Kiedy mecz Polska – Argentyna? O której decydujące spotkanie grupy C?

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Polska – Argentyna: kiedy mecz grupy C? Reprezentacja Argentyny będzie kolejnym i ostatnim rywalem reprezentacji Polski w fazie grupowej mistrzostw świata. Sprawdź kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Polska – Argentyna.

  • Reprezentacja Polski w ostatnim meczu grupy C mistrzostw świata zagra z Argentyną
  • Biało-czerwoni potrzebują w tym spotkaniu jednego punktu, aby zapewnić sobie awans do 1/8 finału
  • Mecz Polska – Argentyna odbędzie się 30 listopada (środa) o godzinie 20:00

Z Argentyną o awans

W ostatnim meczu fazy grupowej reprezentacja Polski zagra o awans do fazy pucharowej mundialu w Katarze. Biało-czerwoni, którzy po dwóch meczach mają na swoim koncie cztery punkty, zapewnią sobie wyjście z grupy już w przypadku remisu. Nie będzie o niego jednak łatwo, biorąc pod uwagę jakim zespołem dysponuje Argentyna.

Kiedy Polska awansuje do fazy pucharowej? Biało-czerwoni przed wielką szansą
Kamil Glik i Arkadiusz Milik

Reprezentacja Polski pokonała 2:0 Arabię Saudyjską i awansowała na pierwsze miejsce w tabeli grupy C. W drugim spotkaniu Argentyna ograła 1:0 Meksyk. Sprawdź kiedy Biało-czerwoni awansują do 1/8 finału. Reprezentacja Polski w ostatniej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata będzie walczyć o awans do 1/8 finałuBiało-czerwoni w środę zmierzą się z ArgentynąZdobycie jednego punktu w tym

Czytaj dalej…

Polska – Argentyna: kiedy i o której mecz?

Mecz Polska – Argentyna rozegrany zostanie w najbliższą środę (30 listopada) o godzinie 20:00. Spotkanie grupy C odbędzie się na dobrze już znanym polskim zawodnikom obiekcie – 974 Stadium – na którym w pierwszej kolejce mierzyli się z Meksykiem.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Mundial 2022: tabela grupy C

zespółMZRPbramkipkt
1.Polska21102:04
2.Argentyna21013:23
3.Arabia S.21012:33
4Meksyk20110:21

Komentarze