Reprezentanci Brazylii nie mogą się podnieść po porażce z Chorwacją

Thiago Silva przytulający Raphinhę
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Thiago Silva przytulający Raphinhę

Odpadnięcie z Mistrzostw Świata w Katarze na etapie ćwierćfinału było bolesnym ciosem dla całej Brazylii. Z wiadomości między piłkarzami wynika, że poza Neymarem także Thiago Silva nie mógł przełknąć goryczy porażki. 30-latek opublikował ich treść na portalu społecznościowym.

  • Brazylia przegrała z Chorwacją w ćwierćfinale mundialu w rzutach karnych i odpadła z turnieju
  • Był to poważny cios dla jej piłkarzy, którzy wierzyli w szansę na walkę o mistrzostwo świata
  • Najmocniej porażkę przeżywali Neymar i Thiago Silva, na co wskazuje treść ich wiadomości

Brazylijczycy wciąż załamani po odpadnięciu z mundialu w Katarze

Reprezentacja Brazylii jechała na mundial w Katarze z jasno zarysowanym celem – zdobyć mistrzostwo świata. Los chciał, że już w ćwierćfinale zatrzymała ją Chorwacja, która po rzutach karnych wygrała i awansowała do półfinału. Była to prawdziwa klęska dla Canarinhos, którzy długo nie mogli pozbierać się po niej po końcowym gwizdku arbitra. 

Pele zaapelował do Neymara ws. reprezentacji
Neymar

Reprezentacyjna przyszłość Neymara jest niejasna po piątkowej porażce Brazylii z Chorwacją w ćwierćfinale mistrzostw świata w Katarze, jednak legenda brazylijskiego futbolu Pele namawia gwiazdora do kontynuowania swojej przygody z Canarinhos. Neymar zastanawia się na reprezentacyjną przyszłością Pele zaapelował do gwiazdy PSG, by ten nadal grał dla Brazylii Obaj mają na swoim koncie po 77 goli

Czytaj dalej…

Odpadnięcie z mundialu niezwykle przeżywał Neymar, który zapowiedział, że był to jego ostatni wielki turniej z reprezentacją. Problemy z zaakceptowaniem klęski miał również Thiago Silva, na co jasno wskazują wiadomości, jakie wymienili ze sobą piłkarze. 

“Bardzo chciałem wygrać ten puchar. Ty, ja i Dani Alves zasłużyliśmy na wiele… Ale Bóg chciał inaczej. To straszne. Za każdym razem, gdy patrzę w telewizor, robię się zły. Okropny moment” – napisał Neymar. 

“Bracie, jest trudniej niż początkowo myślałem. Nie wytrzymuję. Wciąż nie wierzę, że przegraliśmy! Nie mogę uwierzyć… Bardzo chce mi się płakać… K***a… Ale wiem, że będzie dobrze” – brzmiała wiadomość od Thiago Silvy. 

Neymar wymienił również wiadomości z Marquinhosem i Rodrygo, którzy w konkursie rzutów karnych spudłowali. 30-latek starał się podtrzymać ich na duchu i wesprzeć mentalnie. 

Komentarze