Meksykanie przeanalizowali Polaków. “Mają tylko jeden styl gry”

Gerardo Martino
PressFocus Na zdjęciu: Gerardo Martino

Gerardo Martino wypowiedział się na temat reprezentacji Polski, z którą jego drużyna już jutro zmierzy się w meczu w ramach grupy C na mistrzostwach świata w Katarze. Selekcjoner Meksyku uważa, że Polska ma tylko jeden styl gry.

  • Spotkanie Meksyk – Polska już jutro o godzinie 17:00
  • Gerardo Martino ma plan na pokonanie “Biało-Czerwonych”
  • Były trener Barcelony zdradził, że według niego, Polska ma tylko jeden styl gry

“Polska zawsze czeka i szuka otwartej przestrzeni”

Już we wtorek 22 listopada o godzinie 17:00 rozpoczną się wielkie emocje na mistrzostwach świata dla polskich kibiców. Wówczas na boisko wybiegną podopieczni Czesława Michniewicza, którzy zmierzą się z reprezentacją Meksyku. Przed tym meczem głos zabrał selekcjoner popularnych “El Tri” – Gerardo “Tata” Martino.

Spodziewamy się, że nasze trzy mecze w fazie grupowej rozegramy w ten sam sposób. To będzie zależało również od planu gry rywala. Jutrzejsze spotkanie przeciwko Polsce będzie dla nas kluczowe. Polska ma tylko jeden styl gry i na jego podstawie przygotowywaliśmy się do tego starcia – powiedział Gerardo Martino.

– Polska posiada wszechstronnych zawodników. Oni zawsze czekają i szukają otwartej przestrzeni. Styl gry, który obserwowaliśmy w pojedynku przeciwko Szwecji, jutro może być bardzo podobny. Mamy trudną grupę z konkurencyjnymi zespołami. Wtorkowy mecz jest wyjątkowy i bardzo ważny dla naszej drużyny – dodał “Tata”.

Warto dodać, że Gerardo Martino w przeszłości miał okazję pracować w takich klubach jak hiszpańska Barcelona czy amerykańska Atlanta United.

  • Czytaj więcej:
Mascherano przekonany o sile Argentyńczyków. “To daje nam nadzieję”
Javier Mascherano

Javier Mascherano podczas Mistrzostw Świata naturalnie będzie kibicował przede wszystkim reprezentacji Argentyny, jednak w ostatniej rozmowie z mediami pokusił się również o analizę gry Hiszpanów. Zdaniem byłego obrońcy FC Barcelony, obie drużyny mają duże szanse na mistrzostwo. Javier Mascherano wypowiedział się na temat szans Argentyny i Hiszpanii na mundialu Były obrońca FC Barcelony wierzy w

Czytaj dalej…

Komentarze