“Portugalią jest najlepszą drużyną na mundialu w Katarze”

Cristiano Ronaldo
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Reprezentacja Portugalii w czwartek zacznie granie na mistrzostwach świata w Katarze. Tymczasem ostatnio ciekawej wypowiedzi na temat swojej drużyny udzielił Cristiano Ronaldo.

  • Reprezentacja Portugalii może pochwalić się solidną ekipą na mundialu w Katarze
  • Według Cristiano Ronaldo jego zespół jest najlepszy na mistrzostwach świata
  • Portugalczycy zaczną turniej w najbliższy czwartek

Ronaldo wierzy w reprezentację Portugalii

Reprezentacja Portugalii na papierze wyróżnia jedną z lepszych kadr na turnieju. Selekcjoner Fernando Santos ma ogromny potencjał w składzie. Tymczasem Cristiano Ronaldo dał jednoznaczny komunikat, że Portugalia jest najlepszym zespołem na mundialu.

– Myślę, że reprezentacja Portugalii jest najlepszą drużyną na tych mistrzostwach świata, ale musimy to udowodnić na boisku – powiedział Portugalczyk cytowany przez profil Uefa.com na Twitterze.

Portugalski team będzie na turnieju w Katarze rywalizował w grupie H z Urugwajem, Ghaną i Koreą Południową. Pierwsze spotkanie team Fernando Santosa rozegra w czwartek 24 listopada o godzinie 17:00.

Ronaldo zadebiutował w drużynie narodowej w sierpniu 2013 roku. Jak na razie w reprezentacji Portugalii zanotował 191 meczów, zdobywając w nich 117 bramek. Ponadto na koncie zawodnika znalazły się 43 asysty. 37-letni piłkarz jest jednocześnie najskuteczniejszym piłkarzem świata, jeśli chodzi o wszystkie reprezentacja świata.

Czytaj więcej: Man United dąży do błyskawicznego odejścia Ronaldo

Komentarze