Lider reprezentacji Niemiec wypada z pierwszego meczu

Leroy Sane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Leroy Sane

Reprezentacja Niemiec do środowego meczu z Japonią przystąpi w poważnym osłabieniu. Uraz na treningu odniósł Leroy Sane, który nie będzie do dyspozycji selekcjonera w pierwszej kolejce fazy grupowej.

  • Leroy Sane doznał kontuzji na treningu
  • Piłkarz Bayernu Monachium nie zagra w pierwszej kolejce fazy grupowej
  • Reprezentacja Niemiec w środę zagra z Japonią

Poważne osłabienie Niemców

Reprezentacja Niemiec zagra w środę z Japonią w ramach 1. kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Nasz zachodni sąsiad z pewnością chcę zamazać plamę po nieudanym turnieju sprzed czterech lat, kiedy to nie znalazł się nawet w fazie pucharowej.

Pod wodzą Hansiego Flicka Niemcy są typowani jako jeden z głównych kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Dysponują bowiem potężną siłą ofensywną, która w dużej mierze składa się z piłkarzy Bayernu Monachium. Do pierwszego meczu z Japonią przystąpią jednak w poważnym osłabieniu, bowiem nie zagra w nim Leroy Sane.

Takie informacje przekazał dziennikarz “Bild”. Były zawodnik Manchesteru City doznał urazu na treningu i musiał przedwcześnie zakończyć ćwiczenia. Jego absencja nie powinna przedłużyć się na kolejne spotkania.

W obecnym sezonie Sane jest jedną z największych gwiazd Bawarczyków. Po dziewiętnastu meczach we wszystkich rozgrywkach ma w swoim dorobku dziesięć trafień oraz sześć asyst.

Zobacz również: Boniek zdradził swoich faworytów do złota w Katarze

Komentarze