Poważne problemy reprezentacji Francji. Karim Benzema nie dokończył treningu

Karim Benzema
fot. PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema

Ciąg dalszy problemów zdrowotnych Karima Benzemy. Fabrice Hawkins donosi, że napastnik nie dokończył sobotniego treningu reprezentacji Francji. Maleją jego szanse na występ w pierwszym meczu fazy grupowej mundialu.

  • Karim Benzema od początku sezonu mierzy się z wieloma problemami zdrowotnymi
  • W sobotę odnowiła mu się kontuzja w trakcie treningu reprezentacji Francji
  • Wszystko wskazuje na to, że napastnik ominie mecz z Australią

Benzema kontuzjowany na kilka dni przed meczem

Od początku sezonu Karim Benzema mierzy się z licznymi problemami zdrowotnymi, przez które opuścił aż osiem spotkań Realu Madryt. Media oraz kibice formułowali zarzuty wobec napastnika, że specjalnie opóźnia swój powrót do gry, aby być gotowy na mistrzostwa świata w Katarze. Pojawiały się natomiast informacje, że Benzema nie zdąży wyzdrowieć na pierwszy mecz reprezentacji Francji w fazie grupowej.

Dotychczas Benzema trenował indywidualnie, natomiast w sobotę dołączył do zajęć z resztą zespołu. Radość trwała tylko chwilę, bowiem Fabrice Hawkins podał kolejne niepokojące wieści. Napastnik Realu Madryt nie dokończył sesji treningowej, bowiem odnowił mu się uraz.

Wszystko wskazuje na to, że Benzema opuści pierwsze spotkanie reprezentacji Francji, a może i nawet całą fazę grupową. Najpierw obrońcy tytułu zmierzą się z Australią, a później zagrają także z Danią i Tunezją.

Zobacz również: Katarski skandal nie został zamieciony pod dywan. “Infantino musi powiedzieć: zrobimy to”

Komentarze