ETOTO kod bonusowy maj 2022

Zastanawiasz się czy jest na ETOTO kod bonusowy oraz jaki bonus powitalny możesz zgarnąć od tego bukmachera? Rejestrując się w ETOTO z kodem GOAL otrzymasz najwyższy freebet u tego bukmachera – aż 50 zł – oraz bonus od depozytu 200% do 200 zł.

Najwyższy freebet na rynku – 50 zł z kodem GOAL
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

Spis treści:

Jaki jest kod bonusowy w ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO jest już dostępny i jest to kod GOAL. Ten legalny bukmacher oferuje darmowy zakład wysokości 50 zł oraz bonus na start w ETOTO wysokości 200 % do 200 zł. Maksymalny bonus dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują konto podając kod bonusowy ETOTO GOAL. ETOTO bonus powitalny to bardzo ciekawa oferta. Bonus aż 200% to sporo jak na polski rynek. Trzeba jednak pamiętać o tym, że środki bonusowe należy obrócić przed wypłatą. Przyznany bonus ETOTO trzeba obrócić sześciokrotnie z kursem minimalnym 2.20. W przypadku freebetu nie jest wymagany żaden obrót!

Freebet50 zł
Bonus powitalny ETOTO200% do 200 zł
Kod bonusowyGOAL
Minimalny depozyt50 zł
Obrót freebetembrak
Warunki obrotu bonusu6 x kurs 2.20

Co daje kod promocyjny w ETOTO?

ETOTO kod bonusowy 2021 to GOAL. Z tym kodem ETOTO zakłady bukmacherskie oferuje bonus powitalny od pierwszej wpłaty 200% do 200 zł. Dodatkowe bonusy też są dostępne u tego bukmachera.

ETOTO bonus powitalny

W ETOTO bonus na start to promocja od pierwszej wpłaty. Jest to bonus 200% do 200 zł. Program bonusowy dostępny jest dla graczy, którzy dokonali rejestracji w zakładach bukmacherskich ETOTO z podaniem kodu bonusowego GOAL w formularzu rejestracyjnym na stronie lub aplikacji mobilnej ETOTO.

etoto kod bonusowy

Bukmacher zdecydował się na zaoferowanie bonus aż 200%. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja. Zanim jednak wypłacimy środki na konto bankowe trzeba obrócić bonus ETOTO. Wymagany obrót to 6 razy po kursie minimalnym 2.20. Obrót można dokonać stawiając zakłady przedmeczowe lub też zakłady na żywo w ETOTO. Przed wypłatą trzeba też dokonać pełnej weryfikacji konta. Co to znaczy? Trzeba podać numer telefonu, numer rachunku bankowego oraz przesłać skan dowodu osobistego. Takie wymogi dotyczą wszystkich bukmacherów działających na licencji Ministra Finansów.

Bonus ETOTO – inne bonusy

Jedną z najbardziej charakterystycznych i lubianych cech bukmachera ETOTO było jego poważne podejście do bonusów. Szczególnie cieszył fakt, że w tym serwisie uniknięto sytuacji, w której wszystko kręci się wokół jednego sportu. Piłka nożna? Tenis? Sporty amerykańskie? Sporty elektroniczne? Fani każdej z tych dyscyplin – i nie tylko – mogli znaleźć u ETOTO jakąś ciekawą promocję dostosowaną do swoich zainteresowań.

Zaproś znajomych

Tylko ta promocja ostała się po bogatej niegdyś ofercie bonusowej ETOTO: mowa tu o programie referencyjnym, dzięki któremu możesz zgarnąć dodatkową kasę za zaproszenie do gry kolegi lub koleżanki. Wartość bonusu, który można otrzymać to 50 zł – zarówno dla Ciebie, jak i dla kolegi, który zarejestruje się w portalu! Żeby zgarnąć tę kasę, trzeba spełnić tylko kilka warunków:

  • Musisz mieć na koncie obrót co najmniej 50 zł po kursie min. 2.20;
  • Polecony musi dokonać obrotu na kwotę co najmniej 300 zł po kursie min. 2.20.

Aby następnie wypłacić otrzymaną kasę, trzeba pięciokrotnie nią obrócić. Zakład spełniający warunek obrotu to taki, który ma łączny kurs 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Polecony przez Ciebie kolega może oczywiście skorzystać także z bonusu powitalnego!

Sprawdź także:

Zakłady bukmacherskie ETOTO

Bukmacher ETOTO to jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku bukmacherskim. W ofercie ETOTO znajdziemy zakłady sportowe (na żywo i przedmeczowe) oraz zakłady wirtualne. Z kodem promocyjnym ETOTO dostępny jest także bonus powitalny. Obecnie ETOTO oferuje bonus na start 200% do 200 zł.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów.

Etoto opinie

Opinie na temat zakładów bukmacherskich ETOTO są podzielone. Jedni doceniają firmę za kody promocyjne lub ofertę bonusu powitalnego. Inni krytują za brak transmisji online czy czat online. Co do aplikacji mobilnej została ona niedawno zmieniona. Tak jak bonus od pierwszego depozytu. Dlatego warto sprawdzić odświeżoną wersję zakładów wzajemnych ETOTO.

ETOTO płatności

W zakładach bukmacherskich ETOTO dostępnych jest kilka najpopularniejszych metod płatności. Oferta ETOTO w tym zakresie to przede wszystkim BLIK, Przelewy24 oraz karty płatnicze (VISA i Mastercard). Inni legalni bukmacherzy mają zbliżoną ofertę w tym zakrecie. Warto dodać, że ETOTO aplikacja również obsługuje wymienione metody płatności.

ETOTO rejestracja

Rejestracja konta dostęna jest na stronie ETOTO oraz w aplikacji mobilnej. Zawieranie zakładów u tego bukmachera daje już konto tymczasowe. Aby jednak zlecić wypłatę środków niezbędne będzie konto stałe. Konto tymczasowe można zweryfikować przesyłając skan dowodu osobistego.

Więcej na temat ETOTO rejestracja przeczytasz tutaj.

Aplikacja ETOTO

Jak już wspomnieliśmy ETOTO uruchomiło niedawno nową aplikację mobilną. Można ją ściągnąć przez App Store (na telefony z sytemem iOS) lub przez stronę bukmachera (telefony z systemem Android). Na aplikacji dostepna jest pełna oferta bukmachera w tym sporty wirtualne, zakłady na żywo i bonus na start.

Sporty Wirtualne

Zakłady bukmacherskie ETOTO to nie tylko zawieranie zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe. W ofercie firmy znajdują się także sporty wirtualne. Co więcej są one dostepne z głosem Mateusza Borka. ETOTO kod bonusowy obecnie nie oferuje żadnego dodatkowego bonusu na sporty wirtualne. Jak tylko pojawi się ETOTO bonus na wirtuale poinformujemy o tym w naszej recenzji.

Kod bonusowy ETOTO- podsumowanie

ETOTO kod bonusowy to GOAL. Wpisanie tego kodu w formularzu rejestracji na stronie bukmachera gwarantuje ETOTO bonus powitalny 200% do 200 zł. Wymagane warunki obrotu bonusem to 6 razy po kursie minimum 2.20. Obrótu można dokonać stawiając zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo.

Zawieranie zakądów wzajemnych na ETOTO możliwe jest przez stronęinternetową lub nową aplikację mobilną.

etoto

Aż do 350 zł

Najwyższy freebet na rynku – 50 zł z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

ETOTO kod bonusowy – FAQ

Czy ETOTO posiada kod bonusowy?

Tak. Kod bonusowy ETOTO to GOAL. Rejestracja z tym kodem gwarantuje bonus 200% do 200 zł!

Jak odebrać bonus w ETOTO?

Aby odebrać bonus w ETOTO należy zarejstrować konto z kodem bonusowym GOAL. Następnie konieczny jest depozyt minimum 1 zł. Na jego podstawie bukmacher przyzna bonus 200% do max 200 zł.

Gdzie wpisać kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy należy wpisać w formularzu rejestracji na stronie bukmachera otwierając konto gracza. Pole z kodem pojawia się w pierwszej części formularza.

Czym różni się kod promocyjny ETOTO i kod bonusowy?

ETOTO kod promocyjny i kod bonusowy to dokładnie to samo. W ofercie bukmachera ETOTO przysługuje bonus powitalny za rejestrację z kodem. Pamiętaj aby podać kod bonusowy GOAL.

Nie dostałem bonusu – co zrobić?

Upewnij się najpierw czy spełniłeś wszystkie wymagania? Podałeś ETOTO kod bonusowy przy rejestracji? Jeśli tak skontaktuj się z bukmacherem na live-chat lub telefonicznie.

Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem. Nie graj u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Informacje o tym, którzy bukmacherzy mają licencję znajdziesz na stronach internetowych spółek. Sprawdź także nasz ranking bukmacherów. Bukmacher ETOTO znajduje się w rankingu podobnie jak inni legani bukmacherzy. Na liście znajdziesz też ich kody promocyjnie.