Kamerun – Serbia: trenerzy odkryli karty przed meczem o życie. Mladenović na ławce

Sasa Lukić
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Sasa Lukić

Znamy już oficjalne składy na pierwszy poniedziałkowy mecz mistrzostw świata w Katarze. Selekcjonerzy Kamerunu i Serbii ogłosili oficjalne jedenastki, w których wystąpią obie reprezentacje w dzisiejszym pojedynku grupy G. Początek meczu o godzinie 11:00.

  • Znamy oficjalne składy na mecz Kamerun – Serbia
  • Ewentualna porażka którejś z drużyn będzie oznaczać dla nich pożegnanie z turniejem
  • Początek meczu o godzinie 11:00

Znamy oficjalne składy na mecz Kamerun – Serbia

Kamerun i Serbia przegrali pierwsze meczu na mundialu. Nieposkromione Lwy nie dały rady w rywalizacji ze Szwajcarią, natomiast Orły nie poradziły sobie w pojedynku z Brazylią. To sprawia, że żadna z drużyn nie może pozwolić sobie w poniedziałkowym starciu na wpadkę, bowiem ta wyeliminuje ich z turnieju.

W wyjściowym składzie Kamerunu nie zabrakło największych gwiazd tej reprezentacji, czyli Andre-Franka Zambo Anguissy, Karla Toko Ekambiego oraz atakującego Bayernu Monachium – Erica Maxima Choupo-Motinga.

W reprezentacji Serbii doszło do dwóch zmian w środku pola w porównaniu do pojedynku z Brazylią. Tym razem na placu gry od pierwszej minuty nie zobaczymy zawodnika warszawskiej Legii Filipa Mladenovicia, a także Gudelja. W ich miejsce pojawili się zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami Filip Kostić oraz Nemanja Maksimović.

Początek meczu o godzinie 11:00.

Kamerun: Epassy, Fai, Castelletto, N’Koulou, Tolo, Kunde, Anguissa, Hongla, Mbueno, Choupo-Moting, Ekambi

Serbia: Milinković-Savić, Milenković, Veljković, Pavlović, Zivković, Lukić, Maksimović, Kostić, Tadić, Mitrović, Milenković-Savić

Zobacz także: Największych rywali pokonał poza boiskiem. Mundialowy blok Olkiewicza #9

Komentarze