Totalbet kod promocyjny – listopad 2022

Totalbet kod promocyjny jest już dostępny. Jest to kod GOAL i uprawnia do otrzymania atrakcyjnego pakietu powitalnego. Poniżej dowiesz się co daje kod promocyjny Totalbet i gdzie go wpisać.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Totalbet kod promocyjny to GOAL
  • Kod gwarantuje Totalbet darmowy zakład bez depozytu o wartości 30 zł oraz dodatkowy freebet 20 zł
  • Bonus na start w Totalbet to zakład bez ryzyka 200 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty do 5000 zł

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Totalbet

Aż do 5235 zł

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Totalbet kod promocyjny
Kod promocyjny GOAL
Bonus bez depozytu30 zł
Bonus od depozytu100% do 5000 zł
Freebet po depozycie20 zł
Ostatnia aktualizacjalistopad 2022

Kod promocyjny Totalbet

Totalbet zakłady bukmacherskie oferuje bardzo ciekawy bonus powitalny dla nowych klientów. Aby otrzymać bonus na start należy w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny Totalbet GOAL. Podanie tego kodu promocyjnego w trakcie rejestracji konta gwarantuje darmowy zakład wysokości łącznej 50 złotych (w tym aż 30 zł to freebet bez depozytu!). Co więcej kod promocyjny gwarantuje także bonus od depozytu aż do 5000 zł.

Tym samym łączny bonus na start Totalbet to aż 5230 zł. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert dla nowych klientów na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Pamiętaj o rejestracji z kodem promocyjnym GOAL.

Darmowy zakład bez depozytu

Pierwszy darmowy zakład 30 zł otrzymuje nowy klient zaraz po rejestracji konta z kodem promocyjnym GOAL. Jest to więc zakład zupełnie bez żadnego depozytu. Drugi dostępny jest po udzieleniu zgód marketingowych, dokonaniu pierwszego depozytu oraz postawieniu pierwszego zakładu. Jest to także zakład na 20 zł. Tym samym w sumie nowy klient otrzymuje 2 darmowe zakłady o łącznej wartości 50 zł.

Przypominamy, aby otrzymać ten bonus bez depozytu oraz dodatkowy darmowy zakład konieczna jest rejestracja z kodem promocyjnym Totalbet GOAL.

Totalbet zakład bez ryzyka

Totalbet oferuje nowym klientom również zakład bez ryzyka do 200 zł na zasadach opisanych poniżej.

Nowi gracze bukmachera, którzy zarejestrowali się wpisując w formularzu kod bonusowy GOAL otrzymają także zakład bez ryzyka. Jest to ubezpieczenie pierwszego postawionego zakładu. W przypadku trafienia na konto gracza wraca kwota wygranej. Jeśli zakład będzie przegrany bukmacher Totalbet zwróci środki.

Jak odebrać zakład bez ryzyka po dodonaniu pierwszej wpłaty? Totalbet wymaga tylko postawienie pierwszego kuponu z oferty zakładów bukmacherskich. Aby spełnić warunki bonusu musi to być pierwszy zakład z konta depozytowego. Może to być kupon solo lub AKO z dwoma zdarzeniami i kursem minimalnym 1.20.

Pierwszy zakład postawiony? Teraz można przejść do następnego kroku jakim jest bonus od depozytu, który gwarantuje wykorzystanie kodu promocyjnego GOAL.

Totalbet bonus powitalny

Darmowe zakłady to nie koniec atrakcji dla nowych graczy przygotowanych przez bukmachera Totalbet. Kod promocyjny GOAL uprawnia także do odebrania rekordowego na polskim rynku bonusu od pierwszego depozytu. W Totalbet nowi gracze mogą bowiem dostać 100% bonus aż do 5000 zł.

Aby otrzymać bonus najpierw konieczne jest dokonanie depozytu i wykonanie wymaganego obrotu. Do wyboru graczy są 2 opcje:

  • 4×4 czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami
  • 5×3 czyli 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami

Przykładowo w opcji z obrotem 4×4 musimy postawić zakłady za łączną kwotę 20,000 złotych aby uwolnić maksymalny bonus 5000 zł od pierwszego depozytu. Jeśli nie uda się tego dokonać tylko przy pomocy środków z pierwszego depozytu bukmacher pozwala na dowolną ilość wpłat.

Oferta skierowana jest dla klientów, którzy rejestrują konto z kodem promocyjnym GOAL.

Totalbet bonus powitalny

Kod promocyjny TotalbetGOAL
Bonus od depozytu100% do 5000 zł
Warunki obrotu4×4 lub 5×3
Ostatnia aktualizacja17.01.2022
Totalbet kod promocyjny

Totalbet zakłady bukmacherskie

Poznaliśmy już kod promocyjny Totalbet oraz bonus powitalny tego bukmachera. Czas dowiedzieć się więcej o samej firmie.

Totalbet to legalny polski bukmacher. Działa w naszym kraju na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów o numerze PS4.6831.15.2017. Pełna nazwa firmy to Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Bukmacher zarejestrowany jest w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. W skład zarządu firmy wchodzą Marcin Giera, Tomasz Szakiel oraz Katarzyna Białek.

Licencja sprawia, że Totalbet to legalny bukmacher, który może oferować na terytorium Polski zakłady wzajemne online.

Rejestracja w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL

Jak zarejestrować konto gracza w Totalbet? Proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy przejść do formularza rejestracji korzystając z linków na naszej stronie. Następnie już na stronie Totalbet kliknąć przycisk “Załóż konto”. Po kliknięciu “Załóż konto” pojawi się formularz. W formularzu rejestracyjnym należy wpisać podstawowe dane oraz dodać kod Totalbet – GOAL. Po wypełnieniu danych konieczne będzie jeszcze potwierdzenie konta poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego przesłanego mailem.

Konto zarejestrowane w ten sposób jest aktywne. Pozwala na zawieranie zakładów. Aby wypłacić bonus oraz środki z konta niezbędna będzie jeszcze jego weryfikacja.

Weryfikacja konta tymczasowego

Totalbet rejestracja daje konto tymczasowe. Takie konto pozwala postawić pierwszy zakład lub też skorzystać z oferty na sporty wirtualne. Przed wypłatą środków konieczna jest weryfikacja konta. W tym celu w zakładce “Moje konto” trzeba podać konto bankowe oraz przesłać zdjęcie dowodu osobistego.

Jest to normalna procedura wymagana przez każdego z legalnych bukmacherów. Jest to po prostu wymóg licencji Ministerstwa Finansów. Tylko bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów pozwolą na grę bez weryfikacji konta. Takie zakłady bukmacherskie nie są jednak w Polsce legalne.

kod promocyjny totalbet

Totalbet Oferta

Zakłady bukmacherskie Totalbet to nie tyko bonus powitalny czy kod bonusowy. Warto sprawdzić ofertę tego bukmachera. Ta jest naprawdę bogata. Poza standardową ofertą na zakłady sportowe warto zajrzeć do zakładek Boost i TotalHit. W tym miejscu bukmacher prezentuje bardzo ciekawe zakłady z podwyższonymi kursami.

Totalbet Aplikacja mobilna

Legalny bukmacher Totalbet oferuje aplikację mobilną zarówno na telefony z systemem Android jak iPhone. Totalbet kod promocyjny działa zarówno przez aplikację jak i na stronie internetowej. Totalbet rejestracja na komórce jest również dostępna. Pamiętaj aby rejestrować konto z kodem bonusowym GOAL.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

STS kod promocyjnyFuksiarz kod promocyjny
Superbet kod promocyjnyPZbuk kod promocyjny
Fortuna kod promocyjnyBetcris kod promocyjny
Betfan kod promocyjnyBetclic kod promocyjny
ETOTO kod promocyjny

Total VIP

Total VIP to oferta skierowana dla graczy wyrabiających największy obrót na zakładach bukmacherskich. Standardowy bonus czy darmowe zakłady to dla takich osób zbyt mało. Każdy gracz, który znajdzie się w gronie 100 najlepszych graczy bukmachera dostaje dodatkowe korzyści. Totalbet gwarantuje tym graczom dodatkowy cashback i darmowe zakłady.

Totalbet promocje

Bonus na start Totalbet to nie jedyna promocja tego bukmachera. Sprawdzamy jakie inne oferty na zakady bukmacherskie przygotowała ta firma.

Gra bez podatku

Gra bez podatku to oferta, w której gracze mogą powiększyć swoje wygrane o podatek, który normalnie jest odprowadzany od legalnych zakłów sportowych. Gra bez podatku to tak naprawdę kolejny bonus Totalbet. Bukmacher rozlicza zakłady AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym każdego z nich po podwyższonym kursie tym samym zwiększając wygrane o podatek.

Total Bonus

Kod bonusowy Totalbet GOAL uprawnia do skorzystania z jeszcze jednej ciekawej promocji, jakie mają zakłady bukmacherskie tej marki. Jest to oferta Total Bonus. Promocja dotyczy kuponów AKO z minimum 4 zdarzeniami. Dodawanie kolejnych zdarzeń kumuluje bonus o jaki bukmacher powiększa potencjalną wygraną. I tak na start Totalbet oferuje zwiększenie o 1% wygranej przy kuponach AKO z 4 zdarzeniami. Przy ośmiu zdarzeniach na kuponie wygrana powiększona jest już 0 12% (+ zwrot za podatek). Maksymalna oferta na AKO na zakłady bukmacherskie to powiększenie wygranej aż o 113% przy kuponach z 30 zdarzeniami.

Ranking na sporty wirtualne

Totalbet oferuje także zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne. Po rejestracji z kodem promocyjnym GOAL gracze mogą wziąć udział w walce w rankingu sportów wirtualnych i walczyć o nagrody z puli 5000 zł. Zwycięzca rankingu może zgarnąć nawet 1500 zł. Punkty do rankingu przyznawane są za każdą złotówkę postawioną na zakłady bukmacherskie na virtuale.

TotalHit – zakłady specjalne Totalbet

Totalbet oferuje zakłady specjalne na wybrane wydarzenia sportowe. Poniżej przedstawiamy aktualne wydarzenia w ofercie TotalHit:

Wydarzenia 19.07.20211X2
Tenis: Kovalik – Paire 2.351.74
Piłka nożna: Silkeborg – Sonderjyske2.253.753.45

TotalBoost – podwyższone kursy

Zakłady bukmacherskie Totalbet mają codziennie w swojej ofercie zakłady o podwyższonym kursie. Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę:

Wydarzenie (19.07.2021)Kurs
Inter Turku i CS Voluntari wygrają swoje spotkania3.50
Dart: Aspinall, Anderson i Van Gerwen wygrają swoje spotkania4.25

Totalbet kod promocyjny 2022 – podsumowanie

Podsumowując informacje zawarte w naszym tekscie na temat kodu bonusowego bukmachera Totalbet. Kod promocyjny to GOAL. Gwarantuje on Totalbet bonus o łącznej wartości 5050 zł. W skład bonusu wchodzą:

  • darmowy zakład (Totalbet freebet) o łącznej wartości 50 zł
  • Totalbet bonus od pierwszego depozytu 100% aż do 5000 zł

Poza pakietem powitalnym Totalbet oferuje także regularne promocje. Są to między innymi gra bez podatku czy też Total Bonus, czyli podwyższenie wygranych z zakładów AKO.

Poza ofertą zakładów sportowych w Totalbet znajdziesz także sporty wirtualne oraz gry karciane.

Legalni bukmacherzy – kody bonusowe

Inni legalni bukmacherzy w Polsce również oferują kody promocyjne i pakiety powitalne dla nowych klientów. Poniżej przedstawiamy oferty, jakie mają na swoich serwisach najwięksi polscy legalni bukmacherzy:

BukmacherzyBonusyKody promocyjne
STS Pakiet 1500 złGOAL
FortunaPakiet 2230 zł GOAL
BETFANPakiet 1600 złGOALBONUS

Jak widać z powyższego zestawienia bonus powitalny Totalbet jest zdecydwaonie wyższy niż u konkurencji. Dlatego jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera to zakłady bukmacherskie Totalbet to będzie ciekawy wybór. Pamiętaj o rejestracji z kodem promocyjnym GOAL.

Kod promocyjny Totalbet – FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat “Totalbet kod promocyjny” i “Totalbet zakłady bukmacherskie”.

Jaki jest aktualny kod promocyjny Totalbet?

Kod promocyjny Totalbet 2022 to GOAL. Gwarantuje on bonus Totalbet o łącznej wartości 5050 zł.

Jaki jest Totalbet bonus bez depozytu?

Totalbet bonus bez depozytu to freebet o wartości 30 zł (tylko z kodem promocyjnym GOAL). Dodatkowo można też odebrać 20 zł freebetu za spełnienie prostych warunków.

Jaki jest bonus powitalny Totalbet?

Bonus na Start (bonus powitalny) w Totalbet to pakiet 5050 zł. W jego skład wchodzi bonus od depozytu do 5000 zł oraz freebety o łącznej wartości 50 zł.

Jakie są warunki bonusu?

Warunki bonusu z kodem Totalbet są bardzo przejrzyste. Gracz sam wybiera obrót 4×4 lub 5×3. Po obrocie wymaganej kwoty środki przynawane są na konto depozytowe. Przed wypłatą bonusu konieczna jest weryfikacja konta. Należy wtedy podać konto bankowe i skan dowodu.

Czy Totalbet kod bonusowy i Totalbet kod promocyjny to to samo?

Tak. Zarówno kod bonusowy Totalbet jak i kod promocyjny Totalbet odnosi się do pola w formularzu rejestracji. To właśnie tam należy wpisać kod GOAL.

Co to bezpieczny zakład?

Bezpieczny zakład w przypadku Totalbet to tak zwany zakład bez ryzyka. Może to być dowolny zakład z salda głównego stawiany jako pierwszy. W przypadku przegranej bukmacher zwraca środki na konto.

Jakie promocje oferuje Totalbet?

Totalbet posiada rozbudowaną ofertę dla nowych raczy. Totalbet bonus powitalny dostępny przez kod promocyjny GOAL gwarantuje bonus bez depozytu, darmowy zakład oraz bonus od pierwszej wpłaty.