Wiemy kto poprowadzi mecz Polska – Arabia Saudyjska

Piłkarze reprezentacji Polski
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Mecz Polska – Arabia Saudyjska rozpocznie się 26 listopada o godzinie 14:00. Znane jest już nazwisko sędziego głównego tego spotkania.

  • W sobotę 26 listopada mecz Polska – Arabia Saudyjska
  • Poznaliśmy nazwisko sędziego głównego tego spotkania
  • Znana jest też reszta obsady sędziowskiej

Polska – Arabia Saudyjska: obsada sędziowska

Reprezentacja Polski ma za sobą pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze. Było ono niezbyt udane dla naszej kadry, która mogła pokonać Meksyk. Robert Lewandowski nie wykorzystał jednak rzutu karnego i finalnie było 0:0. Tym bardziej ważne jest kolejne starcie w fazie grupowej.

W sobotę 26 listopada przeciwnikiem Polski będzie lider naszej grupy, czyli Arabia Saudyjska. Reprezentacja ta pokonała sensacyjnie Argentynę 2:1. Jeśli biało-czerwoni nie chcą być w arcytrudnej sytuacji, muszą wygrać najbliższy mecz.

Starcie z Arabią Saudyjską rozpocznie się za niespełna dwa dni. Poznaliśmy już nazwisko sędziego głównego tej potyczki. Zawody poprowadzi 40-letni Wilton Sampaio. Na mundialu sędziował on już mecz Holandii z Senegalem. Brazylijczykowi towarzyszyć będzie dwóch jego rodaków. System VAR obsługiwać będzie zaś Kanadyjczyk, któremu pomogą sędziowie z Urugwaju i jeden ze Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także: Szymon Marciniak poprowadzi hitowy mecz mistrzostw świata

Komentarze