Betfan kod promocyjny – listopad 2022

Betfan Kod Promocyjny

Bonus od depozytu 200% do 300 zł
Zakład bez ryzyka 40 zł
Kod promocyjny GOAL

Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL:

300 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Betfan kod promocyjny to gwarancja odebrania najwyższego bonusu powitalnego u tego bukmachera. Podając go w trakcie rejestracji w Betfan zyskasz możliwość skorzystania z potrojenia swojego pierwszego depozytu. Wartość bonusu to 300 zł.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

  • Kod promocyjny Betfan to GOAL
  • Użycie kodu podczas rejestracji w Betfan zakłady bukmacherskie gwarantuje bonus 200% od pierwszego depozytu do kwoty 300 zł
  • Bukmacher Betfan to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów

Betfan

Aż do 300 zł

Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Betfan kod promocyjny 2022
Kod promocyjny BetfanGOAL
Bonus od 1. depozytu200% do 300 zł
Ostatnia aktualizacjalistopad 2022

Kod promocyjny Betfan

Betfan kod promocyjny jest elementem w formularzu rejestracji konta nowego gracza u tego bukmachera. Wpisanie odpowiedniego kodu gwarantuje uzyskanie atrakcyjnego bonusu powitalnego. W przypadku bukmachera jakim jest Betfan najlepiej wpisać kod promocyjny GOAL. Skorzystanie z tego kodu gwarantuje wysoki bonus powitalny.

Aktualne promocje w Betfan

Betfan we współpracy z wybranymi partnerami oferuje atrakcyjne promocje dla użytkowników, którzy zakładają konto z kodem promocyjnym. Bukmacher ten specjalizuje się w promocjach z wysokim kursem (tzw. boost), które pozwalają postawić na wybrane wydarzenie po kursie 50.0, 100.0, a nawet 200.0! Piszemy o takich promocjach regularnie w dziale Bukmacherzy na naszej stronie.

W ofercie bukmachera znajdziemy też codzienne Matchday Boost – podwyższone kursy na wybrane wydarzenie.

Boost w BetfanKod promocyjny
28-30 listopada 2022Zakład bez ryzyka 100% do 40 złGOAL

Warto też sprawdzić zakłady na Mundial:

DataMeczKursy
30 listopadaAustralia – Dania6.30 – 4.15 – 1.54
30 listopadaPolska – Argentyna6.80 – 4.15 – 1.51
1 grudniaChorwacja – Belgia2.68 – 3.30 – 2.67
Kursy aktualne na 28/11/2022, godz. 18:00

Betfan bonus powitalny

Bonus Betfan składa się z dwóch ofert promocyjnych. Obie dostępne są po wpisaniu Betfan kodu promocyjnego GOAL w formularzu rejestracji na stronie bukmachera. Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty powitalnej tego bukmachera.

Betfan bonus na start – bonus od depozytu

Od listopada 2022 głównym punktem oferty powitalnej na zakłady bukmacherskie Betfan jest atrakcyjny bonus od pierwszego depozytu. Kod promocyjny Betfan GOAL gwarantuje potrojenie pierwszej wpłaty aż do 300 zł. Dokonując wpłaty w wysokości 150 zł otrzymujemy na grę łącznie 450 zł. Należy jednak pamiętać, że minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z tej oferty to 50 zł.

Aby odebrać bonus od depozytu należy najpierw obrócić wpłaconą kwotę, na jednym lub kilku kuponach. Betfan bonus zostanie wtedy dopisany na konto bonusowe.

Betfan od pierwszego depozytu

Kod promocyjny BetfanGOAL
Minimalny wpłata50 zł
Bonus od depozytu200% do 300 zł
Warunki obrotu1-krotny
Ostatnia aktualizacjalistopad 2022

Jak obrócić bonus Betfan?

Przed wypłatą konieczny będzie jednokrotny obrót w zakładach AKO z łącznym kursem minimalnym 3.00. Jak tylko uda się obrócić bonusem Betfan przeniesie środki na konto główne. Wtedy możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe.

Jeśli szukasz typów na dokonanie obrotu sprawdź typy bukmacherskie na dziś i jutro.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

STS kod promocyjnyFuksiarz kod promocyjny
Superbet kod promocyjnyPZbuk kod promocyjny
Fortuna kod promocyjnyBetcris kod promocyjny
Betclic kod promocyjnyTotalbet kod promocyjny
ETOTO kod promocyjny

Konto gracza u bukmachera Betfan

Konto gracza można założyć zarówno na stronie Betfan jak i w aplikacji mobilnej. Należy pamiętać aby dokonać rejestracji z kodem promocyjnym Betfan – GOAL. Użycie tego kody promocyjnego gwarantuje pakiet bonusów powitalnych opisany powyżej.

Rejestracja w Betfan jest prosta. Aby założyć konto wystarczy przejść do serwisu Betfan korzystając z jednego z linków na stronie. Następnie konieczne jest wypełnienie formularza rejestracji z podstawowymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, mail, numer telefonu). Pamiętaj aby podać kod bonusowy GOAL, który gwarantuje fajne bonusy powitalne.

Po wypełnieniu formularz rejestracji bukmacher prześle na maila link aktywacyjny. Aby skorzystać z oferty bukmachera konieczne jest kliknięcie linku i aktywacja konta.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty nowy gracz otrzyma Betfan bonusy na start. Jest to zakład bez ryzyka, czyli zwrot za pierwszy kupon oraz bonus od drugiej wpłaty.

Betfan aplikacja mobilna

Praktycznie każdy legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie aplikację mobilną. Nie inaczej jest w przypadku Betfan. Betfan posiada aplikację mobilną zarówno na telefony z systemem Android, jak i na iPhone. Betfan kod promocyjny jest dostępny także na aplikacji. Podobnie jak bonus powitalny. Aplikację mobilną Betfan możesz ściągnąć odwiedzając stronę bukmachera.

Bet Builder Betfan

Atrakcyjny kod promocyjny, zakład bez ryzyka czy bonus od drugiego depozytu to nie koniec atrakcji jakie przygotował bukmacher Betfan. Ciekawą funkcjonalnością jaką zajdziemy na stronie i w aplikacji mobilnej bukmachera jest Bet Builder. Na czym polega Bet Builder? Jest to fukncja dostępna na zakładach bukmacherskich. Pozwala łączyć wybrane zakłady w obrębie jednego wydarzenia. O ile zakłady się nie wykluczają. Możemy więc na przykład połączyć wygraną naszej ulubionej drużyny wraz z wynikiem powyżej 2,5 bramki i czerwoną kartą dla przeciwnika.

Gry wirtualne Betfan

Zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe to nie jedyna oferta Betfan. U tego legalnego bukmachera można postawić także na sporty wirtualne. Z oferty sportów wirtualnych mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze bukmachera.

Gry karciane

Kolejny ciekawy produkt zakładów bukmacherskich tej firmy to gry karciane. W tej zakładce na stronie Betfan możemy postawić na wyniki gier karcianych rozgrywanych przez krupierów na żywo. W ofercie są między innymi takie gry jako poker, wojna oraz Blackjack.

Legalni bukmacherzy i kody promocyjne

Betfan zakłady bukmacherskie to nie jedyna firma na rynku, która oferuje kod promocyjny czy też kod bonusowy i tym samym bonusy bukmacherskie dla nowych graczy.

W Betfan bonus powitalny to jak już wspomnieliśmy pakiet o wartości 1600 zł. Poniżej przedstawiamy jak wyglaa Betfan bonus na tle innych legalnych bukmacherów.

BukmacherzyBonusyKody promocyjne
STS Pakiet 1660 złGOAL
FortunaPakiet 630 zł GOAL
TotalbetPakiet 5235 złGOAL

Betfan zakłady bukmacherskie

Betfan to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Posiada zezwolenie Ministra Finansów i może oferować na terytorium Polski zakłady wzajemne.

Oficjalna nazwa firmy to  BETFAN Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma na number KRS 0000727637 oraz posaida zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 o numerze PS4.6831.3.2018.

Kod promocyjny w Betfan podsumowanie

Skorzystanie z kodu promocyjnego u bukmachera Betfan daje bardzo ciekawy bonus na start. Jest to bonus w formie potrojenia pierwszego depozytu – 200% do 300 zł. Bonus zostanie odblokowany po wpłaceniu depozytu w kwocie minimum 50 zł.

Wspomniany bonus daje kod polecający GOAL.

Dużym atutem jest też Betfan aplikacja mobilna. Dostępna na Android i iPhone ozwala postawić zakłady sportowe praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze.

Betfan kod promocyjny – FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z kodem promocyjnym Betfan.

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny to GOAL. Użycie kodu w trakcie rejestracji konta na zakłady bukmacherskie Betfan gwarantuje najwyższy pakiet powitalny.

Czy Betfan oferuje darmowy zakład?

W tej chwili w Betfan nie ofertuje darmowego zakładu.

Co daje Betfan kod promocyjny?

Kod promocyjny GOAL gwarantuje pakiet powitalny u bukmachera Betfan. Jest to bonus od pierwszego depozytu 200% do 300 zł.

Czy kod promocyjny i kod bonusowy to to samo?

Tak. W Betfan kod promocyjny i kod bonusowy oznacza to samo. Podanie kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji gwarantuje atrakcyjny bonus na start.

Jakie są warunki obrotu bonusem Betfan?

Bonus na start Betfan to bonus od pierwszego depozytu. Przed odebraniem środków z salda bonusowego na konto depozytowe należy obrócić wymaganą kwotę. Szczegóły opisujemy naszym tekście.