Betfan kod promocyjny – marzec 2023

Betfan Kod Promocyjny

Bonus od depozytu 200% do 300 zł
Kod promocyjny GOAL

Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL:

300 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Kod promocyjny Betfana to szansa dla graczy na odebranie najlepszego bonusu powitalnego u tego bukmachera. Dodatkowe środki na zakłady zawsze się przydadzą, więc warto skorzystać z tej oferty. Co daje kod promocyjny do Betfan?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

Jaki jest kod promocyjny w Betfan?

Kod promocyjny Betfan to GOAL. Użyj go przy rejestracji, a otrzymasz bonus 200% od pierwszego depozytu aż do kwoty 300 zł. Kod promocyjny należy wpisać w polu kod rejestracyjny, które znajduje się pod wymaganymi danymi takimi jak adres e-mail oraz hasło. Pamiętaj, że to jedyny moment, w którym możesz go wykorzystać. Po założeniu konta skorzystanie z kodu nie będzie możliwe.

Betfan kod promocyjny 2023
Kod promocyjny BetfanGOAL
Bonus od 1. depozytu200% do 300 zł
Ostatnia aktualizacjamarzec 2023
betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstaw mecz Legia Warszawa vs Raków Częstochowa w Ekstraklasa z kodem promocyjnym Betfan

Jesteś fanem Ekstraklasa i na bieżąco śledzisz zmagania jej drużyn? Nadchodzący mecz Legia Warszawa vs Raków Częstochowa to doskonała okazja na użycie bonusu z kodu promocyjnego Betfan. Zarejestruj się u bukmachera z naszym kodem i postaw kupon przed 01.04. Możesz również skorzystać z zakładów live w trakcie meczu. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Kod bonusowy Betfan – jak go zdobyć?

Wiesz już jaki jest kod bonusowy Betfan. Jak go zdobyć lub skąd go wziąć? Wystarczy, że w trakcie zakładania konta użyjesz powyższego kodu “GOAL” i będziesz mógł skorzystać z najlepszej oferty Betfan dostępnej obecnie na rynku. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku, jak odebrać bonus na start od tego bukmachera.

 1. Wejdź na stronę główną www.betfan.pl i odszukaj w prawym górnym rogu żółty przycisk “zaloguj lub zarejestruj”.
 2. Po jego naciśnięciu wyświetli się okno logowania, ale poniżej znajduje się pytanie o to, czy jesteś nowym graczem wraz z opcją otwarcia konta.
 3. Po jej wybraniu przechodzimy do formularza rejestracyjnego, którego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż pół minuty.
 4. Podaj swój adres e-mail oraz wybrane hasło do konta zgodne z wymaganiami bukmachera.
 5. Następnie wpisz Betfan kod bonusowy o treści “GOAL” w pole z kodem rejestracyjnym i zaznacz zgody marketingowe, aby odebrać bonus powitalny.
 6. Po zatwierdzeniu także swojej pełnoletności, należy podać dane osobiste takie jak: imię, nazwisko i nr PESEL. Wypełnij pole z nr telefonu, aby otrzymać kod SMS potrzebny do aktywacji konta.
 7. Zaznacz oświadczenie o prawdziwości danych i gotowe! Twoje konto w Betfan zostało aktywowane.

Jak widzisz, konieczny będzie Betfan kod promocyjny przy rejestracji. Tylko w ten sposób otrzymasz najwyższy możliwy bonus i będziesz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości w zakładach bukmacherskich. Sprawdź więcej na temat rejestracji Betfan.

Co daje Betfan kod promocyjny?

Przede wszystkim jeśli wykorzystasz w Betfan kod promocyjny, odbierasz bonus powitalny w postaci 200% od złożonego depozytu do 150 złotych. W efekcie na zakłady masz łącznie 450 PLN. Jak to działa? To bardzo proste. Bukmacher Betfan zdecydował się nieco zmodyfikować swoją ofertę dla nowych graczy i postawił na bonus od depozytu. Nie jest to jednak klasyczne podwojenie wpłaconej przez gracza kwoty, jak u branżowej konkurencji.

Tutaj mamy możliwość otrzymania w bonusie dwa razy więcej niż wpłaciliśmy, a więc w połączeniu z depozytem na start możesz mieć nawet 450 zł. Wszystko jasne? Być może poniższy schemat okaże się pomocny, żeby każdy miał pewność, co do tego, jak funkcjonuje oferta na start w Betfan.

Kwota depozytu graczaOtrzymany bonus 200%Łączna suma środków na grę
150 PLN300 PLN450 PLN

Na początku może się to wydawać dość nietypowe, ponieważ polscy bukmacherzy nie są znani z tego typu bonusów, ale nowy Betfan kod promocyjny pozwolił na unowocześnienie oferty powitalnej. Pozostaje jeszcze kwestia tego, jak obrócić bonusem w Betfanie, żeby mieć pewność wykorzystania go do granic możliwości. To jednak zostawimy na koniec, ponieważ pakiet startowy, to nie jedyne co daje kod promocyjny Betfan.

Aktualne promocje i oferty z kodem promocyjnym Betfan

W Betfan promocje są tradycyjnym sposobem na przyciągnięcie uwagi graczy i zachęcenie ich do regularnej gry. Nic dziwnego, że typerzy chętnie korzystają z propozycji tego bukmachera, ponieważ przy okazji rozmaitych wydarzeń sportowych pojawiają się liczne oferty czasowe, które mają za zadanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywkę. Oprócz promocji, które trwają w trakcie określonych weekendów, turniejów itp. mamy także zestaw stałych propozycji od Betfana, o których warto pamiętać przy okazji obstawiania zakładów.

Bet Builder – samo się nie zbuduje

Według bukmachera Betfan, możliwość obstawiania kilku różnych zdarzeń w ramach jednego meczu sprawia, że zakłady są jeszcze ciekawsze. W związku z tym uruchomił promocję o nazwie “Bet Builder”, która pozwala konstruować kupony, na których typy dotyczą kilku różnych obszarów spotkania.

Przykładowo: poza rezultatem meczu FC Barcelona – Real Madryt, możesz dodatkowo wytypować liczbę żółtych kartek, spalonych, strzelców bramek, a nawet to, ile będzie zmian w trakcie gry.

Jeżeli masz zamiar skorzystać z BetBuildera lub na początku po prostu zobaczyć, na czym on polega, postępuj według poniższej instrukcji.

 1. Odszukaj interesujące Cię wydarzenie w ofercie zakładów bukmacherskich Betfan.
 2. Wejdź w szczegółowy widok wybranego zdarzenia.
 3. Zaznacz typy, które Twoim zdaniem mają największe szanse powodzenia.
 4. Sprawdź łączny kurs zaproponowany przez bukmachera Betfan i dowolnie edytuj swój zakład.

Po wybraniu wszystkich elementów danego spotkania możesz dodać je do swojego kuponu. Pamiętaj, że zakłady w ramach jednego wydarzenia nie mogą się wykluczać. To oznacza, że jeśli np. postawiłeś, że jedna z drużyn nie zdobędzie bramki, nie możesz wytypować strzelca gola dla tej ekipy. Na jednym kuponie możesz zawrzeć więcej niż jeden zakład Bet Builder, więc możliwości łączenia zakładów masz bardzo wiele.

Postaw 50 zł, odbierz 50 zł

Co poniedziałek masz możliwość skorzystania z promocji na gry karciane. Oferta jest tak samo prosta, jak jej nazwa, więc żaden gracz nie powinien mieć z nią problemu. Wystarczy, że postawisz zakład za dokładnie 50 złotych na którąś z gier karcianych, a freebet o takiej samej wartości zostanie przypisany do Twojego konta bonusowego. Otrzymanymi środkami możesz grać w dowolny sposób, a więc możesz je wykorzystać nawet na zakłady sportowe.

Kategoria promocjiGry karciane
Stawka kuponu50 PLN
Min. kurs1.40
Kiedy obowiązuje promocja?Każdy poniedziałek (00:00 – 23:59)

Postawiony kupon na “karcianki” może zawierać pojedyncze zdarzenie lub kilka w AKO. Pamiętaj, żeby kurs zakładu wynosił jednak co najmniej 1.40, aby kwalifikował się on do promocji. Freebet 50 zł zostanie Ci przyznany w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu gdy promocja wygaśnie. Jeśli uda Ci się wygrać zakład postawiony za ten freebet, odbierzesz wygraną pomniejszoną o stawkę z bonusu. W każdym tygodniu każdemu graczowi przysługuje tylko jeden taki freebet. Trzeba też zaznaczyć, że w tej promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

Boost – zmieniamy kursy na lepsze

Jakie ma dla nas Betfan promocje? Klasyczne boosty, które przypadły do gustu graczom zakładów bukmacherskich. Oczywiście chodzi tu o podwyższenie kursów na najbardziej popularne wydarzenia ze świata sportu. Przy tej promocji niezwykle istotne są zgody marketingowe, które gracz zaznacza podczas rejestracji. To dzięki nim zostaniesz powiadomiony o najciekawszych wzrostach kursów na najbliższe dni. W grę wchodzi:

 • e-mail na pocztę
 • SMS na telefon
 • wiadomość na koncie Betfan

Możesz także śledzić social media bukmachera Betfan, w których również znajdziesz informacje o podniesionych kursach na konkretne zdarzenia. Promocja obejmuje wszystkie dyscypliny i dotyczy zarówno kuponów przedmeczowych, jak i tych na żywo. Trzeba być jednak czujnym, ponieważ są to propozycje okazjonalne, więc warto być na bieżąco.

Tniemy ryzyko na wirtuale

Zakłady bukmacherskie to już od dawna nie tylko sport. Mało tego, to już nie tylko rzeczywiste zdarzenia! Sporty wirtualne cieszą się sporą popularnością wśród graczy, więc Betfan pomyślał również o promocji dedykowanej “wirtualom”. Nic dziwnego, bo w ofercie tego bukmachera znajdziemy różne zakłady na wirtualną piłkę nożną, koszykówkę, ale też wyścigi psów czy też koni. Gra z ograniczonym ryzykiem jest nie tylko szybka, ale też wiąże się ze zmniejszoną szansą na przegraną. Jak działa ta promocja?

Stawiasz kupon na sporty wirtualne, a jeśli pierwszy z nich (zagrany za dokładnie 29 zł) okaże się być przegrany, otrzymasz zwrot 50% stawki na swoje konto główne. To znaczy, że nie musisz obracać tą kwotą i jest ona od razu dostępna do wypłaty. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie zakładu z kursem co najmniej 2.00. Zwróć uwagę, że zwrot następuje automatycznie w momencie rozliczenia kuponu, więc nie musisz się martwić o Twoje środki.

Cashout – wyjmujesz kasę, kiedy chcesz

Cashout stał się bardzo popularnym narzędziem wśród graczy, ponieważ pozwala na szybsze zamknięcie zakładu i wcześniejszą wypłatę środków. Na Twoim kuponie w Betfan możesz umieścić zdarzenia przedmeczowe oraz te na żywo. Jeśli nie jesteś przekonany, co do swojego zakładu, który wciąż jest w grze, masz możliwość jego zamknięcia i odebrania pieniędzy z wyprzedzeniem. Musisz wiedzieć, że opcja cashout będzie dostępna, jeżeli na kuponie nie będzie żadnego przegranego zdarzenia, a każde spotkanie będzie wciąż aktywne w ofercie.

Dzięki niej możesz uratować swój kupon przed porażką i cieszyć się wygraną lub zminimalizować straty, o ile Betfan przychyli się do takiej możliwości. Jeśli chcesz sprawdzić dostępność i wysokość ewentualnego cashoutu, wejdź w zakładkę ze swoimi kuponami. Zamknąć zakład możesz przy pomocy przycisku “wypłać” widocznego przy kuponie, który wciąż jest w grze. Skorzystanie z cashoutu opiera się na obniżeniu potencjalnej wygranej, ale jest to w zupełności pewna kwota, którą możesz wypłacić na swoje konto główne. Z reguły cashout będzie dostępny w chwili, gdy rezultat wybranego meczu nie jest odwrotny do naszego typu.

My Bet – stwórz swój zakład

W ofercie Betfan znajdziesz również opcję stworzenia autorskiego zakładu. Jeśli masz pomysł na zdarzenie, o które chcesz się założyć z bukmacherem, tutaj masz taką możliwość. Wypełnij formularz na stronie Betfana i wyślij swoje zgłoszenie. W ciągu najbliższych 24 godzin Twój wniosek zostanie rozpatrzony. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, a zdarzenie zostanie dodane do oficjalnej oferty dostępnej dla wszystkich graczy. Proces jest bardzo prosty, więc właściwie bukmacher musi tylko wycenić kurs na zgłoszoną propozycję i niedługo potem możesz na nią postawić.

Jeśli szukasz typów na dokonanie obrotu sprawdź typy bukmacherskie na dziś i jutro.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Jak obrócić bonusem w Betfan?

Omówiliśmy już wszystkie promocje, więc pora powrócić do bonusu powitalnego i jego warunków. Na pewno pamiętasz, że niezbędny jest kod promocyjny Betfan do skorzystania z oferty, ale przyjrzymy się pozostałym szczegółom, która są nie mniej istotne. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, żeby nic Ci nie umknęło i abyś mógł się cieszyć w pełni ze swojego bonusu.

 1. Po pierwsze otwórz konto i wpisz Betfan kod promocyjny.
 2. Następnie wpłać min. 50 zł (najlepiej 150 zł, żeby wycisnąć z bonusu maksimum możliwości).
 3. Od razu na Twoim koncie pojawia się bonus 200% od wartości 1. wpłaty (maksymalnie może to być 300 zł).
 4. Postaw kupon lub kilka zakładów za stawkę równą swojemu depozytowi.
 5. Po rozliczeniu wszystkich zdarzeń możesz przełączyć się na konto bonusowe i wykorzystać przyznane środki.
 6. Bonusem dysponujesz według własnego uznania. Do obrotu liczą się jednak tylko kupony AKO z min. kursem 3.00. Wszystkie wygrane kwoty trafią na konto główne po rozegraniu 100% kwoty Twojego depozytu.

Od Betfan w ramach bonusu na start otrzymasz od 100 zł do 300 zł w zależności od wysokości Twojej 1. wpłaty. Kod bonusowy Betfan nie trwa wiecznie i czas na wykorzystanie środków jest ograniczony. Masz dokładnie 14 dni od daty wpłacenia depozytu spełniającego warunki promocji, aby aktywować i wykorzystać przyznany bonus. Po tym czasie oferta traci ważność i przyznane środki przepadają. Musisz zatem obrócić bonusem koniecznie w tym czasie, żeby mieć pewność, że wykorzystasz ofertę na start.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest kod bonusowy Betfan?

Kod bonusowy Betfan to: GOAL. To dzięki niemu możesz mieć pewność, że odbierzesz najlepszą dostępną ofertę powitalną na rynku. Obecnie jest to 200% od 1. depozytu do maksymalnej kwoty 300 zł. To oznacza, że na start masz do dyspozycji 450 zł na grę.

Jak działa cashback Betfan?

Aktualnie w swojej ofercie bukmacher Betfan nie ma cashbacku. Zakład bez ryzyka polegał na zwrocie stawki za przegrany pierwszy kupon, ale oferta została zmieniona i teraz głównym elementem bonusu powitalnego jest potrojenie depozytu wpłaconego przez gracza.

Jak zagrać za bonus w Betfan?

Wykorzystanie bonusu w Betfan nie jest niczym skomplikowanym i gracz ma dużą dowolność w kwestii wyboru zakładów. Najpierw należy odblokować otrzymany bonus, obstawiając kupon za równowartość wpłaconego depozytu. Następnie do dyspozycji masz już 200% przyznanego bonusu, którym należy obrócić jeden raz. Pod uwagę Betfan bierze jedynie kupony AKO z kursem nie mniejszym niż 3.00. Pamiętaj, aby spełnić wszystkie warunki zanim upłynie 14 dni od momentu dokonania 1. depozytu. W przeciwnym razem środki bonusowe zostaną utracone.