ETOTO kod bonusowy na marzec 2024

  • Szybka i poręczna aplikacja mobilna

  Bonus do 777 zł + freebet 20 zł z kodem

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Szybka i poręczna aplikacja mobilna
  Graj z kodem GOAL

Kod bonusowy ETOTO 2024 to: GOAL. Rejestrując się z tym kodem otrzymasz bonus o łącznej wartości 797 zł. Składają się na niego bonusy i freebety od pierwszych trzech depozytów do 777 zł oraz freebet 20 zł. Pamiętaj, że z kodu możesz skorzystać tylko na etapie rejestracji. Po zalogowaniu czekają na Ciebie również promocje dla stałych graczy.

Co daje kod bonusowy w ETOTO?

Freebet20 zł
Bonus od 1. depozytu ETOTO100% do 200 zł
Freebet za 1. depozyt20 zł
Bonus od 2. depozytu 100% do 200 zł
Freebet za 2. depozyt20 zł
Bonus od 3. depozytu100% do 300 zł
Freebet za 3. depozyt37 zł
Kod bonusowyGOAL
Minimalny 1. depozyt50 zł
Obrót freebetembrak
Obrót bonusem3x, kurs min. 2.00

Nowi gracze mogą zastanawiać się, czy opłaca im się skorzystać z bonusu w formie tradycyjnej, czy też lepiej będzie podać w ETOTO kod bonusowy. Bukmacher daje do dyspozycji powiększoną kwotę bonusu na start, więc na pewno warto skorzystać z ulepszonej oferty względem standardowego bonusu dla pozostałych użytkowników. Kod bonusowy GOAL daje dodatkowe 20 złotych na zakłady bukmacherskie w formie freebetu. Są to zatem darmowe środki od bukmachera, które można przeznaczyć na obstawianie w etoto.pl. Wystarczy założyć konto, podać w ETOTO kod promocyjny o treści “GOAL” i odebrać ulepszony bonus na start. To bardzo proste, a jedyne co musisz zrobić, to wpisać kod bonusowy ETOTO.

Dowiedz się więcej na temat freebetu 20 zł w ETOTO.

eToto bonus freebet za kod

ETOTO kod bonusowy – jak go zdobyć?

W ETOTO kod bonusowy wystarczy wpisać podczas szybkiej rejestracji. Wystarczy umieścić hasło: GOAL w formularzu przy zakładaniu konta i bonus zostanie przyznany nowemu graczowi. Możesz również skorzystać z jednego z naszych banerów przekierowujących na stronie. Posługując się nim, kod promocyjny ETOTO zostaje wpisany automatycznie, więc masz pewność, że cały proces odbioru bonusu powitalnego przebiegnie poprawnie. Są zatem dwa sposoby zdobycia bonusu poprzez ETOTO kod bonusowy:

 • wpisanie hasła “GOAL” w formularzu rejestracyjnym,
 • kliknięcie w baner z bonusem, przekierowujący na stronę ETOTO.

Dowiedz się więcej na temat rejestracji ETOTO.

Aktualne promocje i oferty z kodem promocyjnym ETOTO

Jeśli wpiszesz kod promocyjny ETOTO podczas rejestracji, możesz liczyć na szereg bonusów po założeniu konta u tego bukmachera. Oczywiście mowa tu przede wszystkim o ofercie powitalnej, ale warto też wspomnieć o pozostałych promocjach, które proponuje swoim graczom bukmacher ETOTO. Kod bonusowy jest dostępny dla każdego nowego gracza.

Bonus 100% od 1. depozytu do 200 zł + freebet 20 zł na start

Najważniejszy bonus to oczywiście bonus powitalny w ETOTO. W jego skład wchodzą między innymi bonusy od pierwszych trzech depozytów. Już na start można skorzystać z bonusu 100% od depozytu, więc ETOTO podwoi wpłaconą przez gracza stawkę (min. depozyt to 50 zł). Maksymalnie otrzymany przez gracza bonus będzie wynosił 200 złotych. Co więcej, przy drugiej wpłacie gracz również może liczyć na bonus 100%, po raz kolejny do 200 zł. Na gracza czeka również trzeci bonus – przy kolejnej wpłacie może otrzymać na konto bonusowe 100% od depozytu do 300 zł. Jak odebrać maksymalny bonus?

 1. Wpłać 200 zł na swoje konto w ETOTO.
 2. Odbierz 100% bonus od wpłaty (łącznie 200 zł) i jednocześnie zwiększ 2x swoje środki na zakłady.
 3. Dzięki bonusowi od depozytu możesz mieć łącznie 400 zł na obstawianie po wpłaceniu jedynie 200 zł.
 4. Jeżeli pierwszy depozyt wyniesie 200 zł dodatkowo otrzymasz freebet 20 zł

Warunki związane z bonusem powitalnym ETOTO znajdziecie na samym końcu artykułu.

Freebet 20 zł od ETOTO za pierwszy depozyt

Drugim bonusem, który otrzymasz wyłącznie podając kod bonusowy GOAL jest freebet o wartości 20 złotych. To nic innego, jak darmowy zakład, więc są to dodatkowe środki, za które będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie. Jak go otrzymać?

 1. Wpłać min. 50 zł na swoje konto.
 2. Odbierz bonus freebet o wartości 20 zł.
 3. Wykorzystaj darmowy zakład w serwisie lub aplikacji ETOTO.
 4. Wypłać wygrane środki lub przeznacz na kolejne zakłady.

Bonus 100% od 2. depozytu do 200 zł + freebet 20 zł

Kolejnym bonusem dla gracza jest bonus 100% od 2. depozytu w ETOTO. Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 zł. Jeśli taka będzie właśnie kwota bonusu, bukmacher przyzna również kolejny freebet w wysokości 20 zł. Co więc trzeba zrobić?

 1. Przy 2. depozycie wpłać na konto 200 zł
 2. Odbierz 100% bonus od wpłaty (łącznie 200 zł) i jednocześnie znów zwiększ 2x swoje środki na zakłady.
 3. Jeżeli 2. depozyt wyniesie 200 zł dodatkowo otrzymasz freebet 20 zł

Bonus 100% od 3. depozytu do 300 zł + freebet 37 zł

ETOTO przygotowało również bonusy od trzeciego depozytu. W tym wypadku bonus wynosi 100% od wpłaty. Przy trzeciej wpłacie bonus może osiągnąć wartość do 300 zł. Jeżeli zgarniesz maksymalny bonus od trzeciego depozytu, dodatkowo otrzymasz od ETOTO darmowy zakład o wartości 37 zł, który będziesz mógł wykorzystać na zakłady w serwisie i aplikacji mobilnej.

Bonus jest bardzo prosty i wystarczy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, identyczną jak w przypadku 1. i 2. bonusu od depozytu.

Wszystkie bonusy po uwolnieniu trafiają na konto depozytowe i mogą być wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Mixbet w ETOTO

Niegdyś graczom utrudniał życie brak możliwości obstawiania kilku zakładów w ramach jednego zdarzenia. Wiadomo, że gdy były to przeciwstawne typy, nie mogły zostać one przyjęte, ale co z łączeniem zakładów, które są od siebie niezależne? Mixbet w ETOTO pozwala postawić kilka zakładów z jednego spotkania na kuponie! Jest to promocja niezależna od tego czy wykorzystasz kod bonusowy ETOTO czy też nie, ale warto zaznaczyć, że jest ona dostępna w ofercie bukmachera.

Jak obrócić bonusy w ETOTO?

Pakiet powitalny ETOTO podlega obrotowi w ciągu 30 dni. Warunki obrotu bonusu w ETOTO są dość wygórowane. Aby uwolnić bonusy, należy dokonać w przypadku każdego z trzech bonusów zakładów AKO z minimalnym kursem 2.00, każde zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs minimalny 1.20.

Sprawdź również, jak zainstalować aplikację ETOTO.

ETOTO kod bonusowy – FAQ

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO brzmi: GOAL. Dzięki niemu poza standardowymi bonusami od pierwszych trzech wpłat na start otrzymujesz dodatkowo freebet o wartości 20 złotych po pierwszym depozycie.

Czy w ETOTO jest opcja szybkiej rejestracji?

Oczywiście, że tak. Bukmacher ETOTO zadbał o to, żeby nowi gracze mogli błyskawicznie założyć konto i przejść do gry. Dzięki tej opcji możesz zarejestrować się nawet w ciągu 30 sekund!

Gdzie wpisać kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy należy wpisać w formularzu rejestracji na stronie bukmachera, otwierając konto gracza. Pole z kodem pojawia się w pierwszej części formularza.

Jak obrócić bonusy w ETOTO?

Żeby uwolnić środki bonusowe w ETOTO, należy zagrać na łączną kwotę 3-krotnej ich wartości na zakładach AKO z minimalnym kursem 2.00, każde zdarzenie na kuponie powinno mieć kurs minimalny 1.20.

Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem. Nie graj u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Informacje o tym, którzy bukmacherzy mają licencję znajdziesz na stronach internetowych spółek. Sprawdź także nasz ranking bukmacherów. Bukmacher ETOTO znajduje się w rankingu podobnie jak inni legani bukmacherzy. Na liście znajdziesz też ich kody promocyjnie.