Piękna asysta Messiego i gol Moliny [WIDEO]

Argentyna
PressFocus Na zdjęciu: Argentyna

Argentyna objęła prowadzenie 1:0 w 35. minucie meczu z Holandią. Przy bramce dla Albicelestes swoim kunsztem ponownie błysnął Lionel Messi, a Molina znakomicie wykończył akcję.

• Argentyna walczy z Holandią o półfinał mundialu
  • Molina dał prowadzenie Argentynie
  • Messi zaliczył kolejną asystę

Argentyna bliżej półfinału po pierwszej połowie

Początek meczu przebiegał po myśli Holandii, która dłużej utrzymywała się i zmuszała Argentynę do biegania za piłką. Taka gra nie przynosiła jednak żadnego efektu, a Oranje nie stworzyli praktycznie ani jednej groźnej sytuacji.

Mimo, iż więcej czasu byli bez piłki to jednak znacznie więcej z gry mieli Argentyńczycy, którzy byli znacznie konkretniejsi na połowie rywala.

Ponownie kluczowy dla Albicelestes okazał się kunszt Lionela Messiego, który w 35. minucie spotkania obsłużył znakomitym podaniem Molinę, który bez większych problemów wpakował piłkę do siatki i dał prowadzenie Argentynie.

Pierwsza połowa skończyła się jednobramkowym prowadzeniem podopiecznych Scaloniego.