MŚ 2022. O której zaczyna się mundial?

Mason Mount
PressFocus Na zdjęciu: Mason Mount

O której zaczynają się Mistrzostwa Świata w Katarze? Już w niedzielę rozpocznie się mundial. Sprawdź, kiedy obejrzysz pierwsze mecze tego turnieju.

  • O której zaczyna się mundial? W niedzielę czeka nas mecz otwarcia pomiędzy Katarem i Ekwadorem
  • Już w poniedziałek swoje spotkania rozegrają, z kolei, kadry Anglii i Holandii
  • Zobacz, o której rozpoczną się pierwsze mecze mundialu

MŚ 2022: o której zaczynają się mecze mundialu?

O której zaczynają się mecze Mistrzostw Świata w Katarze? Już w niedzielę rozpocznie się najważniejszy turniej piłkarski na świecie. Meczem otwarcia będzie premierowy pojedynek gospodarzy na mundialu, czyli reprezentacji Kataru. Nigdy wcześniej nie wystąpili na tej imprezie. Azjaci podejmą kadrę Ekwadoru. To starcie rozpocznie się o godzinie 17:00. Ceremonię otwarcia będzie zaś można śledzić już od godziny 15:45.

Zobacz też: Katar – Ekwador: typy, kursy, zapowiedź (20.11.2022).

Nie ma sensu się oszukiwać; nie jest to starcie, które pod względem sportowym elektryzuje kibiców. Ale już drugiego dnia turnieju w szranki staną znacznie silniejsze marki.

W poniedziałek swoje zmagania w turnieju rozpoczną choćby wicemistrzowie Europy, czyli reprezentacja Anglii, która zmierzy się z Iranem. Później do gry wejdzie najlepszy zespół Afryki, czyli Senegal. Ten podejmie zawsze groźnych Holendrów. Drugi dzień mundialu w Katarze zamknie pojedynek Stanów Zjednoczonych z Walią.

Komentarze