Napastnik Ghany zaszokował. “Neymar nie jest lepszy ode mnie”

Mohammed Kudus
Pressfocus Na zdjęciu: Mohammed Kudus

W czwartek swoje zmagania na mundialu rozpoczną reprezentacje Ghany i Brazylii. Przed wieczornymi meczami mocno zaskoczył swoją wypowiedzią napastnik Czarnych Gwiazd – Mohammed Kudus. 22-latek stwierdził pewny siebie, że wcale nie jest gorszy od Neymara.

  • Mohammed Kudus jest jedną z barwniejszych postaci reprezentacji Ghany
  • Napastnik przed meczem z Portugalią udzielił głośnego wywiadu
  • Zapowiedział w nim, że nie jest gorszy od Neymara

Napastnik Ghany nie może doczekać się starcia z Brazylią

Przed spotkaniem Ghany z Portugalią dość kontrowersyjnego wywiadu dla The Guardian udzielił napastnik Czarnych Gwiazd – Mohammed Kudus. 22-latek porównał się do Neymara, twierdząc, że nie jest wcale gorszy od gwiazdora PSG. Brazylijczyk jest postrzegany jedynie inną miarą. Kudus odniósł się w nim do konfrontacji między zawodnikami, jaka miała miejsce przy okazji towarzyskiego starcia Ghany z Brazylią z września. 

– On bronił swojego kraju, a ja swojego. Nie zamierzałem pozwolić dawać mu się poniewierać. To, co obecnie czyni go lepszym ode mnie, to liczba trofeów. Ja dotrę do tego miejsca wkrótce. On nie jest lepszy ode mnie. Jest tylko postrzegany jako gracz klasy światowej – stwierdził napastnik.  

Zdaniem napastnika, Ghana ma spore szanse na satysfakcjonujące rezultaty podczas Mistrzostw Świata w Katarze. 

– Nie graliśmy ostatnio najlepiej, ale ja wiem, co czuje, kiedy zwracam się do chłopaków. Atmosfera w zespole jest świetna i ten zespół czeka niedługo wiele sukcesów. Może jeszcze nie teraz, ale już wkrótce – dodał.

Ancelotti zachwycony postawą Japończyków. Wymowny wpis włoskiego szkoleniowca
Japończycy celebrujący bramkę w meczu z Niemcami

Japończycy sprawili w środę ogromną niespodziankę, wygrywając z Niemcami 2:1. Piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni zachwycili swoją postawą w drugiej połowie nie tylko kibiców, lecz również także trenerów innych reprezentacji i klubów. Ich grę skomentował Carlo Ancelotti. W środę Japonia sensacyjnie wygrała 2:1 z Niemcami Pod wrażeniem gry zespołu z Azji był Carlo Ancelotti Włoskie

Czytaj dalej…

Ghana zmagania na mundialu w Katarze rozpocznie od spotkania z reprezentacją Portugalii. Początek tego starcia w czwartek o godzinie 17:00.

Sprawdź także: De Bruyne w rozbrajający sposób skomentował nagrodę dla gracza meczu

Komentarze