Kod bonusowy ETOTO

Zastanawiasz się czy jest na ETOTO kod bonusowy oraz jaki bonus powitalny możesz zgarnąć od tego bukmachera? Cóż, nie musisz już szukać dalej – tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Pierwsza i najważniejsza informacja: rejestrując się w ETOTO za naszym pośrednictwem otrzymasz nie tylko standardowy bonus 100% do 1500 zł za pierwszy depozyt, ale również złoty status w ETOTOMANII, co oznacza dodatkowe 1000 zł w postaci bonusów i freebetów.

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 06/05/2021

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

ETOTO kod bonusowy

Na czym polegają kody bonusowe? To nic trudnego. Wielu bukmacherów udostępnia nam specjalne kody, których gracze mogą użyć przy rejestracji. Są za to wynagradzani jakimiś dodatkowymi przywilejami: powiększeniem bonusu, punktami lojalnościowymi, lepszymi warunkami promocji… Różnie bywa! Konkluzja jest taka, że dzięki kodom bonusowym wygrywa każda ze stron równania. Bukmacher skuteczniej zachęca potencjalnego użytkownika do rejestracji, a gracz otrzymuje większą nagrodę za założenie konta.

Jaki jest kod promocyjny ETOTO?

Czy jest na ETOTO kod bonusowy 2021? Bukmacher ten nie korzysta z tego rozwiązania, ale wystarczy skorzystać z linków na naszej stronie by otrzymać pełen pakiet bonusów.

Bonus powitalny

Na ETOTO kod promocyjny 2021 nie występuje, ale i tak możesz dostać całkiem efektowny bonus 100% za pierwszy depozyt. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać w ramach tej promocji to 1500 zł, co w praktyce oznacza konieczność wpłacenia np. 100 zł, żeby otrzymać kolejne 100 zł na obstawianie. Oczywiście Twoja stówka pozostanie na saldzie głównym, a dodatkowe 100 zł od ETOTO będzie stanowiło bonus.

Co zrobić, aby wypłacić te pieniądze? Musisz oczywiście spełnić warunek obrotu. Jego poziom trudności na tle konkurencji określamy jako średni. Kwota podlegająca wymogowi to bonus x 6, co oznacza, że jeżeli wpłacisz tyle, aby uzyskać pełen bonus, to do obrotu będziesz mieć 100 x 6 = 600 zł.

Na dokonanie obrotu masz 30 dni i musisz obstawiać zakłady, których kurs łączny wynosi przynajmniej 2.20. Dopuszczalne są zarówno zakłady pojedyncze, jak i AKO, ale w przypadku tych drugich kurs każdego pojedynczego wydarzenia musi wynieść przynajmniej 1.30. Możesz stawiać zakłady przedmeczowe i na żywo, ale z promocji wyłączone są te z “ETOTO PLUS”.

Naszym zdaniem ten bonus jest całkiem niezły. Cieszy także, że nawet osoby bez bardzo dużych środków dadzą radę w pełni wykorzystać na tym portalu bonus powitalny. Kurs, po którym trzeba obracać na ETOTO bonusem jest niestety dość wysoki, ale przynajmniej można obstawiać zakłady pojedyncze. Ogólnie nie mamy tu więc do czynienia z jakąś wybitną promocją, ale warto wziąć w niej udział.

Inne bonusy – kod bonusowy ETOTO

Jedną z najbardziej charakterystycznych i lubianych cech bukmachera ETOTO było jego poważne podejście do bonusów. Szczególnie cieszył fakt, że w tym serwisie uniknięto sytuacji, w której wszystko kręci się wokół jednego sportu. Piłka nożna? Tenis? Sporty amerykańskie? Sporty elektroniczne? Fani każdej z tych dyscyplin – i nie tylko – mogli znaleźć u ETOTO jakąś ciekawą promocję dostosowaną do swoich zainteresowań.

Bukmacher postanowił jednak wywrócić swoją politykę bonusową na głowę! Był dotychczas znany z wielu pojedynczych promocji, w których każdy gracz mógł brać udział. Wszystko to wymienił jednak na jeden wielki program zbierania punktów i odbierania nagród: to tak zwana “ETOTOMANIA”. Oczywiście w niej także może wziąć udział każdy klient ETOTO, który ma konto w serwisie, ale teraz promocje nie są już przydzielone pojedynczo do poszczególnych dyscyplin czy kategorii zakładów, tak jak było to wcześniej. Polegają raczej po prostu na dodawaniu środków graczom.

ETOTOMANIA

Wygląda na to, że nowy sposób rozdzielania promocji w ETOTO zaprojektowano tak, by nagradzać graczy za aktywność. Zasady programu wyglądają tak, że każdy otrzymuje punkty za obstawiane powyżej stawki 5 zł zakłady. Liczba otrzymywanych punktów jest zależna od dwóch zmiennych: kwoty kuponu (1 punkt za każde 5 zł) oraz kursu (mnożnik rosnący wraz z kursem, od 1 za kurs poniżej 2.00 do 5 za kurs powyżej 10).

Każdy gracz może znajdować się w programie na jednym z trzech poziomów: brązowym, srebrnym lub złotym. To, który status zostanie Ci przyznany zależy od liczby punktów, którą będziesz dysponował pod koniec miesiąca. Im wyższy poziom, tym większą będziesz mieć szansę na zgarnięcie jakiegoś ciekawego bonusu. Dla użytkowników Goal.pl przygotowana została jednak specjalna oferta, dzięki której po rejestracji konta otrzymasz od razu srebrny status! To szansa na otrzymanie minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu, których łączna wartość to ponad 500 złotych.

W zakładce ETOTOMANIA na stronie bukmachera znajduje się kalendarz, w którym można sprawdzić planowane bonusy, a także ten, który danego dnia jest dostępny dla osób z Twoim statusem. Oczywiście możesz się spodziewać tego, że w najbardziej rozbudowanej wersji bonusy będą oferowane osobom na złotym poziomie!

ETOTOMANIA – szczegóły

Dla przykładu 9 lutego 2021 roku były dostępne następujące bonusy:

brązowy: freebet za zakład 5 zł
srebrny: freebet za zakład 35 zł
złoty: freebet za zakład 50 zł

Jak widzisz różnice pomiędzy poziomami są spore, ale nawet osobom z brązowym statusem opłaca się brać udział w akcji.

Dobrze jednak wspiąć się na jak najwyższy poziom, ponieważ wysokość oferowanych bonusów to nie jest jedyna różnica. Zmienia się także ich częstotliwość. Na przykład w tygodniu, w którym pisany był ten artykuł, liczba bonusów do odebrania była następująca:

  • brązowy: bonus w 3 z 7 dni;
  • srebrny: bonus w 5 z 7 dni;
  • złoty: bonus w 7 z 7 dni.

Jesteś ciekawy, czy gra jest warta świeczki? Żebyś mógł sobie wyobrazić, jakiego rodzaju bonusów możesz się spodziewać po wejściu na złoty status, pod spodem wypisujemy wszystkie siedem bonusów, które były zaplanowane na tydzień, kiedy pisano ten artykuł:

  1. Freebet 40 zł;
  2. Freebet 50 zł;
  3. Freebet 40 zł;
  4. Freebet 55 zł;
  5. Bonus 50% do 70 zł;
  6. Freebet 45 zł;
  7. Freebet 50 zł.

Jak Ci się podoba nowy program bonusowy ETOTO? My wciąż trochę tęsknimy za promocjami, które były dostępne u tego buka poprzednio, ale jesteśmy gotowi, aby dać ETOTOMANII szansę!

Zaproś znajomych

Tylko ta promocja ostała się po bogatej niegdyś ofercie bonusowej ETOTO: mowa tu o programie referencyjnym, dzięki któremu możesz zgarnąć dodatkową kasę za zaproszenie do gry kolegi lub koleżanki. Wartość bonusu, który można otrzymać to 50 zł – zarówno dla Ciebie, jak i dla kolegi, który zarejestruje się w portalu! Żeby zgarnąć tę kasę, trzeba spełnić tylko kilka warunków:
Musisz mieć na koncie obrót co najmniej 50 zł po kursie min. 2.20;
Polecony musi dokonać obrotu na kwotę co najmniej 300 zł po kursie min. 2.20.

Aby następnie wypłacić otrzymaną kasę, trzeba pięciokrotnie nią obrócić. Zakład spełniający warunek obrotu to taki, który ma łączny kurs 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Polecony przez Ciebie kolega może oczywiście skorzystać także z bonusu powitalnego!

ETOTO kod bonusowy – podsumowanie

Co sądzisz na temat bonusu powitalnego i pozostałych promocji, które ma w ofercie ETOTO? Naszym zdaniem wygląda to całkiem nieźle, chociaż raczej nie ma powodów, żeby śpiewać na temat tego buka hymny pochwalne. To serwis, na którym warto założyć konto, ale niestety nie oferuje on wcale w kwestii promocji niczego, co miałoby przebić rynkowych faworytów. W tym celu przydałoby się, żeby ETOTO albo zwiększyło kwotę bonusu, albo ułatwiło jego warunek obrotowy. Wtedy z czystym sumieniem moglibyśmy powiedzieć, że ten bukmacher oferuje swoim klientom coś naprawdę specjalnego!

etoto

Aż do 2500 zł

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!