Mundial: Terminarz środowych meczów (23.11.2022)

Piłkarze reprezentacji Belgii
Pressfcous Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Belgii

Sprawdź środowe mecze na mistrzostwach świata. Prezentujemy spotkania, które zaplanowano na 23 listopada.

  • 23 listopada to czwarty dzień mistrzostw świata
  • Dzisiaj w Katarze odbędą się cztery mecze
  • Swoje spotkania rozegrają drużyny z grupy E i F

Maroko – Chorwacja (grupa F)

Środowe zmagania na mundialu rozpocznie spotkanie, które zapowiada się jako pasjonujące. Maroko, czyli jedna z najlepszych afrykańskich reprezentacji na tym turnieju, podejmie Chorwację, która jest aktualnym wicemistrzem świata. Za faworyta uznaje się przedstawiciela Europy. Początek meczu o godzinie 11:00.

Zobacz również: Maroko – Chorwacja: typy, kursy, zapowiedź (23.11.2022)

Niemcy – Japonia (grupa E)

W środę swój pierwszy mecz na turnieju zagra reprezentacja Niemiec, która chce zmazać plamę za ostatni mundial, gdy nie wyszła z grupy. Przeszkodzić w tym zamierza Japonia, czyli czołowa kadra z Azji. Faworyt to drużyna Hansiego Flicka, ale w piłce nigdy nic nie wiadomo. Zmagania rozpoczną się o  godzinie 14:00.

Zobacz również: Niemcy – Japonia: typy, kursy, zapowiedź (23.11.2022)

Hiszpania – Kostaryka (grupa E)

Uczestnik turnieju finałowego Ligi Narodów, czyli Hiszpania, dobrą formę będzie chciał potwierdzić także na mistrzostwach świata. Tu w pierwszym meczu na kadrę Luisa Enrique czeka Kostaryka, która marzy o tak udanym mundialu jak w 2014 roku (ćwierćfinał). Początek spotkania o godzinie 17:00.

Zobacz również: Hiszpania – Kostaryka: typy, kursy, zapowiedź (23.11.2022)

Belgia – Kanada (grupa F)

Tak jak w ostatnich turniejach rangi mistrzowskiej, w gronie kandydatów do medalu stawiana jest Belgia. Reprezentacja ta za swojego pierwszego przeciwnika na mundialu ma Kanadę, która nie chce się zadowolić samym wzięciem udziału w turnieju. Faworyt to przedstawiciel Europy, chociaż zwycięstwo Czerwonych Diabłów nie jest przesądzone. Mecz zacznie się o godzinie 20:00.

Czytaj także: Belgia – Kanada: typy, kursy, zapowiedź (23.11.2022)

Sprawdź terminarz mundialu.

Komentarze