Publiczne groźby w kierunku Messiego. “Proś Boga, bym Cię nie znalazł”

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Zachowanie Lionela Messiego świętującego w szatni zwycięstwo po meczu z Meksykiem nie uszło uwadze meksykańskiemu bokserowi Canelo Alvarezowi, którego rozwścieczył kapitan reprezentacji Argentyny deptający flagę Meksyku.

  • Meksykański bokser grozi Messiemu
  • Alvareza rozzłościło zachowanie Argentyńczyka
  • Messi po meczu z Meksykiem podeptał ich flagę

Messi wkurzył meksykańskiego boksera

Argentyna wygrała 2:0 w sobotę bardzo ważne spotkanie z Meksykiem. Podopieczni Lionela Scaloniego dzięki trzem punktom mocno przybliżyli się do awansu do 1/8 finału mundialu, a bramki dla Albicelestes zdobywali w tym pojedynku Lionel Messi i Enzo Fernandez.

Po meczu media społecznościowe obiegły obrazki z szatni Argentyńczyków, a na nich Lionel Messi cieszący się z wygranej podeptał koszulkę oraz flagę Meksyku.

Po zobaczeniu tego filmiku meksykański bokser Canelo Alvarez nie ukrywał swojej złości na Argentyńczyka i w kilku mocnych słowach skomentował jego zachowanie. – Widzieliście Messiego wycierającego podłogę naszą koszulką i flagą. Niech prosi Boga, bym go nie znalazł – napisał w mediach społecznościowych Alvarez.

Argentyna w meczu decydującym o awansie do 1/8 finału zmierzy się z Polską. Ten pojedynek odbędzie się w najbliższą środę, 30 listopada, o godzinie 20:00.

Zobacz również: Skandal w Kamerunie. Bramkarz odsunięty od kadry

Komentarze