Urazy Bereszyńskiego i Bielika – skończyło się na strachu

Bartosz Bereszyński
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński

Kontuzje, na które po meczu z Meksykiem (0:0) narzekali Bartosz Bereszyński i Krystian Bielik, okazały się niegroźne. Obaj piłkarze, podobnie jak pozostałych 24 zawodników, byli do dyspozycji Czesława Michniewicza na popołudniowym treningu kadry.

  • Kilku zawodników nie dokończyło czwartkowego treningu
  • Nie wynikało to jednak z kontuzji
  • Najważniejszą informacją jest powrót do zdrowia Bartosza Bereszyńskiego i Krystiana Bielika. W obu przypadkach to zawodnicy, którzy mogą znaleźć się w jedenastce na Arabię Saudyjską

Polska – Arabia Saudyjska. Bez kontuzji w kadrze

Bartosz Bereszyński narzeka na uraz, podobnie jak Krystian Bielik. Mam nadzieję, że będą gotowi na sobotę. Nie widziałem się z nimi jeszcze, trochę dłużej pospali po wczoraj. Dopiero o 11 rozpoczynają trening (wyrównawczy, pozostała grupa trenowała na swoich obiektach treningowych – przyp. red.). Nie wiem dokładnie, o co chodzi, ale lekarz powiedział, że jest OK. Bardzo wiele zależy w kontekście składu na Arabię Saudyjską zwłaszcza od Beresia – mówił jeszcze w środę Czesław Michniewicz.

Na szczęście wszystko skończyło się na strachu.

Zamkniętego treningu jednak nie dokończyło kilku zawodników. Jakich? Selekcjoner nie chciał zdradzić nazwisk, ale uspokoił, że w każdym przypadku wynikało to z profilaktyki. Zapewnił, że nikomu nic nie dolega.

Mecz z Arabią Saudyjską w sobotę o godz. 14 polskiego czasu. W Katarze będzie wtedy godz. 16 – czas, w którym warunki pogodowe są już bardzo dobre. Spotkanie odbędzie się na klimatyzowanym obiekcie Education Stadion w Ad-Dausze.

Komentarze