Komentatorzy na mecz Polska – Arabia Saudyjska. Jest zmiana

Piłkarze reprezentacji Polski
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski zmierzy się w sobotnie popołudnie z Arabią Saudyjską w drugim meczu na piłkarskim mundialu. Transmisja z meczu będzie dostępna w Telewizji Polskiej. Sprawdź kto skomentuje mecz Polska – Arabia Saudyjska.

  • Mecz Polska – Arabia Saudyjska rozegrany zostanie w sobotę (26 listopada) o godzinie 14:00
  • Mecz można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu
  • Telewizja Polska do skomentowania tego meczu wyznaczyła Jacka Laskowskiego i Marcina Żewłakowa

Polska – Arabia Saudyjska: komentatorzy

Po remisie z Meksykiem teraz reprezentację Polski czeka niełatwy pojedynek z Arabią Saudyjską, która pokonując Argentynę sprawiła największą niespodziankę na tych mistrzostwach. Sobotni mecz w telewizji będzie można obejrzeć na trzech kanałach: TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Transmisja dostępna będzie również online na internetowej stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Znamy już także nazwiska komentatorów drugiego meczu Polski na mundialu. W tej kwestii nastąpiła zmiana w porównaniu do pierwszego meczu z Meksykiem, który komentowali Mateusz Borek i Janusz Michalik. Spotkanie z Arabią Saudyjską skomentują bowiem Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Polska – Arabia Saudyjska: o której?

Mecz Polska – Arabia Saudyjska w ramach drugiej kolejki grupy C katarskiego mundialu rozegrany zostanie w sobotę (26 listopada). Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00.

Zobacz także: Gdzie oglądać Mundial 2022? Transmisje meczów w tv i online

Komentarze