Ochoa z podziwem do Messiego. “Ma w sobie magię”

Guillermo Ochoa
fot. PressFocus Na zdjęciu: Guillermo Ochoa

Reprezentacja Meksyku zmierzy się w sobotni wieczór z Argentyną na mundialu w Katarze. Przed tym starciem pochlebnych słów w kierunku Lionela Messiego nie szczędził Guillermo Ochoa.

  • Reprezentacja Meksyku w sobotnim spotkaniu zmierzy się z Argentyną
  • Przed batalią na Lusoil Iconic Stadium z dziennikarzami spotkał się Guillermo Ochoa
  • Bramkarz El Tri nie ukrywał podekscytowania związanego z możliwością gry przeciwko Argentyńczykom

Meksyk wciąż marzy o awansie do fazy pucharowej

Reprezentacja Meksyku podejdzie do potyczki z Argentyną, chcąc wrócić na zwycięski szlak po remisie z Polską. Kilka słów przed starciem z dwukrotnymi mistrzami świata wyraził bramkarz El Tri.

Nie lubię, gdy ludzie mówią: “Nie chcę grać przeciwko takiemu, czy takiemu zespołowi, bo to trudne” lub “Chcę uniknąć tej drużyny, ponieważ będzie ciężko” – mówił Guillermo Ochoa cytowany przez Tyc Sports.

Wręcz przeciwnie, chcę zagrać przeciwko Argentynie na mundialu. Chcę zagrać przeciwko nim dobry mecz. Chcemy ich pokonać – dodał zawodnik.

Zobacz także:

Legenda skomentuje najważniejszy mecz MŚ 2022. Wyciekła informacja w sprawie finału mundialu
Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski to obok Włodzimierza Szaranowicza jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy sportowych w Polsce. W czwartek wieczorem pierwszy z wymienionych wyróżnił się genialną grą słów w trakcie transmisji ze spotkania mistrzostw świata w Katarze z udziałem Brazylii i Serbii. Dziennikarz Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk przekazał natomiast, że Dariusz Szpakowski ma skomentować finał XXII mundialu w historii.

Czytaj dalej…

Bramkarz reprezentacji Meksyku nie szczędził pochwał w kierunku Argentyny. – Messi ma w sobie tę magię – długo może nic nie zrobić, a następna minuta decyduje o wszystkim i strzela gola. To będzie przyjemna i trudna próba. Jesteśmy gotowi do walki i pokazania się – rzekł Ochoa.

To będzie dla nas trudne spotkanie. Z drugiej jednak strony, co może być jednak lepszego niż gra na mundialu przeciwko Messiemu, jednemu z najlepszych graczy w historii, jeśli nie najlepszym? – pytał retorycznie Meksykanin.

Mecz drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata z udziałem Argentyny i Meksyku odbędzie się w sobotę (26 listopada) o godzinie 20:00.

Czytaj więcej: Argentyna zaliczyła falstart. “To bardzo boli” 

Komentarze