Lekarz kadry przekazał najnowsze informacje ws. stanu zdrowia Bielika i Bereszyńskiego

Krystian Bielik
Obserwuj nas w
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Krystian Bielik

Po meczu z Meksykiem kibice reprezentacji Polski martwili się stanem zdrowia Bartosza Bereszyńskiego i Krystiana Bielika po tym, jak Czesław Michniewicz zdradził, że zmagają się z dolegliwościami. Fanów uspokoił jednak lekarz kadry – Jacek Jaroszewski.

  • Czesław Michniewicz po meczu z Meksykiem zdradził, że na urazy narzekają Bereszyński i Bielik
  • Ich strata byłaby niezwykle bolesna w kontekście meczu z Arabią Saudyjską
  • Lekarz reprezentacji Polski zapewnił, że obaj będą w stanie zagrać w drugim meczu grupowym

Urazy Bereszyńskiego i Bielika na szczęście niegroźne

Czesław Michniewicz po spotkaniu z Meksykiem przekazał mediom, że z urazami zmagają się Bartosz Bereszyński i Krystain Bielik. Obaj reprezentanci Polski dobrze spisali się we wtorkowym spotkaniu, dlatego ich ewentualna strata mogłaby być niezwykle bolesna. 

Pozytywne wiadomości na temat stanu zdrowia obu reprezentantów Polski przekazał w rozmowie z redakcją Sport.pl lekarz kadry – Jacek Jaroszewski. Jego zdaniem występ Bereszyńskiego i Bielika w spotkaniu z Arabią Saudyjską nie jest zagrożony. 

Bereszyński z szansą na grę dla giganta Serie A
Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński może zimą zmienić klub. Polak ma szansę na spory awans sportowy. Defensora chce pozyskać gigant Serie A. Istnieje niemała szansa, że Bartosz Bereszyński opuści zimą Sampdorię Polak jest głównym kandydatem klubu z czołówki Serie A W nowym zespole 30-latek dzieliłby szatnię z kolegą z kadry Możliwy polski duet w czołowym klubie Serie A

Czytaj dalej…

Z Krystianem Bielikiem jest wszystko w porządku. A Bartosz Bereszyński narzeka na mięsień dwugłowy. Ale on także dojdzie do siebie do meczu z Arabią Saudyjską – stwierdził. 

Wszystko wskazuje zatem, że Czesław Michniewicz będzie miał do dyspozycji wszystkim zawodników na mecz z Arabią Saudyjską. Ten Polacy rozegrają już w sobotę o godzinie 14:00. Sześć godzin później Argentyna zmierzy się z Meksykiem.

Komentarze