rynek europejski i pod nazwą STS.bet udostępnia teraz swoje usługi mieszkańcom innych krajów. STS.bet jest aktywny w takich krajach jak Wielka Brytania i Niemcy.

Od teraz więc możesz mieć w tamtych krajach dostęp do obstawiania po polsku ze znaną i lubianą marką z naszego kraju. W porównaniu z polską ofertą trzeba zaznaczyć, że za granicą na STS.bet zagrasz również w kasynie online.

Oferta STS

Po jednym z największych polskich bukmacherów nie można się spodziewać niczego innego jak najlepszej oferty. Oferty dobrze zorganizowanej i dopasowanej do gustu polskich klientów. Na szczęście właśnie z tym mamy tu do czynienia.

Zdecydowana większość użytkowników powinna zadowolić oferta STS. Znajdzie tam w zasadzie wszystko, czego szuka. Przede wszystkim w ofercie bukmachera mnóstwo jest zakładów dotyczących piłki nożnej. Liga Mistrzów, Liga Europy, liga polska, Bundesliga, Premier League? Znajdziesz je wszystkie w ofercie STS. Co więcej czasem znajdziesz zakłady specjalne na te rozgrywki. Ale oczywiście nie tylko piłka nożna jest ważna. Równie dobrze obstawia się tu tenisa, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie, czy piłkę ręczną. Dla bardziej wymagającego klienta znajdzie się również coś związanego ze sportami walki jak gale MMA, czy boksu. Niemniej ciekawostką jest też fakt, że w ofercie STS obecne są także zakłady bukmacherskie na e-sport. Można skorzystać z typów uwzględniających starcia w Counter Strike’a, Star Crafta 2, czy League of Legends.

Piłka nożna

Oczywiście STS nie obyłby się bez naszego sportu narodowego. Piłkę nożną obstawisz u tego buka na wszystkie sposoby. Zaczyna się od polskich lig (aż do czwartej) przez wszystkie najważniejsze ligi europejskie i światowe. Kończy aż na okazjonalnych rozgrywkach młodzieżowych i kobiecych. Czwarta liga duńska, druga liga wietnamska, pierwsza liga kobieca USA… Dla każdego coś miłego. W kwestii piłki nożnej obowiązuje też wiele specjalnych akcji promocyjnych takich jak zakłady specjalne. Oferta bukmachera STS na piłkę nożną jest naprawdę bogata. Wykorzystaj kod promocyjny STS i obstawiaj mecze w piłce nożnej z całego świata.

Tenis

Tenis to jeden z ulubionych sportów wielu obstawiaczy. Gra jeden na jeden lub dwa na dwa sprawia, że nieco łatwiej przewidzieć formę zawodników. Co za tym idzie także wynik spotkania. Na STS obstawisz oczywiście najważniejsze rozgrywki męskie i kobiece, singla i debla. WTA, ATP, puchary, Challenger… Każdy ważny mecz z pewnością znajdzie się w ofercie.

Koszykówka

Na STS obstawisz najważniejsze rozgrywki koszykarskie z większości państw europejskich, W ofercie jest oczywiście amerykańska NBA. Nie brakuje też innych państw z silnymi ligami jak np. Izrael. Dostępne są także zakłady na rozgrywki międzynarodowe takie jak Euroliga. Jeśli chodzi o polskie ligi, obstawisz EBL i pierwszą oraz drugą ligę.

Ciekawym uzupełnieniem zakładów bukmacherskich w STS jest opcja na lato. Dzięki niej gracz może typować rozgrywki letniej ligi NBA. Tym samym fani koszykówki też mogą być ukontentowani, bo i ta nisza została wypełniona.

Pozostałe zakłady sportowe

Na STS jest dostępny szeroki wybór innych zakładów sportowych i pozasportowych. Obstawisz wiele popularnych i mniej popularnych w naszym kraju sportów: piłkę ręczną, siatkówkę, hokeja, ale także pesapallo czy krykieta. STS umożliwia także obstawianie zakładów dotyczących polityki i rozrywki. Wyniki najbliższych wyborów? Zwycięzca Eurowizji albo Tańca z Gwiazdami? Takie rzeczy również obstawisz u tego buka. Wchodząc na stronę internetową nie zapomnij o kodzie promocyjnym GOAL. Dzięki niemu dostaniesz atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów.

STS – oferta na dziś

Bardzo fajną funkcją na stronie jest filtrowanie wydarzeń sportowych tak, by pokazały, jak np. wygląda w STS oferta na dziś. Oczywiście jeśli chcesz zobaczyć, co będzie się ciekawego działo dzisiaj – lub nawet w tej chwili – wystarczy rzut oka na stronę główną. Zobaczysz na niej bieżące wydarzenia sportowe do obstawiania, a także mini – kalendarz. Pokaże Ci on, co jeszcze będzie się dzisiaj działo.

STS oferta na jutro

Podobnie, jak z zakładami na dzisiaj, możesz bez przeszkód zobaczyć, jak wygląda w STS oferta na jutro. Dzięki temu zaplanujesz sobie kupony albo zarezerwujesz czas, by obstawiać następnego dnia na żywo. Co prawda oferta na jutro nie zmieściła się na stronie głównej. Do jej wyświetlenia wystarczy jednak ten sam filtr po lewej stronie.

STS oferta na tydzień

Właściwie po co ograniczać się do sprawdzania, co będzie się działo tylko dziś i jutro: zobacz najlepiej, jak prezentuje się w STS oferta na tydzień! Przefiltruj sobie i porównaj zakłady na kilka dni do przodu. Dzięki temunie przegapisz żadnego interesującego wydarzenia i okazji do stworzenia solidnego kuponu!

Strona internetowa STS

STS Cash-out

W kontekście wypłat nie sposób nie wspomnieć, że bukmacher umożliwia swoim graczom opcję Cash-out. Nie czekając na koniec danego wydarzenia sportowego, jest szansa na to, aby zdecydować się na wypłatę kuponu. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że Cash-out jest kierowany dla wybranych zakładów. Nie zawsze będzie jednak można wykonać taki manewr.

BetBooster

Na początku 2021 roku STS uruchomił kolejną nowość w swojej ofercie zakładów sportowych. Ułatwiając klientom wybór i dostęp do statystyk bukmacher dodał na stronie BetBooster. Jest to sekcja, w której prezentowane są ciekawostki statystyczne związane z ofertą zakładów bukmacherskich.

Przykładowe oferty z tego narzędzia przedstawiamy poniżej na przykładzie meczu Real Madryt – Real Sociedad z dni 01.03.2021.

  • Real Madryt wygrał 7 z ostatnich 10 meczów u siebie – proponowany zakład: Wygrana Realu po kursie 2.05
  • 6 z ostatnich 10 meczów, w których Real Madryt grał u siebie zakończyło się z mniej niż 2,5 bramkami – proponowany zakład: liczba goli poniżej 2.5 po kursie 1.85
  • Real Madryt strzelił pierwszego gola w 8 z ostatnich 10 meczów u siebie – proponowany zakład: pierwszy gol – Real Madryt po kursie 1.73

STS esports

STS esport
Zakłady na eSport w STS

W STS esport otrzymał osobną zakładkę, aby obstawianie np. Polskiej Ligi Esportowej było jeszcze wygodniejsze. Możliwe są tutaj zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo, dzięki którym oglądanie starć już nigdy nie będzie bezczynne.

Dział STS esport został wyposażony w ABC gracza oraz zasady. Jest to mały przewodnik po obstawianiu dla początkujących, a także blog dedykowany wydarzeniom ze świata esportu. Te udogodnienia sprawiają, iż zakłady wzajemne na esport stają się łatwiejsze dla nowych klientów.

STS Betgames

Betgames STS to stosunkowo nowy produkt w ofercie tego legalnego bukmachera. Czym jest i na czym polega Betgames? Produkt daje możliwość obstawiania wyników gier wirtualnych. Do wyboru mamy takie gry jak Wojna, Bakarat i Poker. Wystarczy wejść na daną grę i zobaczyć jak dealer na żywo prowadzi rozdanie. STS przyjmuje zakłady na żywo na wynik z każdego rozdania. Produkt doskonale sprawdził się zwłaszcza w okresie koronawirusa, kiedy wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone. Gracze STS nadal mogli obstawiać na wyniki wirtualnych gier w karty.

Plusy Betgames

Jest to oferta w sam raz na dni bez wydarzeń sportowych. Idealne rozwiązanie także na przerwy w rozgrywkach lub na oczekiwanie na rozliczenie zakładów sportowych.

Minusy Betgames

Niestety jest to tylko sport wirtualny. Dla fanów prawdziwych emocji sportowych może to być za mało. Ale przecież dla nich STS ma pełny produkt bukmacherski.

Sporty wirtualne

STS to także sporty wirtualne. Gracze mogą obstawiać wirtualne wydarzenia praktycznie 24 godziny na dobę mając do wyboru różne wirtualne rozgrywki i sporty: piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi koni i wyścigi psów.

E-sport

Zakłady na e-sport zyskują na popularności nie tylko w Polsce. Jest to trend międzynarodowy. Na szczęście STS posiada bardzo dobrą ofertę na turnieje esportowe. Bukmacher na bieżaco śledzi trendy na tym rynku. Dlatego to właśnie zakłady bukmacherskie STS to dobry wybór jeśli chodzi o bukmachera online w Polsce. Oferta STS na e sport jest bardzo ciekawa. Bukmacher sponsoruje też niektóre kluby i turnieje. Zapewne z czasem możemy się spodziewać dalszego rozwoju produkt esportowego na STS.

Transmisje i zakłady live w STS TV

W dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym nie jest oferta zdarzeń live. STS oczywiście także ją posiada. Na stronie internetowej największego bukmachera w Polsce znajdziemy: transmisje na żywo z wydarzeń sportowych wraz z wynikami live i zakładami na żywo. Zakładka ta nazywa się STS TV.

Bukmacher STS ma prawa między innymi do transmisji meczów La Liga, Serie A, turniejów tenisowych, czy hokejowej ligi NHL. Są one dostępne dla każdego gracza, który zarejestruje się na stronie bukmachera. Warto przy okazji zaznaczyć, że STS jest pierwszym w Polsce bukiem, który dał swoim graczom możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych poprzez STS TV.
Jeśli nie chcesz oglądać transmisji, możesz śledzić dane wydarzenie sportowe na tzw. podglądzie. Daje to możliwość analizy statystyk, które mogą być pomocne przy wyborze danego typu. Podgląd to animowana wizualizacja pokazujące bieżące akcje, np. serwis, czy gol.

Aby oglądać wydarzenia sportowe za pośrednictwem strony, czy też aplikacji STS, wystarczy się tylko zalogować. Cała usługa jest bezpłatna i dostępna na komputery stacjonarne, laptopy, smartfony oraz tablety. Ciekawe jest to, że wszystkie transmisje okraszone są komentarzem w języku angielskim. Sprawdź pełną ofertę zakładów live na stronie STS oraz transmisji w STS TV!

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo w STS.

Płatności

STS to jeden z bukmacherów z najszerszą ofertą sposobów wpłaty. Co do wypłat natomiast nie za bardzo jest o czym gadać w kwestii metod płatności u bukmacherów. Tak jak każdy buk STS ma w Polsce prawo do przesyłania pieniędzy jedynie na konto bankowe właściciela konta. Dlatego wypłata środków środków możliwa jest tylko w ten sposób. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł.

Metody wpłaty na STS:

Metoda wpłatyTyp wpłatyProwizjaMinimalna wpłataCzas operacji
VISA / MasterCardKarta kredytowa0%1 złNatychmiast
PayUPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
dotpayPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
SkrillE-wallet0%20 złNatychmiast
NetellerE-wallet0%10 złNatychmiast
Pay.comPrzelew z rachunku0%Brak limituNatychmiast
PayPalPrzelew (banki i BLIK)0%20 złNatychmiast
Punkt STSWpłata gotówki0%Brak limituWpłata w punkcie STS

Jak wypłacić środki?

Jak już było wspomniane, na STS środki wypłacisz jedynie przelewem na konto bankowe. Musi ono być założone w polskim banku na to samo nazwisko co konto na portalu STS.

STS może się jednak pochwalić natychmiastową (do ok. 15 minut) wypłatą siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00 do 24:00. Wystarczy, żebyś miał konto w jednym z dwunastu popularnych polskich banków. Będziesz mieć możliwość skorzystania z tej oferty.

W celu wypłaty środków wystarczy wejść w “Moje konto”, a następnie z lewej strony wybrać zakładkę “Wypłata”. Po przejściu do tej sekcji sprawdź, czy podałeś odpowiedni numer konta bankowego. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i podaj hasło do swojego konta. Kliknij przycisk “Wypłać” i gotowe.

STSPay

STSPay to produkt płatniczy stworzony przez tego bukmachera. Jak wiadomo polscy klienci mogą dokonywać wypłat tylko na konto bankowe. Jest to efekt regulacji Ministerstwa Finansów zawartych w ustawie hazardowej. STS wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów. Ci wiadomo, że nie chcieli czekać kilka dni na wypłatę z konta STS przez standardowy przelew. STS stworzył więc system błyskawicznych przelewów bankowych. Dzięki STSPay pieniądze trafią na konto bankowe gracza dosłownie w kilka minut. STSPay jest już zintegrowany z największymi bankami w Polsce.

STS PayPal

Jako pierwszy i jedyny bukmacher w Polsce, STS wprowadził płatność przez system PayPal. To kolejna, bezpieczna i szybka metoda płatności, która ułatwi Ci wpłacanie środków na Twoje konto gracza!

STS strona mobilna

Co prawda STS ma aplikację, ale co jeśli nie chcesz ściągać jej na swoje urządzenie? Na szczęście możesz korzystać również z mobilnej wersji serwisu. Nie powinien Ci on przysporzyć żadnych problemów. Jest dobrze zoptymalizowany, działa szybko i wygląda odpowiednio na małych ekranach.

Wersja mobilna strony pozwala na dokonywanie wszystkich czynności oferowanych przez stronę. Możesz więc oczywiście obstawiać, zlecać wpłaty i wypłaty, śledzić na żywo transmisje meczowe i korzystać z bonusów oraz promocji na zakłady live. Skontaktujesz się również z obsługą klienta i zapoznasz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

STS aplikacja mobilna

STS może pochwalić się tym, że posiada aplikację mobilną. Jest ona dostępna zarówno na Androida, jak i na system IOS. Dzięki niej można obstawiać wydarzenia sportowe, a także śledzić transmisje na żywo i wyniki nawet bez dostępu do komputera.

Jeśli chodzi o STS, aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Minusem jest to, że appka nie jest dostępna na Google Play. Sam buk niestety nic na to nie poradzi. Sklep Google nie pozwala na umieszczanie w swojej bibliotece żadnych aplikacji hazardowych. W tym także bukmacherskich.

I jeszcze mała uwaga dla właścicieli smartfonów z Androidem. Aplikację STS można pobrać po zmianie ustawień smartfona i udostępnieniu możliwości pobrania aplikacji z innych źródeł, niż ogólnodostępne (czyli Google Play).

Przeczytaj więcej o grze na mobile w STS.

Pomoc techniczna i kontakt

Obsługa klienta STS to naprawdę poziom światowy. Jest ona dostępna 24/7, więc uzyskasz pomoc nawet w przypadku problemu z zakładami na NBA stawianymi w środku nocy. Z konsultantem możesz skontaktować się poprzez formularz email. Jest też stale dostępny w prawym dolnym rogu ekranu czat.

Na stronie jest także dostępne wyczerpujące FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możliwe, że nawet bez pomocy obsługi klienta uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Całodobowa obsługa techniczna w 5 językach

Od kwietnia 2019 roku STS wspiął się na kolejny poziom zaawansowania swojej obsługi klienta. Obecnie jest ona nie tylko całodobowa, ale też udzielana w 5 językach. Oprócz polskiego porozmawiasz po rosyjsku, ukraińsku, niemiecku i angielsku. To czyni STS świetnym wyborem dla obcokrajowców w Polsce.

Punkty STS – gdzie grać w STS?

Bukmacher STS posiada potężną sieć lokali na terenie całego kraju. Jeśli zastanawiasz się, czy i gdzie znajduje się najbliższy punkt obstawiania STS, wejdź na stronę i kliknij w Punkty Stacjonarne STS. Tam wpisz odpowiednią lokalizację. Mapa wyświetli Ci, gdzie dokładnie znajdziesz lokal w swoim lub dowolnym innym wybranym mieście. STS posiada punkty stacjonarne nie tylko w największych miastach w Polsce. Sieć kilkuset punktów sprawia, że lokale bukmachera znajdziemy również w mniejszych miejscowościach.

Godziny otwarcia punktów STS

Godziny otwarcia są zależne od poszczególnych punktów, więc zawsze lepiej sprawdzić je na stronie STS przed wyjściem z domu dla wybranej miejscówki.

STS Holding

STS Holding to spółka akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która jest właścicielem marki STS. Prezesem spółki jest Mateusz Juroszek, a w skład zarządu wchodzą również Marcin Walczysko i Zbigniew Kostrubała. Spółka zadebiutowała na giełdzie 10 grudnia 2021 roku, a jej rynkowa kapitalizacja w połowie marca 2022 roku wynosiła 2 665 624 965 zł (przy cenie jednej akcji na poziomie 17 zł).

Najwięksi akcjonariusze STS Holding SA (stan na 14.03.2022 r.):

AkcjonariuszLiczba akcjiUdział
Mateusz Juroszek 109 375 00070 proc.
Norges Bank10 145 4006,49 proc.
Nationale Nederlanden OFE9 375 0006,00 proc.

STS relacje inwestorskie

STS jak każda spółka giełdowa musi komunikować się ze swoimi akcjonariuszami. Służy do tego m.in. dział relacje inwestorskie dostępny na oficjalnej stronie STS Holding. Znajdziemy tam np. informacje na temat kadry zarządzającej spółką, rady nadzorczej, aktualne notowania, a przede wszystkim raporty bieżące i okresowe publikowane przez spółkę. W dziale “Aktualności” spółka przekazuje również dane dotyczące liczby pozyskanych klientów czy wyników finansowych.

20202021
Wartość zakładów zawartych przez klientów STS3,6 mld PLN4,5 mld PLN
Liczba aktywnych klientów STS557 tys.693 tys.
Liczba nowych klientów314 tys.370 tys.
Wskaźnik NGR434 mln PLN565 mln PLN

Sponsoring STS

STS zakłady bukmacherskie to największa w Polsce prywatna firma wspierająca sport. Bukmacher od lat inwestuje we współpracę z największymi klubami i organizacjami sportowymi w naszym kraju. Nie jest to żadna niespodzianka. Legalni bukmacherzy na całym świecie wspierają sportowców. Nie inaczej jest w Polsce. STS sponsoruje między innimi reprezentację Polski w piłce nożnej, Vive Kielce czy Jagiellonię Białystok.

Kluby sponsorowane przez STS
Reprezentacja PolskiOficjalny sponsor
Lech PoznańOficjalny bukmacher
Jagiellonia BiałystokOficjalny bukmacher
Pogoń SzczecinOficjalny bukmacher
Korona KielceOficjalny bukmacher
CracoviaOficjalny bukmacher
Górnik ZabrzeOficjalny bukmacher
Zagłębie LubinOficjalny bukmacher
Asseco ResoviaOficjalny bukmacher
Vive KielceOficjalny bukmacher
Anwil WłocławekOficjalny bukmacher
Plus LigaSponsor

Program lojalnościowy STS

Bukmacher STS dba o swoich stałych klientów. Mogą oni liczyć na regularne promocje i specjalne oferty. Zazwyczaj przesyłane są one poprzez mail lub SMSy. Często zdarzają się promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe jak start Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy chociażby Euro lub Mistrzostwa Świata. Gran Derbi lub Milan vs Juventus? Na takie mecze STS też często przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów.

W STS znajdziemy także coś takiego jak “Strefa VIP”. Jest to coś więcej niż zwykły program lojalnościowy. Gracze VIP w STS mogą liczyć nie tylko na różne bonusy bukmacherskie. Często są oni zapraszani na wydarzenia sportowe. Jak pisaliśmy wyżej STS jest sponsorem wielu drużyn piłkarskich i nie tylko. Stali klienci, a zwłaszcza klienci VIP mogą liczyć na zaproszenia na mecze tych drużyn. Co więcej STS organizuje regularne wyjazdy na najciekawsze mecze reprezentacji Polski czy chociażby Speedway Grand Prix.

STS kraje i rynki

STS to niekwestionowany lider polskiego rynku bukmacherskiego. Po sukcesie firmy w kraju nadszedł czas na rozpoczęcie działalności na terenie Europy. To słowa prezesa STS Mateusza Juroszka, które doskonale obrazują sytuację firmy. STS to lider polskiego rynku bukmacherskiego. Nic więc dziwnego w tym, że bukmacher zainteresował się innymi krajami. Obecnie w STSbet.com można grać w takich krajach jak Niemcy czy Finlandia. Na STSbet.co.uk natomiast zagrają klienci w Wielkiej Brytanii.

Pomóc w promocji STS za granicą mają globalni ambasadorzy Peter Schmeichel i Martin Schmitt. Pierwszy przez lata był ikoną Manchesteru United, drugi to legenda niemieckich skoków narciarskich. Wydaje się, że STS dobrze dobrał sobie ambasadorów startując w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

STS opinie

Jak więc można podsumować STS? Opinie na jego temat są zdecydowanie pozytywne. Świadczy o tym rewelacyjny wynik biznesowy firmy. W końcu nie kontroluje się prawie połowy rynku w kraju mając dość liczną konkurencję, jeśli nie prezentuje się dobrej oferty i profesjonalnej obsługi, prawda?

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Zakres wydarzeń sportowych do obstawiania jest bardzo szeroki. Ilość rynków do zakładania się jest doprawdy zadowalająca. A aplikacja mobilna jest szybka i wygodna w obsłudze. Niektórzy zarzucają bukmacherowi brak promocji na grę bez podatku (przeczytaj więcej o podatkach u bukmachera). Ale nie jest to wcale minus, który powinien zaważyć na decyzji o rejestracji w STS.

Obstawiasz za pomocą punktów stacjonarnych czy wolisz przez stronę internetową? Ważne abyś korzystał z legalnych bukmacherów. STS ma świetną ofertę zakładów na piłkę nożną, oraz inne sporty, w tym esport i counter strike. Dobra jest też zakładka sportów wirtualnych. Bonusy powitalne podobnie jak dostępne metody płatności robią wrażenie. Ranking bukmacherów nie jest potrzebny aby wiedzieć, że STS to legalny bukmacher, który ma świetną ofertę.

Zalety STS

STS to największy polski bukmacher. Zalet ma sporo. Na pewno będzie to dopracowana aplikacja mobilna, fajny bonus powitalny oraz szeroka oferta. Pozytywnie można ocenić też samą stronę internetową bukmachera STS oraz sieć punktów stacjonarnych.

Wady STS

W porównaniu z innymi bukmacherami STS często oferuje niższe kursy bukmacherskie oraz później wystawia niektóre zakłady. Dzieje się tak, zapewne dlatego, że nowi bukmacherzy niewiele ryzykują dając wysokie kursy i wcześniejsze zakłady. Ich obroty bowiem są i tak o wiele niższe. Natomiast każda pomyłka kursowa czy ofertowa STS to już zapewne kwoty idące w miliony złotych. Nic więc dziwnego w tym, że bukmacher dokładniej analizuje swoją ofertę.

STS zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie STS to lider polskiego rynku legalnych bukmacherów. Jako jeden z legalnych bukmacherów STS posiada zezwolenie Ministra Finansów na oferowanie zakładów sportowych online i w punktach naziemnych. Oferta STS to między innymi zakłady live (zakłady na żywo), sporty wirtualne oraz BetGames zarówno na stronie internetowej jak i aplikacji mobilnej. STS to także obsługa klienta na najwyższym poziomie dostępna 24 godziny na dobę. STS to także Fundacja Sport Twoją Szansą.

Mówiąc o ofercie tego bukmachera nie sposób nie wspomnieć o STS TV. Transmisje spotkań Serie A czy Primera Division to ogromny atut STS. Zakłady na żywo zdecydowanie lepiej obstawiać przy możliwości obejrzenia wydarzeń, na które stawiamy.

Online STS oferuje bardzo ciekawe bonusy powitalne. Jest bonus od pierwszej wpłaty, bonus na gry karciane, darmowy zakład czy też cashback. STS oferuje wysoki standard aplikacji mobilnej. Strona internetowa też stoi na wysokim poziomie. Co więcej istnieje też opcja obstawiania oraz wpłat w punktach stacjonarnych. Na zakończenie dodamy, że metody płatności w STS to także światowy poziom. Obecność BLIK, PayPala, Netellera oraz Skrilla gwarantuje szybkie płatności.

Podsumowując STS zakłady bukmacherskie to firma godna polecenia. Rejestrując tam konto pamiętaj aby wypisać kod promocyjny GOAL!

STS FAQ – Najczęściej zadawane pytania

STS gdzie wpisać kod?

Kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracji. Wpisanie kodu GOAL zapewnia bonus od pierwszej wpłaty, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka. 

STS jak obstawiać?

Ilu graczy, tyle sposobów obstawiania. Najważniejsze aby obstawiać na stronie internetowej legalnych bukmacherów. Czyli tych z licencją Ministra Finansów. STS posiada takie zezwolenie na zakłady wzajemne. Wiadomo też, że łatwiej obstawiać zakłady pojedyncze. Zakłady łączone, tzw. taśmy rzadziej wchodzą. Natomiast oczywiscie dobry kupon AKO daje całkiem pokaźną wygraną. 

Jak wypłacić bonus STS?

Bonus powitalny w STS przyznawany jest na konto bonusowe. Wymagany jest jego obrót. Bo spełnieniu tego wymogu bonus od depozytu przechodzi z konta bonusowego na konto stałe. Wtedy możliwa jest jego wypłata. Wypłaty można dokonać przez przelew bankowy. STS oferuje błyskawiczne przelewy online. 

STS – co to znaczy? 

Nie ma tak naprawdę dobrej odpowiedzi. Faktem jest, że pierwszym właścicielem marki była angielska firma StanleyBet. STS może oznaczać więc skrót typu StanleySport. Od dłuższego czasu STS rozwija skrót jako Star Typ Sport. 

STS ile można wygrać?

W zakładach bukmacherskich STS nie ma limitu wygranych. Pojawiają się oczywiście limity na pojedyncze zakłady z różnych dyscyplin sportowych. Kupony z większą liczbą zdarzeń też mają różne limity. Natomiast brak jest jednego stałego limitu wygranej. Można na pewno wygrać bardzo dużo. 

Czym jest STS TV?

Bukmacher STS oferuje możliwość oglądania wydarzeń sportowych na swojej stronie oraz na aplikacji mobilnej. STS TV to transmisje online między innymi z włoskiej Serie A czy hiszpańskiej Primera Division. Oferta STS TV to zdecydowanie duży atut bukmachera STS.

Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

Tak. Zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne. Bukmacher STS posiada licencję podobnie jak pozostali legalni bukmacherzy tacy jak Fortuna, Superbet czy Betfan.

Jaki jest bonus od pierwszej wpłaty w STS?

Kod promocyjny GOAL gwarantuje najwyższy bonus na rynku. Jest to pakiet składający się z bonusów od pierwszych trzech wpłat oraz cashbacku. Całość warta jest 1660 złotych.