Legenda skomentuje najważniejszy mecz MŚ 2022. Wyciekła informacja w sprawie finału mundialu

Dariusz Szpakowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski to obok Włodzimierza Szaranowicza jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy sportowych w Polsce. W czwartek wieczorem pierwszy z wymienionych wyróżnił się genialną grą słów w trakcie transmisji ze spotkania mistrzostw świata w Katarze z udziałem Brazylii i Serbii. Dziennikarz Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk przekazał natomiast, że Dariusz Szpakowski ma skomentować finał XXII mundialu w historii.

  • Dariusz Szpakowski właśnie zalicza swój dwunasty w historii mundiali jako dziennikarz
  • Doświadczony komentator na stałe zapisał się w historii
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekazał, że legenda dziennikarstwa ma skomentować finał mistrzostw świata

Dariusz Szpakowski ma skomentowac finał mundialu

Dariusz Szpakowski miał w trakcie swojej kariery komentatorskiej wzloty i upadki. Po Euro 2020 spadła na znanego żurnalistę lawina krytyki, na co wpływ miały przejęzyczenia i pomyłki. Tymczasem w trakcie meczu trwających mistrzostw świata znany dziennikarz dał się zapamiętać z bardzo dobrej strony.

Już przed startem mundialu w Katarze do przestrzeni publicznej trafiła wiadomość, że dla Dariusza Szpakowskiego trwające mistrzostwa świata będą jego ostatnimi w roli komentatora. Chociaż nie jest wykluczone, że na turniej za cztery lata doświadczony dziennikarz nie uda się jako prowadzący studio lub po prostu ekspert telewizyjny.

Zobacz także:

Brazylia niepokoi się o Neymara. Lekarz kadry wyjaśnia
Neymar

Reprezentacja Brazylii w czwartek mierzyła się z Serbią w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata. Canarinhos wygrali (2:0). Radość ze zwycięstwa była jednak mniejsza, bo kontuzji kostki doznał Neymar. Sports.es przekazał szersze informacje w sprawie. Reprezentacja Brazylii zgodnie z planem zaczęła mundial w Katarze Canarinhos zaprezentowali się na tle Serbów bardzo dobrze Niestety dla

Czytaj dalej…

Jak dotąd legenda polskiego dziennikarstwa sportowego brała udział w dwunastu mistrzostwach świata. Dwukrotnie był korespondentem polskiego radia jako reporter, a dziesięć razy reprezentował Telewizję Polską. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekazał, że Dariusz Szpakowski ma skomentował finał katarskiego mundialu.

Kolejny mecz z udziałem doświadczonego dziennikarza będzie miał miejsce już w niedzielę. Dariusz Szpakowski skomentuje szlagier z udziałem Hiszpanii i Niemców. Kolejny spotkaniami skomentowanymi przez tego dziennikarza będą starcia: Chorwacja – Belgia (1 grudnia – czwartek – 16:00) i Kamerun – Brazylia (2 grudnia – piątek – 20:00).

Czytaj więcej: Dobry start faworyta mundialu. Efektowny gol przypieczętował triumf [WIDEO]

Komentarze