Scaloni ocenił Messiego i Lewego. “Powinniśmy cieszyć się ich grą”

Lionel Scaloni
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Scaloni

Reprezentacja Polski za ponad 50 dni zacznie mundial w Katarze. Jednym z rywali podopiecznych Czesława Michniewicza będzie Argentyna. Selekcjoner Albicelestes pozwolił sobie natomiast na porównania Lionela Messiego do Roberta Lewandowskiego.

  • Reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną w trakcie mistrzostw świata
  • Biało-czerwoni zagrają z Albicelestes już 30 listopada
  • Selekcjoner reprezentacji Argentyny w rozmowie z Ole wyraził kilka słów na temat ekipy Czesława Michniewicza

“Jeden z nich jest najlepszy na świecie, a drugi jednym z najlepszych”

Reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną już 30 listopada. W powszechnej opinii to starcie jest postrzegane jako pojedynek Lionela Messiego z Robertem Lewandowskim. Tymczasem na temat obu zawodników wypowiedział się trener Lionel Scaloni.

Przed nami trudny mecz z Polską, która w barażach zakwalifikowała się do mundialu. Są znakomici zawodnicy, występujący w najlepszych ligach. Mają specjalny system gry, który jest nieco mylący – rzekł selekcjoner reprezentacji Argentyny w rozmowie z Ole.

Messi i Lewandowski to dwaj wspaniali piłkarze. Cieszmy się ich grą. Powinniśmy po prostu cieszyć się ich grą i nie szukać tutaj żadnych konfliktów. To są dwaj niesamowici gracze. Jeden z nich jest najlepszy na świecie, a drugi jednym z najlepszych – uzupełnił Scaloni.

Reprezentacja Argentyny podejdzie do listopadowej potyczki, mogąc pochwalić się czterema z rzędu zwycięstwami. Albicelestes są ogólnie bez porażki od lipca 2019 roku.

Czytaj więcej: Messi może martwić polskich kibiców. Świetna forma Argentyńczyka przed mundialem

Komentarze