Kto skomentuje ćwierćfinałowe mecze mundialu? Znamy obsadę komentatorską

Dariusz Szpakowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski

TVP Sport podało obsadę komentatorską na zbliżające się wielkimi krokami spotkania w ramach 1/4 finału mistrzostw świata. Wiemy, kto skomentuje mecze o półfinał mundialu w Katarze.

  • Telewizja Polska zdradziła obsadę komentatorską na ćwierćfinały MŚ 2022
  • Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila skomentują mecz Chorwacja – Brazylia
  • Spotkania 1/4 finału mundialu w Katarze zostaną rozegrane 9 oraz 10 grudnia

Kto skomentuje ćwierćfinałowe mecze mistrzostw świata?

Znamy już komplet ćwierćfinalistów mistrzostw świata w Katarze – Chorwacja zagra z Brazylią, Holandia podejmie Argentynę, Maroko powalczy z Portugalią, a Anglia zmierzy się z Francją. TVP Sport za pośrednictwem swojej strony internetowej ujawniło pary komentatorskie, które będą pracowały przy spotkaniach 1/4 finału mundialu 2022.

Dariusz Szpakowski, którego współkomentatorem jest Sebastian Mila, otrzymał pojedynek Chorwatów z Brazylijczykami. Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński zajmą się starciem Holendrów z Argentyńczykami, Maciej Iwański i Marcin Żewłakow skomentują mecz Marokańczyków z Portugalczykami, a Mateusz Borek wraz z Januszem Michalikiem “zrobią” spotkanie Anglików z Francuzami, które zapowiada się najciekawiej.

Mecze w ramach ćwierćfinału mundialu w Katarze zostaną rozegrane 9 oraz 10 grudnia. Transmisje ze wszystkich tych spotkań przeprowadzi Telewizja Polska.

  • Oglądaj treści na naszym kanale:

Obsada komentatorska TVP na 1/4 finału MŚ 2022:

Piątek, 9 grudnia

Ćwierćfinał nr 1, godz. 16:00, Chorwacja – Brazylia. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K (Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila)

Ćwierćfinał nr 2, godz. 20:00, Holandia – Argentyna. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

Sobota, 10 grudnia

Ćwierćfinał nr 3, godz. 16:00, Maroko – Portugalia. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

Ćwierćfinał nr 4, godz. 20:00, Anglia – Francja. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K (Mateusz Borek, Janusz Michallik)

  • Czytaj więcej:
Olkiewicz w środę #41. Nie tykaj polskiej piłki, bo cię zmiecie z planszy.
Reprezentacja Polski

Nie jest jakąś wielką tajemnicą, że Mateusz Morawiecki nie należał za młodu do żadnej z grup ultras, w wolnych chwilach zna rozrywki inne niż tryb FUT w FIFA, a wśród licznych swoich tytułów nie posiada licencji UEFA C. Niestety – to widać i czuć, a zdaje się, że jego brak czucia w kwestiach piłkarskich stał

Czytaj dalej…

Komentarze