Piękny gol w meczu Kamerun – Serbia. Idealny lob [WIDEO]

Kamerun - Serbia
PressFocus Na zdjęciu: Kamerun - Serbia

Poniedziałkowy mecz Kamerunu z Serbią obfitował nie tylko w wielkie emocje, zwroty akcji, ale też piękne bramki. Autorem jednej z nich był Aboubakar, który popisał się pięknym lobem.

• Kamerun zremisował z Serbią 3:3
  • Mecz był pełen zwrotów akcji i emocji
  • Piękny gol Aboubakara

Aboubakar popisał się fantastycznym lobem

Mecz Kamerunu z Serbią rozpoczął się dość spokojnie, ale wraz z upływem minut stawał się coraz bardziej emocjonujący. Prowadzenie w tym pojedynku dość niespodziewanie objął Kamerun, ale Serbowie tuż przed przerwą zdobyli dwie bramki i to Orły schodziły do szatni w lepszych nastrojach.

Po zmianie stron Serbowie podwyższyli na 3:1. Bo bardzo ładnej akcji na listę strzelców wpisał się Mitrović. Gdy wydawało się, że Kamerun już się nie podniesie w tym pojedynku w 63. minucie Aboubakar wykorzystał długie podanie za obrońców i pięknym lobem pokonał serbskiego bramkarza. Początkowo sędzia liniowy podniósł chorągiewkę w tej sytuacji, ale jak pokazały powtórki arbiter był w błędzie, a po interwencji VAR gol został uznany.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3, a wyrównujące trafienie padło łupem Chuopo-Motinga. Obie reprezentacje do ostatnich minut walczyły o zmianę rezultatu, ale bezskutecznie.