Mistrzostwa świata 2022: ujawnione zostały stawki premii dla reprezentacji Niemiec

Piłkarze reprezentacji Niemiec
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Niemiec

Reprezentacja Niemiec to bez wątpienia jeden z głównych pretendentów do wygrania mistrzostwa świata w trakcie mundialu w Katarze. Tymczasem światło dzienne ujrzała informacja, na jaką premię mogą liczyć Die Mannschaft w przypadku ewentualnego triumfu.

  • Reprezentacja Niemiec w trakcie mundialu w Katarze powalczy o piąte mistrzostwo świata w historii
  • Oficjalna strona internetowa Niemieckiej Federacji Piłki Noznej ujawniła stawki premii za poszczególne osiągnięcia drużyny
  • W fazie grupie podopieczni Hansiego Flicka zmierzą się z: Japonią, Hiszpanią i Kostaryką

Ujawniono nagrody pieniężne dla reprezentacji Niemiec na mundial w Katarze

Reprezentacja Niemiec według informacji opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej Niemieckiej Federacji Piłki Nożnej (DFB) może zarobić krocie, jeśli wygra mistrzostwo świata w trakcie pierwszego w historii mundialu na Bliskim Wschodzie. Znane są stawki nagród za poszczególne osiągnięcia podopiecznych Hansiego Flicka.

Każdy zawodnik za wygranie grupy w trakcie mundialu otrzyma 50 tysięcy euro. Za awansu do 1/4 finału piłkarze reprezentacji Niemiec mogą liczyć na 100 tysięcy euro. Tymczasem sukces w postaci awansu do półfinału mistrzostw świata został wyceniony na 150 tysięcy euro.

Zobacz także:

Jeśli zawodnicy Die Mannschaft zakończą mundial w Katarze na trzeciej pozycji, to każdy z piłkarzy zarobi 200 tysięcy euro. Wicemistrzostwo świata zostało wycenione na 250 tysięcy euro. Tymczasem nagroda za wygranie turnieju to 400 tysięcy euro.

Reprezentacja Niemiec jest jedną z najbardziej utytułowanych ekip na świecie. Jak dotąd wygrała Puchar Świata cztery razy. Po raz ostatni Die Mannschaft wygrali mundial w 2014 roku.

Czytaj więcej: J. Cole podkreśla wagę meczu z Niemcami

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze