USA – Walia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (21.11.2022)

Piłkarze reprezentacji USA
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji USA

Gdzie oglądać mecz Katar USA – Walia? Bardzo ciekawie zapowiada się drugie poniedziałkowe spotkanie grupy B mistrzostw świata, w którym zmierzą się drużyny, które między sobą prawdopodobnie rozstrzygną kwestię awansu do fazy pucharowej. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz USA – Walia.

USA – Walia, gdzie oglądać

Większość grup katarskiego mundialu ma zdecydowanych faworytów do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, ale bardzo ciekawie zapowiada się w nich rywalizacja o drugą lokatę. Tak jest też w grupie B, której faworytem jest oczywiście Anglia. O awans do fazy pucharowej powinny natomiast walczyć jedenastki USA i Walii, którym przyjdzie się zmierzyć ze sobą już w pierwszym meczu na mundialu.

W pojedynku tym trudno wskazać faworyta. Obie drużyny wybiegną na murawę z jednym celem, jakim będzie zgarnięcie pełnej puli. Wygrana postawi ich bowiem w bardzo dobrej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami. Sprawdź typy na mecz USA – Walia.

USA – Walia, transmisja TV

Mecz Stany Zjednoczone – Walia rozegrany zostanie w poniedziałek (21 listopada) o godzinie 20:00. Telewizyjna transmisja z meczu będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Pojedynek obu zespołów skomentują Mateusz Borek i Janusz Michalik.

USA – Walia, transmisja online

Spotkanie USA – Walia obejrzymy także online. Transmisja będzie dostępna na internetowej stronie sport.tvp.pl. Ponadto za pośrednictwem internetu mecz obejrzymy także w usłudze CANAL+ online, do której przed mundialem dołączono kanały TVP1 i TVP2.

USA – Walia, kursy bukmacherskie

Mecz nie ma zdecydowanego faworyta, ale według oferowanych na ten pojedynek kursów przez bukmacherów, większe szanse na zwycięstwo mają Amerykanie. Kursy na ich wygraną sięgają aktualnie 2.45.

Gdzie obejrzeć mecz USA – Walia?

Mecz USA – Walia będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz USA – Walia?

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 listopada) o godzinie 20:00.

Komentarze