Kaka wskazał, kto będzie liderem Canarinhos na mundialu

Ricardo Kaka
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ricardo Kaka

Reprezentacja Brazylii bez wątpienia jest jednym z głównych faworytów do mistrzostwa świata. Tymczasem ostatnio Kaka w rozmowie z Mundo Deportivo dał do zrozumienia, że Neymar będzie liderem Canarinhos, który sprawi, że reprezentacja Brazylii odniesie spektakularny sukces na mundialu w Katarze.

  • Reprezentacja Brazylii jest jednym z faworytów do wygrania mistrzostwa świata w tym roku
  • Canarinhos powalczą o szósty mistrzowski tytuł w historii
  • Brazylijczycy ostatnie mistrzostwo wywalczyli w 2002 roku

Reprezentacja Brazylii ma kilka rozwiązań w ofensywie

Reprezentacja Brazylii ma zamiar zrehabilitować się swoim kibicom za brak triumfu na Copa America. W fazie grupowej mistrzostw świata Canarinhos rywalizować będą z takimi ekipami jak: Serbia, Szwajcaria i Kamerun. Kaka przekonywał natomiast, że liderem w ekipie Tite będzie Neymar.

Neymar będzie liderem Brazylii na mundialu w Katarze, ale bardzo ważne jest, aby miał obok siebie takich graczy jak Vinicius Junior. Neymar był najwiekszą gwiazdą drużyny w trakcie Mistrzostw Świata 2018, ale teraz mamy Viniego, Raphinę, Richarlisona, Antony’ego. Nie są już młodymi zawodnikami, ale kluczowymi piłkarzami tej drużyny – mówił Brazylijczyk cytowany przez Mundo Deportivo.

Mistrzostwa świata wystartują 20 listopada. W spotkaniu otwarcia Katar zmierzy się z Ekwadorem. Dzień później odbędą się natomiast trzy mecze. Reprezentacja Brazylii swoje spotkanie rozegra w piątym dniu turnieju, mierząc się z Serbią (24 listopada).

Czytaj więcej: Mistrz świata ostro skrytykował Mbappe. “Zawsze ci sami ludzie przychodzą narobić bałaganu”

Komentarze