Gdzie oglądać Mundial 2022? Transmisje meczów w tv i online

Mistrzostwa świata w Katarze
PressFocus Na zdjęciu: Mistrzostwa świata w Katarze

W dniach 20 listopada – 18 grudnia będziemy mieli okazję emocjonować się piłkarskim mundialem. Wszystkie spotkania turnieju finałowego mistrzostw świata z udziałem 32 reprezentacji będzie można obejrzeć “na żywo” w telewizji i online.

  • 64 spotkania rozegrane zostaną w ramach mistrzostw świata w Katarze
  • Wszystkie spotkania będą transmitowane “na żywo” na kanałach Telewizji Polskiej
  • Mecze można oglądać także za pośrednictwem internetu

Mundial 2022: transmisje meczów

Mecze mistrzostw świata można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2, TVP Sport i TVP 4K oraz online na stronie sport.tvp.pl oraz za pośrednictwem mobilnej aplikacji TVP Sport. Telewizja Polska posiada wyłączne prawa do transmisji mundialu w Polsce.

Mistrzostwa świata: plan transmisji

Niedziela 20 listopada
Grupa A, godz. 17: Katar – Ekwador (TVP 1 i TVP Sport)

Poniedziałek 21 listopada
Grupa B, godz. 14: Anglia – Iran (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa A, godz. 17: Senegal – Holandia (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa B, godz. 20: USA – Walia. (TVP 1 i TVP Sport)

Wtorek 22 listopada
Grupa C, godz. 11: Argentyna – Arabia Saudyjska (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa D, godz. 14: Dania – Tunezja (TVP 1)
Grupa C, godz. 17: Meksyk – Polska (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa D, godz. 20: Francja – Australia (TVP 1 i TVP Sport)

Środa 23 listopada
Grupa F, godz. 11: Maroko – Chorwacja (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa E, godz. 14: Niemcy – Japonia (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa E, godz. 17: Hiszpania – Kostaryka (TVP Sport)
Grupa F, godz. 20: Belgia – Kanada (TVP 1 i TVP Sport)

Czwartek 24 listopada
Grupa G, godz. 11: Szwajcaria – Kamerun (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa H, godz. 14: Urugwaj – Korea Płd (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa H, godz. 17: Portugalia – Ghana (TVP 1 )
Grupa G, godz. 20: Brazylia – Serbia (TVP 1 i TVP Sport)

Piątek 25 listopada
Grupa B, godz. 11: Walia – Iran (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa A, godz. 14: Katar – Senegal (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa A, godz. 17: Holandia – Ekwador (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa B, godz. 20: Anglia – USA (TVP 1 i TVP Sport)

Sobota 26 listopada
Grupa D, godz. 11: Tunezja – Australia (TVP 2)
Grupa C, godz. 14: Polska – Arabia Saudyjska (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa D, godz. 17: Francja – Dania Transmisja (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa C, godz. 20: Argentyna – Meksyk (TVP 1 i TVP Sport)

Niedziela 27 listopada
Grupa E, godz. 11: Japonia – Kostaryka (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa F, godz. 14: Belgia – Maroko (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa F, godz. 17: Chorwacja – Kanada (TVP 1)
Grupa E, godz. 20: Hiszpania – Niemcy (TVP 1 i TVP Sport)

Poniedziałek 28 listopada
Grupa G, godz. 11: Kamerun – Serbia (TVP 2 i TVP Sport)
Grupa H, godz. 14: Korea Płd. – Ghana (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa G, godz. 17: Brazylia – Szwajcaria (TVP 1 i TVP Sport)
Grupa H, godz. 20: Portugalia – Urugwaj (TVP 1 i TVP Sport)

Wtorek 29 listopada
Grupa A, godz. 16: Ekwador – Senegal (TVP 1)
Grupa A, godz. 16: Holandia – Katar (TVP 2)
Grupa B, godz. 20: Walia – Anglia (TVP 1)
Grupa B, godz. 20: Iran – USA (TVP 2)

Środa 30 listopada
Grupa D, godz. 16: Tunezja – Francja (TVP 1)
Grupa D, godz. 16: Australia – Dania (TVP 2)
Grupa C, godz. 20: Polska – Argentyna (TVP 1)
Grupa C, godz. 20: Arabia Saudyjska – Meksyk (TVP 2)

Czwartek 1 grudnia
Grupa F, godz. 16: Chorwacja – Belgia (TVP 1)
Grupa F, godz. 16: Kanada – Maroko (TVP 2)
Grupa E, godz. 20: Japonia – Hiszpania (TVP 1)
Grupa E, godz. 20: Kostaryka – Niemcy (TVP 2)

Piątek 2 grudnia
Grupa H, godz. 16: Ghana – Urugwaj (TVP 1)
Grupa H, godz. 16: Korea Płd. – Portugalia (TVP 2)
Grupa G, godz. 20: Kamerun – Brazylia (TVP 1)
Grupa G, godz. 20: Serbia – Szwajcaria (TVP 2)`t

Komentarze