Przewidywane składy na mecz USA – Walia, czyli pojedynek Pulisić vs Bale

Gareth Bale
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gareth Bale

USA – Walia: przewidywane składy. Rywalizacja Stanów Zjednoczonych z wyspiarzami kończy drugi dzień Mistrzostw Świata. Starcie w Al-Rayyan będzie pojedynkiem Christiana Pulisicia z Garethem Bale’em. W tym miejscu możesz zapoznać się z informacjami na temat przewidywanych składów na spotkanie USA – Walia.

  • Rywalizacja Amerykanów z Walijczykami będzie drugim meczem w grupie B
  • Arena spotkania będzie Ahmad bil Ali Stadium
  • Mecz odbędzie się o godzinie 20:00

USA – Walia: walka o wyjście z grupy czas start

Stany Zjednoczone do mistrzostw świata w Katarze przystępują z dużymi ambicjami. Potyczka Amerykanów z Walią zapowiada bardzo interesująco. Tym bardziej że obie ekipy są jednymi z głównych kandydatów do wywalczenia drugie miejsce w grupie B.

Obie ekipy zmierzą się ze sobą w poniedziałkowy wieczór po raz pierwszy w historii na mistrzostwach świata. Wcześniej obie drużyny grały ze sobą w meczach kontrolnych. Raz zwyciężyły Stany Zjednoczone (2:0), a jedna potyczka zakończyła się remisem.

Opiekun Amerykanów planuje wystawić ofensywny tercet przeciwko wyspiarzom. Kluczową postacią ma być w nim Christian Pulisić. W pomocy Stanów Zjednoczonych dużo może natomiast zależeć od Westona McKenniego. Walijczycy natomiast mają postawić między innymi na takich zawodników jak Aaron Ramsey, czy Gareth Bale.

Przewidywane składy na mecz USA – Walia

USA: Turner – Dest, Zimmerman, Long, Robinson, McKennie, Adams, Musah, Pulisic, Sargent, Aaronson

Walia: Hennessey – Mepham, Rodon, Davies, C. Roberts, Ampadu, Ramsey, N. Williams, Bale, Johnson, James.

Czytaj więcej: USA – Walia: typy, kursy, zapowiedź (21.11.2022)

Komentarze