Betfan kod promocyjny – maj 2022

Betfan kod promocyjny GOALBET jest już dostępny i gwarantuje bardzo ciekawy bonus powitalny u tego legalnego bukmachera. Sprawdź gdzie wpisać kod promocyjny Betfan w trakcie rejestracji konta i jaki bonus powitalny możesz dostać.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

  • Kod promocyjny Betfan to GOALBONUS
  • Użycie kodu podczas rejestracji w Betfan zakłady bukmacherskie gwarantuje pakiet powitalny 1600 zł
  • Bukmacher Betfan to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów

Betfan

Aż do 1660zł

Zakład bez ryzyka do 600zł i freebet 60zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Betfan kod promocyjny 2022
Kod promocyjny BetfanGOALBONUS
Zakład bez ryzyka600 zł
Darmowy zakładbrak
Bonus od depozytu1000 zł
Ostatnia aktualizacjamaj 2022

Kod promocyjny Betfan

Betfan kod promocyjny jest elementem w formularzu rejestracji konta nowego gracza u tego bukmachera. Wpisanie odpowiedniego kodu gwarantuje uzyskanie atrakcyjnego bonusu powitalnego. W przypadku bukmachera jakim jest Betfan najlepiej wpisać kod promocyjny GOALBONUS. Skorzystanie z tego kodu gwarantuje wysoki bonus powitalny.

Betfan bonus powitalny

Bonus Betfan składa się z dwóch ofert promocyjnych. Obie dostępne są po wpisaniu Betfan kodu promocyjnego GOALBONUS w formularzu rejestracji na stronie bukmachera. Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty powitalnej tego bukmachera.

Zakład bez ryzyka

Pierwszy bonus powitalny jaki gwarantuje kod promocyjny GOALBONUS to tak zwany zakład bez ryzyka w Betfan. Na czym polega zakład bez ryzyka? Bukmacher po prostu zwraca wartość pierwszego zakładu postawionego po pierwszym depozycie. W przypadku Betfan zwrot może wynieść nawet 600 zł.

Jak działa zakład bez ryzyka Betfan? Nowy gracz powinien dokonać depozytu minimum 50 zł i postawić dowolny zakład z oferty na zakłady bukmacherskie Betfan. W przypadku przegranej bukmacher zwróci stawkę. Zwrot nastąpi na konto bonusowe. Aby móc wypłacić środki konieczny będzie obrót tego bonusu. Betfan wymaga jednokrotnego obrotu w kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym kuponu 3.80.

Zakład bez ryzyka

Kod bonusowy BetfanGOALBONUS
Zakład bez ryzyka600 zł
Warunki obrotu1 x kurs 3.80
Ostatnia aktualizacjamaj 2022

Betfan bonus na start – bonus od depozytu

Zakład bez ryzyka to nie koniec oferty powitalnej na zakłady bukmacherskie Betfan. Kod promocyjny Betfan GOALBONUS gwarantuje jeszcze trzecią promocję. Tym razem mowa o ofercie związanej z drugim depozytem. Każdy gracz dokonujący drugiej wpłaty na konto depozytowe otrzyma bonus 100% do 1000 zł od wartości dokonanej wpłaty.

Aby odebrać bonus od depozytu należy najpierw obrócić wpłaconą kwotę. Betfan bonus zostanie wtedy dopisany na konto bonusowe.

Betfan od drugiego depozytu

Kod promocyjny BetfanGOALBONUS
Bonus od depozytu100% do 1000 zł
Warunki obrotu3-krotny
Ostatnia aktualizacjamaj 2022

Jak obrócić bonus Betfan?

Przed wypłatą konieczny będzie potrójny obrót w zakładach AKO z minimum trzema zdarzeniami na kuponie i kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30. Jak tylko uda się obrócić bonuse Betfan przeniesie środki na konto główne. Wtedy możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe.

Jeśli szukasz typów na dokonanie obrotu sprawdź typy bukmacherskie na dziś i jutro.

Konto gracza u bukmachera Betfan

Konto gracza można założyć zarówno na stronie Betfan jak i w aplikacji mobilnej. Należy pamiętać aby dokonać rejestracji z kodem promocyjnym Betfan – GOALBONUS. Użycie tego kody promocyjnego gwarantuje pakiet bonusów powitalnych opisany powyżej.

Rejestracja w Betfan jest prosta. Aby założyć konto wystarczy przejść do serwisu Betfan korzystając z jednego z linków na stronie. Następnie konieczne jest wypełnienie formularza rejestracji z podstawowymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, mail, numer telefonu). Pamiętaj aby podać okd bonusowy GOALBONUs, który gwarantuje fajne bonusy powitalne.

Po wypełnieniu formularz rejestracji bukmacher prześle na maila link aktywacyjny. Aby skorzystać z oferty bukmachera konieczne jest kliknięcie linku i aktywacja konta.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty nowy gracz otrzyma Betfan bonusy na start. Jest to zakład bez ryzyka, czyli zwrot za pierwszy kupon oraz bonus od drugiej wpłaty.

Betfan aplikacja mobilna

Praktycznie każdy legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie aplikację mobilną. Nie inaczej jest w przypadku Betfan. Betfan posiada aplikację mobilną zarówno na telefony z systemem Android, jak i na iPhone. Betfan kod promocyjny jest dostępny także na aplikacji. Podobnie jak bonus powitalny. Aplikację mobilną Betfan możesz ściągnąć odwiedzając stronę bukmachera.

Bet Builder Betfan

Atrakcyjny kod promocyjny, zakład bez ryzyka czy bonus od drugiego depozytu to nie koniec atrakcji jakie przygotował bukmacher Betfan. Ciekawą funkcjonalnością jaką zajdziemy na stronie i w aplikacji mobilnej bukmachera jest Bet Builder. Na czym polega Bet Builder? Jest to fukncja dostępna na zakładach bukmacherskich. Pozwala łączyć wybrane zakłady w obrębie jednego wydarzenia. O ile zakłady się nie wykluczają. Możemy więc na przykład połączyć wygraną naszej ulubionej drużyny wraz z wynikiem powyżej 2,5 bramki i czerwoną kartą dla przeciwnika.

Gry wirtualne Betfan

Zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe to nie jedyna oferta Betfan. U tego legalnego bukmachera można postawić także na sporty wirtualne. Z oferty sportów wirtualnych mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze bukmachera.

Gry karciane

Kolejny ciekawy produkt zakładów bukmacherskich tej firmy to gry karciane. W tej zakładce na stronie Betfan możemy postawić na wyniki gier karcianych rozgrywanych przez krupierów na żywo. W ofercie są między innymi takie gry jako poker, wojna oraz Blackjack.

Legalni bukmacherzy i kody promocyjne

Betfan zakłady bukmacherskie to nie jedyna firma na rynku, która oferuje kod promocyjny czy też kod bonusowy i tym samym bonusy bukmacherskie dla nowych graczy.

W Betfan bonus powitalny to jak już wspomnieliśmy pakiet o wartości 1600 zł. Poniżej przedstawiamy jak wyglaa Betfan bonus na tle innych legalnych bukmacherów.

BukmacherzyBonusyKody promocyjne
STS Pakiet 1500 złGOAL
FortunaPakiet 2230 zł GOAL
TotalbetPakiet 5240 złGOAL

Betfan zakłady bukmacherskie

Betfan to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Posiada zezwolenie Ministra Finansów i może oferować na terytorium Polski zakłady wzajemne.

Oficjalna nazwa firmy to  BETFAN Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma na number KRS 0000727637 oraz posaida zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 o numerze PS4.6831.3.2018.

Kod promocyjny w Betfan podsumowanie

Skorzystanie z kodu promocyjnego u bukmachera Betfan daje bardzo ciekawy bonus na start. Jest to bonus w formie zakładu bez ryzyka do 600 zł. Oprócz otrzymania bonusu od pierwszej wpłaty Betfan dodatkowo oferuje bonus od drugiej wpłaty. Bonus zostanie odblokowany po wpłaceniu drugiego depozytu i wynosi 100% nawet do 1000 zł.

Wszystkie wspomniane bonusy daje kod polecający GOALBONUS.

Dużym atutem jest też Betfan aplikacja mobilna. Dostępna na Android i iPhone ozwala postawić zakłady sportowe praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze.

Betfan kod promocyjny – FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z kodem promocyjnym Betfan.

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny to GOALBONUS. Użycie kodu w trakcie rejestracji konta na zakłady bukmacherskie Betfan gwarntuje atrakcyjny pakiet powitalny.

Czy Betfan ma bonus bez depozytu?

W tej chwili nie istnieje Betfan bonus bez depozytu. W trakcie Mistrzostw Europy oraz Igrzysk bukmacher ten oferował darmowy zakład na 50 zł. Dostępny był on jednak tylko dla klientów, którzy dokonali pierwszej wpłaty.

Co daje Betfan kod promocyjny?

Kod promocyjny GOALBONUS gwarantuje pakiet powitalny u bukmachera Betfan. Na pakiet składa się bonus na start czyli zakład bez ryzyka do 600 zł. Co więcej jest też bonus od drugiego depozytu aż do 1000 zł.

Czy kod promocyjny i kod bonusowy to to samo?

Tak. W Betfan kod promocyjny i kod bonusowy oznacza to samo. Podanie kodu promocyjnego GOALBONUS w trakcie rejestracji gwarantuje atrakcyjny bonus na start.

Jakie są warunki obrotu bonusem Betfan?

Bonus na start Betfan dzieli się na zwrot stawki i bonus od drugiego depozytu. Przed odebraniem środków z salda bonusowego na konto depozytowe należy obrócić wymaganą kwotę. Szczegóły opisujemy naszym tekście.