MŚ 2022. Transmisja TV z meczu otwarcia Katar – Ekwador

Ekwador
PressFocus Na zdjęciu: Ekwador

Mundial w Katarze rozpocznie się już za kilka dni. W pierwszym meczu gospodarz turnieju reprezentacja Kataru będzie rywalizować z Ekwadorem w ramach zmagań w grupie A. Mecz odbędzie się 20 listopada.

  • W meczu otwarcia MŚ 2022 Katar zmierzy się z Ekwadorem
  • Mecz odbędzie się 20 listopada o godzinie 17:00
  • Transmisja z meczu Katar – Ekwador będzie prowadzona na antenach TVP1, TVP Sport oraz TVP 4K

MŚ 2022. Kiedy mecz otwarcia Katar – Ekwador

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się w niedzielę 20 listopada. Mecz otwarcia pomiędzy reprezentacjami Kataru i Ekwadoru zostanie rozegrany o godzinie 17:00 i będzie to jedyny mecz w pierwszym dniu turnieju.

Katar jest debiutantem na mistrzostwach świata. Katarczycy jako gospodarz turnieju nie musieli brać udziału w kwalifikacjach. Ekwador natomiast ostatni raz uczestniczył w mistrzostwach świata w roku 2014 w Brazylii. Z kolei największym sukcesem tej reprezentacji jest dotarcie do 1/8 finału podczas mundialu rozgrywanego na niemieckich boiskach w 2006 roku.

W drugim meczu grupy A Holandia zmierzy się z Senegalem. To starcie odbędzie się dzień później, czyli w poniedziałek 21 listopada również o godzinie 17:00.

Zakład bez ryzyka 100 zł na mistrzostwa świata w Katarze!

MŚ 2022. Gdzie oglądać mecz otwarcia Katar – Ekwador

Mecz otwarcia mistrzostw świata 2022, jak każde inne spotkanie tego turnieju, będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Publicznej. Mecze będą transmitowane na TVP1, TVP2, TVP Sport oraz na TVP 4K. Spotkania można również oglądać “na żywo” za pośrednictwem Internetu. Transmisje online będą dostępne na stronie sport.tvp.pl.

Pojedynek Kataru z Ekwadorem, który został zaplanowany na niedzielę 20 listopada będzie transmitowany na antenach TVP1, TVP Sport oraz TVP 4K, a skomentują go Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zobacz również: MŚ 2022: gdzie oglądać? Transmisje w TV i online z Mundialu w Katarze

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze