Queiroz ocenił Anglików. “Najbardziej utalentowana generacja od 1966 roku”

Carlos Queiroz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Carlos Queiroz

Reprezentacja Iranu w poniedziałek zacznie zmagania na mistrzostwach świata w Katarze. Poprzeczka będzie przed tą ekipą zawieszona wysoko, bo na drodze stanie Anglia. Przed tym spotkaniem na temat rywali wypowiedział się Caros Queiroz.

  • Reprezentacja Iranu w grupie B mundialu będzie rywalizować z Anglią, USA i Walią
  • Przed starciem z Synami albionu kilka słów wyraził Carlos Queiroz
  • Selekcjoner Irańczyków nie szczędził pochwał w kierunku Synów Albionu

“Reprezentacja Anglii pramatyczna i przez to niebezpieczna”

Reprezentacja Iranu ma marzenie, aby wywalczyć miejsce premiowane grą w fazie pucharowej. Zadanie będzie jednak bardzo trudne do zrealizowania.

– To najważniejszy mecz w naszym życiu. Po pierwsze dlatego, że jest następny. Następny mecz jest zawsze najważniejszy. Po drugie dlatego, że to wyjątkowa okazja, nawet dla mnie. Mimo że mam na koncie ponad 200 meczów na poziomie reprezentacji – mówił Carlos Queiroz cytowany przez Daily Mail.

Zobacz także:

Anglia – Iran: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (21.11.2022)
Harry Kane

Gdzie oglądać mecz Anglia – Iran? W poniedziałek o godzinie 14:00 odbędzie się pierwszy mecz w grupie B w ramach mundialu. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są Synowie Albionu. Aczkolwiek ich rywale nie chcą być chłopcami do bicia. W tym miejscu dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Anglia – Iran w TV i online. Anglia

Czytaj dalej…

– Po raz pierwszy mam jednak okazję spotkać się z Anglią. Dla większości naszych graczy to magiczna szansa, prawdziwy prezent. Gra z Anglią czy Niemcami, biorąc pod uwagę kalendarz meczów międzynarodowych, jest prawie niemożliwa – kontynuował Portugalczyk.

– Nowa generacja, którą Gareth Southgate zabrał ze sobą na Mistrzostwa Świata 2022, jest prawdopodobnie najbardziej utalentowaną i najsilniejszą od 1966 roku. To bardzo pragmatyczny zespół, a przez to bardzo niebezpieczny – zakończył opiekun Irańczyków.

Starcie Synów Albionu odbędzie się w poniedziałek 21 listopada o godzinie 14:00.

Czytaj więcej: Neville o prezydencie FIFA. “Mam dość przywódców takich jak: Johnson, Trump, czy Infantino”

Komentarze