Reprezentacja Anglii
Pressfocus Na zdjęciu: Reprezentacja Anglii

Wyniki meczów mundialu. Wiele bramek obejrzeliśmy w poniedziałek na Mistrzostwach Świata w Katarze. Gole padały co chwilę w starciu Anglików z Iranem, a nie brakowało ich także w meczu Senegalu z Holandią i USA z Walią.

• Wiele goli obejrzeliśmy w trakcie poniedziałkowych meczów na mundialu
  • Wysokie zwycięstwo odnieśli Anglicy, którzy wygrali z Iranem aż 6:2
  • Swoje mecze wygrały również Holandia i USA

Grad bramek w meczu Anglia – Iran, zabójczo skuteczni Holendrzy

Aż osiem bramek dane nam było oglądać podczas meczu Anglii z Iranem. Lwy Albionu do przerwy prowadziły już 3:0 po golach Bellinghama, Saki i Sterlinga. Jeszcze więcej bramek padło jednak po przerwie. Dwukrotnie na listę strzelców po stronie Iranu wpisał się Mehdi Taremi, który uratował nieco honor drużyny z Bliskiego Wschodu. Była to jednak najwyższa porażka Iranu w historii ich występów na mundialu.

Spore problemy w meczu z Senegalem miała reprezentacją Holandii, która oddała w meczu tylko dwa celne strzały na bramkę Edouarda Mendy’ego. Wystarczyło to jednak do strzelenia dwóch goli, których autorami byli Gakpo i Klaassen. Lwy Terangi nie wykorzystały swoich sytuacji i uległy 0:2 Oranje, komplikując sobie sytuację w grupie.