Francja – Polska. Kiedy i o której godzinie mecz?

Reprezentacja Polski
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Reprezentacja Polski

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze. “Biało-Czerwoni” w 1/8 finału MŚ 2022 zmierzą się z Francuzami, którzy są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. W tym miejscu dowiesz się, kiedy zagramy z Francją i gdzie będzie można obejrzeć to starcie.

  • Reprezentacja Polski po 36 latach awansowała do fazy pucharowej mundialu
  • Podopieczni Czesława Michniewicza zajęli drugie miejsce w tabeli grupy C
  • W 1/8 finału mistrzostw świata 2022 “Biało-Czerwoni” podejmą Francję

Kiedy i której godzinie spotkanie Francja – Polska?

Reprezentacja Polski dokonała czegoś historycznego – po 36 latach przerwy awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata. Możemy narzekać na styl gry “Biało-Czerwonych”, bo ciężko ogląda się występy podopiecznych Czesława Michniewicza, jednak koniec końców najważniejszy jest cel, który udało nam się osiągnąć, czyli awans do 1/8 finału mundialu w Katarze. Tam na Polaków czekają aktualni mistrzowie świata, czyli Francuzi.

Mecz Francja  – Polska odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 grudnia o godzinie 16:00. Niedzielne starcie pomiędzy Francuzami a Polakami w telewizji transmitowane będzie na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. To spotkanie można obejrzeć również przez Internet na stronie sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Komentatorami pojedynku na Al Thumama Stadium będą Mateusz Borek i Robert Podoliński.

W obozie “Biało-Czerwonych” nie ma żadnych kontuzji – dyskomfort odczuwał Bartosz Bereszyński, ale wygląda na to, że nasz boczny defensor zdąży wykurować się na starcie przeciwko “Trójkolorowym”. Jeśli chodzi o Francuzów, to już wcześniej z mundialu z powodu urazów wykluczeni zostali Karim Benzema czy Lucas Hernandez, a ostatnio na pewne problemy narzekał też Theo Hernandez.

Tego samego dnia, ale cztery godziny później, czyli o godzinie 20:00, na boisko wybiegną piłkarze reprezentacji Anglii oraz Senegalu.

Komentarze